BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #545773 przez daners
AF ja tez jak Anszka uwazam że mozna sie obejsc bez tego i sobie poradzic bez teggo;] Wystarczy termos z ciepla woda plus jedna buteleczka gdzie jest zimna-maly steknie wstaje wlewam wode siup mleczko mieszm i juz ;] wiec dla mnie to strata kasy na taki podgrzewacz jak dla mnie :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545788 przez Kamykowa84
anszka napisał:

Ło, matko! Myślałam, że to kwestia kilku tygodni. Na pewno będzie dobrze :)
A czy on będzie musiał się teraz bardzo oszczędzać (np. ograniczyć wysiłek fizyczny)?

tak,zero dzwigania,nawet Dominika-a on lubi rączki :blink:
dobranoc mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545828 przez chłopek
kamyczka moja babcia miała zaćmę usuwaną i tez nie mogła nic nosic schylać sie rąk do góry dawac zeby nie patrzec w góre

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545866 przez AniaiFilip
Anszka / daners - ten ekspres ma tez taka wypazarke do butelek z tylu do mikrofali i dodatkowa wkladke co sie zdejmuje i tak samo do 37 st podgrzewa sloiczki na przyklad. Mnie zaciekawilo bo znalazlam u nas za pol ceny z 89 euro na 45.
Ale rzeczywiscie chyba macie racje najwyzej taki prosty podgrzewacz sobie sprawie jesli skoncze z kp a przejde w nocy na butle o ile bedzie jeszcze pil w nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #545984 przez kejtin
Olga dziadek kupił sznurki i haki i kółka.. kupił dratwę i szył sam tz włożył te haki w sznurek i zszył i tak po obu stronach, a potem wywiercił dwa haki w futrynie i gotowe :) także to ręczna robota :-)

AIF a masz wage w domu? żeby ważyć szkraba? bo mi kiedyś poradziła dr laktacyjna, że jeśli nie wiem ile mała z piersi zjadła to żeby ją ważyć przed i po karmieniu (w ubraniu, ze wszystkim) i wtedy wiesz ile dzidzia zjadła i ew. dokarmiasz jeśli za mało, a jeśli nie chce jeść to stopniowo trzeba zwiększać dawki żywieniowe..

Ja też miałam tak że mała potrafiła mi pół dnia przespać a potem żeby to nadrobić jadła co półtorej albo 2h, więc mimo wszystko zaczęłam wybudzać, czasem jadła na śpiocha ale pilnowałam tej regularności że co 3h, czasem co 4 ale od razu widziałam różnicę w zachowaniu małej jak miała większe przerwy, więc tego pilnuję - teraz je pięknie jak w zegarku i nie mam żadnych problemów oprócz tej naszej pierwszej alergii - jutro idę do pediatry bo kropelki fenistilu niestety nie pomagają...Sprobuj wprowadzić regularność i nawet jak śpi.. ja bym mimo wszystko wybudzała, niech zje i idzie spać dalej:)
Moja dzidzia na dworze potrafi kilka godzin przespać, niby to cieszy mamusię, ale... :)

Majoweczko - polecam:) frajda dla malucha:)

MamaEmilki ja wlasnie zakupilam bebiko2 które jest z kleikiem od razu - małej smakuje... wczesniej podawalam bebilon2 ale nie wiem czy ta alergia wlasnie nie od tego, jutro się dowiem. To mleko normalnie się podaje z butelki:)jest gęstsze ale bez problemu przechodzi przez smoczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #545998 przez Olga
bidol za chwilke porodówka :lol:

Mój Ignaś ma dzisiaj senny dzień-spał 2 godz,w południe,prawie 4 po południu i po dwóch godz poszedł na noc :) i wypił mi 210 kaszki,znow polubił butelkę :lol:

kejtin z hakami w futrynie nie byłoby problemu,ale raczej męzuś uszyć tych sznurków by nie umiał,a szkoda ;)

AiF no ja się nie wypowiem,bo nigdy nie wstawałam w nocy robić butelkę,zawsze pierś była na miejscu,ale wydaje mi się,że ciężko by mi to szło i możliwe,że bym chciała ułatwić sobie życie :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546000 przez MamaEmilki
Ale u nas leje deszcz normalnie wiosna :lol:

Kejtin -ale zastanawiam się czy jak bym jej podawała cały czas to z kleikiem to czy by za bardzo nie przybierała na wadze :unsure: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546004 przez Olga
Ja cały dzień nie byłam na dworzu i jak wyszłam wieczorkiem z psem,to byłam w szoku,bo prawie wcale śniegu już nie ma u nas :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546008 przez AniaiFilip
Kejtlin - dziekuje za rady, masz racje ze regularnosc ulatwia zycie. My sie staramy regularnie tylko ten spacer wszystko psuje :blink:
Dopuki jadl tylko piers nie bylo problemu a teraz te obiadki kaszki dopajanie i wszystko sie poprzestawialo no i probowalismy raz tak raz siak. Trzeba na cos sie zdecydowac i tego trzymac :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546028 przez bidol
Olga - nie ogladalam :(

Ohhh jak mnie dzis Jedrula wnerwia :angry: szok.

Kamyczka - ojj to strasznie dlugo :( zdrowka dla meza :kiss:

Majowka - pojecia nie mam jak sie nazywa - ale chyba portretowy :huh: bo one wlasnie robia jasniejsze zdjecia. Ale trzeba samemu ustawiac. Nie ma funkcji auto ;)

Ania - no ja czekam wiosny. Juz mam dosc tych kombinezonow foli na wozek itd.

AF -- no nie kus :lol: a ja w sypialni zrobilam sobie mini aneks kuchenny :blush: mam taki dosc maly czajnik elektryczny puszke z mlekiem i butelke. Wcale tego nie widac. A w nocy podgrzewam tylko i juz :)

Daria - Tymcio sliczny. Te oczka. Te usta. Ale bedzie przystojniak :) co ja mowie juz jest :) a Ty sliczna zgrabna i masz taka specyficzna urode. Taka sliczna jestes a ja taki ... ehh szkoda słow :(

Majoweczko - Lucasek booski. Ale on pieknie pozuje. I zawsze taki dystyngowany i powazny. Piekny :)

Słoneczko - gdzie sie podziewasz. Buziakuje :kiss:

M_M - nooo panna nagrabiłaś se. :angry:


A i moj tata wyszedl dzis ze szpitala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546047 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546048 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546051 przez Majowka
dzieki dziewczyny, za kmplementy pod adresem lucaska :kiss:
kochane jestescie!

czapeczka, wylapana na wyprzedazach, w takim tutejszym sklepie, niestety nie z sieciowek :(

AniaFilip, ja uzywam patentu z czajnikiem elektyrycznem. Jest niezastapiony. Nie kupuj zadnych podgrzewaczy, bo to tylko strata pieniedzy (tez kupilam ten aventu za 60euro, ale za dlugo podgrzewa, nigdy nie wiesz czy teperatura dobra). Wlewasz wode do czajnika gotujesz i ja tak zostawiasz. kiedy chcesz zrobic mleczko, na kilka sekund wlaczasz czajnik i sprawdzasz lyzka jaka tem, bardzo szybki sposob....tak samo dobry jak ten daners z termosami, ale ja mam zawsze wode w czajniku i nie musze myslec o niczym innym. Tak jest najprosciej, a sobie robie herbate w garnuszku :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

a to z ukrywaniem udalo sie! dzieki! bede tez stosowac... AniaiFilip prosze nie cytuj fotek, to wtedy mozna skasowac te z tylu i slad po nich zaginie :laugh: , a tak to zostana dla wiecznosci, a poznie jak moj syn zostanie prezydentem, to sie beda smiali, co ta mamuska tu wypisywala :laugh: :laugh: :laugh:

Dziewczyny, dla ciekawostki Wam powiem, ze dzis zrobilam Lucaskowi zupke z kolczocha!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: naprawde! Znacie takie warzywo?
Tu jest opis:
pl.wikipedia.org/wiki/Kolczoch_jadalny
Pediatra mi zrobil krotka liste warzyw na zupe, w kolejnosci: cebula (jako pierwsza), dynia, slodki ziemniak, cukinia, por, kolczoch!, Żerzucha (pojutrze robimy), salata (widzial ktos zupe z salaty :woohoo: ), zielony groch, brokuly....na razie jestesmy na kolczochach :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546056 przez daners
Witam sie z rana - jako pierwsza ulala dawno niebylam porannym ptaszkiem na forum ;]
od 4 spac niemoglam jakos cala ciaza mi przeszla przez łepek ;] wspomniania bole itd:)
a teraz juz wstalam bo ilez mozna wspominac ;p a maly spi :):):)

m-m taaaak ja nadal kawoszka i czekam na Ciebie :) aż wreszcie wrócisz do normalnego zycia hahaha tzn bedziesz u siebie i wtedy jest nadzeja że popijemy razem;)
a kiedy wracasz bo niepamietam juz ;/
Wspólczuje tu zab teraz bol gardla,choroba- zdrowka zycze. ;] a Oliwierek jak sie sprawuje dokucza mamusia :) wy dorosleje nam :)
no i teraz przez Ciebie---ide po kawa :)

mamusie pobuuudeczka ;] prosze wstawac nie marnowac dnia ;p hahahaha



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546066 przez AniaiFilip
Witam z rana. Ja tylko na chwile bo maly szaleje i trzeba sie bawic. Ja nie spie w sumie cala noc bo jakis durny alarm wyl w sklepie naprzeciwko( tutaj czesto sie to zdarza ze sie wlaczaja bez powodu).
Dzieki dziewczyny za wasze rady mysle ze niedlugo jakos sie ogarne z tym wszystkim hehe ;)
Zazdroszcze tym popijajacym kawke ja przed ciaza uwielbialam a teraz podrobe Inke pije :(

Majowka - Ojj to przepraszam, juz nie bede :) Lukasek na prezydenta ? Widze ze juz wszystko zaplanowalas ;)
mloda mamuska - zdjecie w avatarku to nie moje dzielo niestety :(
Musze leciec...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl