BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #527150 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527165 przez Olga
m m ja też przeważnie z Nestle kupuję i nawet po 4 się trafią dla urozmaicenia.Dzisiak zrobimy mu butlę,może mu przeszło i wypije,a jak nie to przeleję i będę wiosłować łyżeczką.Co do słoiczków to te po 6 są już z kawałkami,czyli musisz jeszcze te po 5 kupować.My nie mamy problemu z kawałkami,dzisiaj mężulek jadł na śniadanie parówki i oczywiście Ignasiowi by oczy na wierzch wyszły i bu widelcem kawałeczek rozgniotłam,bo byłam ciekawa,czy będzie potrafił to zjeść i nie było żadnego problemu,chlebek z masełkiem takie małe kęsiki też ładnie rzuł :) A my kupiliśmy w tesco jogurciki z Nestle po 6 mies i dałam małemu i zjadł cały kubeczek,bo jak mu już nie chciałam dać,to płacz był niezły.Mam nadzieję,że nic mu po nim nie będzie :lol:

Ja z twarzy podobieństwa nie widzę,ale może w realu bardziej to widać :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527173 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527175 przez Olga
m m ja też od jutra żółtko podam,bo teściowa mi przyniosłą jajka ze sprawdzonego źródła i oliwę z oliwek muszę zacząć podawać,tylko nie wiem,czy do słoiczków też ją dolewać?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527198 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527227 przez Olga
Ignasiowi konsystencja odpowiada,tylko nie wiem,czy tą oliwę codziennie,bo nie pamiętam jak kiedyś robiłam i raczej masło dawałam,niż oliwę. :) Jutro muszę poszukać w innych marketach tych jogurcików,fajne są bo nie trzeba w lodówce ich trzymać.No i mały dzisia opracował cały soczek marchewkowy,ale jest dzisiaj mniej marudny,ciekawe,czy to dzięki Viburcolowi,czy samo mu minęło.Opuściliśmy małemu łóżeczko na środkowe bolce,ale był zdziwiony jak się obudził w południe he he :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527236 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527240 przez saiko
Olga napisał:

m m ja też przeważnie z Nestle kupuję i nawet po 4 się trafią dla urozmaicenia.Dzisiak zrobimy mu butlę,może mu przeszło i wypije,a jak nie to przeleję i będę wiosłować łyżeczką.Co do słoiczków to te po 6 są już z kawałkami,czyli musisz jeszcze te po 5 kupować.My nie mamy problemu z kawałkami,dzisiaj mężulek jadł na śniadanie parówki i oczywiście Ignasiowi by oczy na wierzch wyszły i bu widelcem kawałeczek rozgniotłam,bo byłam ciekawa,czy będzie potrafił to zjeść i nie było żadnego problemu,chlebek z masełkiem takie małe kęsiki też ładnie rzuł :) A my kupiliśmy w tesco jogurciki z Nestle po 6 mies i dałam małemu i zjadł cały kubeczek,bo jak mu już nie chciałam dać,to płacz był niezły.Mam nadzieję,że nic mu po nim nie będzie :lol:

Ja z twarzy podobieństwa nie widzę,ale może w realu bardziej to widać :blink:


no ja wlasnie tez kupilam jogurciki i nie dawałam jeszce bo tak pomyslalam, ze skoro jest na 'bezmlecznym' mleku to moze lepiej jogurtow nie dawac :/

MM - ja nie widze podobieństwa :) super, że wypoczniesz, oddawaj małego kiedy tylko masz komu, w uk tego nie masz i nie miej wyrzutów sumienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527248 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527252 przez saiko
mloda_mamuska napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



to sie ich pozbądź, jestes super matką i należy Ci się odpoczynek


czy wszystkie Nasze maluszki mają niebieskie oczka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527272 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527281 przez Anna77
Olga he he, też wczoraj kupiliśmy jogurciki. Może dam mu jutro do spróbowania. A co do oliwy, to do gotowych słoiczków już się nic nie dodaje - żadnego tłuszczu bo one mają proporcje zachowane. Jak sama gotujesz, to dodajesz. Już to kiedyś znalazłam:
babyonline.pl/niemowle_rozszerzanie_diet...ul,7625.html?print=1

My już żółtko jemy. Jak obiadek jest bezmięsny, to dostaje do niego pół żółtka - ugotowanego i stasrtego.

mm schowaj w najgłębszą kieszeń wyrzuty sumienia. Korzystaj i odpoczywaj :) A z tym podobieństwem... hmmm coś jest, to spojrzenie macie takie samo. Pewnie na żywo to musi być bardzo widać.

A ja byłam na basenie.... ale się zrelaksowałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527285 przez Anna77
Tylko się nie śmiejcie, non stop mi się dzisiaj coś zawiesza to nasze forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527293 przez Anna77
Olga he he, też wczoraj kupiliśmy jogurciki. Może dam mu jutro do spróbowania. A co do oliwy, to do gotowych słoiczków już się nic nie dodaje - żadnego tłuszczu bo one mają proporcje zachowane. Jak sama gotujesz, to dodajesz. Już to kiedyś znalazłam:
babyonline.pl/niemowle_rozszerzanie_diet...ul,7625.html?print=1

My już żółtko jemy. Jak obiadek jest bezmięsny, to dostaje do niego pół żółtka - ugotowanego i startego.

mm schowaj w najgłębszą kieszeń wyrzuty sumienia. Korzystaj i odpoczywaj :) A z tym podobieństwem... hmmm coś jest, to spojrzenie macie takie samo. Pewnie na żywo to musi być bardzo widać.

Saiko a Tymek Darii nie ma czasem takich ciemniejszych oczek :unsure: ? On ma takie duuuże, śliczne.

A ja byłam na basenie.... ale się zrelaksowałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527295 przez Anna77
He he, ale mi się powklejało :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl