BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467792 przez saiko
słoneczko napisał:

wasze maluchy tez tak robia ze jak sie obudza to odrazu przekrecaja sie z plecków na brzuszek? bo moj to non stop tak robi jak sie obudzi to odrazu przekreca sie na brzusze, zreszta ostatnio szaleje po tym łózku ze szok, przekreca sie , krzyczy, gaworzy, gada do lampy i zakrywa wiecznie twarz pielucha i poznej krzyczy bo go pielucha przydusza:)


mój jescze nie przekręca się :(
ale to wynika z tego, ze calkiem neidawno jescze w ogole nei chcial lezec ani na brzuchu ani na plecach tylko cały czas musielismy go nosic, jestem dobrej mysli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467795 przez mloda_mamuska
saiko pewnie,ze nie ma co sie martwic;) Nasz tez prawie do 3 miesiaca chcial byc cale dnie noszony ;) A teraz juz fika raz tu raz tam ;) az sie boje co bedzie jak bedzie raczkowal czy biegał..mamamia !:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467797 przez słoneczko
m_m moj jest wlasnie po nockach:) no to milo bylo:) jak moj wrocil po nocce dzis to tez go tak szybko niepuscilam spac :) a co caly tydz nic a nic bo nocki mial :) :laugh:

saiko zobaczysz jak Twoj maluszek bedzie latał po łozku, kazde dziecko rozwija sie we wlasnym tempie :0 :)

ja jutro ide z malym na usg jamy brzusznej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467801 przez mloda_mamuska
sloneczko a dlaczego na usg ??
a u mojego znow wczoraj byl kawal czarny w pieluszce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467808 przez Olga
Ignaś nie szaleje tak w łóżeczku,zawsze go kładę na bok jak usnie,to tylko sie na plecki przewraca po przebudzeniu,ale nie zmienia za bardzo pozycji.Nóżek do buźki też jeszcze nie wklada,a z pieluszką też walczy cały czas :) Ale ostatnio się marudny zrobil,chce tylko na rączkach,siedzieć na kolankach wcale,od razu sie denerwuje,ani w leżaczku nie posiedzi.Nie wiem,co się z nim dzieje,no i to spanie nocne nie w jego stylu,aż mnie to niepokoi :angry:

m m pogratuluj mężowi awansu-zawsze parę groszy więcej,to już coś :laugh:

Ignaś ma dzisiaj święto-to dopiero cztery miesiące,a wydaje mi się strasznie długo :kiss: :kiss: :kiss:

Później idę na cmentarz,bo jest 15 rocznica śmierci mojej najkochańszej babci :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467814 przez mloda_mamuska
Olga daj mu trochę pogrymasić ;D hehe

buziaki dla IGNASIA !!!! Naszego ślicznego ,grzecznego ! chłopca :kiss: :kiss:


Oliwierek znow taki grzeczny-spi w wozku ;)


Wasze malchy tez juz podnoszą się tak wyzej .ze prostują rączki przy podnoszeniu w lokciach ? nie wiem czy mnie zrozumialyscie ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467816 przez saiko
Olga napisał:

Ignaś nie szaleje tak w łóżeczku,zawsze go kładę na bok jak usnie,to tylko sie na plecki przewraca po przebudzeniu,ale nie zmienia za bardzo pozycji.Nóżek do buźki też jeszcze nie wklada,a z pieluszką też walczy cały czas :) Ale ostatnio się marudny zrobil,chce tylko na rączkach,siedzieć na kolankach wcale,od razu sie denerwuje,ani w leżaczku nie posiedzi.Nie wiem,co się z nim dzieje,no i to spanie nocne nie w jego stylu,aż mnie to niepokoi :angry:

m m pogratuluj mężowi awansu-zawsze parę groszy więcej,to już coś :laugh:

Ignaś ma dzisiaj święto-to dopiero cztery miesiące,a wydaje mi się strasznie długo :kiss: :kiss: :kiss:

Później idę na cmentarz,bo jest 15 rocznica śmierci mojej najkochańszej babci :kiss:


mój tak miał ok dwa tyg temu, że chciał być stale noszony, nie daj boże stanąć w miejscu lub usiąćś, kładzenie w leżaczku czy łóżeczku jak nie chciał spać kończyło się rykiem, ale ustąpiło i teraz i posiedzi i poleży :)

MM - gratulacje z powodu awansu męża :) Ja mam nadzieje, że mój niedługo pójdzie do pracy, bo od lutego nie pracuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467824 przez mloda_mamuska
saiko My nie moglismy sobie pozwolic,zeby Mąż nie pracował :(



Kobitki u nas są słoiczki dla maluchów od 4 miesiąca jak juz wiecie takie 'dziwne' i maz nakupil znow z hippa i jest : szpinak z serem i z ziemniakami. Myslicie ,ze moge dac Malemu kilka lyzeczek takiego czegos ?

mięsko Go troche zatwardza i jak dalam mu na obiad miesko to na deserek dostal klka lyzeczek sliwki poszlooo :lol:

dzisiaj chcialam na deserek zetrzeć Mu troche jabłuszka ;) ale są mega kwaśne .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467833 przez saiko
mloda_mamuska napisał:

saiko My nie moglismy sobie pozwolic,zeby Mąż nie pracował :(



Kobitki u nas są słoiczki dla maluchów od 4 miesiąca jak juz wiecie takie 'dziwne' i maz nakupil znow z hippa i jest : szpinak z serem i z ziemniakami. Myslicie ,ze moge dac Malemu kilka lyzeczek takiego czegos ?

mięsko Go troche zatwardza i jak dalam mu na obiad miesko to na deserek dostal klka lyzeczek sliwki poszlooo :lol:

dzisiaj chcialam na deserek zetrzeć Mu troche jabłuszka ;) ale są mega kwaśne .


myślę, że możesz dać skoro jest od 4 m-ca
babcia jak usłyszała, ze Szymek zjadł jabłuszko to kupila wczoraj małemu z 6 różnych słoiczków ;) mam cała kolekcję warzywno-owocową różnych firm

no my dlatego miedzy innymi przenieslismy sie z Warszawy na mazury, bo by nas nie bylo stac, pozatym wiedzielismy, ze tak bedzie nam wygodniej z koncówką ciąży i z małym po porodzie. A teraz postanowilismy, ze jednak tu zostaniemy i mam nadzieje, ze na poczatku tygodnia doradca sie odezwie z decyzjami banków :)

takie przerobione zdjecie domku:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467835 przez mloda_mamuska
saiko ale super.
domek to domek;)) a na mazurachbylam 2 razy i super sie odpoczywalo. i powietrze inne ... zazdroszczę ;) tutaj w centrum to niby fajnie duzo ludzi,ale czasem tęsknie za spokojem,ciszą.. ;) jak bylam w polsce to lubilam raz w miesiacu pojechac do babci na wies i odpoczac albo nad morze poza sezonem .z moim miśkiem nawet kilka godzin na plazy lezelismy i relaksowalismy się. :)
ale milo sie wspomina;)

a rodzine macie na mazurach?czy sami?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467844 przez saiko
mloda_mamuska napisał:

saiko ale super.
domek to domek;)) a na mazurachbylam 2 razy i super sie odpoczywalo. i powietrze inne ... zazdroszczę ;) tutaj w centrum to niby fajnie duzo ludzi,ale czasem tęsknie za spokojem,ciszą.. ;) jak bylam w polsce to lubilam raz w miesiacu pojechac do babci na wies i odpoczac albo nad morze poza sezonem .z moim miśkiem nawet kilka godzin na plazy lezelismy i relaksowalismy się. :)
ale milo sie wspomina;)

a rodzine macie na mazurach?czy sami?;)


no teściowie tu mieszkają z moim najmłodszym szwagrem, moja rodzina to okolice W-wy a siostra we Wrocławiu ;) rozrzuciło nas

ja byłam w UK w Kingston upon Thames (Londyn) od konca sierpnia do połowy grudnia 6 lat temu i bardzo mi sie podobało

zdjecie z wtedy:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467853 przez mloda_mamuska
saiko a nie chcieliscie tutaj zostac troche? w uk?? sliczna kobitka z ciebie ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467872 przez Olga
Ignaś dzisiaj zjadł ziemniaczki ze szpinakiem,myslałam,że mu nie będzie smakować,a tu zaskoczenie :)
Idziemy z babcia na spacerek ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467874 przez saiko
mloda_mamuska napisał:

saiko a nie chcieliscie tutaj zostac troche? w uk?? sliczna kobitka z ciebie ;))



oj to ylo wieki temu, nei znałam jeszcze wtedy się z mężem :)

Olga - super, że Ignaś jest otwarty na nowe smaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467882 przez mloda_mamuska
Olga a Ignas jadł ze sloiczka czy sama robilas?:)
jak ze sloiczka to ile Mu dalas?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl