BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #544088 przez kejtin
dana link do kojca:
allegro.pl/kojec-play-baby-design-uchwyty-i2893317713.html

Latwo sie bardzo sklada i rozklada:)

Bidol haha :)))) Musze sie nasze małe spotkać to sie szybko wzajemnie od siebie wiele naucza !!! :)

Ciesze sie ze sesja za mna, w koncu troche odetchne i wezme sie za gotowanie:) Ostatnio posmakowaly mi kurczaczki po japonsku i ucze sie nowej kuchni :-)

My juz po spacerku ale moja znow spi i nie chce jej przeszkadzac.. ale na pewno fotke z tymi krostkami wrzuce.. cos mi sie wydaje ze alergia bo ostatnio pozwolilam sobie na troche czekolady :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544131 przez dana1983
Kejtin-dzieki za linka a powiedz mi czy on stoi w miare stabilnie, tzn chodzi mi o to czy myslisz ze jak Twoja mala zacznie wstawac i schwyci te uchwyty, to czy sie nie przewroci ze wszystkim? Jak to oceniasz?
Gratulacje ze sesja za Toba, studiowalam zaocznie pare lat temu i pracowalam jednoczesnie i bylo ciezko, nie wiem jak terz z malym moglabym pogodzic studiowanie, ale skoro mowisz ze Twoja jest spokojna to dajesz rade dzieki temu ja marze o tym by moj Szymek zajal sie tak chociaz z pol godz sam z soba pobawil, w tym kojcu upatruje ratunek:-) dla mnie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544132 przez saiko
No niestety, tak glupio oblalam, ze szkoda gadac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544138 przez krecik
Kamyczka koziorożec jestem:) to dobrze, że nie alergia, może szybko przejdzie:)

Misiowa z tej okazji trzeba nowego gryzaka kupić:) mój najbardziej lubi paluszki mojej siostry;)

my na spacerer nie wyszliśmy, mąż zrobi zakupy, dobrze, że siostra przyjechala i miala jeszcze połówke kanapki z pracy, to się troszkę pozywiłam- jednak dwa dni bez chleba to zdecydowanie za dużo:)


saiko spokojnie jeszcze dwa terminy:)akurat powtórzysz i następnym razem zdasz:) Tak mi się przypomniało u nas na studiach był koleś co robił i po 11 terminów:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544145 przez Anna77
Anszka fotkę chętnie przyjmę - sprawdzić nie zaszkodzi.

AiF my podajemy mleko następne (Nan Pro2), ale tylko wtedy kiedy nie ma mnie akurat w domku. A co do wody, to Mati popija z kubeczka takiego www.zabawkowicz.pl/zabawka/528,krzywy-kubek---doidy.html .

Olga u nas też pada niestety. Wyszliśmy jednak na spacer jak jeszcze nie padało, ale wracaliśmy już z deszczykiem.

Dobra, reszta później, bo Mati się obudził

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544152 przez Olga
saiko nie łam się,uda nam sie w końcu ;) a co tam poszło nie tak? Czemu Krecik pisze,że jeszcze 2 terminy,bo nie mogę zajarzyć?

Ignaś ma ostatnie spanie,mam nadzieję,że pośpi tak jak wczoraj 3 godz. :) Jeszcze muszę ok.19 lecieć na basen,bo Olga ma zebranie z sekcji pływackiej,a taka pogoda,że z domu nie chce się nosa wystawić :angry: Już chyba wolałam ten mróz ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544164 przez maksiu
Hejka jestem dopiero teraz bo jakos nie bylo kiedy,. No i mam zle wiesci decyzje w sprawie pielegnacyjnego mamy odmownie:( trudno sie mowi tylko troche mnie w kurza ze te pijaki co maja zdrowe dzieci dostaja za nic a ja w sumie jednak nie mam zupelnie zdrowego i nie dopstane bo niby jest zdrowy i sie nie kwalifikuje:(
A i wazylam mojego smyka i wazy 7300:) wiem nie dogania waszych babli ale i tak jest oki jak dla mnie maks w wieku 7 miesiecy wazyl 7500.

kejtin mala jest normalnie laska jak niewiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544167 przez saiko
Nie zatrzymalam sie na Stopie przy wyjezdzie z Worda :(
Mam czas do 15maja


Krecik- moja siora zdala za 11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544174 przez Kamykowa84
Saiko,współczuje kochana :( ale na pewno zdasz następnym razem!!!!
Dziewuszki jakie macie krzeselka do karmienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544179 przez maksiu
a tu fotki przed wczorajsza wyprawa na komisje


i z mamusia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544185 przez chłopek
saiko bedzie dobrze zdasz nie martw sie, mi to sie udało tak uwazam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544186 przez kejtin
dana - jak najbardziej jest stabilny. Podloze jest wypelnione pianka i uwaga..deskami! takimi panelowymi! dzieki temu czy mala sie przewraca czy nawet stoi w podtrzymaniu w rogu czy na srodku - jest ok :) Nawet ja sama probowalam sie na tym powiesic haha :) Jest ok:) Takze osobiscie ten kojec polecam!

Dziewczyny..
Tu fociaki małej: Co to może być ?

w817.wrzuta.pl/obraz/94T2GcwKWeQ/dsc_0118
i
w817.wrzuta.pl/obraz/aEhaicNZE1a/dsc_0119

Uczulenie czy raczej tradzik niemowlecy ?
Nigdzie indziej niz na buzi tych krostek nie ma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544198 przez Olga
saiko napisał:

Nie zatrzymalam sie na Stopie przy wyjezdzie z Worda :(
Mam czas do 15maja


Krecik- moja siora zdala za 11


Ja też jakoś do maja,tylko muszę sprawdzić do którego ;)

kejtin ja się nie wypowiem,bo nie wiem :( Ignaś ma na łokciu taki liszaj i jak przestałam dawać żółtko,to wydaje mi się,że schodzi.Zobaczymy za parę dni :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544209 przez Kamykowa84
Kejtlin a byłaś u alergologa?
My byliśmy ostatnio i wykluczyła wstępnie skazę i trądzik,a powiedziała,że od sliny może miec,ale my mamy inne krostki-takie czerwone na polikach i bródce.......a u was taka "kaszka" jest.....
Maksiu-ciekawe na jakiej zasadzie przyznają te świadczenia,ehhhh szkoda gadać.Błażejek cudny i jaki duzy!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544213 przez AniaiFilip
kejtin napisał:

dana - jak najbardziej jest stabilny. Podloze jest wypelnione pianka i uwaga..deskami! takimi panelowymi! dzieki temu czy mala sie przewraca czy nawet stoi w podtrzymaniu w rogu czy na srodku - jest ok :) Nawet ja sama probowalam sie na tym powiesic haha :) Jest ok:) Takze osobiscie ten kojec polecam!

Dziewczyny..
Tu fociaki małej: Co to może być ?

w817.wrzuta.pl/obraz/94T2GcwKWeQ/dsc_0118
i
w817.wrzuta.pl/obraz/aEhaicNZE1a/dsc_0119

Uczulenie czy raczej tradzik niemowlecy ?
Nigdzie indziej niz na buzi tych krostek nie ma...[/quote

Wedlug mnie to nie tradzik niemowlecy.
Moj filip mial gdzies miesiac po porodzie go wysypalo i wygladal jak tarka. Potem zeszlo na szyjke raczki i samo zniklo w ciagu tygodnia czy dwoch.
Mamy teraz to samo(takie malutenkie wlasnie drobne krosteczki) bo Filip bardzo sie slini i ciagle paluszki pcha d buzi. Staram sie mu czesto raczki myc i narazie widac tylko troszke i to trzeba sie przyjrzec.

Anna77- dziekuje z link kubek swietny na pewno sprobujemy bo dzis musialam lyzeczka podawac wode ale o dziwo podobalo mu sie :laugh:
A to mleko Nan pro to jakies specjalne jest? my Aptamil 1(Bebilon1)podajemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl