BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 10 miesiąc temu #384135 przez anszka
Maksiu - Daria ma dzisiaj wizytę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384141 przez Anna77
Anszka, Majówka Faktycznie, macie super suwaczki :)

mm na razie póki co Pampersy. Potem zobaczymy, wybór jest spory.

Wyszłam z wanny, relaksacyjny peeling stópek zrobiłam, poczytałam gazetkę. Potem jeszcze depilatorek i usunięcie jakiś niedobitek powoskowych. Jutro pójdę sobie do kosmetyczki na malowanie pazurków na stópkach (jakiś delikatny french, żeby się nikt nie doczepił) i dłoniach, henna brwi i rzęsy, no i w sumie będę wyrobiona. Jutro jeszcze ostatnie przejrzenie torby. Na sobotę to już tylko zostawiam sobie podlanie kwiatów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384142 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ja jak wyszłam o 7 rano to dopiero wróciłam.Miałam ktg,skurczy nie było,ale jak mały się ruszał to tętno rosło dośc mocno,więc gin najpierw mnie zbadał,a później usg mi zrobił.Krążek tak ładnie wszystko podniósł,że na razie super,powiedział,że wcale mi się nie dziwi,że czuję się lepiej niż w 7 mies.bo to dlatego,że wszystko jest ładnie wysoko za sprawą krążka.Na usg wyszło,że łożysko 3 stopnia-gotowe do porodu,wód płodowych jest jeszcze tyle.ile trzeba,a to tętno dlatego,że małemu bardzo ciężko podczas ruchów i tak jak dorosły się męczy przy wysiłku i tętno rośnie,tak samo jest z dzidziusiem.I gin zdecydował,że w poniedziałek ściągamy krążek-na 12 mam przyjść. :lol: :lol: :lol: :lol:

Z tego szczęścia zaliczyłam fryzjera,trzeba się przygotować,bo to może już niedługo :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384143 przez anszka
Anna - a pozwolą Ci mieć pomalowane paznokcie w czasie cesarki? Na moich wskaźnikach norma hemoglobiny to 11, ja mam zawsze ok. 11,5 i nie biorę żelaza.
Olga - dobre wieści :) też idę dzisiaj do fryzjera, bo trzeba jakoś wyglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384145 przez Anna77
Anszka ja chce mieć takie naturalne, albo nawet bezbarwne, ale z "białą" końcówką. A na dłoniach jeśli robię sobie french, to używam takiego lakieru - "wybielacz" Inglota, bo po prostu wygląda naturalnie. Poza tym chodzi głównie o dłonie. W szpitalu będę 2 dni co najmniej przed cc, więc zmyć w razie czego zdążę :)

Olga no to u Ciebie wszystko książkowo. Tryskasz humorkiem i oby tak do końca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384149 przez anszka
Anna - bezbarwnego nie powinni się czepiać
Nie zapomnij jeszcze o jednym :ohmy: musisz nam jeszcze wstawić zdjęcie brzusia przed rozpakowaniem :)

Przypomniało mi się, że nie zamówiłam jeszcze stojaka pod wanienkę, macie jakieś sugestie, które powinnam wziąć pod uwagę przy zakupie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384152 przez Anna77
Anszkasłuszna uwaga idę zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384161 przez Olga
Jaka straszna pogoda,od samego rana leje i burza była,tak zmokłam jak szłam ze szpitala,że ze spodni rybaczki musiałam sobie zrobić :)

Mój Ignaś też ma kilkia razy dziennie czkawkę,bardzo nisko wtedy to odczuwam :)

Pytała któraś o pieluch,ja mam jedną paczkę 1-43 szt i duża paczkę 2.Kupuję tylko pampersy,nie eksperymentuję z innymi,bo dobrze na tym wtedy nie wychodzę :)

anszka ja stojak nie kupuję,nie mam miejsca na niego.zresztą mi wydaje się zbędny :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384168 przez słoneczko
hejka dziewczyny:) jak juz pisalam wczesniej termin mam na 22 lipca:) bedzie chlopak:) z tego co czytałam na forum to przewga chłopaków :) a u mnie wsród kolezanek to kazda ma dziewczynke, tylko ja chłopaka:) macie tak jak ja skurcze pachwin i bóle podobne do menstruacyjnych? buziaki i pozdrawiam wszystkie mamusie lipiec 2012 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384169 przez anszka
Olga - ja też nie planowałam, chciałam kłaść wanienkę do wanny, ale nie mam w łazience dobrego miejsca na zabiegi pielęgnacyjne maluszka, więc stwierdziłam, że kupię stojak i będę kąpać małego w jego pokoiku i tam od razu go ubierać itp., żeby nie przenosić go mokrego z łazienki do pokoju.

A jak tam waga Ignasia, bo nie pisałaś?

U mnie też non stop leje :(

Słoneczko - witaj! ja mam bardzo sporadyczne bóle w pachwinach, bólu okresowego nie mam. Jak Twój synek będzie miał na imię? To Twoje pierwsze dziecko? Skąd jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384175 przez słoneczko
anszka - hej. bedzie mial na imie Pawełek :) tak to moje pierwsze dziecko:) jestem z Inowrocławia , a Ty? ja mam wiztye dopiero na 29 czerwca , prakrtycznie chodz do lekarza na nia co 4 tyg, lekarz ostatnio mi wspomnial ze sie zastanowi nad cesarka:( ja bym wolala naturalnie rodzic:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384179 przez Anna77
Anszka stojaka nie kupuję. W pierwszych dniach pewnie będziemy stawiać wanienkę w pokoju na stole, a potem już w naszej wannie. Potem zawiniętego w ręcznik, na przewijak do pokoju. Dwa miejsca do pielęgnacji Maluszka - w łazience i w pokoju to jak dla mnie za dużo.

:ohmy: A poniżej chyba pierwsze zdjęcie "w całości" :blush: Pierwszy raz używałam samowyzwalacza. Fotka z dzisiaj :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384180 przez chłopek
słoneczko a czemu lekarz rozważa cesarke |?

Anna brzusio cudo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384182 przez słoneczko
chłopek - mówil ze rozmysla nad tym bo jestem bardzo szczupla i mam bardzo waskie biodra.
napiszcie mi dziewczyny jakie kosmetyki kupiliscie dla swoich maleństw ? czy jest jakas mamusia Z Inowrocławia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384185 przez chłopek
słoneczko moja szwagierka jest tez wysoka i wąska w biodrach a urodziła 2 dzieci naturalnie, koleżanka tez jest szczupła ale musiała miec cc a próbowała naturalnie rodzic.
moze akurat uda ci sie urodzic naturalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl