BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542209 przez daners
witam po wwwkendzie :)

mamunie wstawac ;] u nas sypie snieg ;/ gdzie ta odwilż .... :)

AniaFilipka witam na forum...tez mama Filipka jestem :) hehehee

Kamykowa trzymamy kciukasy za męzusia Twojego by wszytsko poszlo jak nalezy :)
czytalam że Dominis tez szaleje w łóżeczku wyciagjac nózki poza nie.. moj tez wiecznie demolke robi,sciaga ochraniacze i wszystko porozwalane :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542228 przez Kamykowa84
Hejka mamusie,ale mam stresa,niby przeszczep ma byc o 11,ale męża już szykują,badania,obcięli mu rzęski :( a miał takie długie ehhhhhh
MamaEmilki ale cudna córcia,słodziutka!!!! :kiss:
Dzięki Wam wszystkim za troskę dam znać jak się dowiem wszystkiego....
Daners FiFi jest cudowny,taki sweet :kiss: Dominik to szleniec łóżeczkowy :lol: aż strach wyjść z pokoju
Misiowa mój dostał owcę od chrzestnej z Zakopanego też :) i tak nią targa,że trzeba było już szyć :blink:
Bidol widzę,że forma u Ciebie taka sama-strach się bać,a tej tamtej Loli(hehehehe) to się należy porządny wpier.........
MM kiedy wracasz do UK?
Mama89Muminka Miro siedzi???Super,gratki :kiss:
Maksiu spróbuj może ci się uda-a kaska by się przydała na zdrowie dla synków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542239 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542240 przez mama89muminka
Fifi jest boski! :kiss:
Kamyczka maz posadzil mlodego w lezaczku i nie chcial sie polozyc to usiadl, pierwszy raz mu sie zdarzylo, chyba przed tatusiem chcial sie pochwalic co on potrafi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542241 przez Anna77
Misiowa proszę link przepisy.edziecko.pl/przepisydladzieci/0,0.html Mam nadzieję że chodziło o ten, jak nie daj znać. I jeszcze taki znalazłam www.przepisy-dla-dzieci.pl/Cooking/Artic...70-9116-3d7d80df5f47

MamaEmilki przepiękny uśmiech ma ta Twoja córeczka :kiss:

Kamyczka Będzie dobrze !!!

Bidol a ta stulejka to pewna?? Może da się jeszcze tego uniknąć??


U nas 0 stopni i mam nadzieję ze zacznie topnieć. A w nocy jeszcze troszkę dopadało :( My dzisiaj w domku, o chyba troszkę zaraziłam Kubę, bo kaszle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542242 przez krecik
hej dziewczynki:)

maksiu pewnie, że próbuj, mysle, że masz szanse:)

chlopek, urodzinowe buziaki dla Sebcia:)

ME ufff śliiczniutka, masze chłopaki będą mieć ciężki wybór;)

daners boskie fotki, jedna lepsza od drugiej


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


bidoldobrze, że chociaż to macie za sobą, pewnie było więcej strachu niż bólu:) na stulejkę to męża wyślesz;)

Staś wyprobowuje tą matę piankową i powiem Wam, że jestem zadowolona, gorzej bo dużo miejsca zajmuje i musze ją za każdym razem składać. trochę się przejmuje, bo jest za blisko tv, ale nie pod samo okno go nie wezmę, bo znowu tam zimno teraz...mały sam już ładnie siedzi i tylko tak mu się teraz podoba.

U nas nie ma chleba, bo pomylilam paczki9 żywnościowe do Mamy i nasza poszla do siostry, także na śniadanie mam kawe i torcik:D

milego dnia:)


m89m czy ja dobrze zrozumiałam? Miro sam usiadł?

Anna77 też się przyłaczam i dizękuje za przepisy:) zdrówka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542264 przez AniaiFilip
Witam:)
Jestem z okolic Szczecina a dokladnie ze stargardu.
Obecnie z mezem mieszkamy w irlandii.
Fotki w postaram sie wstawic wieczorem z laptopa bo maly urwis wlasnie wstal...;)
Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542269 przez Daria23
Hej Kobity ale sie rozpisałyście wczoraj:)u nas nocka paskudna od paru dni Tymi budzi się co chwile spać nie moze a to taka katorga nie wiem już co mu jest:(a my wczoraj byliśmy na sankach bo pogoda była boska:)dziś teściu ma urodzinki...

MamaEmilki-fajnie że jesteś a zdjęcie Emilki mnie powaliło jaki aniołeczek fajny:):)piękna
Daners-jak bym widziała Tymka:)ja już pozbyłam się ochraniaczy bo wkurzało mnie to że Tymek zamiast spać się bawił w rozbrajanie ich:)
Maksiu-no gratulacje dla Maksia widzisz jaki on dzielny:)
Kamyczka-trzymamy kciukasy za męża mocno mocno:*
Krecik-dopiero teraz zauważyłam wiadomość na priv od ciebie:)no kobito suknie miałaś przepiękną szkoda że jej wcześniej nie pokazałaś mi:)
M89M-no to moje gartulacje dla synka:)
Chłopek, Anna-spóźnione ale szczere buziaki dla waszych smyków na 7 miesięcy-rany jak to zleciało:)
Olga-kochana ciesze się że z nas nie zrezygnowałaś i że nie zabrałaś nam Ignasia:)dla mnie jesteście wzorem do naśladowania i szczerze czesto was naśladuje:P
Bidol-jeny biedny Sebuś aż mi się samej smutno zrobiło a co dopiero tobie dobrze że chociaż jedno macie za sobą masakra co te biedne dzieci muszą czasem przeżywać

U nas dziś ciepło bo + 2 także spacer napewno jakiś zaliczymy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542273 przez Daria23
Wiedziałam że o czymś zapomniałam:)
AniaFilip- witaj u nas fajnie że przyciągnęłyśmy kolejną mamuśke:):)ja jestem Daria i mam synka Tymoteusza:) a twój Filipek kiedy dokładnie się urodził?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542280 przez MamaEmilki
Witam się z rańca :)

kawusia wypita ,sniadanko wciągnięte śnieg sypie jak szalony eee już mnie mierznie ta pogoda ;/

Dzięki dziewczyny za miłe słowa :)

Bidol hehe uwielbiam twoje teksty ty to widać babka z pazurkiem jestes i dobrze !

Krecik- no będą mieli bardzo cięzki wybór ,bo tu same laski są !:)

Kamyczka koniecznie daj znac jak po operacji :unsure:

Idę ogarnąć meszkanko :)

daners synus słodziutki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542298 przez chłopek
Witam dziękuję w imieniu Sebka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542304 przez AniaiFilip
Witaj Daria.
Widzialam Twojego Tymusia na zdjeciach jaki on boski jest.
Troszke podobny do mojego Filipka i karnacje tez ma raczej ciemna
i oczka.
Filip urodzil sie 26 lipca dzien po terminie, porod byl wywolywany bo za malo
wod plodowych -brrr okropnosc i w dodatku po jakis 30 h od podania zelu cesarka:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542313 przez AniaiFilip
Mam pytanko, czy wszystkie wasze maluchy juz tak sztywno siedza.
Widzialam fotki Olgi, Daners i Maksia chyba i w szoku jestem.
Moj Filip jeszcze sie bardzo giba na boczki i nawet nie mysli
o siadaniu. Jak go wloze do gondoli to grzecznie lezy i zazwyczaj spi
na spacerach takze nie ma problemu.
To moje slodkie chwile dla siebie bo zazwyczaj daje czadu istne "zywe srebro":)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542315 przez mama89muminka
AniaiFilip to mamy kolejnego lwa na naszym forum :D Twoj Filipek jest mlodszy od mojego Miro i Dominisia Kamyczki o jeden dzien. Co do siedzenia to moj dopiero wczoraj pierwszy raz usiadl (bo tatus wrocil to sie popisac musial chyba). Miro tez daje czadu codziennie, ale o spaniu w dzien to raczej mozna pomarzyc, ma ktociotkie drzemki do 30 minut w ciagu calego dnia i to na tyle. Chociaz ostatnio mnie zadziwil i spal ponad 2 godziny przed przyjazdem ojca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542328 przez anszka
Cześć kochane :)
Dwa dni mnie nie było, a tu się tyle działo :huh:
Olga - zmartwiłabym się bardzo, gdyby jeden post jakieś anonimowej dziewczyny sprawił, że byś nas po roku znajomości porzuciła. Nie przejmuj się gadaniem kogoś, kto Cię kompletnie nie zna i wyrywa z kontekstu Twoje wypowiedzi.
Wspaniale wychowujesz swoje skarby i chyba wiesz, że cieszymy się z ich każdego sukcesu! :kiss:
Kamyczka - no nie wierzę, ja już się bałam, że nas nie kochasz, a ja tęskniłam. Ucałuj Dominisia koniecznie, jest uroczy.
Za operację męża trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze, daj znać, jak będziesz już miała jakieś wieści!
MEmilki - urocze spojrzenie ma Twoja córcia, uwielbiam takie ufne spojrzenie dziecka :laugh:
Anna - czy nadal masz problem z budką od spacerówki?
Ależ propozycja Ci się trafiła, ale nie martw się, masz jeszcze ponad 30 lat zawodowej kariery przed sobą, więc jeszcze nie raz trafi się ciekawa oferta pracy :)
M89M - widzisz, nim się obejrzysz, znowu będziecie w domku we troje, mąż też pewnie zatęsknił, docenił i będzie Ci teraz bardziej pomagać. Wkrótce wszystko się fajnie poukłada.
Maksiu - z fundacją warto spróbować, każda pomoc się przyda, a Maksio kiedy wraca do domu?
M_M - może zrób prześwietlenie?
Bidol - biedny Sebulinek, Ty się najeździsz po tych szpitalach, oby to już był koniec!
Krecik - też wróciłam z weekendu obładowana i wyjadłam teściowej całą blachę ciasta ;) Ja też bym chciała zobaczyć tę kiecę, poproszę o link :)
Misiowa - widzę, że łączy nas problem miłości do słodkości :silly:
AiF - witaj u nas! rozgość się! skrócę sobie Twój nick, jeśli się zgadzasz :) tylko niektóre maluchy siedzą, więc się przypadkiem nie zamartwiaj :) Ładny imienionowy prezent dostałaś od losu :)
Majówka - jak się czujesz?
Chłopek - mąż zadowolony z nowej pracy?
Dżasta - a kuku, widzę Cię ;)
Daners - no jestem dumna z Twojego sukcesu wychowawczego :) kiedy wracasz do pracy? U nas odwilż, ale słońca brak! Filutek mały rozrabiaka, słodziak!
BasiaOlek - wypoczęta po weekendzie na wsi?
Daria - też bym nie zakładała welonu do tej sukienki, a o biżuterii już myślałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl