BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 9 miesiąc temu #405707 przez Olga
majowka powodzenia i oby wszystko szybko poszło :silly: fajny taki planowany poród,ale nie wiem,czy tak spokojnie bym wtedy chodziła ha ha :laugh:

Anna też się bardzo cieszę,ale jak bym tak spadła jeszcze z 10 kg to waga by była super :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405748 przez Daria23
Hej Kobitki:)witam się z ranka dzisiejsza nocka minęła naprawde ok co prawda wstawanie co dwie godz ale nie było problemów brzuszkowych:)wczporaj kupiłąm herbatke ułatwiajaca trawienie z hippa więc może to dzięki niej kto wie....

M-M
- oczywiście jestem chętna na te kropelki i będe ci bardzo wdzięczna jak pomożesz mi je zdobyć:)napisz mi na priv co i jak:)

Kamyczka , Bidolek- ale macie śliczne nowe awatarki:):):)
Majówka- trzymam kciuki z TYmkiem za ciebie i Lukaska:):)widze ze my bardziej przeżywamy jak ty :)ale to dobrze grunt się nie stresować:)POWODZENIA!!!!!

a u nas dziś od rana taka mgła że nic nie widać...trzeba sie brać za sprzątanie póki mała maruda śpi:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405751 przez agnesssa
Majóweczka z całych sił zaciskam kciuki za bezproblemowe zrozwiązanie, za Ciebie i za Lucasa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405756 przez mloda_mamuska
HEJ MAMUSIE.

Moj Oliwier raz zrobil wczoraj kupke sam. ale tylko raz. i znowu nie moze. po tym jakzrobil meeega kupee to zasnął o 23 i obudzil się o 3 !!! sukcees . pewnie jednorazowy,ale dobre i to. Raz strasznie pokrzyczal. zaaplikowalam mu kilka kropelek syropu Majowki :laugh: i uspokoil sie. dalam cyca zjadl chwilke i śpi smacznie. pewnie potrwa to góra pół godzinki.ale zdążyłam juz umyc naczynia i przygotowac wszystko do obiadu-wiem,ze jest 8 .no u was 9.ale pozniej nie wiem czy Maly da mi cokolowiek zrobic. wczoraj nie wyrobilam sie z obiadem.bo mialam nadzieje,ze pospi chwilke a jednak odmowil i ciagle chcial na raczkach inaczej krzyk i wrzask no i maz wrocil i dokonczyl ;)

Dziewczyny czy Wam czasem tezz tak tryska mleko z piersi strasznie ?? Ja jak przystawiam malego do piersi ..to je 2,3 minutki i zaczyna krztusic sie,wiec przekladam go szybko i poklepuje ... i musze tez szybko zakrywac piersi,bo tryska z niej mleko jak z kranu... wczoraj nie zauwazylam ,ze tak mi leci - 3 ciurkami :huh: :huh: ... i klepalam malego po pleckach-jak sie zakrztusil..patrze a tu cała sofa zalana moim mlekiem i podloga....... na szczescie w salonie są panela a nie dywan.a sofa ze skory,wiec szybciutko sprzątnęłam....

a Maly wieczorem mial chyba bole brzuszka.bo mial taką histerie... nic go nie uspokajało..noszenie na raczkach.tulenie.... krzyczal jak opętany...... ja oczywiscie tez sie poplakalam....bo nie potrafie patrzec jak On cierpi..lecą Mu łzy dlugo a ja nie potrafie Mu pomóc..... Mąż interweniował i zajmowal sie Olim..i mną.. ;) nie wiem czy to kolka byla,ale strasznie ciezko oglada sie i slucha jak dziecko tak placze i kryczy i wygina sie .wierzga strasznie nóżkami..a my nie umiemy pomóc.. :( :( :(


ja oczywiscie sie rozpisalam jakbym referat pisala :lol:


Daria daj znac jak ta herbatka czy cos pomaga ;) Ja dawalam mojemu zwykla z kopru wloskiego-taką 100 % kopru,ale nie działała.moze ta dla dzieciaczkow ma cos jeszcze w skladzie,ale tutaj nie bylo nigdzie tej z hippa... mleko i te wszystkie sloicki maja ,a herbatek zadnych .a jezdzilam z miskiem caly dzien wszedzieee bylismy i nigdzie nie bylo.wiec kupilismy taka zwykla z kopu ,ale nie dawala zadnych rezultatow .po tygodniu przestalismy ją stosowac. bo czytalam,ze w u niektorych dzieci koper wloski powoduje zaparcia... :dry:


Majowka jeju to juz ! Ale zleciało . ! Trzymammy kciukaski z Oliwierkiem za Ciebie i Lukaska .Zebyscie szybciutko sie tulili i oby Malutki wyszedl w miare bezbolesnie i sprawnie ! Bedzie dobrze ! Czekamy na wieści! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405757 przez mloda_mamuska
Dziewczyny czy mozna jesc podczas karmienia piersia : krewetki, awokado,guacamole i szpinak ???

Mąż zaserwowal mi taką kanapeczkę i nie wiem czy nie zaszkodzi Małemu.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405759 przez Daria23
M-m- odpisałam:) A co do kanapki to pojęcia nie mam szczerze nigdy krewetek nie jadłam:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405762 przez mloda_mamuska
Daria czytalam,ze jak sie wczesniej jadlo to niby mozna... ale nie wiem sama,wolalabym nie ryzykowac. Ale ......już ją wszamałam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak sie na mnei patrzylam i mowila: no zjedz mnie,zjedz i skusilam sie. Mam nadzieje,ze od jednej nic Malemu nie bedzie.. mimo,ze byla cala nafaszerowana krewetkami :lol:
a wczoraj jadlam dziwną ,ale pyszna kanapke: sos majonezowy-ale tylko troszke :lol: żurawina,sos grejpfrutowy,ser żółty i jakies warzywa. BRZMI OKROPNIE WIEM ALE SMAKOWALO PYYYYYSZNIE no i dwie kanapki mialy 550 kalorii :lol: bombaaa kaloryczna :huh:
no i dzisiaj juz nie jadlam i powiedzialam Miskowi,ze nie chce z majonezem i zadnym serem zoltym,bo nie wiem czy Malemu nie zaszkodzi i znowu nie bedzie mial twarzy w krostkach .


a jak w Polsce pogoda ? u nas dzisiaj nie za cieplo.ale to dobrze..w koncu moglam malego ubrac w normalne ciuszki a nie w samym pampersie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405766 przez Daria23
Ja wczorj zjadłam kawałek pizzy takiej domowej babci roboty ale pod takim strachem zjadłam mam nadzieje że mały nie zareaguje źle...
a u nas dziś gorąco i słonecznie aż marzy mi się plaża i jezioro zawsze jezdzilismy się kapać itp a w tym roku ani razu nie zamoczyłam sie w jeziorku:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405767 przez mloda_mamuska
Daria mysle,ze nei zaszkodzi kawalek pizzy. :))

a rozumiem Cie doskonale z tym jeziorkiem. Ja co roku jeździlam na plaze codziennie-w Polsce mieszkalam 18km od morza. a w tym roku ani razu nie bylam :( i tez brakuje mi strasznie.
za tydzien,gora dwa bede w polsce, mam nadzieje,ze uda mi sie pojechac chociaz na dwie godzinki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405768 przez daners
hej mamusie :}
co bylo w powietrzu że nasze brzdące tak ładnie spały :D
mojego nakarmiłam o 21 i wstał dopiero o 00 :d szok a potem tez dał mamusi pospać i nawet nie bylo żadnych krzyków bolesic--oby to nie nie jednorazowo :)

u mnie zastosoałam herbatke z kopru wiec tez niewem czy to ona sprawila ten cud :):)

Bidol tak własnie robie-ograniczam nabiał zobacze czy pomoze :) czy krosdtki znikna i te bolesi :) wiec moje menu bedzie oooch "jakie bogate" niema co hahah

Majówka trzymam kciuki :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405769 przez mloda_mamuska
daners moje menu tez nie jest zbyt bogate... ostatnio nawet slabo czesto mi bylo.zaczelam pic wiecej...no i Misiek serwuje mi kanapki takie jak wyzej opisalam i jest lepiej.bo ja juz mialam paranoje i balam sie cokolwiek zjesc ze strachu o żołądek Małego....
dla mnie nabial to Zawsze byal podstawa.moglam jesc ciagle jogusrty,serki, sery,pic mleczko...i tez przestalam,jak dziewczyny napisaly,ze lepiej odstawil i Maly juz ma ładniejszą cerę :))) No i zastosowalam,tak jak pisalas, ten nadmanganian potasu-moze to zadziałało. codziennie Mu przemywam i z dnia na dzien krostek ubywa :kiss:

Moj wlasnie sie budzi...bo kupka nie idzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405777 przez daners
m_m no z tymi kupkami to fakt przerabane ;/ maluszki sie tak mecza;/
a Ty z tymi spr niemasz problemu ;> moze cos jesc ze on ma zatwardzenie jakies hmmm

ja ide szukac jakis inspioracji co mozna jesc bo ilez mozna jesc kurczaka z wody i marchewke hehehe



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405778 przez mloda_mamuska
daners jem juz naprawde malo skladnikow i wszystkie dozwolone .nic ryzykownego :(

rybe zjedz ;)) ja z piekarnika jem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405790 przez mloda_mamuska
Tak to ja moge spac :lol:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405793 przez mloda_mamuska
a tak Oliwier wyglada Oliwier w ciągu dnia po zjedzeniu .... dąży do tego aby znów zjeść :laugh:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl