BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu #724940 przez Daria23
Hej Kobity i ja się przywitam na chwielke.Właśnie wróciliśmy ze szczepienia.Biedny Tymi płakał przy wkłóciu.Coś mi piguła mówiła,ze teraz dopiero w grudniu.
Tymi waży 11.5 kg:)czyżby najcięższy? ;) .Nie wiem ile mierzy,bo w naszym ośrodku ani nie mierzą ani nie waża-patologia musiałam sama się zapytać czy moge zważyć małego.Zmierze go sama miarą:)

Anszka-nie będe robić testu chyba ze @ mi się spóźni ale raczej nie wieże w to,że mogłabym być w ciąży prędzej te bóle przez to,że odstawiłam tabletki anty.

Majówka-kto się czubi ten się lubi:).No co ty ptasia widać?:)Bomba Lukas pewnie będzie zachwycony-z bratem wspólne zainteresowania samochodami itp :P

Olga-ciesze się bardzo,że z tata wszystko oki!!!

Lusia-buziole wielkie i wszystkiego naj naj dla Nikosia:)

Bidol-zniknęłaś mi gdzieś.Mam nadzieję,że u was i twojego taty wszystko dobrze. Odezwij się :*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725184 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725335 przez bidol
witam

ojjj przepraszam bardzo ale teraz mam co innego na głowie :(
Tata ju po operacji - miał wczoraj - był do dzisiaj pod tlenem - ciśnienie miał jak małe dziecko - lekarze bardzo się wystraszyli. Dziś już jest lepiej - jestem dobrej myśli :)

KM - wytrwałości :kiss:

Daners - no to bym się wnerwiła :dry:

Majóweczka - super - Olga ma racje - wszystko jeszcze możliwe :blink:

Olga - jak Tata?? zdrówka dla niego :kiss: :kiss:

Lusia - 100 lat 100 lat dla Nikosia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daria - ojj biedny Tymcio :( Kamka waży 10kg 800 g i ma tylko 78 cm - ale mierzona już na stojąco przy ścianie :lol:

BO - te pieluszki są super - nam bardzo pasują bo są bardzo cieniutkie - tylko cena nie pasuje :silly:

Agnesssa - ale masz teściową :dry: współczuję :kiss: :kiss: :kiss:

przepraszam jeśli kogoś pominęłam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725380 przez daners
doberek ;]

kto patrzy na kac wawa ;-p



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725389 przez Olga
bidolek zdrówka dla taty-będzie dobrze,daj znać jutro,jak się czuje.Mój jak na razie super,oby tylko nie miał ponownych ataków,bo mogą się powtórzyć.Nic mu z tego udaru nie zostało na szczęście,dzisiaj już jest w domu i nawet z małym piłkę kopał ha ha.Trochę mowę ma taką,jak by był lekko dziabnięty,ale to tylko ja z mamą zauważyłyśmy :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725422 przez Majowka
Dziekuje Wam bardzo dziewczyny! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725493 przez daners
rany juz prawie 11 i nikogo tu niema :)

wiem wiem świeto wiec mężowie w domciu ;-P I co za tym idzie hmmm forum w odstawke ;p

ja wrócilam z placu zabaw Fifi zasnol chyba sie zmeczyl lataniem i tatus tez spi po job wiec mam relaksaaa :D

M-m jakie trendy na jesien zime beda panowaly wsród małolatków naszych :D



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725552 przez Olga
Cześć.

Obiadek zrobiony,faceci moi śpią razem,a ja w końcu mogę usiąść.

Miłego czwarteczku życzę :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725583 przez krecik
hej dziewczyny,
nawet nie chcce mi się pisac, S. znowu w szpitalu, jakąś bakterie złapał, od dwóch dni już nie gorączkuje, nie ma biegunki je i pije, a głupiej lekarce nie chce się dzisiaj wypisu mu zrobić ( tak moglibyśmy wyjśc na żadanie, ale recepty na antybiotyk nam nie wypisze;/)

wpadłam się wykąpać , coś mu ugotować i znowy wracam:(
ehhhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725704 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725793 przez Daria23
Hej Kochane ja tylko na chwile powiedzcie mi po szczepieniu wasze dzieci na drugi dzien miały jakieś skutki uboczne?Tymi kurde całą noc nie spał, wczoraj cały dzień gorączkował a dziś w nocy była poprostu masakra gorączka 39,5 i znowu całą noc nie spaliśmy.W nocy o 3 wypił mleko i teraz o 7 już nic niee pił jest jakiś dziwny bo wciąż ma buzie otwartą, nie mógł połknąć nawet kogurtu,mleka nie wypił tylko udało mi się wcisnąć mu chrupki.Zaczynam się martwić bo czasem mi się odwodni bo płyny też połyka z trudem. I tu jest pytanie czy bolą go zęby czy gardło?Dodam że lekarz mu sprawdzał gardło w środe i było blade.A kły mu wychodzą wciąż bo ma te dziurki i grube co myślicie że tak mogą zęby mu dokuczać?ale dlaczego by nie mógł połykać? doradźcie coś:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725799 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725822 przez Olga
Hej.

Ignaś też miał w nocy temperaturę,ale nie chciałam go budzić i mu nie mierzyłam,dałam Ibufen i rano jak by nic,na razie jest ok.Najadł się wczoraj rzodkiewek i tak myślę,czy mu na żołądku nie stanęły,bo czym on je ma pogryźć :blink: Zobaczymy co z tego wyniknie,czy to jakaś infekcja,czy faktycznie żołądek :blink:

daria mi się też wydaje,że to bardziej gardło,bo co ma przełykanie z dziąsłami wspólnego :unsure: Koło nas chłopczyk 1,5 roczku ma właśnie anginę i zastrzyki,bo antybiotyk w syropie nie działał,a lato niby-oj te choroby :angry:

Moja Marika poszła biedna do pracy,chce na wycieczkę zarobić,bo we wrześniu jedzie-500zł+ w rękę :angry: :angry: :angry: tak mnie już denerwują te wycieczki,że szkoda gadać :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725908 przez Daria23
Witam się znowu.Byłam u lekarza naszego-oczywiście ma wolne.Pojechałam do Tomyśla na pomoc doraźną i co się okazuje Tymi ma ropną angine!!!!Jestem taka wkurzona bo w środe nasz lekarz go badał-on tak to niedbale robi i stwierdził że gardło oki a ten powiedział,że z trzy dni napewno już ją ma skoro jest taka rozwinięta.Przecież Tymi wogóle nie powinien być szczepiony w takim stanie a teraz wygląda jak cien samego siebie od rana wypił mi tylko 100ml mleka.Normalnie bym pozabijała ten ośrodek zdrowia nasz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725910 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl