BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu #465609 przez mloda_mamuska
My staramy się,żeby mały nie był przegrzewany i w domku to tylko w body lezy .no u nas jest cieplo ..ale w dzien grzejnika nie wlaczym i w samym body lezy a jak mu sie chlodne nogi robia to wkladam mu skarpetki. na dwór tez go ie opatulam nie wiadomo jak.. kalesony pod spodnie mu czasem wkladam jak mocniej wiecej ;) Tutaj to w ogole czapek dzieciom nie daja. nawet noworodkom... ostatnio szlam z malym i mial czapke-cienka bez uszek i tak duzo osob sie dziwnie na mnie patrzylo.bo tutaj naprawde malo kto wklada czape dziecku... i jakkos chyba tak udzieliło mi się;)

a w domu to do djec albo jak ktos ze znajomych wpada na kawe to ubieram malego ladniej .ale to tez po godzinie maly meczy sie,bo on chyba juz przyzwyczail sie do lezakowania w body :) a jak ma sweterek i koszule na guziki to i tak po 5 minutach jest rozebrany bo nauczyl sie sciagac wszystko ;) czasem jak mu robie zdjecia to sie wnerwiam,bo on po chwili zaczyna sie rozbierac... dlatego staram sie go czyms zajmowac i najczesciej daje mu cos do rączek,zeby mial zajęte
:woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465614 przez słoneczko
anszka - jakie slodkie zdjecie:) slicznie Wojtus wyszedł:)

ja na chrzest biore malego w fotelik bo na wozek to za daleko:) ja go ubiore w niebieski spiworek a pod spodem garniturek:)

m_m ja mialam to samo jak karmilam cycem :(

Olga - ja mam smoczek 2 :) moj maly jest żarłoczkiem i tak szybko pije jakbym mu chciala zaraz zabrac:)


a co do chrztu to powiedzcie mi czy cos musze jeszcze kupic? napewno świece? cos jescze? bo malo zorientowana jestem w tym temacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #465617 przez Olga
słoneczko taka szatkę,co się kładzie dziecku podczas chrztu.Tego jest pełno,różnego rodzaju,ja mam a kształcie chustki,białą-atłasową.Nie lubię takich wymyślnych :) Robisz w domku chrzciny,czy w lokalu?
To może dlatego szybciej Pawełek wypija,bo jednak ten juz jest mały smoczek :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465624 przez mloda_mamuska
Olga a Ty uzywasz 2 smoczka tommee tippe? bo chyba w koncu sie zdecyduje i kupie ta firme;) tylko z tą rurką. www.calineczka.pl/sklep/images/TommeeTip...ee260Antykolkowa.jpg

i tam jest smoczek nr 1. to moze od razu wezme 2 ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465625 przez słoneczko
Olga - to dlatego napewno bo szybciej leci to mleko :0 dzieki za info w sprawie co mam kupic? a długo trwa ten chrzest? ja robie chrzest w domku bo duzo gosci nie bedzie, mialam w week juz cos porobic a tu zonk bo moj misiek do pracy idzie :( ale jakos dam rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465627 przez słoneczko
m_m ile kosztuja te butelki z ta rurka? ja mam 6 butelek z tomme tippe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465629 przez mloda_mamuska
a ja nie rozumiem, sloneczko jaki masz smok ten 1 czy juz nast ze te mleko szybko leci. ? to za szybko leci czy jak ? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465631 przez mloda_mamuska
www.calineczka.pl/sklep/tommee-tippee-bu...la-free-p-11492.html sloneczko ale poszukaj moze na all czy gdzies znajdziesz taniej ;) U NAs wychodzi tak samo cenowo;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465638 przez słoneczko
m_m na smoczku pisze 2 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465639 przez mloda_mamuska
sloneczko czyli uzywasz juz kolejnego; ) ale jak leci szybko i maly je w 5 minut to xle czy dobrze ? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465643 przez słoneczko
m_m leci o wiele szybciej niz z pierwszego smoczka, w/g mnie to dobrze ze leci szybciej Pawelek szybciej wypija mleczko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465645 przez mloda_mamuska
sloneczko wyslalam Ci e-mail ;))))


ja zaraz nakarmie Olego i moze w ciagu godziny uda nam sie wyjsc na spacer :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #465650 przez mloda_mamuska





Oliwierek mój ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #465661 przez mloda_mamuska
:lol: :lol: :lol: :lol:





dobra my uciekamy na spacerek :) :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465668 przez Daria23
M_m-ale Oli jest boski kurcze a jaki elegancki:)ślicznie go ubierasz....Ja też mam butelke z rurką ale dr Brownsa i już używamy smoczka nr 2

A dziś zamówiłam smoczek do kaszek i jak przyjdzie to mu spróbuje dać tylko wciąż myśle jaką kupić może tą ryżową-myśle:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl