BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu #466681 przez mloda_mamuska
saiko a duza ta przytulanka? fajna ;))

a obiad mniami.chyba sie wprosze:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466735 przez Anna77
A my już po spacerku. Ładnie, bo 9 stopni, ale bez słoneczka. Jak na niemal połowę listopada, to nie ma co narzekać. Mati jeszcze dosypia na balkonie.

Mogę mieć ograniczony dostęp do netu, bo dzisiaj kończy mi się umowa i zmieniamy dostawcę, a oni z kolei mają 2 tygodnie na podłączenie. Będę się pojawiać, ale niezbyt często pewnie. no ale zobaczymy.

A co do planów obiadowo-deserkowych, to na dzisiaj obiadek z wczoraj - makaron z sosem mięsno-brokułowo-śmietanowym z czosnkiem i bazylią. Na kolację szpinak z jajeczkiem sadzonym. W planie mam na weekend zrobić rybkę po grecku - tak mnie jakoś naszło. I chcę wypróbować przepis na ciasteczka kokosowe, bo czaję się na nie od dłuższego już czasu www.kwestiasmaku.com/kuchnia_francuska/c...okosowe/przepis.html

A ten dorszyk wygląda smakowicie. Uwielbiam dorsza zresztą, zwłaszcza nad morzem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466744 przez Daria23
hejo witam się ponownie....my zaliczyliśmy 1,5godzinny spacerek a teraz Misiu śpi sobie w domku...
Ząb troche przestał boleć ale jeszcze nie jest ok..naszczęscie we wtorek ide do dentysty...

M_m-w nocy miałam tylko apap i nic nie pomógł Misiu mi kupi nurofen to pomoże...

Nataleczka-dziękje za rade...

Wszystkiego naj naj dla dzieciaczków które mają święto:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466776 przez Olga
A my jeszcze na spacerku nie byliśmy,mały spał 2,5 godz.zjadł zupkę,popił soczkiem i ogląda z Olgą bajkę ha ha :) tak mi się dzisiaj nie chce wyjść,ale ja to podobnie jak m m deszcz,czy wiatr to my spacerujemy,dobre i pół godz.świeżego powietrza :) muszę się zaraz zmobilizować i ruszyć w drogę ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466791 przez mloda_mamuska
Ja juz wrocilam z Malym ze spacerku ;) U Nas wieje niesamowicie.ale nie pada ;)
bylam na poczcie wyslac siostrzze pizamke takącieplutką z polaru świąteczną czerwoną w renifery ;) kupiona w primarku za 9 funtów ;D ale jest extra ..tak grzeje,ze ja tylko w górze śpię ,bo w dole to juz bym sie ugotowała ;) poza tym gore zazwyczaj w nocy sciagam .bo tez mi za duszno ;D ale na zime jak znalazł ;) njalepsze ze za pizame dalam 8 funtow a za przesylke 7.80. haha

Oli zjadl pol sloiczka warzyw z kurczakiem z hippa organica ;) chyba mu smakowalo bo chcial jeszcze;) ale pol godziny po tym juz musiaalm dac mu mleko.. i mial odstep miedzy mleczkami tylko 3 godzinki a nie 4 jak zwykle ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466792 przez Daria23
Olga-ja w deszcz nie wychodze nigdy nie zmusiłabym się do takiego poświęcenia :)

Saiko-ta przytulanka super może sama kupie taką Tymkowi:)
Ja się czaje na taką książeczke miękką i piszczącą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466798 przez Daria23
M_m-Tymekostatnio zjadł cały słoik marchewki a karmienie i tak tylko o pół godz się opóźniło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466805 przez mloda_mamuska
Daria a u nas sie przyspieszylo po sloiczku o godzinę ;/
a myslalam,ze jak zje pomiedzy karmieniami 2 godziny po mleku i 2 przed to bedzie chcial mleczko po 3 godzinach np. ;) czyli opozniloby sie o godzinke a tak byl glodny juz po godzinie od zjedzenia pol sloiczka. ;/ bez sensu .

a deserki o ktorej dajecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466826 przez Daria23
ja daje 11-12 a o 13 jest mleko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466838 przez mloda_mamuska
Daria a w jeden dzien dajesz i deserek i obiadzik ? czy albo jedno albo drugie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466844 przez Anna77
A my dzisiaj zjedliśmy pół słoiczka jabłuszka z dynią. Mateuszkowi smakowało i nawet ładnie otwierał buźkę na widok łyżeczki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466862 przez anszka
Wasze maluchy zajadają się rarytaskami, a mój dzisiaj pierwszy raz dostał herbatkę i trudno mi stwierdzić, czy mu smakowała, bo chwilami się uśmiechał, a potem krzywił. Przede wszystkim chyba był zdziwiony :laugh:
Kamyczka - a Ty gdzie się podziewasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466872 przez Anna77
Anszka rarytaski rarytaskami, a mój Mati nie pił jeszcze nigdy niczego poza mleczkiem :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466874 przez saiko
MM - obiad pyszny :) tylko mimo, ze filety to sporo osci miał :(

co do pizam z Primarka to miałam kiedys była super (i butki i bluzkę i pare drobiazgólw) , i szkoda że u nas nie ma tego sklepu

taka tylko inne kolory:



przytulanka raczej nie jest duża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #466881 przez anszka
Anna - hehe, no ja dałam, żeby w razie "w" go napoić, gdyby mi coś pilnego wypadło,bo nie mam jeszcze mleka modyfikowanego na takie wyjątkowe okazje.

Ostatnio jak jechałam samochodem, to pomyślałam, że gdybym miała wypadek, to dziecko nie miałoby co jeść ;) Dlatego, jak pójdziemy na szczepienie, to pogadam z lekarzem o modyfikowanym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl