BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #544218 przez AniaiFilip
Anszka- no tak zgadza sie ciezko tu ogarnac wszystko, tyle wpisow :ohmy:
Maksiu- sliczne zdjecia wstawilas a synus jaki elegancik :) przykro mi z powodu tej
decyzji ale glowa do gory.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544222 przez anszka
Kamyczka- ja mam takie:
allegro.pl/nagumowane-kola-krzeselka-ruc...tel-i2952638786.html
Kejtin- też nie pomogę, my mamy inny problem skórny :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544232 przez dana1983
kejtin-dzieki za opinie o kojcu, a co do zdjec malej, to moj mial podobne cos na jednym policzku, to bylo niedlugo po porodzie ale jak bylam u pediatry to okazalo sie ze tak zareagowal na mnasz dorosly proszek do prania, chodzi o to ze wtedy nas meczyly te kolki i ja go nosilam Przytulonego do mnie i od tej strony gdzie sie przytulal policzkiem to pozniej podobna kaszke mial na poliku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544250 przez kejtin
Oki, w kazdym razie odstawilam wszystko co mozliwe i poczekam kilka dni, dostaje tez mała fenistil w kropelkach, mam wrazenie ze jest po nich lepiej... poczekam troszke i zobacze. Jak nie pomoze to pojde do alergologa. Dzidzia mi znowu spi! oj dzis ma dzien senny:) a ja cisza, spokoj w domu i zastanawiam sie czy isc poodsniezac :D ale jak widze ze jest odwilz to licze ze do jutra snieg sam sobie pojdzie :D

Zrobilam calkiem niezle (tak domownicy mowia) ciacho...
Jakby ktos chcial, polecam przepis:
babeczka.zuzka.pl/2012/12/sekaczek/

A i jeszcze pytanko :-)
Była któraś z was już na basenie z maluszkiem ?
Bo ja jak ją wyleczę, chciałabym bardzo iść ale nie mamy jeszcze żadnych akcesoriów, może ktoś coś doradzi?:)

Ja żółtka jeszcze nie podawałam i tu małe pytanko: jeśli sama zupki nie gotuję i biorę słoiczek gerbera, to lepiej to żółtko tam dodać? czy osobno na łyżeczce zmiazdzyc i podac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544259 przez chłopek
kejtin mozesz jajecznice zrobic i samo żółtko dac tez bedzie ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544274 przez chłopek
sebek 7700 wazy, przed chwila na wadze domowej go wazyłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544278 przez Olga
kejtin do słoiczka pół żółtka,najlepiej przetartego na drobniej tarce,chociaż to trudne,ale kluchy nie wychodzą.Samego to by chyba nie zjadła,zapchała by się malutka ;) a niektóre słoiczki właśnie z gerbera mają w sobie juz pół żółtka,z bobo vity nie widziałam :)

Muszę też po malutku jajecznice na parze zrobić,jeszcze małemu nie dawałam :laugh: To ładnie też Sebek waży :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544281 przez maksiu
chlopek ale wazylas go w ciuchach??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544286 przez chłopek
maksiu tak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544291 przez kejtin
ok tak zrobie:)

ACha i dołączam się do mam które wracają do pracy... Jestem jedną z nich i wracam 19 lutego wstępnie na pełen etat tz na 7h zgodnie z ustawą :D Jeśli mama karmi piersią i wraca do pracy na pełen etat to musi wziąć od ginekologa zaświadczenie że karmi i zanieść do firmy, wtedy należą się 2x pół godzinne przerwy, ale przeważnie pracodawcy godzą się na skrócenie czasu pracy o godzinę :) Mi ginekolog nie sprawdzał czy mi mleko cieknie przy wypisywaniu ;-) po prostu zapytała czy karmię, powiedziała że tak i zaświadczenie gotowe :-)
Minus? takie zaświadczenie jest ważnie miesiąc.. i co miesiąc trzeba chodzić by je odnowić, ale myślę że warto aby tylko szybciej być przy dzidzi :) Moja mała zostaje z dziadkami, na szczęście oboje nie pracują i mieszkają w zasadzie za ścianą w sąsiednim mieszkaniu :-) Jeszcze postaram się zmienić godziny pracy tak, żeby mała jak najmniej była z dziadkami a jak najwięcej z którymś z rodziców :) Co ich będę obciążać:)

Także dziewczyny, jestem z wami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544296 przez Olga
No to zebranie na basenie odwołane,dobrze,że mnie siostra powiadomiła,bo bym leciała na próżno :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544300 przez maksiu
No amoj tylko w pampku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544305 przez Olga
A ja tym razem Ignasia całego rozebrałam,bo zawsze miał,albo body,albo pampersa.Tym razem był golusieńki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544311 przez chłopek
ja go później zważę na golasa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544355 przez krecik
maksiu wyglądasz trochę niewyraźnie- miło Cię widzieć:) no szkoda, że Wam się nie udalo, taki kraj, że kombinatorom zawsze się udaje;/

kejtlin- nie mam pojęcia, ale mój chyba też takie podobne, poprostu ma.. po kąpieli smaruje emulionem. Na basen to też mamy ochotę,a le tak jakoś zawsze nie po drodze...

Olga jajecznice na parze?? to możliwe? prosze o przepis!

chlopek my idziemy 10 naszczepienie, to będziemy ważyli, ale na moje oko tyo jest z 7,5:)


my juZ gości pożegnaliśmy, Stasiowi się nie podobało, bo nagle przyszło za dużo osób, których nie zna- nie pamięta, pod koniec tak go wujek Michał wychuśtal, że się na mnie żrzygał:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl