BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 2 miesiąc temu #545012 przez AniaiFilip
Daria - Wow ale z ciebie laska!. Przycmiewasz te inne panny na zdjeciu i nie musialam pisac ktora to ty bo od razu rzucasz sie w oczy.Przeslicznie wygladalas.

Ktos tu wstawial linka do gryzakow... Ja tez sie przymierza ale to jeszcze troche bo to sluzy chyba do tych miekkihc owocow typu truskawki, mandarynki a ja tak ksiazkowo jade wiec jeszcze troche czasu mamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545025 przez martadam23
ANNA77 tak ja juz po 5 na nogach ale nie przez Julka ;) wstalam sama i koniec.. chyba za duzo stresow i dlatego .
padnieta jestem ale nie moge spac ... masakra. ahh

a co i was??

pYtanie dnia; CO DZIS NA OBIAD???

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545031 przez Daria23
Olga-a myslisz że ja teraz nie kura domowa?:)włosy tłuste,bluzka ośliniona od małego i przy miotle:):):)ale dzięki za miłe słowa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545042 przez Kamykowa84
Daria,ale laska-ale już Ci to pisałam :blink:
Olga -ja też kura,bez make upu w dresiwie-nawet meża nie ma-to po co się stroić....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545056 przez Olga
Mi też sie nawet nie chce umalować,jak w domu siedzę,a na dwór to czlowiek czapkę wciśnie i kaptur do tego i jakoś go nie widać ha ha,ale zaraz wiosna i trzeba będzie sie odkryć ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545057 przez anszka
Studniówka - 11 lat temu... 11 kilogramów temu... :P
A sukienkę też mam, a co!

Tymuś słodziak, uwielbiam ten uśmiech od ucha do ucha :)

Martadam - u mnie krupnik (od czasu ciąży uwielbiam!)
Misiowa- jejciu, ja też zapomniałam pogratulować zębuszka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545058 przez kejtin
AiF - ja tez jadlam od poczatku i nic jej nie bylo, ale ostatnio jadlam jej wiecej niz zazwyczaj... i bardzo dobre pączki u nas robią.. i tak sobie pozwolilam na rozne slodkosci:) Teraz bedzie dieta :D

Apropo spania i karmienia, to moja mala przesypia cale noce juz od jakiegos czasu, ostatni posilek je mniej wiecej o 21 i kolejny o 8 rano. Zauwazylam ze wszedzie sa juz stale godziny i praktycznie jak z zegarkiem w reku w ciagu dnia je posilki co 3h ale zdarza jej sie jeden posilek w ciagu dnia po prostu przespac:) ta bujawka to naprawde trafione w dyche:)
Rano 1x lub 2x mleczko (w zaleznosci czy jedno zamieniam na przecier nektarowy warzywny czy nie) potem obiadek - najlepiej smakuja jej jarzynki z rybką:) gerberka, potem mleczko i na dobranoc kaszka. Jak daje jej przecier do wypicia 180ml to wystarcza jej to na 3 godziny i nawet sie nie upomina ze juz glodna, ja po prostu stale pilnuje godzin zywieniowych:)
A co dziwne, jak zje obiadem - one sa mniej wiecej po 125g, to tez jej to starcza na 3h a ja myslalam ze powinna juz takie dwa zjadac ! no ale ze wazy odpowiednio to nie zmieniam :) Teraz zmienilam mleko z bebilonu na bebiko z kleikiem ryzowym <-juz jest w mleku, takze i to ją "zapycha" na dluzej, malej smakuje :)
Ja zupki daje rozne a to po 4 a to po 5 lub po 6 m-cu - w zaleznosci od tego co jej pasowalo :D takze nie trzymam sie sztywno, ze jak ma powyzej pol roczku to nie daje tych wczesniejszych porcji, ew. czasem mozna podac dwa takie same sloiczki jak sie nie najada:)

A jakie mamy maja problemy ze dzieci nie chca regularnie jesc? jedza za malo czy za czesto ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545065 przez chłopek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545071 przez chłopek
anszka ja sukienke ze studniówki tez mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545075 przez Olga
Kejtin ja akurat z zywieniem nie mam żanych problemów,jedynie co,to muszę to przygotowywać po kryjomu,bo jak Ignaś zobaczy swoją miszeczkę,lub butelkę to jest wielki płacz :lol:
Skąd wzieliście te sznurki do tego fotelika? Super sprawa :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #545110 przez Anna77
Bidol, Daria oj za przypomnienie o wieku, to ja dopiero musiałabym palnąć. I jeszcze Olga by mi pomogła :silly:

Daria Tymuś ma cudny uśmiech, o oczkach nie wspomnę :kiss:

Misiowa gratulujemy ząbka

Dla spragnionych wiosny, przebiśniegi z dzisiejszego spacerku. Jakość może byś taka sobie, bo robione komórką.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545113 przez AniaiFilip
Ja rowniez przylaczam sie do grona kur domowych :) Nie dosc ze bez makijazu to jeszcze w pizamie o zgrozo :ohmy:
Maz ma dzis wolne wiec jego kolej na spacer-cale szczescie bo akurat pada.

Kejtlin - to chyba ja pisalam o karmieniu. Mam taki problem pory karmienia mi sie zazebiaja bo moje dziecko spi dosc dlugo na spacerze i od godz 11:30 do czasami 3:30 jest bez jedzenia a pozniej wszystko na raz bo o 18:30-19 juz spi na noc. Jak rano o 8:30-9 zje kaszke z owockiem a potem ja karmie o 11:30, to obiadek wypada o 15:30 , potem znow ja i o 18 mleko modyfikowane. soczkow nie podaje bo nie mam kiedy tak szczerze mowiac daje wode do popicia po obiadku glownie ale teraz mamy pod gorke i podaje lyzeczka :( I chyba za blisko siebie godzinowo sa te posilki bo nie chce mi pic tego mleka na noc teraz. Wczoraj po 18 wypil 70 ml!I jak obudzil sie przed 10- 120ml( bo ja karmie piersia dopiero po 12 w nocy) i praktycznie nie spal do tego czasu.

Co sadzicie o czyms takim?
www.tublu.pl/maluch-w-kuchni/akcesoria/b...6efb30b6d760691b27e3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545131 przez Anna77
AiF karmię piersią, więc się nie wypowiem niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545157 przez Daria23
Bidol- specjalnie dla ciebie znalazłam męską wersje Angeliny Jolie :P :P :P :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #545205 przez AniaiFilip
Daria- kolejne powalajace zdjecie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl