BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 4 miesiąc temu #525654 przez Anna77
chłopek no w ogóle się nie dziwię - macie podwójny powód do drinkowania :woohoo:

Olga świetne te fotki z dziewczynami. A Ignaś taki roześmiany, że od samego patrzenia na niego człowiek się śmieje :lol:
He he, Olga tylko że Lucasek to Majówki synek :lol: :silly: :lol: :silly:

Majówka pięknie Lucasek przybiera. No i fajnie że wprowadzacie coś nowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525658 przez chłopek
olga u nas sie z 2 tyg czeka na prawko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525665 przez chłopek
anna no drinkujemy sobie
sebek spi tylko ksaweremu sie nie spieszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525741 przez krecik
Olga mój tez wczoraj siedział sam, tylko nie dobiegłam z aparatem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #525899 przez Olga
Anna teraz ja gafę strzeliłam ha ha,tylko miałam na mysli majówkę,a chciałam po imieniu napisać i wyszło jak wyszło ha ha :lol:

Mój synuś się wyspał do 20 i teraz cuduje w lóżeczku,niby chce mu się spać,a nie może usnąć ;) Mam już dosyć usypiania go na ręcach,niedługo mi kręgosłup wysiądzie :angry:

chlopek a w sumie ile jeździłaś? i jakie miałaś parkowanie? Tak bym chciała już mieć to prawko,jak tylko kiedyś odbiorę,to od razu wsiadam i jadę he he :lol: Moje wielkie marzenie :silly:

krecik u nas to aparat i kamera leżą na komodzie w pobliżu-zawsze w pogotowiu :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #525904 przez Majowka
Hehe, ja zrozumialam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #525980 przez Anna77
Dzień Dobry, my już na nogach. Mateusz ostatnio regularnie budzi się ok.6.40. A że jestem sama - to znaczy Kamil śpi jeszcze - to mam czas żeby się przywitać :)

U nas zrobiło się w nocy biało i cały czas pada. Znowu będę miała kilka godzin nerwów, jak B będzie wracał z W-wy po południu :huh:

Chłopek tak mnie natchnęłaś wczoraj, że nalałam sobie pół lampki czerwonego wina.... oj wypiłabym jeszcze jeden.... :blink:

Idę wypić herbatkę i jakieś śniadanko wymyślić. Miłego zimowego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526023 przez krecik

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Majówka, do dzieła, trzymam kciuki za powidzenie misij:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526035 przez chłopek
Hej my już od 7 nie śpimy mąż pojechał na badania w poniedziałek ma szkolenia i jak się zwolni ze starej pracy to jedzie na włochy. Olga jeździłam godz. Ale mniej napewno bo stałam przed torami dość długo. Parkowanie przodem prostopadle, zawracanie na rondzie i na drodze z wykorzystaniem wjazdu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526039 przez chłopek
Ksawcio ma katar sebus też:-( pewnie się od teściowej i dzieci szwagierki zarazili bo szwagierka ich wczoraj pilnowała i zamiast mi zadzwonić wieczorem że sa chorzy to ja wchodzę z dziećmi rano a ona że wszyscy sa chorzy nosz kurde już nie mieliśmy czasu żeby do mojej bratowej zawozic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526074 przez Misiowa
Dziendobry:) U nas tez zrobilo sie bialo, wczoraj na spacerku caly wozek mialam bialy od sniegu:)

Chlopek gratuluje! Super ze sie udalo:)

Krecik ale slodki Twoj maly brudasek jest:)

Saiko a co sie dzieje u was ze skorka ze musicie do dermatologa isc?

Olga pieknie Ignas siedzi:) Moja mala jeszcze sie gibie na prawo i lewo jak ja posadze.

Majowka no to pieknie Twoj Lucasek przybiera:) podobnie jak Hania:) Co do zdrowka to jakas masakra;) pecherza nie moge doprowadzic do porzadku, w morfologi mam coraz wiecej rzeczy na czarno, ciagle cos mi sie robi na jezyku i teraz jeszcze brzuch mnie boli ciagle po prawej stronie i musze usg zrobic bo nie wiadomo od czego to. I to jeszcze nie koniec ale szkoda pisac...najgorsze jest to ze trace czas na zamartwianie sie zamiast cieszyc sie z mojego najwiekszego skarbka. Mam nadzieje ze z czasem wszystko jednak wroci do normy i bede mogla pomyslec o rodzenstwie dla Hani:)ale posmecilam;)

A teraz zbieram sie na spacerek i jakies zakupy. Aaa bo zapomnialam sie wam pochwalic ze pod choinke dostalam weekend w spa i jutro jedziemy z mezulkiem i Hania na 3 dni:) takze mam nadzieje ze wroce jak nowo narodzona:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526118 przez Anna77
Kurcze, cały czas pada i zastanawiam się czy iść, czy nie iść na spacer :unsure: Jak pomyślę o tym ubieraniu, rozbieraniu, wytrzepywaniu śniegu itp... To co, iść czy sobie odpuścić :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526204 przez Anna77
No to zdecydowałam, zostajemy w domku i właśnie MAteusz zasnął w łóżeczku :)

Dzisiaj pierwszy raz dostał śniadanko (zamiast piersi) - kaszkę z połową słoiczka owocków. U nas schemat już się utrwalił. Rano śniadanko ok. 8.30-9, potem w południe cycuś, 14.30 obiadek, ok. +/- 17 cycuś, o 19 kaszka na kolację. Potem ok. 23 pierś i tak do rana jeszcze z dwa, trzy razy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526232 przez daners
Ann fajnie że macie juz schemat zywieniowy :) my nadal konstruujemy go ;]
bo kurde moj mleko i słoiczki zje ale niema mowy o kaszce ani np. jak dzis chcialam mu dac rozgniecionego banana- odruch wymiotny natychmiastowy... a chcialabym mu urozmaicic cos to jedzenie;]
Zobaczymy jak pojdzie z obiadem..pierwszy raz gotowalam jarzynkowa z mieskiem :)

ja tam wole zawsze wyjsc czy pada snieg czy nie...lepiej mu sie spi na polku i dla mnie tez dobry taki spacerek:)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526303 przez Olga
Anna już pewnie za poźno,żebym Cię namawiała,ale ja się poświęciłam i poszłam,chociaż też mnie to ubieranie denerwuje.Najpierw byłam z malym na rączkach,ale stwierdziłam,że jest tak pięknie,a że mały sporo waży to wyciągam wózek.I godzinke dobrą spacerowaliśmy :) Nie wiem,co się z Ignasiem dzieje,jest taki marudny,ciągle miauczy.Z takiego pogodnego dziecka,zrobił się od tygodnia straszny maruda. :( Nic mu nie pasuje,a mi od noszenia już kręgosłup wysiada,a i to za barzo mu się nie podoba.Na dworzu tylko jest ok ;) Czy to mogą być ząbki,bo ja to nie widzę,żeby miał jakieś opuchniętę dziąsełka,czy coś w tym stylu.I z butli od tyg.nie chce pić kaszki,tylko łyżeczką wiosłujemy :( a tak było fajnie z tą butelką,moment i był najedzony ;) Nie mogę Ignasia rozgryźć :angry:

krecik Stasio jest boski w tych jagodach :) daj mu buziaczka w ten brudny pysiaczek :kiss: a jakie ma ładniutkie oczka :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl