BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #542511 przez dana1983
M89m nie daj sie mezowi, wybacz ze tak mowie ale egoistycznie podchodzi do tego,

Krecik, mieszkam na nowej hucie, na jej obrzezach wlasciwie to juz wies jest, karmie piersia ale juz mniej niz wczesniej bo probuje sloiczki, kaszki i deserki ale moj maly nie jest poki co fanem takiego jedzenia, tylko piers jest ok i niestety maly jak juz usypia to na piersi

Dzieki za powitanie, moze uda mi sie pozniej cos napisac wiecej bo maly wlasnie zbojuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542525 przez krecik
Dana, mój też usypiał tylko przy piersi, współczuje:( nam się udało, więc próbuj, najważniejsza jest konsekwencja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542538 przez bidol
Dana - witaj - sory że tak w prost do Ciebie napisałam - ale jak mówisz że nas podczytujesz to widziałaś co ostatnio u Nas się działo i myślałam że jesteś jedną z "podglądaczek"
Zapraszamy- mamy pracujące są bardziej ułożone i na wszystko znajdą czas więc mam nadzieje że zostanieszm z Nami :lol: :kiss: Prosimy o zdjęcie Szymka - :kiss: :kiss: :kiss:

Krecik - nom - nawet nawet - ja co prawda dokładnie to w Swidniku mieszkam - 15 km od lublina :laugh: fajne miasteczko :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542543 przez chłopek
kamilka piękna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542546 przez AniaiFilip
Bidol- dzieki za pamiec.
Prawie trafilas bo ja sie w Lublinie urodzilam no i prawie cala rodzinka tam siedzi
i w W-wie:)

Dana- Witaj jestem Ania.
A w jakim wieku jest Szymus?
Z usypianiem tez bylo podobnie ale zmierza ku poprawie tzn przeszedl
na usypianie reczne:)
Patent mam taki ze najpierw go pozadnie wymecze wyglupami i czekam az zacznie
ziewac nigdy wczesniej. A potem to na przemian wozenie w wozku i na rekach ale na rekach
zazwyczaj po 5 min odpada. Tak wyglada wieczorem bo wtedy jest najgorzej.
Do niedawna zasypial tylko w wozku przy spiewie o obowiazkowo obwiezieniu po wszystkich
mozliwych pomieszczeniach. W nocy luzik bo przy piersi chyba ze przebudzi sie
podczas zmiany pieluchy to wtedy 1,5 h nie spi lezymy wtedy i tez czekam az sie zmeczy
Daje mu swoje palce do zabawy i czasem mu cos tam szepce az usnie...
Jak byl mniejszy cierpial na zgagi i wogole nie chcial spac i tez jesli kuz to przy poersi i czasem juz
ledwo na oczy widzial i tez nie umial usnac

Krecik- moj sie kreci ale leniwie w obie strony ( chyba mu sie nie chce poprostu )
Proby pelzania tez byly ale sie skonczyly siedzi tylko jsk go trzymam lub na lezaczku
wredy nawet sie dzwiga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542547 przez AniaiFilip
Ale sie rozpisalam:)
Zmykam szykowac sie na spacer pod parasolem
W tej krainie deszczowcow...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542550 przez Anna77
O kurcze, oszalałyście. Odejść na chwilę, a tu ponad 3 strony :ohmy:

AiF widzę że się przedstawiamy :) Jestem z Poznania. Mateusz ma 7 miesięcy i 2 dni, Kuba 6 lat w marcu, a Kamil w tym roku 15. A co do siedzenia, to Mati nie siedzi, choć jest coraz bardziej stabilny. Czasem utrzyma sam równowagę na kilka sekund. Za to jak kładę go na leżaczku, to mam już problem, bo sam się podnosi i próbuje sięgać z podłogi, to co leży obok. Chyba będę musiała pomału już z niego zrezygnować. A Filipek chyba sprawił Ci prezencik na imieninki :) Też karmię piersią cały czas. Z butli pije tylko, kiedy nie ma mnie w domku wieczorkiem. Mati do śniadania, obiadku i kolacji dostaje wodę do picia z kubeczka. Poza tym tylko pierś.

Kamyczka mój też się tak w nocy budzi. Ssak jeden.

Anszka to mnie pocieszyłaś tymi 30. latami :laugh: A budka... hmmm chyba się przyzwyczajam.

Maksiu spróbuj z tą fundacją, nie zaszkodzi przecież.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Daners no super Mały Ci figluje w łóżeczku. I jaką ma dumną minę ze swojego osiągnięcia ;)

Chłopek buziaczki dla Sebcia :kiss: Przepięknie wyglądałaś :)

Daria brałam ślub 15 lat temu. Bukiet miałam z białych róż i białych storczyków (Phalaenopsis aphrodite chyba tak się nazywały) i pięknie wygląda połączenie tych kwiatów. Jak coś znajdę, to Ci podeślę.

ME miałam jechać po warzywa eko, ale nie mogę dojechać. Mam tylko ziemniaki eko z Lidla. Gotuję więc używając mrożonek.

Dana witaj i wpadaj. Czytaj i o jakieś fotki poprosimy :)

M89M cholerka, to niewesoło. Jak wróci, to załatwiaj paszport i przyjeżdżaj do PL odpocząć :)

Bidol no i dobrze, nie opieraj się i wrzucaj te zdjęcia. A Kamka jaka wojownicza na tym zdjęciu. To chyba też po mamusi :woohoo:

Ufff ale się rozpisałam. Kogo pominęłam - przepraszam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542553 przez Anna77
AiF kurcze, to nie wesoło z tym usypianiem. Mateusz w 90% przypadków zasypia sam. Po śniadanku na przykład myję mu buźkę, jak trzeba przewijam. Idziemy do pokoju, daję mu smoczka i pieluchę, mówię że idziemy spać i odkładam do łóżeczka. Czasem się odezwie, to wejdę podam smoczka, pogłaszczę i tyle. Mam nadzieję że Ci się uda troszkę ułatwić jakoś tę "procedurę" :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542556 przez Anna77
Daria specjalnie dla Ciebie. Tu są fajne bukiety www.ofeminin.pl/emocje/bukiety-slubne-z-roz-d22322c287641.html

Oooo i takie storczyki miałam tylko że z różami białymi. www.ofeminin.pl/emocje/bukiety-slubne-ze...w-d22341c287755.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542575 przez Kamykowa84
Bidol jescze nic nie wiem chyba zaraz zadzwonię do szpitala,Kamilutka cudna jak ładnie siedzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542584 przez daners
Hej widze same smakołyki podjadacie do kawusi ;] u mnie kawa bez ciacha ;p trzxeba sie obejsc...


Dana83 witam na forum. Moja imienniczke i z tego samego roku hahah :)dobre..

Anszka wracam za dwa tygodnie do pracy jak Dana83 :)

Bidol no Kamilutka slicznotka ;]


o nie Fifi sie budzi....pedze do niego ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542591 przez Daria23
Dziękuje laseczki za opinie:)
Chłopek-kurcze ale ty laska jesteś ślicznie ci w długich włosach :)
Anna -bardzo bardzo dziękuje za link:*zaraz będe wyszukiwać:)swoją drogą te storczki też są przepiękne:)

Dana-witaj na naszym forum:)
Bidol-Kama jest przepiękna naprawde:)

Laseczki a jakbym miała np bukiet z róż powiedzmy biało-różowych to jaki mam mieć kolor we włosach róży i jaki kolor dałybyście mężulkowi do jego stroika małego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542632 przez daners
Daria a jaki garnitur męzus bedzie mial kolor?
Masz ciemne wlosy wiec pewnie roz jak i bialy bedzie ładnie wygladal hmmmm postawiłabym jednak na róz bo bukiet odstawisz a kwiatek we wlosach bedzie komponowal sie z szarfa ;] a mezus chyba róz tez:)
motyw przewodni roz bedzie :):):)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542652 przez Daria23
Daners-też tak myśle ja uwielbiam róż i dlatego to wszystko pasowałoby do mnie jako osoby:)mężuś raczej czarnego ganga sobie kupi:)

a co myślisz o tym bukiecie?bo właśnie go znalazłam ale za chiny nie wiem co to za kwiatki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542653 przez maksiu
Witam i ja dzis pewnie za duzo nie napisze bo moj babel sie obudzil , obiadek zrobiony potem musze sie umalowac i na ta komisje oby mi sie udalo

daria ty chyba sie pomylilas bo maks juz dawno siusiu robi na nocnik ja mowie o Blazeju ze jego ladnie sadzam i robi ja ci nie pomoge bo ja mialam bordowe kwiaty ale wydaje sie ladne wiec napewno beda pasowac, a jnak bys np wziela kwtiaty w kolorze ecri??
anszka dzieki maks wyszedl w piatek juz do domu, ja tre surowe moj maly ostatnio z winogronem wcinal , a ostatnio to wg robie mu pycha mniam danie gotuje kasze manna na gesto do niej dodaje po serka danio (kasza oczywiscie na mleku krowim po ktorym nic nam nie jest)
AiF kochana moj tez sie czasem gibnie jeszcze a jest starszy od twojego, kochana moj maly je cycusia tylko w nocy nawet zauwazylam ze i one sie przystosowaly do tego, a wdzien to je roznie np rano kasze na gesto np manna albo zwykla owocowa, za jakies 2 godziny mm potem obiad, i butla oczywiscie i po 3 godzinach kolejna butla na wieczor to samo co rano tyle ze bez mannej albo po porostu butla, tyle ze on ustalonych godzin nie ma jak slysze ze jest glodny to mu robie, a wypija 210 albo i nie raz 240m
chlopekbuziaki dla sebolka my swoje mamy w piatek :) jak ten czas leci

No i juz was nie doczytam bo starsznie marudzi, dodam jeszcze mojego malego nocniczka :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl