BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 9 miesiąc temu #405829 przez Olga
To super,ale jej to idzie ładnie :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405831 przez mloda_mamuska
Olga bardzo sprawnie ;) Oby tak do konca :kiss:


lece na spacerek z Olim i tatusiem. Wczesniej wrocil z pracy i idziemy pospacerowac z Malym.
Jakby cos majowka pisala to dam Wam znac dopiero po spacerku. Trzymajcie za Nią kciuki. :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405844 przez Anna77
Olga ja banany jem. A z tymi morelami, to faktycznie dobre pytanie. A ja jestem zła, bo miałam tylko kilka brzoskwiń działkowych, które było tak soczyste że aż z nich kapało i nie zjadłam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405845 przez mloda_mamuska
Majowka pisala 45minut temu,ze ma rozwarcie 9cm wiec chyba juz urodzila :laugh:

extra,ze tak latwo Jej poszlo :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405849 przez Anna77
Wow, to byłoby super :lol: :lol: :lol: Ciekawe kiedy będą następnie wieści. No i kiedy zobaczymy Lucaska. Fajnie, że jej tak sprawnie poszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405857 przez saiko
Anszka - ja zamowilam prawie identyczny ale Slimak - troszke inne kolory i zabawki
Pewnie w poniedzialek przyjdzie tak jak i chusta do noszenia Tula

Co do kropli na brzuszek to espumisan, bobotic i te niemieckie maja podobne dzialanie bo maja ten sam skladnik glowny i chyba wszystkie mozna stosowac po 28 dniu zycia szkrabow


Olga -- Ja chyba nie zdecyduje sie na skonazone ale dokupie te dodatkowe czyli rotawirusy pneumokoki i te trzecie
Co do owocow to nektarynki przeciez mozna. Ja nie jem bo uczulona jestem. I jem tylko banany i przetworzone jablka.
W ogole to mozna wszystko ale wprowadzas stopniowo co 3-4 dni i to tez w niewielkich ilosciach. Mi polozna powiedziala, ze nawet fasolke mozna czy kalaciora mimo ze wzdymajace ale poczatkowo w niewielkiej ilosci.

Kentlin- mala wiewiorka ;)

Mm - on tryska :) mlody ostatnio podczas karmienia udezyl raczka w chca i dostal w nos jak w lany poniedzialek z tych jajek-polewaczek :)
Ogolnie mam sporo pokarmu i czasem jak karmie to z drugiego mi leci.
A regularnie mam mokre lozko jak karmie w nocy.

Daners - u mnie nie bylo tego czegos w powietrzu - maly nie dal mi sie wyspac. Stekal cala noc chyba :(

Chekam na info o Majowce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405861 przez Anna77
Saiko dlatego ja śpię w staniku, inaczej bylibyśmy zalani non stop, a i tak jak nam się przyśnie w nocy, to zawsze co nieco się pomoczy ;)

Aaa i zapomniałam napisać, że u nas już dwie nocki całkiem spokojne. A do tego właśnie już dwa dni nie podałam Małemu Espunisanu na wieczór. Całkiem znośnie śpimy i budzimy się tylko na karmienie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405864 przez Daria23
a my własnie wrocilismy z zakupów wyobraźcie sobie ze wyruszylismy na Poznań 80km na zakupy(po dżinsy ) i mały spał całe 4 godz a my mogliśmy troche pobuszować po sklepach raz go nakarmiłam tylko na parkingui mały dalej w kime poszedł:)także zakupy udane:)

Majówka-trzymamy wciąż kciuki mam nadzieje ze już ściskasz Lukaska:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405865 przez Anna77
A my w planie dziś mamy "Męskie Granie" i coś mi się wydaje, że pogoda pokrzyżuje nam plany, bo się straszliwie rozpadało. A koncert pod gołym niebem i z wózkiem, to chyba nie bardzo.
No ale jeszcze zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405874 przez mloda_mamuska
saiko polozna mowila,ze to jest normalne,ze jak sie z jednej karmi to z drugiej leci. u mnie tez tak jest. :laugh:

Daria
ale super . My bylismy z Malym tylko na jedzeniowych zakupach.najpierw w tesco.pozniej taki angielski sklep pozniej lidl i juz w lidlu zaczal krzyczek na caly sklep.a ludzie mowili : ALE ONA ŚLICZNA ALE CUDOWNA...a My śmiech... ciagle ludzie myslą,że Oliwier jest dziewczynką jak jest w neutralnych ciuszkach ubrany..

Ja tez spie w staniku i mam pieluche wlasnie :lol: :lol: :lol: :lol: i przez nią czasem mi przecieka :huh:

a Majowka nie pisala nic .ale pewnie juz tuli Lukasa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405880 przez Daria23
Dziewczyny mam takie krępujące pytanie ale musze zapytać bo się nie pokoje troche...powiedzcie mi po 4 tygodniach jak wygladła wasza wydzielina i czy miała jakiś zapach????bo mi już prawie nic nie leci ciutke tylko takiej jakby lekko brązowej wydzieliny ale martwi mnie zapach bo jest jakiś nie przyjemny:( jak jest u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405882 przez mloda_mamuska
Daria moj nie ma raczej zapachu,a jesli tak to taki nie za mocny,bo nie czuję. Ale kolor też mam brązowy i mało ogólnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405883 przez kejtin
I ja mam podobne pytanie...

Ile czasu goily wam sie rany, ze juz nie bolalo ? Mi dzis minely 2 tygodnie i wciaz bardzo boli, ledwo chodze :( robie nasiadowki z kory debu ale marnie pomagaja...
I mam jakies rozowe zgrubienia przy tylku i to tez bardzo boli :(((((
Obawiam sie ze przez to ze peklam to bol jest silniejszy i nie wiem jak sobie juz radzic :|

Dlugo sie goilyscie? moze macie jakies sposoby / porady na ulzenie sobie w bolu ?
I ile krwawilyscie? cale 6 tygodni ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405898 przez chłopek
kejtlin nadmanganian potasu polecam pomaga
a co do kory dębu to czytałam ze jak sie karmi piersia to sie nie powinno stosowac
mi teraz szybko sie zagoiło a przy ksawciu to dosc dlugo sie goilo, krwawilam 2 tyg.
mm ja bananów nie jem bo zatwardzaja, jem nektarynki wiadomo nie duzo, krewetki tez jadłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405911 przez mloda_mamuska
kejtin ja jestem prawie 4 tygodnie po porodzie i jeszcze chwilami mnie pobolewa.
ja w jednym miejscu pęklam tak w bok- ale w porodzie to mi nie pomoglo ,bo i tak musieli mnie naciąć .i nacieli mnie do odytu - i to bardzo szybciutko mi sie zagoilo i tam mialam wlasnie takie zgrubienie.ale to co sama pękłam to dluuugo mnie bolalo.i teraz wlasnie to mnie pobolewa jeszcze.
a siadac dlugo nie moglam wlasnei przez to .a jak sikalam to byl istny koszmar..zapamietam to jako jakas traume.nie chcialam nic pic,zeby nie sikac,bo tak pieklo... w szpitalu dali mi mocne znieczulenie do zszywania i bardzo dlugo sie trzymalo...i w szpitalu sikalam i zalatwialam sie bz problemu..az bylam w szoku,ze nic nie boli i zatwoscia moge korzystac z wc....ale jak wrocilam do domu zaczął sie koszmar... na szczescie mam to za soba.
Podobno najlepsze jest nadmanganian potasu . kup saszetke w aptece i doslownei kilka krysztalkow rozpusc w szklance wody i bedziesz miala na kilka dni i przemywaj tym. ja uzywalam na poczatku tantum rosa i tez pomagalo ;) to tez sie rozrabia z woda i przemywa .tylko p okazdym przemyciu dobrze wysusz to miejsce ;)) bedzie dobrze Kochana :kiss: zagoi się! :kiss:

a ja krwawilam jakies 2 tygodnie .a teraz dalej nosze wkladki ,ale to juz nie podpaski tylko wkladki ,bo mam taka bardzo ciemną.praktycznie brązową krew.w bardzo małej ilości..no ale jest ,wiec nosze tylko wkladki ;)
ja przez pierwsze 2 tygodnie po dluzszych spacerow bardzo mocno krwawilam.jak wracalm ze spaceru to lało się ze mnie jak z kranu.... to pewni erpzez wiekszy wysilek. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl