BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu #466452 przez Anna77
MM kiedyś mówiło się "żywe srebro". Takie dzieci są fajne i radosne, choć faktycznie bez dobrej farby do włosów się nie obejdzie.

Aaaa, dzisiaj mamy pierwszy dzień od bardzo dawna, kiedy nigdzie nie musimy być na konkretną godzinę i nigdzie nie jesteśmy umówieni. Baaardzo się cieszę. Nawet malować mi się nie chce, co ostatnio do mnie nie podobne :silly: Zostały 2 minuty, ciekawe czy uda mi się jeszcze tego posta wysłać :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466456 przez nataleczka_92
Daria kochana na bolacego zeba polecam zgniecione gozdziki i wlozyc w zeba. Naprawde pomaga. Mnie juz od dluzszego czasu osemka boli a nie moge isc na razie do dentysty bo w poniedzialek mam operacje ale jak tylko zaczyna bolec to wlasnie gniote ta przyprawe gozdziki i od razu pomaga.
A drugi sposob to taki ze wacik nasaczasz spirytusem lub wodka i wkladasz do ucha po przeciwleglej stronie zeba ktory boli-tez skuteczny i leosze niz tabletki :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466459 przez saiko
hejka :D
ja wstałam o 9:00 :)

dzisiejsza nocka byla wzorowa po nakarmieniu go ok 24 obudził sie o 3:00, zjadł cyca a potem o 7:00 60ml sztucznego

na razie piję herbatke - kawka później :)

mm - ja póki co miałam jeden okres, trwał standardowo 3-4 dnia teraz w trakcie tego opakowania tabletek miałalm tylko raz delikatne plamienie

daners , anszka, misiowa, mm - wszystkiego naj dla maluszków i słodkie buziaczki :)

daners - mój wariuje w nocy ostatnio, czesto go zastaje w łózeczku w drugiej polowie w poprzek z nogami poza łóżkiem ;)

anna - to plany odnosnie (nie)powrotu do pracy masz podobne do mnie. Rób zdjecia Mateuszka koniecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466474 przez mloda_mamuska
Oliwierek dziekuje za buziaczki :kiss:


Anna hehe zgadza sie,moi rodzice tak mowią ..zywe srebro i ciagle mi powtarzają MUSISZ WIEDZIEC,ZE MASZ DZIECKO ...
super,ze masz chwile odpoczynku a jak kubus sie czuje? :))


saiko ,daners moj tez wariuje w łóżeczku.. juz po 5 minutach lezy w poprzek. na szczescie mamy takie lozeczko,ze szczebelki są wąsko koło siebie i nozki mu nie 'wyjdą ' .. ale powinni robic te ochraniacze do caalego lozeczka,bo moj co chwile lezy w innym miejscu i główką czasem gdzies moze uderzyc sie

..mi dzisiaj strasznie niedobrze ;/

My dzisiaj bedziemy jeśc słoiczek z mięskiem chyba.. aż się boję ;) ale zaplanowałam,że dam Malemu o 12 pol sloiczka albo 1.3 a na deserek dam mu kilka lyzeczek sliwki-zeby mogl sie spokojnie zalatwic. co o tym myslicie???

chlopek
jak Sebus ???


oj mamuski ..chyba niektore maja takie super maluchy,ze moga sobie dlugo pospać ;D

na pierwszym miejscu Olga ;P ...


a ja mimo ze po kawie to senna jestem . chyba walne sobie drugą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466507 przez słoneczko
witam sie i ja kochane mamusie :)

u mnie jak zawsze nocka taka sama co zawsze :) pobudka tylko jedna o 4 i do rana spanko :)

daners, anszka, m_m , misiowa - wszystkiego naj naj naj dla maluszków :) :) :) :)

a mnie moj maly dzis zmartwił , dzwonilam do przychodni bo chcialam isc ale do wt niebedzie pediatrów :( masakra:( Pawełek zrobił kupkę normalną ale w tej kupce był taki czarny kawałek niemam pojęcia co to jest :(wiecie moze co to moze byc? niedawalam mu od 2 dni nic oprocz mleka:( ja juz wariuje z zdenerwowania:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466523 przez mloda_mamuska
sloneczko moj tez mial jakis tydzien temu taki 'kawał'czarny... i kilka razy takie cos mial ale juz nie ma . i nic sie nie dzialo oprocz tego z nim

u nas dzisiaj zimnoooooooo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #466529 przez Majowka
Czesc dziewczyny,
Dziekuje bardzo! :kiss: lecimy 24 i 25 listopada na 3tyg!!!!
Jeszcze wlasnie sie zastanawiam jak ten wozek wziasc, Bo korci mnie spacerowka. Lucaskowi jeszcze daleko do siedzenia, ale ta moja rozklada sie na pol-lezaco. W gondoli juz sie nie miesci I na pewno nie chcial by juz lezec na spacerze. Fotelik jest ciasny, wiec jak mu ubiore kombinezon ledwo go tam wcisne (zaluje, Ze nie kupilam fotelika maxi cosi jest wygodniejszy, szerszy). Postanowilam wiec zabrac Lucasa do pediatry w tej spacerowce I zapytac jego o zdanie.
Niby mozna fotelik miec w samolocie na siedzeniu, ale czy on tam bedzie chcial siedziec...

Mleko podaje Aptamil od tygodnia. Musialam zmienic Bo zaczely sie silne kolki. Teraz jest lepiej, ale kupy dziwne, plynne, malutkie I czesto ma zabrudzona pieluche, ale kupa tego nazwac nie mozna...dziwne.

M-m, Ty wiesz jaki jest odpowiednik mleka Aptamil w Polsce? Nie zamierzam zabierac mleka Ze soba, podam mu to co jest u was.

Oliwierek, sliczny chlopak! Fajowe ciuszki ma! :kiss:

..a Ze zimno, trudno! Ja tam marze o sniegu! Nic sie nam nie stanie, najwyzej przeziebienie wynikajace z duzych roznic temperatur.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466543 przez słoneczko
m_m bedziesz we wt u lekarza tak? twoj mial taki jeden kawalek czy takie niteczki czarne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #466550 przez mloda_mamuska
Majowka udanego wyjazdu ! Ale na swieta wracacie do tatuska? :))
ja tez chce do polski :( moze jednak namowie męża ;D
co do mleka to odpowiednikiem jest bebilon. ale możesz kupić bebiko,bo one naprawde są zbliżone składem a bebiko jest o wiele tańsze i więcej osob uważa ,ze po bebiko są lepsze kupki,bo po bebilonie częściej zdarzająsięzaparcia ;) ale to juz Twoja decyzja ;) ja jak bylam w polsce zaczlam uzywac bebiko i juz tak zostalo maly po nim piekne kupy robi a tutaj po SMA i cow& gate mial problemy ;)) a u nas tez jest aptamil ;) -w uk ;) a i jeszcze czytalam,ze chyba allegro mozna kupic aptamil.ale nie wiem czy aktualnie ktos ma do sprzedania ;) ale mówię Ci. spróbuj bebiko ;))))

co do aptamilu i bebilonu chyba nawet pudelka maja takie same;)

sloneczko
najpierw kilka nitek,pozniej kawał taki czarny w zielonej kupie ;ppppppp
ale juz mineło.ale we wtorek bede ,bo bede pytała o dziąsła i spytam o tą kupkę;)) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466559 przez daners
dopiero 11 a ja juz lekko zmeczona ;p ahah az sie wkurzylam bo moje wyjscie na spacer to wszystko w biegu i stresie... a mialam juz dwa wyjscia ;/ jedno na szybko ubrac wyjsc z bloku schody itd i zaczel lac;/ wiec male koleczko wokol bloku nieprzestalo to wio do domu...rozplaszczyc sie Fifi zaczoł wariowac w ozeczku patrze ooo nie pada to powtorka na szybko ubrac sie i wyszla i co? lunelo ;/ jejciu wrocilam i niewychodze dzis strajk :)

m-m wlasnie kawe sobie zrobilam moze pobudzi ;]
a do sypialni no czy czerwien musze wyszukac jakas inspiracje ;]

dziekuje w imieniu syna za buuuziaki :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466585 przez Olga
daners , anszka, misiowa, mm wielkie buziaczki dla waszych maluszków :kiss: :kiss: :kiss:

Ignaś usnął wczoraj o 23.30-koszmar jakiś,chyba pierwszy raz poszedł spać o tej godz,zazwyczaj to już się kręcił do cycolka,nad ranem o 5 coś go chyba zabolała,bo chwile przez sen popłakał (nigdy mu się to nie zdarzało wcześniej ),ale na szczęście spaliśmy do 10. :) Miałam z nim iśc do lekarza,żeby mu w gardełko zajrzała,ale na razie go obserwuję,bawi sie w miarę,ale to nie jest to,co zawsze :(
Teraz będę nadrabiać,bo dziewczynki za wcześnie wstają ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466603 przez mloda_mamuska
daners ja tez kolejna juz pije i nie pobudza :angry:

a mocno padało,że wróciłaś ? Ja tam z mały chodzę nawet jak pada. władam mu folie przeciwdeszczową-której nie lubi .. ale nie obchodzi mnei to;P popiszczy popiszczy i przestanie ;p ...... niech wdycha troche powietrza orzeźwiającego ;D Jest cieplo ubrany ,wiec nie widzę powodu bo chowania go w domciu bo pada ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466613 przez daners
m-m ja tez chodze jak pada.Folie zakladam na parasol badz kapturek i chodze ale teraz sie nie dalo...strajkuje do 13 potem wyjde :)

Olga dziekuje za zyczonka ;] czyzby Ignaś brał przykład z naszych / mojego łoterka i robil zabawy noce :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466629 przez mloda_mamuska
Olga w koncu troche pokazuje pazurki :laugh:


daners ja tez pewnie kolo 13 wyjde ;)

Dziewczyny a co na 6grudnia planujecie kupic maluszkom ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #466671 przez saiko
mloda_mamuska napisał:

Olga
Dziewczyny a co na 6grudnia planujecie kupic maluszkom ?


ja nie kupie raczej nic, cały czas robię mu prezenty - wlasnie zamówiłam taka przytulankę:



o 11 nakarmilam, spał godzinkę

właśnie dałam małemu pierwszy raz jabłuszko :) dzielnie zjadł kilka łyzeczek
to jego pierwsze danie

a Szymek zrobił trzydniowe kupsko ;)

a teraz na spacer :)

dziś na obiad chce zrobic takei danie (ale bez przystrajania)

dorsz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl