BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 2 miesiąc temu #544597 przez AniaiFilip
Misiowa napisał:

Anszka wpadaj - jeszcze cieplutkie:)

AniaiFilip - u nas by nie przeszly kawalki bo nawet jak jabluszko starlam na grubszych oczkach to miala odruch wymiotny;)takze jeszcze troche z tym poczekam. A Twoj synus jaki maly przystojniak:)

Misiowa - jabluszko u nas tez nie przeszlo ale to chyba nie przez kawalki po prostu kwasne bylo :laugh: a on lubi slodkie po mamusi :)

Kejtlin - A jednak czekolada winowajca. No coz ja chyba nie zrezygnuje jednak. Tylko ze ja jadam czekolade od prawie samego poczatku ostrozna bylam tylko pierwszy miesiac a te krostki ma od niedwna dopiero wiec moze u nas to co innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544603 przez maksiu
No moja synowa to laska jak nie wiem az normalnie sama sie w niej zakochalam hi hi hi
No moj blazej ladnie spi zrobil na noc siusiu, i rano tez go wysadze, juz zalapal chyba o co chodzi bo dzis na m 2 pieluszki nam poszly no i trzecia na noc:) jestem dumna z mojego sloneczka
Maks tez juz coraz lepiej mam nadzieje ze dzis juz bedzie lepiej spal, oczywiscie spi u cioci a nie u nas, ale my mamy dziewczyne do spania haha bo na ferie wpadla meza kuzynka wiec mam wesolo w dzien,,,
Ok ja uciekam spac kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544614 przez Misiowa
AniaiFilip a Filipka Ci nie zatwardza jak zjesz czekolade? Bo ja ile razy sie skusze to Hania potem 3 dni sie nie moze zalatwic...a ja tak uwielbiam czekolade:)

Na Tvp1 Bond sie zaczal i znow pewnie pojde spac o polnocy...a potem sie dziwie ze ledwo na oczy widze:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544628 przez AniaiFilip
Misiowa napisał:

AniaiFilip a Filipka Ci nie zatwardza jak zjesz czekolade? Bo ja ile razy sie skusze to Hania potem 3 dni sie nie moze zalatwic...a ja tak uwielbiam czekolade:)

Na Tvp1 Bond sie zaczal i znow pewnie pojde spac o polnocy...a potem sie dziwie ze ledwo na oczy widze:D

Misiowawlasnie zdazylo sie ale dopiero jakis tydzien temu czy dwa ze nie umial zrobic i sie meczyl biedulek dwa razy pod rzad na 3ci dzien zrobil i wlasnie wtedy to jablko starte probowalam i zaczelam wode wmuszac do picia. odstawilam trz kaszke zeby sie przekonac czy to przez to ale nic nie wykrylam. obecnie zalatwia sie na drugi dzien wiec odpuscilam troche, moze sie po prostu nauczyl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544630 przez AniaiFilip
nie zjadam tez jakis ogromnych ilosci tylko musze zawsze cos skubnac slodkiego i tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544632 przez AniaiFilip
Chyba i ja sie pozegnam juz.
Przespanej nocki mamusie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544638 przez bidol
AF - hahaha - no nie szkodzi ;)
a z tym pozowanie to nie taka prosta sprawa -z 20 zdjęć 7 jest super a reszta bllle - ale to takie moje zdanie bo ja jestem bardzo wymagająca co do zdjęć no i jak Kamka za grubiutko wychodzi to też odpada :silly: jakoś mi nie pasi że buzie ma np szerszą niż dłuższą :lol: a i biorę do ręki jakąś grającą zabawkę i nią hałasuję żeby zerkneła albo włanczam telewizor :lol: sprawdzony patent. No i dobry aparat - bo te zdjęcia robione już wieczorem były :lol:

Misiowa - też tak miałam z Kamilutkiem jak były jakieś kawałeczki - ale ostatnio spagetti wsuwała a tam były kluseczki -takie drobniutkie ale były i nie patrzyła na to tylko połykała :lol:

Krecik - no już dziewczyny mnie namawiały na konkursy zwłaszcza ze zdjęciem z mikołajką (cudne było). Oj ja nie umiem wyszukiwać tych konkursów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544653 przez chłopek
Bidol jak znajdę konkurs dam znać ostatnio widziałam na śmieszna minke konkurs muszę poszukać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544660 przez bidol
chłopek napisał:

Bidol jak znajdę konkurs dam znać ostatnio widziałam na śmieszna minke konkurs muszę poszukać


ok. dzięki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544687 przez martadam23
MILEGO DZIONKA !@ :) ja juz na nogach i smigam :))

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #544722 przez daners
Witam sie pieknie z rana - aaaahoj :)

nocka zleciala fajnie :) teraz siedzimy przy swoich zabawkach hehe mama przy kompie a Fifi z komora (moja) :)

AFilipka- czyli Bidol na idola :silly: :lol: hehe

Bidol no Kamcia boskie minki zapodaje :)

Kejtin to hmm 30-chy rzadza lol hahahaha



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544745 przez Daria23
Witam się i ja z rana:(smutna minka bo tak bym pospała jeszcze:(Tymek niestety o 6;30 pobudka i nie ma zmiłuj się ehhh

Kurde dziewczyny nie dam rady was nadrobić:(
U nas dziś pochmurno i pada więc czasem cały dzień w domu spędzimy:(

gdzieś mi się migła Angelina -no te usta powalają:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544776 przez daners
a mamusie to co urlop dzis maja od forum ;p lol ;]

u mnie pada wiec nici chwilowe ze spacerku buu



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #544789 przez MamaEmilki
Witam się i ja

My pospalismy dzisiaj ładnie bo do 9.15 :)

Wczoraj bylismu na urodzinkach i mała była przegrzeczna wszyscy się zachwycali ,nawet a aucie nie płakała:)

No kurcze pogoda okropna deszcz pada i nic mi się nie chcę .

Daners- to ja mogę sie jeszcze pocieszyć tą 2 z przodu :lol: ale już nie długo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #544806 przez Kamykowa84
Witajcie mamusie :)
Mój "aniołek" obudził się o 6 ,usypiałam go niemal godz a jak go odozylam to się obudził :( jestem niewyspana ehhhhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl