BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #542025 przez chłopek
MamaEmilki znaczy sie mam schody na ganek jest ich moze z 10 :) ale ja nie mam ciezkiego wózka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542041 przez Kamykowa84
Jeśli kogos ta tematyka interesuje o 21 na national geographic jest dokument o katastrofie smoleńskiej-premiera światowa
Ja się kłade już,dobrej nocki kochane :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542044 przez maksiu
No moje dzieciatko ladnie na noc sie zesiusial do nocnika :) ale maz zniosl grajacy i na nim nie chce siada ladnie na tym co maks sie nauczyl tylko szkoda ze grajacy nie jest i mamusia musi go podejrzewac czy leci siusiu ale i tak jestem dumna

amnie dzis odwiedzila tygodniowa ciocia i strasznie brzuch nmnnie boli leci ze mnie jak by mieso zarzynali masakra jakas i tak mam po tym porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542048 przez krecik
maksiu my naszego narazie chwalimy jak zsiusia się podczas kąpieli i jest: dolej wody do kąpieli, dolej wody do kąpieli, dolej wody do kąpieli ...

idę spać, dobranoc:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542050 przez maksiu
Krecik no no :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542095 przez chłopek
zawsze mozna spróboac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542108 przez MamaEmilki
Krecik-proszę świeżutkie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542109 przez chłopek
Emilka ma śliczne oczka a jaki uśmiech

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542113 przez MamaEmilki
chłopek też uwielbiam jej uśmiech ,zresztą każde maleństwo jak się śmieje jest przeurocze ;)

ok mamuśki mykam do łóżeczka.Dzisiaj się rozpisałam za te dni nieobecności.:) Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542163 przez Olga
Emilka jest słodka,ma śliczne oczka i uśmiech :kiss:

chlopek widziałaś dzisiaj suwaczek Ksawcia :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542171 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542173 przez Misiowa
Witam sie wieczorna pora:)My dzis standardowo jak co niedziele u rodzicow na obiadku bylismy a pozniej poszlismy sobie na kawke i ciacho:) Jak tak dalej pojdzie to niedlugo nie zmieszcze sie w zadne spodnie :D

Olga super ze jestes:)

Kamyczka witaj z powrotem! Synus superowy:) Hania ma taka sama owieczke - babcia jej przywiozla z Zakopanego:) Trzymam kciuki za operacje meza. Napewno wszystko bedzie dobrze. Co do jedzenia to my mamy ten sam problem. Glownie liczy sie cycus i jako tako obiadki(pod warunkiem ze maja marchewke w sobie) ale jesli chodzi o deserki, soczki czy kaszki to makabra.

Anna spoznione buziaki dla Matiego:*:* mam prosbe do Ciebie:) kiedys wklejalas link do stronki z przepisami dla maluchow. Moglabys jeszcze raz go podac? Bo nie moge znalezc.

MamaEmilki super ze jestescie:) Emilka jest cudna:*

Maksiu trzymam kciuki zeby sie jutro udalo:)A co do fundacji to zupelnie sie nie orientuje jak to dziala ale napewno warto bo wtedy moglabys zalozyc subkonto na ktore ludzie mogliby przekazywac 1% podatku w celach rehabilitacyjnych.

AniaiFilip witajcie:) Czekamy na foteczki :)

Mm moja siostra tez tak miala niestety ze ja dlugo bolalo po wyrwaniu 8 i okazalo sie ze koles poprostu kiepsko sie za to zabral.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542182 przez bidol
No i zapomnialam juz :(

ME- ale Emilka śliczna. Tak do Ciebie podobna. Prawdziwa dziewczyneczka a taka delikatna uroda. I te wloski :laugh: przesliczna :kiss: :kiss:

M-M - malo mi Ce tu :(

Kamyczka - Dominis piwala :laugh: ale on swietny jest. Kurcze buziaczka ma jak dorosly :laugh: nasz przystojniak :kiss:

AniaFilip - witajcie i zapraszamy. Mam nadzieje ze nie wzielas tego do siebie - ze pidgladaczka. Chodzilo mi o tamte wredne dziewuchy :) gdzie mieszkasz no i koniecznie fotka Filipak :)

Hania - masz racje odnosnie nocnika. Mnie rodzice tez nauczyli przed rokiem i niemam im tego za zle :)

Maksiu - : kiss:

Olga - zuh dziewczyna :kiss: olac pindy. Choc powiem szczerze ze jeszcze sie gotuje :angry: ale chciala bym ja kiedy dorwac :S
A co do Sebka - to mial takie tylko znieczulenie miejscowe. Popsikal lekarz na gazik i przylizone mial do tego miejsca i ciachane bylo w dwuch miejscach. Przezycie makabra :( on bardziej sie bal niz go chyba bolalo. Ale w domu zaczelo i marudzil troche. Okropne. Ja sie nie nadaje na takie zabiegi. Na widok krwi mdleje :/ i jeszcze stulejka nas czeka - to juz za wiele dla mnie :(

Krecik - no mam nadzieje. Ale widzialam dzis kilka nickow nowych podgladajacych i zalozonych dzien po dniu. Wiec to chyba niestety cala banda wariatek jest. Dziwaki. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542189 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542205 przez mama89muminka
Dzien doberek.

Olga juz wiemjak to jest,teraz 2 tygodnie w domku, pozniej na 5 dni jedzie, weekend wdomu i 2 dni i koniec :) no zlecialo, sama nie wierze ze tak szybko. A Miro to moze i zabki ale na pewno tez kupa bo steka strasznie. Dzisiaj idziemy do naszej pielegniarki i musze ja zasypac pytaniami ;)

AniaiFilip witamy na naszym forum :)

chlopek nie mow mi o serkinku... bo UWIELBIAM a wlasnie mam "te" dni :D

Kamyczka tak, wzieli go do wojskana poczatku stycznia. Wkurzona bylam jak go policjanci zgraneli bo zostalam zupelnie sama bez pieniedzy na zycie, szkola mi sie akurat zaczynala, nici z wczesniejszej przeprowadzki no i mezowi praca przepadla przez ten czas, bo dzwonili do niego ze go chca przyjac :dry: Ale moze teraz sie wszystko zacznie ukladac
U nas Maz wczoraj posadzil mlodego w lezaczku, a ten siedzi :ohmy:

Maksiu super ze ci sie udalo z tym nocniczkiem :) jak widac nauka siusiania do nocnika nie musi byc wcale taka trudna, nie ma sie czego bac!

Kamyczka daj znac jak operacja meza :kiss:

MamaEmilki lato... no nasze bable beda juz mialy po roczku w lato, tez sie nie moge doczekac! :D

krecik u nas to samo, jak sie z zsiusia to do wanienki albo na lozko :P

Emilka cudna :kiss:

U nas maz wlasnie pojechal do Tampere pozalatwiac jakies sprawy, wiec siedze z mlodym sama kolejne kilka godzin :dry: Przed 13 ma przyjechac i idziemy do naszej starej i glupiej pielegniarki, zobaczymy co nam powie na temat tych plam... Az sie boje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl