BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #544808 przez Kamykowa84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544817 przez Anna77
Dzień Dobry,

Bidol Kamilka urocza jak zwykle. Jaki masz aparat? Aaaa i natchnęłaś mnie tym spaghetti i pomidorówką, bo przypomniało mi się że mam działkowy sok przecierowy, jeszcze ze swoich pomidorków. A Mati dzisiaj spróbuje brukselki i kaszy jęczmiennej.

Martadam to Ty chyba po 6 dzisiaj się witałaś :pinch:

Daria u nas też pochmurno i chyba coś siąpi z nieba cały czas :(

ME ehhh 2 z przodu..... kiedy to było :cheer:

Anszka no niestety jest tak, jak mi się wydawało po Twoich zdjęciach. Mam inną budkę, to znaczy ten materiał mam w całości, bez zamka i niczego takiego jak pokazane jest na zdjęciach nie widziałam :) W ogóle to ona jest bez sensu, bo z tyłu ma całkiem pokaźną kieszeń zapinaną, tylko jak się w nią coś włoży (no może poza paczką chusteczek), to ściąga w dół budkę. Kompletnie bez sensu :angry:

Właśnie sobie wymyśliłam, że jak będę miała sprawny samochód to może pojadę w piątek wieczorem do Kołobrzegu i wrócę sobie w niedzielę popołudniu. Wyspałabym się i poleniuchowała.... chociaż jeden pełny dzień. Tylko nie wiem czy się uda niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544827 przez MamaEmilki
Anna77- A masz domek w kołobrzegu,czy do rodziny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544842 przez Anna77
ME mamy kawalerkę. Uwielbiam tam jeździć, bo bardzo odpoczywam i ładuję akumulatorki, choć wolę jechać tak, by mieć pełne dwa dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544845 przez MamaEmilki
super ,zawsze jakas odskocznia ,też palnuję kołobrzeg ale w wakację ,znajoma tam mieszka także tez lubie tam jeżdzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544847 przez Misiowa
Dziendoberek:) U nas tez pobudka o 6... Moze sie zmowily nasze dzieciaczki;) Co do pogody to szkoda gadac. Pada od rana i jak patrze za okno to widze jedna wielka kałuże w zwiazku z tym jade do sklepu po nowe butki bo moje stare mi mega przemakaja. Milego dzionka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544856 przez anszka
Witam się i ja :)
My pobudkę mieliśmy o 6.15 :huh:
Pogoda okropna, niech już przyjdzie wiosna, hmm... albo nie, bo będę musiała iść do pracy ;)
Anna - Kołobrzeg uwielbiam!
Szkoda, że nie pomogłam z budką, bo u mnie już działa bez zastrzeżeń.
Wpadnę później!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544858 przez bidol
doberek
dziękujemy za komplementy - a ta minka to buziaki dla naszych chłopaków - wszystkich bez wyjątku no i dziewczynek też ale w policzek :lol:

Ania- Mam Nicona D90 - z dodatkowym obiektywem na noc :lol: - bo te zdjęcia późnym wieczorem robiłam :laugh: więc się spisuje. I pomyśleć że mąż ten aparat sobie kupił- a wcale zdjęć nie robi ;)
Jak Ja Ci zazdroszczę tego domku nad morzem :cheer:

no i wszystkim dziewczynom mieszkającym nad morzem :cheer:

Kamyczka- fajne jest - Szwagier ma - to takie bażowe z fioletem ale strasznie wysoko to tacke ma- Jak Kamilka w nim siedziała to nie bardzo mogła się w nim bawić
a czym rózni się tamto od tego?
dzidziusiowakraina.pl/pl/p/BABY-DESIGN-k...lofunkcyjne-PEPE/151

Misiowa
- zapomniałam wczoraj pogratulować ząbka - GRATULACJE !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544871 przez Daria23
A mnie dziś wzięło na wspominki jak mały spał to oglądałam sobie zdjęcia na kompie ze studniówki ah jaka ja byłam piękna i młoda:Pnie to co teraz i przygoda z końmi ehhh aż się poryczałam na widok tych zdjęć głupia ja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544893 przez MamaEmilki
Daria- Proszę cię a teraz to co brzydka jesteś?? i stara ??

piękna dziewczyna z ciebie jest i młoda, a co ja mam powiedzieć podchodzę już pod 30 haha

zaniedługo będe miała depresje wieku średniego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544909 przez Daria23
MamaEmilki-nie no nie jestem stara ale tamten wygląd mi bardziej odpowiadał:P
co ty gadasz gdzie tam wiek średni no wiesz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544913 przez bidol
MamaEmilki napisał:

Daria- Proszę cię a teraz to co brzydka jesteś?? i stara ??

piękna dziewczyna z ciebie jest i młoda, a co ja mam powiedzieć podchodzę już pod 30 haha

zaniedługo będe miała depresje wieku średniego :lol:


Daria- oficjalnie - Muszę Cię PALNĄĆ !!!!! :angry: co Ty dziewczyno gadasz- laska jesteś że ho - a w dodatki palnięcie za to że przypomniałaś mi ile mam lat :angry:

a teraz dłowa do góry i zdjęcie z Tymciem poproszę - na wczoraj :lol:

paczajta jakie fajne :lol:
allegro.pl/nuby-gryzak-do-podawania-poka...360-i2926324754.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544917 przez Olga
Przywitam się i ja.Również nie wyspana,bo mały wstał o 8,to faktycznie chyba ta pogoda tak ich wcześnie na nogi stawaia :angry: ale na szczęście już smacznie spi-znów zaczął bardzo chętnie spać na brzuszku i to najlepiej w samym bodziaku,na gołe nogi,to wtedy 3 godz.potrafi nawet sie nie ruszyć :lol:

My wczoraj bez spacerku,bo lało,dzisiaj też nie lepiej,ale może chociaż na chwilke uda nam się wymknać z domu ;) czekam za serwisem do pralki,miał być ok.12 :) oby tylko naprawili ;)


Misiowa gratulujemy pierwszego zabka :lol:

Daria,ale zaszalałaś z tym wiekiem,ja przy Tobie to babcia ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544920 przez AniaiFilip
Witajcie
My dzisiaj z poslizgiem bo Filip dluzej pospal sobie bo w nocy nie chcial usac i dopiero po 12 zanol- lobuz jeden. A i u mnie metoda dac smoczek poglaskac ,buziak i wyjsc nie dziala-wczoraj sie przekonalam;( trwalo to 3h i nic a na koniec juz byl wrzask wiec ratowalam sie karmieniem. I to tyle jesli chodzi o unowoczesnienie procedury zasypiania :laugh: :angry:

Bidol - To ty profesjonalistka jestes z tymi zdjciam :) Gzie nam sie tu rownac do ciebie. 7 z 20 udanych :ohmy: - to super wynik. Ja myslalam ze powiesz jedno na 100 :laugh:
dawaj tutaj do nas do Dublina kupimy ci bilet :lol:
My mamy kanonaEOS juz dosc dawno kupiony ale to pewnie o obietyw chodzi bardziej bo ja nie widze roznicy w zdjeciach i umiejetnosci brak niestety.

Kolobrzeg tez lubie i wogole polskie morze i plaze sa urokliwe szkoda tylko ze pogoda jest jaka jest. Tutaj tez mamy morze niedaleko w sumie ale o juz nie to samo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544921 przez MamaEmilki
no tak mi też bardziej odpowiadał wygląda jak miała 18,19 lat ojj piekny wiek

niestety nie będziemy wiecznie młode i piękne :( :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl