BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #542434 przez Kamykowa84
AniaiFilip napisał:

Kamyczkowa- doczytalam ze karmisz piersia jeszcze czy tak?
A czy dokarmiasz oprucz obiadkow i deserkiem mm?
Ja tak bo mialam juz malo pokarmu.

Mam pytanko do wszystkich mamus ile razy dziennie powinny pic nasze bobasy
mleko i w jakich ilosciach? Ja to juz eogole nie moge sie polapac ile wypija bo
nie zmierze ile pije z piersi a z butli pije tylko dwa razy( rano kaszka na mleku lub mleko mm( wtedy okolo 100 ml)
I wieczorem mm( 160-180 nie zageszczone)

Ja póki co nie dokarmiam,daję mu tylko słoiczki( np marchew z ziemniakami itp oraz deserki,czasem soczek rozcieńczony z wodą),ale mało je i niechętnie :( mamy wizytę u dermatologa za tydzień to dr ma mi powiedzieć,czy mogę już dawać mu mm( mial podejrzenie alergii),zwłaszcza mi zależy na butli na noc,bo jak na razie Dominik budzi się w nocy co 2 godziny i ssie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542435 przez chłopek
AIF mój je co 2 godz czasem co 3 150ml wypija no i dodatkowo mu cos dam jakis wafel czy deserek
MamaEmilki mój mąż tez lubił jak miałąm dlugie włosy ale przy dzieciach to nie praktyczne bo mnie cały czas ciaga za włosy. teraz mam do ramion, no i inny kolor bo wtedy miałam blond pasemka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542436 przez dana1983
Witajcie, dostalam zaproszenie od Bidol, nie wiem na ile uda mi sie udzielac na forum, poniewaz rowno za dwa tyg wracam do pracy :angry: Ale mozebardziej sie przedstawie, Jestem Danka, mam Szymona, ur 12 lipca, mieszkamy w krakowie. Szymek to maly rozbojnik :laugh: przed chwila przeczytalam ze ktoras napisala o rankingu urwisow, obawiam sie ze moj Szymek moglby zajac wysoka lokate, generalnie jest niespiacy. Na wasze forum trafilam wlasnie gdy szukalam metod usypiania id tamtej pory was podczytywalam, szacun dla tych mamus ktore wdrozyly metody usypiania z jezyka niemowlat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542444 przez chłopek
moj by byl chyba na samym koncu :) najspokojniejsze dziecko:)

witaj dana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542448 przez mama89muminka
Odpisuje chlopkowi z fb: co sie stalo, w sumie nic, wkurzylam sie na mojego meza, pojechal zalatwiac papiery i pisze mi ze juz wszystko ma, idzie na obiad z kolega i jeszcze odwiedzi matke i kogos tam wiec do domu nie bedzie sie spieszyl. Chodzi o to, ze juz wczoraj sie umawialismy ze z samego rana pojedziemy zakupy mlodemu zrobic bo nie ma zadnego sloiczka, kaszki a mleka zostalo tylko 2 butelki. Pielucha zostala tez jedna, a mlodemu wczoraj sliwke dawalismy na zatwardzenia. I on mi jeszcze pisze ze chce spedzic czas z rodzina. Kurwa, ja mu nie zabraniam, niech sobie odwiedza, ale wiecie, jak ja sie mogw czuc jak on ma rodzine na miejscu a ja nawet raz do roku nie moge sie wybrac do pl. Tym bardziej ze siedzialam z mlodym sama tyle czasu (ok ten jeden dzien wiecej mnie nie zbawi, ale...) i jednak potrzebuje troche odpoczynku jakby nie bylo. Normalnie mnie krew zalewa (doslownie i w przenosni). Tak to na wlasnego meza mozna liczyc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542449 przez Kamykowa84
Witaj Dana :)
Chłopek mój synuś rwie włosy jak szalony a ja mam już za ramiona,ale nie zetnę,ścięłam 2 lata temu i szybko chciałam zapuszczać,lepiej się czuję w dłuższych :blink:
Nadal czekam na wieści o operacji..........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542450 przez MamaEmilki
Witaj Dana ! zaparszamy do wymianiania się doświadczeniami:)

chłopek- a u mnie dłuzsze włosy sa świetna metoda do zmieniania pampersa ,mała wtedy tak ładnie leży i ciągnie za nie hehe ,no ale sposób jest :lol:

Mój syn też był małym rozrabiakiem ,jak większośc chłopców :)

a Emilcia jest grzeczniutka ,tylko nie lubie autem jezdzic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542455 przez Kamykowa84
Mamam89Muminka współczuję..... :( nie wiem ,co powinnaś zrobic,żeby zrozumiał,że opieka nad dzieckiem to praca jak kazda inna i Ty też zasługujesz na odpoczynek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542459 przez krecik
anyszka poszlo na priv, co do jabłuszka, ja daje surowe, zblenderowane i robie tak odrazu z trzy, bo są naprawde pycha:D my od [początku na surowych, czasmi tylko jak kaszke mamne robiłam to gotowalam jabluszko, żeby miało lepszy smak.
Ja małemu dalam tylko jablko-banan ze słoika i jak sprobowalam to było ochydne;/

daria ja bym dała jakiś wyrazisty akcent, czyli np. ostro różowy bukiet, trzy kolory, ale w podobnych tonacjach. Cieszę sie, że Ci się podobalą, szkoda, że na all zaiteresowania brak, oj chyba zejdę z ceny i to dużo:(


chlopek świetne foty:)

AF też karmie piersią, pozatym dostaje dwa razy kaszkę z jabłuszkiem i obiadek, nasze kaszki sa bez mleka, bo mojego wysypało po mlecznej i chyba ma skaze, co drugie karmienie jest piersią, w nocy je dwa razy

my mamy warzywa eko, czyli od rodziców ze wsi:D tych co nie may, to dokupuje mrożonki np. brokuła, kalafior

dana83 witaj! też jestem z krakowa, mieszkam na Olszy,a Ty? ja musiałam mojego nauczyć samodzielnego zasypiania, bo ani jemu ani mi by to na dobre nie wyszlo gdyby bylo inaczej:0 ale przyznam się było ciężko:)

Olga , wstalaś?? gdzie jesteś? jak tam nasz ulubieniec?:)

m89m ja tych facetów nie ogarniam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542468 przez mama89muminka
Kamyczka widzisz, nie dosc ze sobie odpoczywa w wojsku to jeszcze teraz bedzie sie goscil u innych. weszlam mu teraz na ambicje to mi odpiszal ze juz w samochod wsiada. Masakra. Krecik ja tez nie ogarniam, czasem to juz mnie tak ponosi, ze mam ochote sie spakowac i wyjsc (co z reszta juz raz mialo miejsce kilka lat temu)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542475 przez chłopek
m89m faceci są dziwni
daria chciałam ci jeszcze pokazac bukiet jaki miala moja sis ale nie mogę go dodac:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #542477 przez krecik
m89m jak juz wróci z wojska, to zacznij małemu załatwiać paszport, przylecicie na wiosne do Polski i troszke odpoczniesz:) akurat zdążysz zatęsknić:)

aaaa byl temat samodzielnego siedzenia, mój już ładnie siedzi sam, ale do obracania nie jest zbyt skory, no czasami z plecków na brzuszek, ana odwrot to jak mu się zdarzyło to tylko przez przypadek. No widocznie taki jego urok, ja się nie przejmuje

właśnie usnął:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542489 przez bidol
Doberek

AF- Moja Kamka od 3 tygodni sztywno siedzi ale za to nie turla się i nie chce przekręcać z brzuszka na plecki :angry: Też jastam Anai - ale fajnie urodziłaś w urodziny :laugh:
najlepszego z okazji 6 miesięcy dla Filipka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

czy tylko ja mieszkam w tej zakichanej lubelszczyźnie :blush: już miałam nadzieje że ktoś z moich rewirów :silly:

ME - hahahaha - no wiesz - mam 3 chłopów w domu więc jest kim rządzić i na kogo się drzeć - A Kamila idzie w moje ślady :lol: Najlepszego dla Emilki :kiss:

Ania- no jeszcze nic pewnego - mam nadzieje ze Nas to ominie - ale im później tym gożej :( wrócę jeszcze do zdjęcia Mateuszka - ślicznie wygląda - taki aniołek - i ta poza - przesłodki jest :cheer:

Chłopek - ślicznie wyglądałaś :cheer: i Wszystkiego naj naj dla Sebcia :kiss: no i Ksawcio super facet że siusia do nocniczka :lol:

Daria
- suknia przepiękan - no serio boooska :lol: :cheer: :cheer: :cheer: a dodatki - hmm - coś delikatnego chyba :huh:

Daners - no Filipek jak dziewczynka taki śliczny- no przesłodki w tej czapeczce - i gdzie on te kilogramy kamufluje :huh:

Anszka- no właśnie - mało bywasz u Nas i jeszcze dawno Wojtusia nie pokazywałaś :dry:

M_M - no liczę na poprawę :woohoo: :kiss:

Kamyczka - trzymam kciuki - już wiesz coś??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542500 przez dana1983
Kurcze opisalam sie tyle i mikasowalo bo jakis kod sie nie zgadza, sprobujeaz jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542506 przez krecik
Bidol oglądałam wszystko przed nami i Lublin naprawde mi się podoba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl