BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu #465435 przez mloda_mamuska
sloneczko w słupsku ;) a Ty? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465439 przez Daria23
Słoneczko-ja daje wit D codziennie i będe dawać do 1 roku, ten sok gruszkowy z gerbera mam kupiony ale jeszcze nie dawałam małemu

M_m- ja mięsko bedę wprowadzać dopiero po 5 miesiącu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465441 przez słoneczko
m_m ja z Inowroclawia, szkoda bo myslalam ze jakbys przyjechala do Polski to bysmy sie spotkaly moze? bym chciala zobaczyc Oliwierka :lol:

Daria - mi peditra mowila ze niemozna dawac wit d jak sie daje duzo mleka dziecku, ale niepamietam wlasnie ile :( niepolecam naprawde tego soczku z gerbera:( moj po nim cala noc nie spal :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465445 przez Daria23
poważnie?bo mi położna mówiła ze jak sie karmi modyfikowanym to wit k odstawić a d podawać to teraz już sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #465446 przez anszka
Słoneczko - ja mojemu też puszczam kołysanki i się uspokaja, ale nie ma mowy, by zasnął sam w łóżeczku :(
A o jakiej muzyce fortepianowej pisałaś?

Też słyszałam, że witaminy K się nie podaje przy modyfikowanym, ale wit. D należy podawać, ale nie wiem ile. Ja mam dawkę dla dzieci karmionych piersią (tak przynajmniej jest napisane na opakowaniu ;) )

PS W przyszłe wakacje planujemy zorganizować zlot :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465449 przez Daria23
a co do zasypiania to Tymek zasypia sam w łóżeczku i bez muzyki jakoś się nauczył tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465451 przez mloda_mamuska
a Mi w polsce kazala nie dawac malemu wit D . bo sprawdzila ile wypija itp itd i powiedziala,ze nie ma potrzeby


sloneczko hmm mozna cos wykombinować./ale to jeszcze trochę czasu. :(
ja pawelka tez chcialabym zobaczyć ;D


Ja myślałam,żeby isc do pracy jak maly bd mial pol roku tak na 3 dni w tygodniu ,ale u nas żłobek 800funtów... a ja zarobilabym np 600 albo 700........... masakra :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465456 przez słoneczko
Daria - mi tak mowila i mi sie dzis to przysnilo ze przekraczam i moge przedawkowac wit d a sa powazne tego skutki ze sie teraz boje. w czw za tydz ide na szczepienie i sie dowiem dokladnie ale z tego co pamietam to przy bebiko mleku daje wit d do 900 ml a jak daje wiecej mleka to juz niedaje wit d, ale musze sie zorientowac dokladnie.

anszka z internetu sobie posciagaj muzyke Raimond lap super muzyka polecam

Daria mojemu tez nie zawsze wlączam muzyke, bez muzyki tez zasypia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465457 przez anszka
Słoneczko - to może zapytaj lekarza o tę witaminę, skoro m_m pisze, że też nie miała podawać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465462 przez słoneczko
m_m ile Oliwierek wypila mleczka? podaj mi w ml? mozesz umnie sie zatrzymac ja mam 2 pokoje wiec bys miala gdzie z malym spac :) a Pawelek z Oliwierkiem by sobie pogadali i pobawili sie.

Anszka - zapytam napewno , sprobuje pozniej zadzwonic do niej, ale ona malo kiedy odbiera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465468 przez anszka
Słoneczko - nie zauważyłam, że pisałaś, że zapytasz na szczepieniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465470 przez mloda_mamuska
sloneczko postaram sie wpasc jak bede w pl ;))

a moj maly pije co 4 godzinki 150 ml czasem co 3,5 ;) dzisiaj dalam mu pierwszy raz 180 to wypil 170 ;) ja daje bebiko a na bebiko jest napisane,ze niby 120 powinien pic. a on pije 150 od dluzszego czasu ;) a na noc czasem dajemy mu z kleikiem ryzowym albo owsiankąale nie spi dluzej po tym niestety . ta noc byla jaka wyjatkowa ze mial az 7 godzi nprzerwy ;) bo tak to co 4 godzinki budzi sie i je ;)
a Pawelek ile wypija i co ile ?
a mialam pytac widac juz tego ząbka u pawelka? bo chcialam zebys jakies zdjecia powstawiala pawelka i moze jedno z tym ząbkiem ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465471 przez martadam23
Sloneczko -to MAM TAK SAMO JAK TY ,) Maz na 3zmiany 7dni w tyg prawie go nie na rece po ziemie urobione a on potrafi przyjsc i fochy strzelac ze obiadu nie zdarzylam zrobic exg... faceci to kosmici ech

majowka ale suuuuuper !!!:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465476 przez martadam23
Julek zasypia sam w lozeczku czase. Z kolysanka czasem nie ale.musi miec misia albo pieluszke kolo buzi zeby zasnac ;) co do witamin
Mi dr kazala dawac i wit K i D mimo karmienia butla :) to zalezy od rozwoju dziecka masy ciala itd tak mi wytlimaczyla :) wiec sie bnie sprzeciwialam ale wit.mam podawac co 2 co 3 dni ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465481 przez słoneczko
m_m widac pomalu :) sprobuje wrzucic zdjecia pozniej jakies:) moj wypija co 3,5 godz 150ml, niedaje juz mu kleiku bo za duzo Pawcio wazy juz i boje sie go roztyje , teraz to wyglada jak klopsik , i ma dwie szyje taki grubiutki :) :)

Martadam - moj jak wraca z pracy to odrazu sie zajmuje Pawelkiem:) co do obiadu to zawsze cos tam zrobie a jak niezdaze to zamawiamy sobie cos :0 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl