BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 4 miesiąc temu #525025 przez chłopek
no i na saiko bo ona tez nie zdala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525037 przez anszka
Daria - pierwszy wyszedł tydzień przed świętami, a drugi zaraz po nich. W sumie to odbyło się bezobjawowo, nawet nie zauważyłam tego pierwszego (kieca przeszła mi więc koło nosa) ;)

Trzymamy też kciuki za Saiko, bo i ona czeka na ten szczęśliwy dzień!

Bidol, Saiko - jak zdrówko dzieciaczków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525053 przez krecik
dzieki chłopek juz poprawiam:teraz czekamy tylko na Olge i Saiko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525054 przez Anna77
Padam, udało mi się sprzątnąć dwie choinki, teraz tylko Kamil musi dużą wraz z ozdóbkami wynieść do piwnicy, jak wróci wieczorem. A prawdziwą zaraz wystawię na balkon... jeśli uniosę. Potem ubieramy się i idziemy na spacer, bo u nas piękna pogoda, słoneczko i delikatny mrozik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525079 przez chłopek
u nas śnieg sypie my choinke w poniedz rozbieramy jak ksiadz przejdzie,
Sebastianek spi< ksawcio tez moze zasnie, ja musze łożeczko turystyczne wyczyśćic bo mi kolezanka dała, i wogóle dom ogarnac narazzie robie obiad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525090 przez bidol
hej dziewczyny.

zabiegana jestem. \jeszcze nie doszłam po szpitalu z pożądkiem w domu :(

Słoneczko - Kochana bardzo mi przykro i wiem że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu - mimo to - trzymaj się - moje kondolencje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Pawełek boski - ale się zmienił i włoski mu urosły :lol: słodziaczek kochany :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: buziaczki z okazji 6 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daners - Filipek słodki w wózeczku :kiss: :kiss: i Najlepszego - już na fb Ci napisałam - ale jeszcze powtórzę - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Majówczko - podziwiam i trzymam kciuki :lol: :kiss: :kiss: ja bardzo jestem zadowolona z różnicy wieku między Sebkie a Kamką :lol:

Agnesssa - n o widzę że postawiłam Cię do pionu :lol: masz słodkiego Misiaczka - hahaha - już pisałam - no a ten filmik z Ci-cho - suuper - sama sprawdziłam na Kamili i działa :lol:

Olga - buziaczk dla Ignasia - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Krecik - gratuluję ząbków !!!!! :kiss: :kiss: :kiss: my już kilku dni mamy :lol:

Anszka- tak pisałam już o ząbkach u małaej - jak miała 3 miesiące to pojawiła się taka biała kropa na dziąsełku w miejscu 3 - ale lekarz wyjaśniła że takie coś się niekiedy robi - ale nieraz z tego robi się ząbek ;) a później te dwie jedyneczki na dole były widoczne przez dziąsełko ale tak przez 2 miesięce i - wyglądało to jakby już na drógi dzień miały wyjść - i tak przez 2 miesiące ;) - I dopiero teraz z dnia na dzień wyszły :)

Daria- ja też muszę choinkę rozebrać - ale tak mi jej szkoda- bo nienacieszyłam się w tym roku nią :( ale się już strasznie sypie :(

Ania - Matuś cudny - a jak dużo wody ma - i piana :lol: super- :lol: a to na czole widoczne - taka ciemniejsza plama to to uczulenie??
ale zabawa :laugh: Wiesz - muszę Ci to powiedzieć - na ostatnim zdjęciu do Ciebie podobny baardzo :lol: :kiss:

też planuje takie puzle kupić :lol:

M_M
- hahah - ale Ty się masz z Tym Naszym gwiazdorem :lol: On jest super- takie pogodne dziecko :lol: Odpoczywaj :kiss: :kiss:

Chłopek - łał - GRATULACJE!!!!!!!!- ale super :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525114 przez maksiu
Jestesmy i my, wieczorkiem jedziemy spowrotem , mam tylko nadzieje ze wyjdzie oki bo az sie boje:P
CHLOPEKKK MOOOOOOOOOJJJJJJJJEEEEEEE WIEEEELLLLLLKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIE GRATULACJEE!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525132 przez chłopek
Maksiu bedzie ok trzymam kciuki i czekamy na wiadomości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525147 przez saiko
chlopek - super :) bardzo się ciesze :) teraz ja i Olga :D

MM - super, że Oli tak dobrze zniósł podróż :)

DAria - mój też nie ma jeszcze nic :)

Misiowa - ja mam dermatologa za tydzien z Szymkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525158 przez Anna77
Bidol tak, to na czółku to właśnie uczulenie. Ewidentnie zaognia mu się jak zje marchewkę, troszkę też zauważyłam po cielęcinie. Zaczynam pomału sama gotować, bo słoiczków bez marchewki jest niewiele.

Chłopek my w tym roku kolędy nie mamy, chociaż zastanawiamy się czy się nie zgłosić tak poza kolejką ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525163 przez chłopek
sakio a ty kiedy masz egzamin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525170 przez Anna77
Coś mnie zaraz trafi, coś nie tak się dziej z tym forum dzisiaj :angry: No to jeszcze raz:

Maksiu też trzymamy kciuki, daj znać wieczorkiem.

Bidol tak, to na czółku to właśnie uczulenie. Ewidentnie zaognia się po marchewce i trocszkę też po cielęcince. Zaczynam pomału gotować sama, bo bardzo mało jest słoiczków bez marchewki

chłopek my w tym roku kolędy nie mamy, bo jest u nas jeden ksiądz mniej niż w poprzednich latach. Zastanawiamy się czy jednak nie zgłosić się z chęcią przyjęcia kolędy tak poza kolejnością. Już zresztą raz tak robiliśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525189 przez chłopek
u nas ksiadz ma w niedziele isc i to idzie z innej parafi bo ten od nas jest chory znaczy sie ma cos z płucami i nie chodzi po koledzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525201 przez agnesssa
Chłopek Gratulacje :lol: W końcu masz to za sobą, pamiętam od jak dawna chciałam prawko robić :kiss: :kiss: :kiss:

Bidolku Super, że Kamilci też się podoba, czekam na filmik :woohoo: A co u Sebcia :unsure: :kiss: :kiss:

Dzieczyny śliczne Wasze maluszki :woohoo:

MM Super, że już masz lot za sobą i że było spokojnie :)

U mnie cały czas sypie śnieg ale i tak pójdę na spacer, bo przynajmniej nie zacina jak przez ostatnie kilka dni :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525241 przez saiko
chlopek - 29 czyli za 2 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl