BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 10 miesiąc temu #384029 przez mloda_mamuska
Majowka patrzylam na stronie i nie ma obniżek żadnych .
Ale może w sklepie będą. Podjade dzisiaj akurat misiek ma wolne.
Zobacze czy cos jeszcze bedzie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384031 przez Anna77
mm nie kupuj więcej tych "jedynek" niż trzy paczki. To i tak dużo. Jak przyłożysz 1 i 2 to zobaczysz, że za dużej różnicy nie ma. Mój Kuba jak się urodził miał 3210g i od razu był w 2, córka mojego brata miała 2600g i też od razu w dwójkach. Ja mam tylko jedną paczkę tych pierwszych.

Nie wytrzymałam i kupiłam dzisiaj znowu lody o smaku orzecha włoskiego Grycana. No nie mogłam się powstrzymać :P , ale to już ostatnie podrygi takiego folgowania sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384032 przez daners
witam wreszcie troszke chlodniej uff :)
cos powiewa wiec jest milutko. Ja wróciłam juz z zakupków spozywczych teraz mały relaksik przy kawusi :D

M_M ja nie pomoge bo sama niewiem ile jedynek potrzeba,napewno najkrocej sie ich uzywa ;] wiec mysle że 3 paki starcza zawsze męzuś moze podskoczyc ;]

Majówka chwal sie co kupilas:D



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384038 przez Majowka
Hehe, wczoraj tylko ciuszki, ide patrze a tu obnizka w moim ulubionym sklepie 50% wiec kupilam pare ubranek...czekalam na obnizki u nich, bo maja drogie rzeczy...
Ja mam malo ubranek, czekalam z zakupami na sezonowe promocje, w niektorych sklepach juz sie zaczely, wiec dopiero teraz sie obkupie.


Dziewczyny, Wasze dzieciaczki tez maja czkawke kilka razy dziennie? Moj tylko czka i czka :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384039 przez Daria23
M_M - ja tak jak Anna kupiłam tylko jedna paczke tych jedynek tam są 43szt i wielkąpake dwójek 108szt i żadnych nie kupuje narazie wole na bierząco kupywać w dobrych rozmiarkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384040 przez daners
Majówka no na wyprzedazach wiadomo mozna sie obkupic i cena przystepniejsza :D
Też lubie Zare ale niestety kawałek mi do niej..wiec pozostaja mi inne sklepiki na miejscu bo moj to jak ma sie wybrac na długie zakupy to zaczyna marudzic ;/

Majówka moj chyba nigdy niemiał czkawki albo ja neiwiem ja Wy to odbieracie/ czujecie normalnie jak czka?



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384041 przez Anna77
Daria to podejście do pieluch mamy takie samo. Mój B też mówi, żebym nie robiła z domu magazynu, bo wyjść do sklepu i kupić to nie problem.

Majówka mój też ma często czkawkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384043 przez mloda_mamuska
Majowka ja tz uwiebiam zarę :kiss: ale faktycznie drogo mają.
w ogólena polskie realnia to jak jakiś luksusowy sklep zwykla bluzeczka 200,300zł. mam tam wymarzoną torbę,ale 500zł kosztuje :ohmy:
JA też zawsze czekałam tam na promocje i się obkupowałam.chyba,ze na coś się napaliłam..to Misiek mi prezent robił. Ostatnio na marynarke napaliłam się.... i byly tylko 3 .a to nowa kolekcja i misiek mi kupil..ja taka szczesliwa,ze jeszcze zdążyliśmy ją kupić..a dwa dni później wchodze do sklepu i mieli dostawe tych marynarek... :blush:
grunt,ze ja juz w swojej chodzilam :P

daners moj czesto ma . To są takie...regularne ruchy.nie wiem jak to wytlumaczyć :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384045 przez chłopek
hej
u mnie chłodniej ale nogi dalej spuchnięte,
Majówka chyba sie zabiore za te okna,
bo mnie nic nie zbiera w nocy zero skurczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384052 przez mloda_mamuska
chlopek hmm....a ciagu 2tyg na pewno zobaczysz Małego :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384053 przez Anna77
A dzisiaj u mnie to chyba dzień zachcianek. Właśnie zjadłam miseczkę lodów i idę zanurzyć się w wannie :)

mm Jakich dwóch tygodni :ohmy: :ohmy: chłopek zobaczy Maluszka lada dzień! To już zostało ustalone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384058 przez mloda_mamuska
Anna wiem,wiem.... zażartowałam tylko. Może chłopek jak to przeczytała to sie wystraszyła i zaczęła rodzić :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384059 przez Majowka
Ja I tak kupuje wszystko dla bejbika, nic dla siebie...od moich urodzin (w lutym) nic sobie nie kupilam, nawet butow, bo i tak chodze caly czas w japonkach :laugh: Szkoda mi wydawac na siebie, malego lepiej obkupic...
Z drugiej strony nie wiadomo w jakim rozmiarze ostatecznie zostane :laugh: ...jedna tunike kupilam sobie na kolacje urodzinowa, to byl 15 tydz...miala mi posluzyc do konca, a juz od kwietnia w nia nie wchodze, tak mi dupsko uroslo :blush: :blush: :blush:

Daners, czkawka to takie regularne ruchy, jak bicie serca...tylko ze w macicy :laugh: ...nawet na Usg mial czkawke, ciezko bylo doktorkowi fotki robic, hehe...to dobrze, ze tez to odczuwacie, juz sie balam, ze cos za czesto...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384060 przez mloda_mamuska
Majowka ja sobie kupilam dwie sukienki-tuniki. bo nie przywiozlam z polski za duzo ciuchów,a to co mialam juz nie wchodziłam dlatego ,ale i tak mialam wyrzuty,ze moglam te pieniądze na Malego wydać;)
Chyba każda mama tak ma ,że woli wszystko wydawać na dzieciaczka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384065 przez Majowka
Dokladnie, ja na szczescie duzo swoich rzeczy wykorzystuje, moje letnie sukienki nadaja sie perfekcyjnie, wszystkie maja stan pod piersiami, wiec do konca w nich bede chodzic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl