BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383954 przez mloda_mamuska
martela hmmm..to prawda....myślę,że to dlatego,że dużo czasu w niej spędzamy i musimy mieć śliczne kuchnie,zeby nam sie chcialo tam robic pycha obiadki ;p

Mój Mąż zwraca uwage na balkon albo ogródek...bez tego nie wyobraza sobie mieszkania/domu... jak oglądalismy te wszystkie domki to on lecial od razu do ogródka a ja do kuchni :laugh: :laugh: ale ogólnie byliśmy zgodni,ze kuchnia powinna być porządna,bo duzo czasu w niej spędzamy,poza tym wszystko musi byc porządne,bo ja nie weszłabym do obskurnej wanny,bo bym się brzydziła ;p a faceci tez inaczej na to patrzą.... :) :)

Martela
Piękna kuchnia !!! :kiss: :kiss: :kiss:
w 100& w moich stylu :lol: o takiej tutaj mogłabym pomarzyć....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383955 przez martela89
mloda_mamuska napisał:

martela hmmm..to prawda....myślę,że to dlatego,że dużo czasu w niej spędzamy i musimy mieć śliczne kuchnie,zeby nam sie chcialo tam robic pycha obiadki ;p

Mój Mąż zwraca uwage na balkon albo ogródek...bez tego nie wyobraza sobie mieszkania/domu... jak oglądalismy te wszystkie domki to on lecial od razu do ogródka a ja do kuchni :laugh: :laugh: ale ogólnie byliśmy zgodni,ze kuchnia powinna być porządna,bo duzo czasu w niej spędzamy,poza tym wszystko musi byc porządne,bo ja nie weszłabym do obskurnej wanny,bo bym się brzydziła ;p a faceci tez inaczej na to patrzą.... :) :)


O jak szukaliśmy mieszkania to też musiał być balkon :laugh:
My mieliśmy wszystko do remontu więc zrobiłam wszystko tak jak chciałam :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383957 przez mloda_mamuska
martela my to mieszkanie ,ktore mamy w polsce.to mamy z jednej strony taki mniejszy balkon a z drugiej dorabiamy garaż spory i na górze taras.bo na pietrze mamy mieszkanie,ale działki jest jeszcze kawałek naszej,wiec tak planujemy zrobic,ale wszystko kosztuje,wiec póki wykonczymy tak jak chcemy to potrwa. Na razie mamy sypialnie wykonczoną -podłogi i ściany, i w salonie mamy ściany a nad podłogami myślimy,bo chcemy położyć biały,beżowy gres. i podłogowe ogrzewanie. misiek namawiał mnie na ciemny brąz panele,ale ja chcialam ciagle bialy gres ..i w koncu jak on uległ na mój gre to ja zaczęłam myśleć czy nie lepiej te ciemne panele;p ....

Fajnie jest samem decydować o szczegółach mieszkania,domku w którym sie mieszka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383959 przez martela89
Broń Boże ciemne panele,mówię z doświadczenia :lol:
Ja mam i to katastrofa :ohmy: wszystko widać,każdy włosek,każdą ryskę można się zaje... przy dbaniu o nie :dry:
Za niedługo będę zmieniała na jasne :laugh:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383960 przez mloda_mamuska
martela a na białym gresie takim: pewnie też widać wszystko :dry:

img-pl1.b-dn.net/upl/xl/zdjecie637-Aranz...czesny-aranzacje.jpg


moi rodzice mają takie średni brąz panele i może przez to,że nie są całkiem gładkie to nie widac tak brudu.a jak raz na kilka dni sie myło,to w szoku byliśmy,ze tyle sie brudu zbierało..ale nie bylo widac;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383961 przez martela89
mloda_mamuska napisał:

martela a na białym gresie takim: pewnie też widać wszystko :dry:

img-pl1.b-dn.net/upl/xl/zdjecie637-Aranz...czesny-aranzacje.jpg


moi rodzice mają takie średni brąz panele i może przez to,że nie są całkiem gładkie to nie widac tak brudu.a jak raz na kilka dni sie myło,to w szoku byliśmy,ze tyle sie brudu zbierało..ale nie bylo widac;p


no pewnie tak,ale nie widać rys :silly:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383963 przez mloda_mamuska
martela najwyzej sie wymieni na cos innego jak sie nie sprawdzi :laugh:
Olga no na to mieszkanko złożyliśmy papiery.Teraz tylko musimy czekać czy rozpatrzą pozytywnie papiery i sie wprowadzmy tam ;))

ja się kłade,jeszcze trzeba sie wysmarowac kremikiem na rozstepy ;)

do jutra Mamuśki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383982 przez Anna77
Dzień Dobry Mamusie, przywitam się tylko szybciutko, bo czekam aż Kuba się ubierze i jadę zawieźć go do przedszkola.

U mnie znowu leje, cały czas nieprzerwanie.

mm tylko nie ciemne panele. Mam w kuchni baaardzo duuuuże ciemne kafle na podłodze. Wygląda pięknie, ale nie sposób tego utrzymać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383999 przez saiko
Dzień dobry mamuśki,


mysle, ze ani jasne ani ciemne nie sa dobre, a zwłaszcza błyszczące
niestety w wyborze podłóg w mieszakniu, frontów szafek w kuchni i blatu trzeba się kierować nie tyle estetyką co użytecznością ;)

no i przed każdym wyborem warto czytac różne fora i czytać opinie osób, które dany materiał na podłogach już mają


u mnie pochmurno, w każdej chwili moze padać, zła jestem bo chciałampo sklepach polatać i wstawić do prania pościelkę, a tak to du*a :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384006 przez Daria23
Witam was z rana tak jak u Anny u mnie ponuro i leje a szkoda bo mam dzis pare spraw na miescie do załatwienia:(

Kamyczka- kochana nie martw się leci ci już 36 tydzien wiec dzidzia już jest gotowa na świat pomyśl jakby to był 26...nie mozesz sie zamartwiać bo tylko to pogorszy sprawe PAMIĘTAJ: smutna mama to smutna dzidzia także uśmiech i odpoczywamy..

Ja dziś mam wizyte i też jestem ciekawa co i jak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384012 przez agnesssa
Dzień dobry :lol:

Kamyczka
dziewczyny mają rację, nie ma się co martwić na pewno nie urodzisz na dniach, a 36 tydzień to już zdrowa dzidzia się może urodzić :woohoo: A zobaczysz, że jeszcze jak Chłopek będziesz już chciała urodzić :lol: Głowa do góry, wszystko będzie dobrze :kiss: :kiss:

Daria powodzenia na wizycie :lol:

Saiko z tymi podłogami i meblami to racja, ja mam w całym mieszkaniu parkiet drewniany ciemny, ale tygrysi, więc jest w zasadzie nie jednolity i powiem Wam, że nie widać tak brudu jak na całkiem jasnym, a w kuchni mam mazane kafle i też brud jest do przeżycia :) I tak jak mówisz do kuchni podobały mi się zupełnie inny gres, ale trudno :woohoo:

M_M ciesze się, że już niedługo na swoim będziecie :woohoo:

Chłopek Mi się wydaje, że urodzisz szybciej od Anny, ale zobaczymy :lol:

Anna
o jjaaaaaaa Za chwile będziesz już miała swoje maleństwo :woohoo: I nastąpi przełom na lipcówkach :laugh: A jak do Was dołączyłam to byłyście mniej więcej w tym tygodniu co ja teraz, ale ten czas zapycha :lol:

Odebrałam wczoraj wyniki glukozy i jest w normie :lol: Strasznie się cieszę, przed obciążeniem 78, a po 2 godzinach 82 :lol: Tylko to ciśnienie mnie martwo bo wczoraj też miała 142/78, generalnie to górne jakoś wysoko idzie, mam nadzieję, że to przez pogodę i ze się ładnie unormuje :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384017 przez Anna77
Daria no też jestem ciekawa jak tam u Ciebie na wizycie. Daj znać:)

Odebrałam wczoraj wyniki i mimo brania regularnie żelaza, poziom hemoglobiny mam 12,2 przy normie od 12. Dobrze że biorę, bo inaczej potężna anemia byłaby u mnie murowana.

Pogoda masakra :ohmy:

Bidol moje odczucia są podobne - równia pochyła :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384018 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

U nas pieknie slonecznie. Dzis jade wymienic body z wczorajszych zakupow promocyjnych....cos mi sie juz nie bardzo podoba :laugh: Pozniej mam kawe z kolezanka i robie dzis kolacje dla kilku osob, bo dzis jest mecz! Portugalia-czechy :laugh: Ogladamy u nas i zapraszamy kilka osob.
Zrobie tez lozeczko, ubiore w posciel, zeby kolezanka mogla zobaczyc, strzele od razu pare fotek i wrzuce!

Agnessa, no widzisz...swietnie, ze cukier w normie!!!! :laugh: cisnienie za pewne tez sie ureguluje, na pewno przez ta kiepska pogode tak szaleje, nic sie nie martw.

Kamyczka, jak sie czujesz? Lepiej juz? Ogladamy dzis mecz? :laugh:

Daria, powodzenia na wizycie! Czekam na wiesci!!!

Chlopek, jak samopoczucie? Zabierasz sie za te okna? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384020 przez mloda_mamuska
Czesc Dziewczyny,

u mnie też pogoda taka sobie.
Misiek ma wolne dzisiaj i jutro,wiec na spokojnie jedziemy na zakupy itp.

Mam pytanie ile sztuk pampersów 1 kupujecie? bo ja dzisiaj jade po 3 paczki tych po 54sztuki. bo są w promocji 3 w cenie 2. I nie wiem czy wziąć 3 paczki czy 6. bo 1 to nie są chyba na długo ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384026 przez Majowka
M-M, nie wiem co Ci doradzic, tez kupilam w ciemno. Ja mam 2 paczki malych i jedna tych ciutke wiekszych (od 3kg), nie wiadomo jacy Ci nasi chlopcy beda duzi, wiec lepiej kupic 3, a pozniej twoj misiek pojedzie Ci kupic...tak mi sie wydaje...

Jedz do Zary! U mnie juz wszystko wykupione....dobrze ze tych pare rzeczy udalo mi sie kupic....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl