BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546068 przez anszka
Melduję się jako druga :)
My nie śpimy od 6.15, chyba już tak zostanie :)
Nocka kiepska, chyba kolejne zębuszki już stoją w szrankach ;)
Pogoda paskudna, wieje okrutnie, a my musimy jechać po południu na szczepienie.
Daners- załamałaś mnie tą 4 godziną :ohmy: chyba jesteś gotowa na powrót do pracy ;)
Bidol - super, że tatuś już w domku.
M_M - a ile ząbków ma już Olinek?
Dana83 - a miałam Ci napisać,żebyś się do forum nie zraziła, że jeśli piszesz dłuższą wiadomość, to system czasem zdąży Cię wylogować i pojawia się napis"kod nie zgadza się", wystarczy wtedy cofnąć stronę, skopiować wiadomość, zalogować się ponownie, wkleić i wysłać (zawsze to zajmuje mniej czasu niż ponowne pisanie postu).

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546078 przez chłopek
Witam majowka ja zupę z sałaty mam zamiar zrobić ale jakoś tak wychodzi. Sebek ma katar i ropieja oczy jeszcze wydaje mi się że ma węzły chłonne koło ucha powiększone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546102 przez daners
Anszka no tez mozliwe że sie psychicznie przygotowuje ;)
Moj Fifek wczoraj pozarł tarte jabłuszko z biszkopcikiem- a bylam świecie przekonana że sie nie tknie a tu prosze.... :)

zupa z sałaty heee pierwsze slysze. Ja bede robic pomidorowa. Dziewczyny czy dodawałascieu makaron badz ryz do zup/ hmm potem to blenderujecie czy to jeszcze nie pora na te produkty



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546126 przez Kamykowa84
Witajcie mamusie :)
Ja padam na twarz,młody często się budził i w dodatku zbudził się o 4 usypiłam godzinę,pospał 50 min,a potem znów usypianie i o 7 pobudka :( :( jestem mega niewyspana :(
AniaiFilip ja też piję inkę i to bez mleka i nawet mi smakuje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546131 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546161 przez daners
a u nas ładniutko slenecznie i bez sniegu uhmmmmm oby tak jzu zostalo :)

Kamykowa zdrówka dla męzusia tzn oby sie przyjelo i szybko do siebie doszedl by mógl Ci pomagac prz synusiu:)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546170 przez mama89muminka
Witajcie mamuski.

No niestety znowu nie dam rady was nadrobic.

My dzisiaj idziemy do tejnaszej glupiej pielegniary, bo przelozyla nam wizyte z poniedzialku. Miro Jest przecudowny (dopuki tatus jest :dry: ) w poniedzialek mial az 4 drzemki w ciagu dnia :ohmy: i to po 2 godziny (w tym jedna 3 godziny) wiec caly dzien z glowy mialam, a w nocy tez najgorzej nie bylo.
Wczoraj bylismy mu robic zdjecie do paszportu i skladac wniosek, bedziemymiec w tym lub nastepnym tygodniu, az sie zdziwilam ze tak szybko. Co do obywatelstwa musze go zarejestrowac w pl i wyrobic mu polski paszport (kolejne wydatki) bo tutaj nie chca tego robic :unsure: Pozniej wam wkleje zdjecie od fotografa.
Bylismy tez wczoraj na zakupach (kase dostalismy z ubezpieczenia za "cierpienie i bol" jakie doznalismy w "wypadku" po rejsie, wtedy co nam pan rozwalil caly zderzak. To zaszalalam, a co!) kupilam mlodemu w H&M kurtke, spodnie, pajacyka i koszulke - taniocha w porownaniu z tym co kupilabym w zwylkym sklepie dzieciecym, za kurtke z wyprzedarzy dalam 10 euro; w innym sklepie byla promocja "wez 3, zaplac za 2" - kolejne 10 euro, wzielam mu bluze, spodnie i koszule, bo mamusia musi go stroic na przystojniaka :blush:
Teraz go usypiam sposobem m_m (suszarka z yt) ale cos nie dziala :huh: A nie spi nam juz 5 godzin, wstal o 6:30.

Zajrze do was pozniej jak Miro zasnie, albo po wizycie u pielegniarki. Jakos mi sie nie widzi zeby szybko zasnal :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546213 przez agnesssa
Hej dziewczynki

Chłopek Bidol Majówka Niosę wieści :laugh: Inso w końcu urodziła :woohoo: Dzisiaj o 8.30 na razie nic więcej Mesy nie pisała :woohoo:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546216 przez Anna77
Dzień Doberek :) Mati dzisiaj obudził się po 6, ale po pół godzince w łóżku przejął go tata, a ja pospałam jeszcze godzinkę. Wczoraj jeszcze w lesie gdzieniegdzie było widać śnieg, dzisiaj już tylko jakieś białe plamki można dostrzec. Przez okno wydaje się, że ładna pogoda, bo słoneczko świeci.... wreszcie. Tylko drzewa jakoś strasznie się wyginają, więc pewnie bardzo wietrznie :( Jak się nie rozpada, na spacerek idziemy na bank. Sama wychodzę jak pada, ale Kuba kaszle więc nie chcę ryzykować.

Znowu się rozpisałyście ...

Daners mój ryż w słoiczkach je. Wczoraj robiłam mu jedzonko z kaszą jęczmienną. Zblendowałam warzywa, ale kaszę taką bardzo długo gotowaną dodałam na końcu i Matiemu nie przeszkadzało. Pomidorówkę też zrobię z ryżem białym.

Majówka ciekawy ten kolczoch. My z tego co wymieniłaś mamy za sobą wszystko poza kolczochem (i tego nie będzie :silly: ), zieloną sałatą - nie zaryzykuje, bo w PL jest ona strasznie pryskana i rzeżuchą - ale tu mnie natchnęłaś i chyba zaraz wysieję, bo akurat mam nasionka. Wczoraj w sklepie eko kupiłam cukinię i kalarepkę. Coś wymyślę z tego.

chłopek oby Sebkowi się dalej nic nie rozwinęło.

Bidol fajnie że Tata już w domku. Sebek pewnie przeszczęśliwy ;)

AiF a dlaczego pijesz tylko Inkę :unsure:

Kejtin też miałam takie wielkie haki w futrynie. Wieszałam na nich Kamilowi huśtawkę, taką z Ikei miałam. Nie pamiętam właśnie co się z nią stało :S

MM zdrowiej!! I ja też lubię być wymalowana, choć leciutko. Ostatnio sprawę bardzo ułatwiają mi kremy BB :)

M89M też miałam wczoraj dzień zakupowy, ale Matiemu nic się nie skapnęło tym razem ;)

Wczoraj wybrałam się na zakupy. Kupiłam sobie koszulę taką dopasowaną (będzie na wyjazd, w wiszące w szafie się nie mieszczę, a raczej głównie mój biust się nie mieści, jak się wypełni :silly: ), bluzeczką taką do domku, no i udało mi się kupić Kubie kurtkę zimową już na przyszły sezon z Mariquita. Zawsze podobały mi się tam ciuszki, a w wyprzedażowych cenach nie było się nad czym zastanawiać. Musze wybrać się na jeszcze jedną rundkę, bo muszę jeszcze coś z kosmetyków kupić, buty i może torebkę. Może w sobotę się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546285 przez Anna77
Kawka prawie wypita, czas na spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546304 przez Kamykowa84
Chłopek zdrówka dla Sebulinka :kiss:
Agnessa ja musiałam się na nowo rejestrować :( bo tamte konto nie działało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546316 przez AniaiFilip
Tyle napisalam skasowalo mi :(
majowka - Zainspirowalas mnie tym kolczochem, myslalam poczatkowo ze to tutejszy fennel ale to nie to. Swoja droga ciekawe jaka jest tego nazwa angielska :unsure: J ajak naraie nie gotuje tylko podaje sloiczkowe ale to sie zmieni tak sadze :laugh:
Chlopek - Biedny Sebus :( a jak on to znosi :unsure:
M89M - A dlaczego musisz chodzic do tej pielegniarki skoro ci nie odpowiada :unsure:
Anna77 - Ja pije inke bo jjem czekolade i jak od kawy odwyklam juz troche bo tyle czasu nie pije tak czekolady odmowic sobie nie potrafie :laugh: ( chodzi o kofeine w obu produktach, staram sie unikac zeby maly lepiej spal)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546338 przez Olga
Przywitam się tylko,bo chyba mały już gada w łóżeczku.

U nas dzisiaj takie wiatrzysko,że nie ma szans na spacer.Głowy by nam pourywało chyba :angry: Tak mi się już wiosna marzy :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546343 przez AniaiFilip
Dziewczyny ja tez poszalalam i kupilam malemu kurtke na wiosne z Reimy. Mamy obecnie kombinezon tej firmy i jestem mega zadowolona. Jest lekki, ma miekkie rekawy (co dla mnie bylo istotne bo ubieranie szlo sprawniej i maly tak sie nie denerwowal jak poprzednio-gdzie byl taki wrzask ze umarlego by obudzil. Dalej nie lubi sie ubierac ale przynajmniej krzyk trwa krocej haha :laugh: )a przy tym cieply. Minusem jest cena ale od czego sa wyprzedaze, mozna kupic nawet za pol ceny. Jest narazie w Pl ale na dniach bedzie wyslana. Juz sie niemoge doczekac bo kominezon robi sie powoli za maly no i coraz cieplej...

Anna77 - Ja tej firmy Marquita nie znam spotkalam sie na necie ale nic jeszcze nie kupowalam. Chyba ma podobny design do cocodrillo, prawda :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl