BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 6 miesiąc temu #464927 przez Olga
Właśnie pytam,bo Ignaś pije tylko raz dziennie,ale 180 wypija,bez niczego :) on też jest taki żarłok.A jest sens wysyłać i płacić za przesyłkę,jeszcze kłopot na pocztę chodzić?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #464929 przez Kamyczka
Dziewczynki a zażywacie jakies witaminki??????na te włoski?Podobno wypadają jak się skonczy karmić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464933 przez słoneczko
Daria - oprocz soczku dajesz tez herbatke? czy sam soczek?

Olga - dlamnie to zaden problem podejsc na poczte mam 5 min na poczte, jesli chcesz to ci jutro wysle bo ide na poczte

Kamyczka - ja stosuje asystorHair troche drogie ale mi pomoagaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #464937 przez Olga
Daria to dobrze wiedzieć,bo ja dawalam małemu na zmianę :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464945 przez saiko
Olga napisał:

saiko to masz prędzej niż ja :) to dopiero dzisiaj ustalałaś?


dziś, ale przedemna jakaś dziewczyna zmieniła termin - inaczej miałabym na 26.11

Słoneczko - 150?180? matko a mój 90-120 i więcej nie - raz tylko wtrąbiił 140 mojego i 30 sztucznego na raz. Nie wiem jak mam go nakłonić do zjadania większych porcji

co do pampersów to ja własnie przestawiłam się na 3

Kamyczka - ja biore prenatal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464951 przez Olga
saiko właśnie się zdziwiłam,że tak szybko,u nas się miesiąc czeka :) dzisiaj stałam kolo WORD-u i widziałam tych biednych ludzi,którzy oblali i jestem juz pewna,że i ja tak odejdę z kwitkiem :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464960 przez saiko
Olga napisał:

saiko właśnie się zdziwiłam,że tak szybko,u nas się miesiąc czeka :) dzisiaj stałam kolo WORD-u i widziałam tych biednych ludzi,którzy oblali i jestem juz pewna,że i ja tak odejdę z kwitkiem :(


na na 100% zdam tylko teorię :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464963 przez słoneczko
m_m gdzie jestes? halo kochana? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464964 przez Olga
saiko ja teorię już zdawałam raz,więc się tak nie boję,ale reszta mnie przeraża,a będzie jeszcze gorzej :( :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465000 przez kejtin
Ha! moze nie uwierzycie ale my jeszcze w pamperssach dwojkach jestesmy :D
Ale juz koncowka wiec przechodzimy zaraz na trojkki:)
Jak sloneczko jeszcze nie znalazlas chetnego to moge te pieluszki skubnac :-)

Ja mam 4 buteleczki:
2 lovi o pojemnosci 150ml i z tych mała zjada
i 2 aventu o pojemnosci 260ml do odciagania :)

A od dzis ulatwilam sobie zycie i kupilam elektroniczna nianie, no w koncu!
Teraz spokojnie bede mogla baraszkowac po domu (innych pomieszczeniach) jak mała śpi lub sie grzecznie na macie bawi:) Na wszelki wypadek link do elektronicznej niani:):
allegro.pl/philips-avent-niania-elektron...ska-i2755394572.html
Ma fajne melodyjki dla dzidzi i świeci się księżyc :) i mogę z małą gadać na odległość :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465045 przez mloda_mamuska
sloneczko jestem Kochana :kiss:
Mmaly marudny,a Miskowi wyjatkowo dalam na kilka godzin wolne od Synka,bo moj maz ma w sobote rozmowe kwalifikacyjna o stopien wyzej w tej firmie,w ktorej pracuje i troche ma stresa i dalam mu wolne ;) z jednej strony chcialabym,zeby dostal ,bo to zawsze troche wieksza pensja,ale z drugiej strony-jeden blad i go wywala..no i na nocki... ;/ i tyle stresu...co ma byc to bedzie ;)


Laski szukam dobrego przepisu na pycha gyrosa ;))
:S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465084 przez chłopek
hej u nas nie ciekawie sebek goraczka kaszle mi caly czas taki mokry kaszel i ma katar, gardelko go boli bo jak je to zaraz placze,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465086 przez Misiowa
Hej mamusie:) Mi tez wlosy wypadaja makabrycznie a nigdy ich duzo nie mialam i obawiam sie zaraz bede lysa;) Bylam dzis u laryngologa i okazalo sie ze mam refluks po ciazy i musze przejsc na diete...nie jesc surowych owocow i wazyw, slodyczy, nie pic gazowanego, kawy, nie jesc kolacji.Jak tak popatrzalam na ta kartke to wyglada to jak dieta odchudzajaca;)

Mm a czym Twoj maz sie zajmuje ze praca na nocki?

Dziewczyny a w temacie butelek czy ktoras z karmiacych piersia mamus uzywa butelki medeli calma?To butelka specjalna dla kobiet karmiacych piersia ale Hania jej nie akceptuje i nie wiem jak ja przekonac;) Polozne laktacyjne mnie przekonywaly zeby nie kupowac zwyklych butelek bo dzieci potem nie chca piersi ssac ale to chyba jakas bujda...

Chlopek ale biedny Twoj synus:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #465122 przez saiko
Misiowa napisał:

Dziewczyny a w temacie butelek czy ktoras z karmiacych piersia mamus uzywa butelki medeli calma?To butelka specjalna dla kobiet karmiacych piersia ale Hania jej nie akceptuje i nie wiem jak ja przekonac;) Polozne laktacyjne mnie przekonywaly zeby nie kupowac zwyklych butelek bo dzieci potem nie chca piersi ssac ale to chyba jakas bujda...


obawiam sie, że to może nie być bujda - tez myślałam, że przecież dzieciom cyc bardziej smakuje niż modyfikowane i lubią bliskość mamuci, głaskanie cyca itd ... a jednak mój synek w trakcie używania butki co jakiś czas (w weekendy i czasem w ciągu tygodnia) prawie już zrezygnował z cyca - nie chce przy nim leżeć w dzień i już.

Chlopek - biedny Sebuś :( że też takie maleństwa też chorują :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465272 przez Misiowa
Saiko wlasnie przed tym mnie przestrzegaly. Mowily ze jak dzieci pija z normalnych butelek to im szybko leci i sie nie musza tak napracowac jak przy cycu. Ale ja myslalam ze troche przesadzaja. No ale kupilam ta specjalna butelke za ktora zaplacilam 2 razy wiecej niz za zwykla i niestety Hani sie nie podoba:( Wiec sama nie wiem co mam zrobic bo czasem chcialabym gdzies wyjsc i zostawic mala z rodzicami ale tyle placzu przy tej butli jest ze mi jej szkoda. Chyba bede musiala jeszcze troche poczekac:) bo jednak karmienie piersia to dla mnie ogromna wygoda i przy okazji oszczednosc;)

A dziewczyny kiedy wracacie do pracy? Po macierzynskim czy jeszcze na wychowawczy idziecie? Ja planuje do wrzesnia zostac z mala a potem poszukac sobie jakiejs innej pracy bo do swojej juz nie chce wracac. Ciezko bedzie sie przestawic tylko na jedna pensje;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl