BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #542665 przez Daria23
Maksiu-oj rzeczywiście mi się pomyliło:P uważaj teraz żeby nasz strażnik teksasu mister Lolo cię za kraty nie wsadziła za te zdjęcia:P:P:P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542672 przez chłopek
daria laska to ja byłam 3 lata temu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542707 przez Majowka
Czesc dziewczyny, ale tu tlumy od rana :) Witam nowe mamusie!
Tez sie szybciutko przedstawie. Jestem mama Lucaska (portugalczyka) I mieszkamy w Lizbonie :laugh: Lucas urodzil sie 4sierpnia, wiec ja to sierpnioweczka jestem, ale mamy lipcowe mnie do siebie przygarnely :laugh:

Anszka, dzieki, lepiej juz! Wzielam wczoraj kilka tabletek przeciwzapalnych, moze pomoglo.

U nas zrobilo sie wreszcie slonecznie, ale musielismy szybko wracac Ze spacerku Bo lucasek zaczal porzadnie marudzic I przestraszylam sie, Ze moze z glodu. Zjadl troche zupki przed wyjsciem, jak wrocilismy deserek owocowy I teraz spi. Jeszcze jestesmy totalnie niezgrani z tym jedzeniem... Nie wiem kiedy glodny, kombinuje jak kon pod gore, to go karmie w kuchni na lezaczku, ale prostuje sie do siadania I co chwila lyzka laduje na nosku ;) To na sofie, to na kolanach go trzymam, a on stoi I oglada bajki...dzis nawet go wlozylam do tego krzeselka do wanny przymocowanego do stolu w salonie, pare lyzek sie udalo, ale Cali umorusani w zupie zazwyczaj jestesmy....kiedy to minie!?!?!?

Maksiu! Super Blazejek na nocniczku! Gratuluje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542708 przez maksiu
Daria ja sie takimi glupimi pindami nie stresuje niech mi cos napisze to jej pojade ze sie gowniara nie pzbiera

OK JA BEDE UCIEKAC, SIE PO MALU SZYKOWAC BO O 15 JEDZIEMY A I MALEGO UBRAC MUSZE \TRZYMAJCIE KCIUKI KOCHANE PROSZE HUCHAC DMUCHAC

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542710 przez krecik
Bidol, ja też się nie moge oprzeć i napisze, ze dobrze, ze Ignaś ostatnio podrywal inną, to może Stasiowi się uda Kamilke teraz zainteresować;)

Maksiu Błażejek robi wypasione minki:D a jak z tym konkursem? kiedy są wyniki? Ale pyszności robisz maluchom, ja mam zamiar wypróbować jeszcz ekasze jaglaną ( BO pisała na forum, ze taką daje) tylko ostatnio nie było i nie kupilam:( Trzymam kciuki:)

Daria bukiet super, a co to za kwiatki to pewnie w każdej kwiaciarni Ci powiedzą, dopytaj się tylko kiedy jest na nie sezon, żeby nie było problemu z dostępnością:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542749 przez Kamykowa84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542750 przez Marta M
Witajcie, skopiowane z fb, ale zachęcam do szlachetnej akcji:

Powstała bardzo ważna inicjatywa obrony ludzkiego życia w UE. Użyto przepisów UE aby zablokować mordowanie nienarodzonych dzieci, oryginał po angielsku: www.oneofus.eu/initiative-explanation/

Po polsku można przeczytać tu: www.naszdziennik.pl/wp/19292,powstrzymac-rzez-niewiniatek.html

Formularz do głosowania: ec.europa.eu/citizens-initiative/ECI-201...005/public/signup.do

Ratujmy dzieci, jesteśmy za nie odpowiedzialni!

Pozdrawiam, Zdzisław Habasiński

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542789 przez Anna77
Maksiu trzymam kciuki :)

Majówka jakbym mogła coś zasugerować, to staraj się jeśli dajesz jeść, to robić tylko to. Wszędzie wokoło widzę jakie są skutki tego, kiedy jak się karmi dziecko i włącza bajkę, albo za każdym razem w innym miejscu. Jak zacznie chodzić, to będziesz za nim biegać z widelcem lub łyżeczką, żeby tylko mu coś wcisnąć. Widzę jak to wygląda z dwójką dzieci mojego brata. Masakra. Wiem że to diabelnie trudne, bo żadna mama nie lubi jak jej dziecko nie chce jeść. Zawsze wychodziłam z założenia, że dziecko się samo nie zagłodzi. Jak nie chce zjeść, to trudno, zje wcześniej następny posiłek. Kontroluj wagę i tyle. A jak teraz Kuba marudzi że nie będzie jadł obiadu, bo nie, albo nie lubi, to po prostu nie je i do kolacji nie ma żadnych słodyczy, jogurcików czy innych deserków.

Kamyczka no to cieszę się że już po. Teraz pewnie następny kluczowy moment będzie po zdjęciu opatrunku. Ściskam Was mocno.

Idę na obiadek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542800 przez chłopek
kamyczka ciesze sie ze juz po operacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542802 przez BasiaOlek
Ledwo doczytałam Was Dziewczyny!!

Olek dzisiaj bez apetytu.....samo mleczko chce pić. Obiadu nie dojadł śniadania nie chciał. Teraz śpi :) Ja zaczynam wyprzedawać zabawki Olka którymi się już nie bawi i były takie se. Czy Wasze Maluchy ulewają? Bo mój dalej ulewa :( mnie ale mimo wszystko....

anszka - weekend upłynął spokojnie troszkę wypoczęłam. Ale Olek zrobił nam niezłą niespodziankę przed kąpielą w sb. Strasznie zwymiotował, ale to tak, że pół łazienki było mokre. Trochę się wystraszyłam, ale Mały potem od razu się zaczął uśmiechnąć. Coś mu chyba nie podpasiło :)

chłopek - Ty jesteś z Krynicy - my byliśmy tam z Małym we wrześniu na pierwsze wakacje :)

Aniaifilip - WITAJ. Olek urodził się 14.07. Olek od 2 tygodni siedzi ale z dnia na dzień lepiej. Teraz spokojnie potrafi siedzieć tak 10 min, ale asekurowany jest przez poduszkę rogala. Czasem bez podusi się obali to na brzuchu ląduje :) Ja daje owocki wszystkie gotowane. Kiedyś dałam surowe jabłko to zwymiotował, ale to było 2 miesiące temu... Ja też karmię piersią jeszcze w ciągu dnia max 2 razy no i w nocy 2-3-4 :) mam mało mleka już czasem podczas przedpołudniowej piersi podaje jeszcze butle mm albo zamiast (120ml) na noc pije 180ml mm zagęszczone.

m89m, AF - mój też śpi to 30 min, ale mam na niego ostatnio sposób - kładę się z nim i tak potrafi nawet do 1,5 h spać a i ja się dośpię to nocy :) Mam nadzieję, że MĄŻ się poprawi!!!!!!! :)

daria - ja miałam perły właśnie i wydaje mi się, że Tobie również będą bardzo pasowały. A bukiet był zrobiła biały i przewiązała jakąś super wstążką w kolorze wstęgi z sukni. Albo można dla kontrastu zrobić odwrotnie różowe kwiaty a wstążka biała.....

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PÓŁ ROCZNIAKÓW :)

MamaEmilki - ja daje same słoiki właśnie dlatego, że nie wiem skąd wziąć jakieś dobre jakościowo mięsko, bo warzywa to się jakieś z targu kupi (zawsze to lepsze niż z hipermarketu)

dana - WITAJ!!! Ja też jestem z Krakowa :)

bidol - KAMKA CUD MIÓD!!! :)

maksiu - Błażejek jaki gość na tym nocniku - super!!

kamykowa - 3mam kciuki dalej :)

Anna - również się z Tobą zgadzam odnośnie jedzenia, chociaż nie mam doświadczenia. Ja sama byłam niejadkiem i rodzice robili wszystko żebym tylko zjadła i teraz wiedzą, że to błąd wychowawczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542820 przez Kamykowa84
Dzięki dziewuszki za kciukasy,mąż teraz odsypia :blink:
A Dominik nawet zjadł dziś parę łyżek zupki marchwiowej z ryżem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542829 przez dana1983
AniaiFilip-Szymek ma 6,5 mies, 12 lutego skonczy 7 mies, caly czas karmie piersia, w dzien juz rzadziej ale czasem jestem za mietka i jak nie idzie nam usypianie to podaje cyc i wtedy raczej usnie. Chociaz tez tak sie zdarza ze czasem po tym cycu musze jeszcze dodatkowo bujac w wozku i spiewac kolysanki. W nocy budzi sie tak co 1,5-2 h i wtedy po pierwszym dzwieku zrywam sie, szybko nacyca i jest szansa ze nakarmie go na spiocha, a gdy sie niestety rozbudzi to juz po ptokach. I podobnie jak u Ciebie ledwo na oczy widzi ze zmeczenia a i tak sam nie usnie

Bidol- Kamka sliczna dziewczynka, dzieki za zaproszenie, gdyby nie Ty to nie zmobilizowalabym sie wejsc na forum, widzialam ta dyskuse sprzed paru str i uwazam ze ta dziewczyna bzdury napisala, ja wlasnie chetnie czerpie z doswiadczen Olgi, czy Anny77, maja spory bagaz doswiadczen przy 3 dzieci, zreszta wszystkie was wczesniej podczytywalam bo jak sie ma pierwsze dziecko to sie wie tyle co nic a takie forum to super sprawa

Maksiu, gratulacje za pierwsze sukcesy w nocnikowaniu. Jestem zdania ze czym predzej tym lepiej bo pozniej jak sie nauczy chodzic to bedzie zwiwal z tego nocnika i nic go tamnie utrzyma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542845 przez dana1983
Kamyczka to oby po zdjeciu opatrunku wszystko bylo dobrze

Daria, widzialam wczesniej Twoje zdj z tat oraz zdj sukni, bedziesz slicznie w niej wygladac, rozowe kwiaty we wlosach, w bukiecie i u meza w butonierce jak najbardziej pasuja

BasiaOlek z ktorej czesci krakowa jestes? Ja z nowej huty, krecik z olszy a ty?

Zdjecie mojego Szymka umieszcze pozniej o ile uda mi sie jakos rozpracowac to forum, wybaczcie ale na razie ciezko mi ogarnac co ktorej odpisac
Dziekuje pozostalym mamusiom za przyjecie na forum

Majowka-tez mi sie wydaje ze do jedzenia wybrac jedno miejsce zeby maluch kojarzyl to z jedzeniem i raczej bez bajek, wiem ze to ciezko tak ale moze sie to chyba skonczyc tak jak napisala anna77 bieganiem pozniej z jedzeniem za maluchem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542847 przez krecik
Maksiu boski tekst:D vhyba już jej poszło w piety, mam nadzieje, że moderator zrobił z nią porządek;XD

Majówka, u nas z początku jedzenie było wszędzie, teraz czasami udaje nam sie w miare "czysto" zjeść, dzisiaj miał jedzenie nawet w uchu... no ja mu już zakładam bodziaszki, które są tylko do jedzenia:D


b]Kamykowa[/b] dobrze, że po wszystkim, teraz strzel sobie jakiegoś dobrego bezalkoholowego drina i odpocznij:)

BO mój jeszcze czasem ulewa, ogólnie się tym nie przejmuje. No ,a le się się krakowsko zrobilo, BO i Dana, przyznawać się, bylyście na sparcerze??:>


tak to jest jak się nie chce gotować tylko pizze zamawia, przyjechał koleś i mi Stasia obudzil!! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542849 przez chłopek
basiaolek ja jestem z krynicy, a w jakim osrodku byliście? moja mama ma pokoje do wynajecia w krynicy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl