BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 6 miesiąc temu #467225 przez Misiowa
Mm super ze Oliwierek tak pieknie dzis spal:)W koncu moglas sie troche wyspac:) Moja Hania spala dzis bardzo podobnie od 20 do 5 a potem o 7 sama ja musialam obudzic bo myslalam ze piers mi wybuchnie;) no i jeszcze do 8 pospala i teraz bawi sie na macie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467227 przez saiko
cześć MM

mój zasnął ok 21:30 obudził sie o 22:00 i do 23:30 nie spał. Obudził sie o 3:30, 4:30 i 6:30 na karmienie. O 3 dostał cyca, ale nie chciał drugiego (on wtedy robi takiego śmiesznego dziubka) o 4 drugiego i omal nie zasnęłam na fotelu z nim. A o 6 mąż dał mu butle. Obudził sie o 8:30 bo mu wyciekło z pampera ;)


wlasnie pije kawke, sniadanie zjedzone, czekam aż mały znów zaśnie a po drzemce jabłuszko i spacer.

Cały czas martwie sie tym, ze mały taki leniwy i na brzuchu nie chce lezec i ćwiczyć. Wczoraj go położyłam sobie na udach to poleżał ale zamiast się rozglądać i ćwiczyć szyjkę to próbował wgryźć mi sie w udo :(

i nie chce juz gugac - żadnego Gu, Ga itd tak od 2 tygodni

moje piersi już prawie nie produkują, wiele godzin moge wytrzymać bez karmienia ale stanik i tak noszę - jakoś się przyzwyczaiłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467232 przez mloda_mamuska
Misiowa no Twoja Hania to super śpi ! Kochana masz córcię ;)
Moj synus lezy ze mna na sofie i gryzie gryzaka;)) I gada do mnie cos ale nie bardzo kumam :lol:
ale udaje ze go rozumiem i pocieram mocno swoja buzia o jego brzuuch on to wuielbia i chichra sie jak szalony wtedy przy czym ze szczęścia wyrywa mi mase włosow z głowe ;/ takie skutki uboczne ;/


saiko
no to nieźle miałaś.. Wiesz co..naprawde nie wszystkie dzieciaczki lubią leżeć na brzuszku ;) mysle ze nie masz co sie przejmowac ;) a kladlas go sobie na brzuszku-tak jego brzusio do Twojego? i tak probowac go zagadywac? smiac sie do niego,zeby go troszke zagadac i zmobilizowac?




a Moj Oliwier od 3 dni całe dnie .doslownie ale dnie żuje język..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467235 przez Olga
Hej dziewczynki :)

U nas tez nocka fajna i taka inna,bo wczoraj kazałam mężowi uśpić małego jeszcze po 18,żeby poszedł później trochę spać na noc,a nie o 20 i za godz.pobudka.Więc Ignaś wstał o 20,wykąpałam go,wytrabil butlę po 21,mąż go uśpił,ale coś mu nie pasowało,bo się obudził,a to kupka chciała wyjść i tak nawalił,że aż się ze szczęścia smiał w głos.Kupka przedterminowa,bo powinna być w niedzielę ha ha :lol: I jak usnął kolo 22 to do cycolka dopiero się zaczął kręcić o 3.30,czyli 6,5 godz.przerwy,to bardzo dużo jak na noc u nas.Później też nie jadł normalnie o 7 tylko dopiero jak wstał o 9.Więc jestem mega wyspana,tak by mogło być codziennie,chociaż ja wolalam jak mały spał już o 20 :laugh:
Moje córci zaraz jadą ze swoim tatą gdzieś,nie widziały go od wielkanocy,więc teraz chce nadrobić wszystko w 3 dni ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467242 przez mloda_mamuska
Olga a cory sa za tata?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467252 przez Misiowa
Saiko ja mam ten sam problem, Hania nie cierpi lezec na brzuszku przez co nie podnosi glowki tak wysoko jak powinna;)leniuchy z tych naszych dzieciaczkow;)

Mm no musze przyznac ze Hania lubi sobie pospac a ja razem z nia:)szkoda tylko ze w ciagu dnia nie robi sobie drzemek:)
A czy u Oliwierka widac juz opuchniete dziaselka? Czy tylko narazie go swedzi? Bo Hania coraz czesciej pociera sobie te dziaselka ale ja jeszcze tam nic nie widze.

Olga ja tez wole jak Hania kladzie sie spac wczesniej:)wtedy mam chociaz troszke czasu dla siebie no i dla mezusia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467253 przez mloda_mamuska
dzieci.pl/breedingAid,12953908,cid,10242...ml?smgputicaid=6f803 DZIEWCZYNY WIDZIALYSCIE ??


Misiowa Oliwierek ma takie jakby pagórki na dziąsłach .niektore sa naprawde duże.ale nie wiem ..moze to normalne ;) Noi ma kilka bialych plamek ;) ale tez nie wiem moze to normalne. wiesz ja nie znam sie. przy drugim dziecku juz bede spokojniej do wszystkigo podchodzila. a teraz to kazde nowe 'cos' to dla mnie strach czy to dobrze czy źle. czytak ma byc czy nie .czy od razu jechac do lekarza czy poczekać.. juz pare razy bylismy w szpitalu z Malym,bo np mocno wymiotował po kazdym mleku itp.. ale mimo wszystko staram sie nie panikować ;-)

z tymi zębami to tez nie mam pojęcia jak to bedzie wygladalo niby naczytalam sie juz milion stron o tym jak wygląda ząbkowanie a i tak nie wiem jak to dokladnie bedzie wygladalo ..bo teoria teoria a nie ma nagrania dokladnie co jak z czym .. wyjdzie w praniu;) Szkoda,ze dzieci muszą przy tym cierpieć. Kuzynki synek dostałząbki w 8 miesiącu ale od razu 9 zębów Mu wyszło i to 3 dni mocno plakal i spokoj . chyba wolałabym tak niz kilka miesiecy męczarni. no ale to nie my wybeiramy jak NAsze maleństwa ząbkują,niesttey ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467263 przez bronchilda85
Dziewczyny jestem ze styczniowych mamuś i chciałabym Was prosić o głosy. Można oddać 3 głosy dziennie na tę samą osobę. Ja jestem oczywiście bronchilda85
www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjat.../galeria/?start=3705

Z góry dziękuję!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467284 przez słoneczko
hejka dziewczyny ja tylko na chwile bo zaraz spadam do fryzjera, chcialabym sie z wami przywitac :kiss:

umnie nocka bez zmian jak zwykle tylko jedno wstawanie o 4 :)

a my dzis mamy święto :) Pawełek ma 4 miesiace łobuz jeden :)

buziaki mamusie , odewze sie pozniej papapa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467290 przez mloda_mamuska
sloneczko koniecznie zrob pawelkowi zdjecia z okazji 4 meisiaczkow i wielkie buziaki dla Naszego grubaska ;)) :****

a co robisz z wloskami ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467310 przez kasia1329
Drogie mamuśki uprzejmie prosimy o głosiki dla nas :)
www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjat...a/galeria/entry/8349

Chętnie się zrewanżujemy!

Kasia(mamuśka maj 2010 i kwiecień 2013), Mateuszek i fasoleczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467413 przez mloda_mamuska
Dziewczyny na waszych sloiczkach jest napisane,ze sloiczki po otwarciu mozna 48 godzin trzymac?bo na moich jest 24 tylko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467414 przez Olga
My spacerek 2 godzinny zaliczyliśmy,ale wczoraj było o wiele cieplej :( Teraz mały znów śpi.Zjadł zupki 1/3 słoiczka i wytrąbił pól soczku marchewkowego-ten z Hippa mu bardzo smakuje.nie pozwoli butelki wyjąc ha ha :)

m m pytałaś,czy dziewczyny moje są za tatą? To róznie,Marika bardziej,bo pamięta wszystkie dobre chwile z nim,a Olga była za mała,jak miala 4 latka to już się wyprowadziłam od niego,więc co ona może pamiętać.Olga to mojego Rafała bardziej za ojca uważa.Marika to widać,że go bardzo kocha i nie raz złego słowa nie da na niego powiedzieć,chociaż nas tak skrzywdził,a ja próbuję nic na niego nie gadać przy nich,ale nie raz już nie wytrzymam i mnie poniesie. :angry: Zresztą wkurza mnie,bo jest niesprawiedliwy,Marice nie raz doladuje konto w telefonie,a Oldze nigdy.Ja to tak nie mogę,co z tego,że jest młosza,to też jest dziecko i tak samo jej się należy :( Ale ogólnie czekają na niego,jak ma wrócić do Polski i wtedy widać,że go kochaja na swoj sposób :)

słoneczko ogromnego buziaka daj Pawełkowi od cioci i drugiego od Ignasia :kiss: :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467416 przez Olga
m m na jakiś słoiczkach bylo 48 bo pamiętam jak Marika czytała,ale zaraz pójdę zobaczyć :)
Już wyczytałam,na wszystkich słoiczkach z gerbera,bobo vity i hippa pisze 48,na soczkach też,a na tych sokach z hippa pisze zużyć w ciągu 3 dni.Tylko na deserkach z hippa,ale kaszkach pisze,że zuzyć następnego dnia :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467463 przez kejtin
saiko - mam dwie takie - niunia te przytulanki uwielbia, zaklada sobie na oczy i sie zakrywa :D
A co do twojego maleństwa.. jak na prawie 4 m-ce to polecałabym skonsultować to zachowanie z pediatrą który ew. wyśle Cię do neurologa (ja dziś byłam na kontrolnej wizycie bo też mała na początku nie chciała główki ćwiczyć - teraz jest super):)

Anna77 - ja tez stosuje takie "koszulki" do spania i moge powiedziec ze sa bardzo wygodne:)
www.google.com/imgres?um=1&hl=pl&biw=160...=1t:429,r:5,s:0,i:81

a tu wersja dla karmiących mam:
www.google.com/imgres?um=1&hl=pl&biw=160...=1t:429,r:0,s:0,i:66

A jeśli chodzi o sen mojego szkraba... no to dzisiejszej nocy mała przeszła samą siebie...
Wczoraj o 18 zjadła 140ml a o 20 zachciało jej się 180ml... Więc dałam...
Zjadła .. i jak poszła spać tak wstała o 6:47 na karmienie!!! No rekord mamy:)
Wtrąbiła 140ml i znów kolejne karmienie o 14! Także dziś maleńka mnie zaskakuje:)
Bo o 16 zjadła mi 240ml! :) (gdzie ona to zmieściła?) i teraz pięknie śpi:)

Kupiłam dziś małej kombinezon jesienno zimowy (bo z ostatniego mi wyrosła):
allegro.pl/spiwor-hm-62-68-i2780117980.html
mam nadzieje ze spelni swoją role:)

Mam pytanie - co wkladacie teraz malenstwu do wozka?
bo ja mam polarowy kocyk ale wydaje mi sie juz za cienki...

I na koniec dostalam z bebilonu w mailu:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl