BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 9 miesiąc temu #405456 przez Daria23
Slyszalam mm ze te krople sa super ale nie idzie ich dostac bo to niemicki sa prawda?a masz mozliwosc ich kupienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405458 przez mloda_mamuska
Daria tak one są z niemiec. wlasnie nie bylam pewna czy w polsce mozna je gdzies dostac czy nie,bo ja w uk jestem,ale mojego męża wujek tam mieszkam,wiec popytam czy kupi i ile kosztują ;))) i postaram sie szybko zadziałać :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405460 przez Daria23
M_m -jakbys załatwiła to ja jestem chętna do kupienia ich:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405468 przez anszka
Cześć dziewczyny,
piszę jedną ręką, więc z góry przepraszam za literówki ;)
Anna - wyglądacie przepięknie :kiss:
Daria - ja mam te krople, kosztowały 8 euro. Kolega z Niemiec mi przywiózł, bo dzieciom znajomych pomógł. Nie próbowałam ich i mam nadzieję, że nie będę musiała.
A próbowałaś espumisan - główny składnik jest ten sam.
U mnie nie działa, bo nie ułatwia robienia kupek :(
U nas raczej alkoholu nie będzie, może wino do obiadu, ale jeszcze nie wiem.
Martadam wstawiała niedawno jakiś link, gdzie można zamówić te kropelki.
MM- kiedyś pisałaś, że pomagasz Oliwierkowi robić kupkę, jak to robisz?
Bidol- foto zaraz wstawiam (póki pamiętam) i też poproszę :) nie wiem, jak dajesz radę na tej diecie.
Słoneczko- mojemu czasem się ulewa, ale tylko troszkę, dotychczas nie wymiotował.
Olga- gratuluję, ja mam jeszcze 3 kg na plusie.

U nas nocka minęła spokojnie, Wojtek jest raczej porannym marudą niż nocnym, ale rożnie bywa ;) Najgorzej jak chce zrobić kupkę i nie może. Jest wtedy taki nieszczęśliwy i niespokojny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405469 przez Daria23
anszka mam espumisan ale wydaje mi sie ze kiepsko działa i raczej nie pomaga:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405470 przez chłopek
anszka termometrem mm pomaga Oliwierkowi ale nie mozna za czesto tego robic, albo czopek glicerynowy przeciety wzdłuż spróbuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405475 przez mloda_mamuska
anszka u nas espumisan nie dziala.
a te kropelki czytalam,ze w polsce mozna dostac,ale podobno lepiej działają te z niemiec. nie wiem dokladnie o co chodzi.czy one sa tez produkowane w polsce czy jak,wiec nie bede pisala wiecej :silly:
a pomagam czasem Oliwierowi -podobno nie powinno sie tego robic,ale robie to bardzo bardzo delikatnie . kupilam termometr taki z elastyczną,giętką końcówką .smarujesz tą końcówkę oliwką i delikatnie wkladasz do pupy malucha,ale nie za głeboko i bardzo delikatnie ;) i na pewno zrobi. :) ale podobno nie mozna tego robic za często. ja to robie np. rano po calej nocce męczarni kiedy mały krzyczał i nie mogl zrobic i prężył się. albo jak caly dzien nie robi i krzyczy ciagle to w nocy pomagam mu i zasypia.bo inaczej by nie zasnął... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405482 przez Olga
He dziewczynki.

Nam nocka minęła w miarę spokojnie,Ignaś mnie od wczorajszego wieczoru zaskakuje,bo nie chce usnąc na rączkach,tylko w łóżeczku ze smoczkiem.Leży tak sobie,leży i zasypia.Jejkuś,żeby mu to zostało,nawet teraz godz.temu tak zasnął.Smoczka oczywiście po jakimś czasie wypluwa :laugh: Tak bym chciała,żeby tak ładnie sam zasypiał. :laugh:
Ja chrzciny i komunie robiłam bezalkoholowo i Ignaś też tak będzie miał,ale to zależy od każdego z nas :)

Tak strasznie mnie od jakiegoś 1 tyg.albo i dłużej boli kość ogonowa,nie wiem od czego to jest.Chodzić mogę,ale jak mam siadać,to gorzej niż po porodzie.Czy to może być od tego,że często karmię na siedząco? Nie miałam nigdy takiego schorzenia :(

Anszka to mój mały podobnie jak Twoj wojtuś,najbardziej marudzi nad ranem po przebudzeniu i ja się zawsze doczekać nie mogę,kiedy znów zaśnie ha ha :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405485 przez daners
dziewczyny czyli espumisam mozna stosowac juz?bo pisze ze od miesiaca jejciu musze dzis zakupic bo wczoraj mnaluszek strasznie sie meczyl;/

a czy kolki charakteryzuja sie tym ze przez caly dzien maluch niemoze zrobci kupy czy tylko wieczorem? bo moj w dzien robi normalnie tylko te wieczory ;/



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405489 przez Olga
daners ja kupiłam esputicol i podję małemu po 2 kropelki,ale mój kupki robi normalnie,czasami co godz.Właściwie to nie zdarzyło mi się przebierać pieluszki tylko posiusianej,zawsze jest z niespodzianką.Ignaś ma czasem boleści i jak pryka to placze,ale to na bank nie są typowe kolki :) ale po tych kropelkach jest mu o wiele łatwiej oddać gazy :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405491 przez chłopek
my za tydzien mamy wesele nic nie mm kupione nie mam pojecia co kupic,podpowiedzcie cos

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405492 przez anszka
Daners - czasem to tylko wzdęcia lub skurcz zwieraczy (stąd trudności przy robieniu kupki), kolki charakteryzują się ponoć regularnością, ale nie jestem ekspertem. Podobno jak są kolki, to dziecko tak płacze, że nie można go uspokoić.
Położna mówiła, że można espumisan i espuctin (choć na ulotce jest napisane, że od 1. miesiąca).
m_m - dzięki za informacje, ale raczej się nie odważę
olga- no właśnie też teraz czekam - na razie bezskutecznie ;)
chłopek - a chodzi o ubranie czy prezent?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405494 przez chłopek
no anszka masz racje kolka jest regularnie i nie da sie dziecak uspokoic moja siostrzenica tak miala,Sebus tez płacze bo kupki nie moze zrobic ale ja wtedy go do cyca przykladam i zauwazylam ze mu lepiej sie wtedy robi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405496 przez daners
Olga zaraz poczytam sobie i o tym leku :)

ja w sumie niewiem czy moj ma kolki ale zawsze wieczorem krzyczy wierzga nozkami i brzuszek napiety hmmm jak zrobi kupe albo pusci baka to sie mu polepsza ;] ale tylko raz w nocy tak ma a dzien spokojny

Anszka tp chyba moj ma kolki bo przewazie wieczorem sie mu tak dzieje ;/

chlopek sprobuje zz przystawieniem moze troszke go uspokoi :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405497 przez anszka
chłopek - z tym cycem to też tak robię, śmieję się wtedy, że przepychamy kupkę w jelitkach

allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujacze...-kg-i2500200233.html
zamówiłam wczoraj leżaczek mam nadzieję, że maluchowi się spodoba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl