BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527335 przez Olga
mloda_mamuska napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527434 przez daners
no iii mam relaks :)
Dobry mamusie :)

Olga hmm zazdroszcze jednak ;-p że Ignas wszystko zjada :) Mój tylko mleko i słoiczki a myslalam że bede mu gotowac a tu pierwsza porazka ;/
na wszystkie nowosci odruch wymiotny ;/ biszkopt chrupek kaszka zupka ;/

saiko to mało je, ale na to wyglada że mu starcza :) Robisz tak jak w scheacie?podajesz mleczko wymieszane z kaszunia/kleikiem?
moj 150 ale zero urozmaicenia tylko mleko i jakis sloik a szkoda.



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527436 przez mama89muminka
Witam sie z Wami, kochane wieczorkiem.

m_m ja tez podobienstwa nie widze :) Przynajmniej ze zdjec. A na twoim miescu pewnie tez bym miala wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony jakby nie bylo, kazdej z nas sie nalezy troche odpoczynku! A tak to i bacie sie naciesza i cala reszta rodziny, poki moga, a pozniej beda tesknic, zobaczysz :)
I ja sie nie moge doczekac, az ktos mnie wreszcie wyreczy, jak maz wroci na weekend z wojska to go wykorzystam do cna! Hahaha

saiko moj Miro nie ma niebieskich, ma brazowo czarne, po dziadku ;)

Anna ty sie na basenie relaksujesz, a ja wczoraj taka padnieta bylam ze do sauny znowu musialam isc. Szkoda tylko ze nasz kolej jest w piatki i soboty, ale jak kupimy domek to z wlasna sauna. Jak wyszlam wczoraj z mokrymi wlosami itd i jak Miro mnie zobaczyl taka czarownice to az sie przestraszyl i przerazliwie zaczal plakac :P Biedak matki nie poznal

Jutro szwagier obiecal nas zawiesc do meza, mielismy jechac dzisiaj z kolega, ale nie wypalilo. Temu znowu gacienie pasuja wojskowe i zazyczyl sobie zeby mu przywiesc jego wlasne z domu :dry: Mam nadzieje ze sobie odpoczne przez ten czas co bedziemy jechac samochodem, Miro zawsze spi wtedy, to troche spokoju dla uszu i w ogole. Nocki u nas bywaja z nocy na noc coraz gorsze, ale co tam, dzisiaj rano zamiast wziac mleko z kuchni poszlam do lazienki, sama nie wiem czemu :unsure:
Miro wlasnie spi, jakos mu sie ciezko oddycha, musze mu chyba zakropic nosek, ale z drugiej strony nie chce zeby sie budzil :silly: Dobra, jakos sie przemecze, a teraz ide grzecznie lulu, bo brzydko mowiac padam na pysk. Dobra noc.
Oj niech mi tylko J wroci na ten weekend... :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527441 przez anunia
Hej dziewczyny

Napewno bardzo tęskniłyscie za mną :)

U nas dużo sie nie zmieniło ,ząbków jeszcze nie ma ,marudzenie jest i częste wymuszanie noszenia :)

Za to strasznie chce siedziec,i tak sie przewraca ,że zmiana pampersa zajmuje mi troche czasu ,bo nie ulezy chwile ...:)

Taka zima to mi sie podoba ,dzisaj bylismy na saneczkach, ale sobie pozjezdzalam z góreczki :) mój syn na to mamo! nie rób mi wstydu haha :laugh: nie wiem o co mu chodziło w kazdym razie dawno sie tak nie bawiłam :laugh:

Chłopek-gratuluję prawka,i życzę szerokiej drogi ;)

MM- tak jak Anna napisała ,śliczna jesteś taka naturalna i te włosy ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527473 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527505 przez saiko
Olga - czasem daje z kaszka, a od juta wszystkie w dziem bede dawac a te 2 nocne tylko mleko

Mm - moj czasem od pierdniecia sie budzi ;) masz z Olibkiem wesolo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527520 przez chłopek
Hej my właśnie się do mamy zbieramy u nas -15 pójdziemy po obiedzid się z chłopakami przejść na miasto mąż pewnie pojedzie w środę w trasę na weekend bede sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527531 przez mama89muminka
Przywitam sie i ja, wyjatkowo z rana.

U nas nocka jak dla mnie ok, bo znowu jak sie obudzilam, albo raczej jak zostalam obudzona telefonem, to Miro juz nie spal. No i tak sobie siedze jeszcze w pizamce i karmie mlodego, ale tez rozespana jestem, zrobilam mu mleko i sobie kawe, biore butleke i kubek do rak, jemu daje kawe a sobie butelke do ust przystawiam... Zmeczenie daje sie we znaki w koncu. Ale teraz ide po druga kawe, zeby juz takie pomylki sie nie przytrafily dzisiaj.

m_m ja tez nie umiem plywac, a teraz wstyd sie uczyc, bo za stara jestem na to :P A poza tym to juz mialam przypadki ze sie topilam i boje sie na glebsza wode wycodzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527538 przez daners
to i ja sie przywitam :)

tez sie przyznam pływacv nie umiem ...chyba ze po warszawsku ..... (wiecie jak) hehe :);)

poza tym nocka minela wmiare ok maly spi ja pije kawe :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527570 przez Anna77
No to również się witam. Mateusz dzisiaj przeszedł samego siebie i już po 6 nie chciał spać. Masakra, byliśmy nieprzytomni. O 8.15 już nie mógł wytrzymać i położyłam go spać bez śniadanka. Dam mu jak się obudzi. Dzisiaj odrobina kaszki + jogurcik.

U nas -5 stopni... nie lubię zimy, już bym chciała taki spacerek w lekkim polarku z okularkami przeciwsłonecznymi na nosku B)

Muszę zrobić sobie kawkę, bo nie widzę na oczy.

M89M jak już jesteś bardzo zmęczona, pomyśl ile czasu już za Tobą. Może będzie lepiej ;)

Chłopek ale u Was zimno.

MM kaszka to chyba dobrze leci z tego smoczka do kaszki właśnie, one mają taki krzyżyk nacięty na smoczku.

Anunia mój też się tak przekręca na przewijaku, że muszę mu coś dawać do rączek, żeby się nie przekręcał bez przerwy. Zresztą jeszcze z miesiąc może z małym haczkiem i pozbędę się przewijaka.

Oj, słyszę że Mati się obudził.... Znikam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527575 przez mama89muminka
Anna no wlasnie, pocieszam sie ze maz w weekend bedzie sie nim zajmowal. A my juz dawno przewijaka sie pozbylismy bo mlody sie tak rozciagal ze sie nie miescil :P I tez sietak wierci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527584 przez Daria23
Hej Kochane i ja się witam po weekendzie u nas dziś mroźno ale narazie nie pada śnieg.Nocka koszmarna mały wciąż się budził rano też taki płaczliwy wogóle ostatnio marudny jest i czasem nie do zniesienia.

Anna-u nas pomału w weekend nie miałam za bardzo czasu wejść ale miło mi że pamiętałaś o nas:)
Olga- co to sa za czopki co podajesz Ignasiowi i na co one są?bo coś przegapiłam.Tymek ostatnio jak Ignaś sie zachowuje:/

M_m-ale ci dobrze w tej Polsce wypoczywaj póki możesz:)a co do podobieństwa ja również nie widze po tym zdjęciu ale w realu kto wie:) a i ale z ciebie laska naprawde!!!

Maksiu-jak tam chumorek?wiem że ci ciężko ale takie to jest już te życie raz pod górke a raz z:(ale główka do góry może to chwilowy okres

Co do kawałków wiekszych Tymek wsuwa wszystko nie ma z tym żadnego problemu:) Jogurciki z Nestle wręcz uwielbia trzęsie się na ich widok:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527600 przez Anna77
M89M tylko że nasz przewijak, to taka powiedzmy mała szafka. W niej trzymam pieluchy, pieluch tetrowe, flanelowe, które nakładam na matę do przewijania, kosz na pieluch i brudne rzeczy, kremiki itd... Jak będę chciała go wywalić, to muszę jeszcze przemyśleć gdzie te rzeczy przełożyć, więc się wstrzymuję. Moje starsze dzieci wytrzymały na nim do ósmego miesiąca.

Daria mój właśnie zjadł swój pierwszy jogurcik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527602 przez chłopek
Hej my właśnie się do mamy zbieramy u nas -15 pójdziemy po obiedzid się z chłopakami przejść na miasto mąż pewnie pojedzie w środę w trasę na weekend bede sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527608 przez chłopek
Hej widzę że mi sie wczorajszy post dzisiaj dodał na tel jestem i może dlatego. Moje dzieci śpią mąż pojechał podpisać umowę. Ale coś go abierze bo mówi że jak kaszle to go w środku boli. Mam nadzieję że się nie rozchoruje bo u teściowej wszyscy chorzy a dzieci ostatnio tam zostały mają katar ale daje witamine c więc myślę że przejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl