BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #527620 przez chłopek
Ha ha nie wszystkie mają oniebieskie oczy mój ma brązowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527624 przez Daria23
a no racja przyłączam się do Chłopka mój Tymi też ma duże brązowe oczy:)nic niebieskiego w nich nie ma:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527625 przez chłopek
Ksawcio miał niebieskie i nadal ma po tacie a sebek ma po mnie oczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527634 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527664 przez Olga
Hej dziewczynki.

Nocka super,mały poszedł o 22 spać i dopiero o 5.30 zaczął się kręcić w łóżeczku (chyba mu się podobało spać troszkę niżej) i dopiero cycolka mu dałam. :lol: Cała nockę przespał :) I wstaliśmy o 9.Dzisiaj jest jeszcze tatuś w domu,to mam dzień wolny od malego,ale od jutra już tak fajnie nie będzie,ale cieszę sie bardzo,bo mój mężuś dostał pracę :lol:

daria te czopki to Viburcol,kiedyś o nich pisałyśmy.One są na bolesne ząbkowanie i ogólnie na rozdrażnienie u dzieci.Dzisiaj na razie mu nie wkładam,zobaczymy jak się będzie zachowywał,najwyżej mu później włożę ;)

Ja nie mogę określić koloru oczu Ignasia,ale jeżeli niebieskie,to bardzo ciemne :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527665 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527673 przez maksiu
Ją tylko na chwilę. Powiedzcie mi za jakie grzechy mnie to wszystko spotyka? Za jakie co ją nie tak zrobiłam? Błażej na lekki nie dosluch na oba uszka;-( nam dosyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527675 przez maksiu

tylko na chwilę. Powiedzcie mi za jakie grzechy mnie to wszystko
spotyka? Za jakie co ją nie tak zrobiłam? Błażej na lekki nie dosluch na
oba uszka;-( nam dosyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527681 przez Anna77
MM wydaje mi się, że dziecko musi po prostu naprawdę baaaardzo stabilnie siedzieć. Można też kupić takie szelki, którymi możesz go zabezpieczyć na przykład na sankach allegro.pl/szelki-do-wozka-nauki-chodzen...owe-i2926317619.html .

Olga gratulacje dla męża!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527697 przez chłopek
Olga super. Maksiu ściskam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527702 przez Olga
maksiu tak mi przykro,ale czy to pewne? Może u takich maluszków są pomyłki,tym bardziej,że on się wybudzał :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527703 przez bidol
hej kochane

Olga - Ignaś - słodziaczek - superaśny :kiss: :kiss: :kiss: Kamka to sama już tak siedzi że ho - teraz nie chce inaczej się bawić tylko na siedząco - na brzuszku już nie chce leżeć i na pleckach też :(

Krecik
- Stasio booski - a jakie oczka :lol: no i przepiękne brwi - ohhh - kocham takie mocno zarysowane - :kiss: :kiss: :kiss:

Maksiu - wiem co czujesz - biedna :kiss: dla mnie to jest w życiu na pierwszym miejscu - rodzina :) - a mąż faktycznie może przeżywać chorobę mamy - to jest straszna trauma -wiem co mówię :( :( :(

Saiko - naj naj naj - i zdrówka dla Szymcia - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

M_M - ja tam nie wiem jakie są te słoiczki - bo ja sama gotuję i blenduję na gładką papkę. Ale w szpitalu nie było aż tak mocno blendowane i trafiały się kawałeczki maleńkie i Kamka prawie zwracała :(

m89m - życzę aby plany wypaliły :kiss:

ja Kamce też już dużo daję - ale wszystko musi być zmiksowana bo się ksztusi strasznie :(

Ania- jestem :kiss:

Ja chciała bym żeby Kamka miała urodę podobną do shakiry :lol:

Maksiu - będzie dobrze - Seba też miał niedosłuch :(

to teraz ja pomarudzę - Kamka od wczorajszego wieczora ma gorączkę - boję się że na płucka znowu coś poszło albo na oskrzela :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527708 przez Anna77
Maksiu za żadne grzechy!!! Pomyśl inaczej. Mały duuużo przeszedł, mały niedosłuch to nie koniec świata! Poza tym pewnie i tak będzie trzeba te badania powtórzyć. Naprawdę!!! Masz pięknego synka, który w dodatku pięknie się rozwija i jeszcze piękniej do Ciebie uśmiecha. Słuchaj 1,5 roku temu moja mama miała udar i wylew potem obrzęk mózgu - stosunkowo młoda kobieta miała 58 lat. Potem doszedł obrzęk mózgu, bardzo niebezpieczna operacja usunięcia części kości czaszki, żeby ten spuchnięty mózg miał miejsce. Na OIOM'ie spędziła ponad miesiąc w śpiączce, nikt, zupełnie nikt nie dawał jej cienia szansy. Potem jeszcze miesiąc w innym szpitalu najpierw na OIOM'ie, potem na "normalnej" sali. W pełni sprawna, pracująca z sercem na dłoni dla każdego pacjenta - jest pediatrą. I nagle ktoś po prostu wyciągnął wtyczkę z gniazdka. Dzisiaj leży, ma czterokończynowe porażenie, jest z nią mały kontakt. Umysłowo jest ok. Byliśmy załamani, bo wszystko nam się (tacie, bratu i mnie) po zmieniało. Plany trzeba robić w uzgodnieniu ze wszystkimi, bo mama jest w domu i mamy dyżury. Mam trójkę dzieci, dyżury u mamy (dwa razy w tygodniu wracam do domu ok.23). Potem zaszłam w ciążę. W grudniu mój B musiał podjąć decyzję o zmianie pracy. Był w domu trzy pierwsze m-ce roku, miał co prawda pokaźną odprawę, ale musiał szukać pracy. W lutym się dowiedziałam, że być może nie utrzymam ciąży i trzeba będzie przerwać, bo "pęka" mi macica. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło. W sierpniu wyszło, że Kuba nie widzi na jedno oko niemal nic. Po badaniach diagnoza - zaćma wrodzona. Zalecona operacja z prognozami, że widzieć normalnie na to oko nigdy nie będzie. Byłam rozwalona. Mój B przyjął to nad wyraz spokojnie, bo przekonał mnie że to przecież TYLKO oko. Nic się nie dzieje! A to że może nie będzie mógł uprawiać wszystkich sportów, że będzie nosił okularki itd... to pikuś. Ma chore oko na zawsze i trudno. Mamy siebie. Przestań patrzeć na tę wadę słuchu jak na tragedię, spójrz na to tak, że dobrze że tylko takie są skutki jego choroby na początku życia i się ciesz ze swoich pięknych synków. Kochana, zaraz będzie wiosna i piękne słońce. Zobaczysz, że się poukłada, a Ty jeszcze wiele siły z siebie będziesz w stanie wykrzesać :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527711 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527729 przez anszka
Witam się i ja :)
Maksiu - Anna ma rację, człowiek nawet nie jest w stanie przewidzieć, ile jest w stanie przeżyć. Pomyśl, że jeszcze niedawno drżałaś o jego życie, a teraz jest ślicznym, zdrowiutkim i pięknie rozwijającym się chłopcem. Z niedosłuchem sobie poradzi, a może nawet kolejne badania pozytywnie Cię zaskoczą.
Uśmiechnij się do swoich szkrabów i pomyśl, że są największym Twoim skarbem i NAGRODĄ. Odrzuć natomiast negatywne myśli i rozważania o grzechach, których nie popełniłaś.
Usiądź i pomyśl o 10 miłych rzeczach, które Cię dzisiaj spotkały (np. uśmiechy synków, kupka ;) , śnieg za oknem, pyszna kawa itd.) i zobaczysz, że życie wcale nie jest takie złe :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl