BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 8 miesiąc temu #726596 przez kejtin
Hej dziewczynki :)

My tak wakacyjnie:


Moja dzidzia dostała teraz dance'owego szału na punkcie piosenki gangnam style hehe :)
Nagram next time :)

Niedawno się zorientowałam że chyba źle karmiłam małą.. bo mi schudła... rusza się coraz więcej...

Czy dajecie swoim maluchom jeszcze samo mleko ? czy zawsze z kaszką albo innymi dodatkami?
Bo ja przeszłam na takie żywienie:
śniadanie - kaszła (rozrabiana z wodą) gęsta, 210ml
drugie śniadanie - dwa jogurciki + do rączki biszkopta ale całego nie zjada, może pół
obiad - słoiczek z różnymi mięskami i każdego dnia pół jajka
podwieczorek - deserek z owocami
noc - kaszka rozrabiana z mlekiem

W butelce to już tylko wodę albo soczek dostaje. Podpowiedzcie czy tak będzie okej? czy powinnam jeszcze coś zmodyfikować?
Julia polubiła bardzo wchodzić i schodzić ze schodów i tak potrafi przez nawet godzinę w tą i nazat.. Nie usiedzi w jednym miejscu, ciągle w ruchu i przez to wydaje mi się, że powinnam dać jej więcej jeść. Waży teraz 9kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726622 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Czasu malo mialam w ten dlugi weekend:(

Daria, bardzo mi przykro z powodu Tymusia. Bardzo sie przejelam tym co napisalas. Mam nadzieje Ze wszystko juz dobrze u was :kiss:

Ja chyba jestem jedyna mamusia ktorej maluszek nigdy nie byl chory, zadnego kataru, goraczki, nic!

Mam ten prezent, tak, to co zawsze chcialam, czerwoniutka kitchen aid :woohoo:

Fotki cudne Wszych dzieciaczkow!!! Buziaki dla wszystkich!

My zaraz sie szykujemy na plaze!

Kejtin, u mnie sa dwa miesne/rybne posilki, tak to wyglada:
Rano: kaszka na mleku plus owoc
Obiad 13h00: zupa z miesem lub ryba od razu po tym owoc
Popoludnie: jogurt plus owoc
Kolacja 20h00: zupa z miesem lub ryba pelen talerz plus owoc
2h w nocy 240ml mleka

Te dwa posilki wynikaja z tego, Ze tu w Portugalii wszyscy tak jedza: obiad o 13h I duza tresciwa kolacje o 20h.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726628 przez Olga
Cześć.

Ignaś trochę pospał dzisiaj,bo wczoraj byliśmy na tym przemarszu rycerzy,żeby Ignaś koniki zobaczył,a to było ok.21,więc małego godz.spania,ale wytrzymał i nawet siedział na dużym koniku :blink: Był marudny wczoraj,dałam mu ibufen,bo nie wiem,co on taki i mu przeszło.Noc już bez gorączki :)

kejtin my jemy podobnie,tylko rano i wieczorem kaszkę z butli przeważnie 300ml,teraz w trakcie gorączki miał kryzys i pije 240ml. Przed drzemką jogurt,albo słoiczek z owocami,po spaniu obiadek,już normalny,taki jak my jemy,chyba,że nie mam czegoś to wtedy słoiczek,ale rzadko to się to zdarza. Ok 17 owoc w parówki,albo dwa razy w tyg budyń,bo mamy wtedy mleczko od krowy i butla wieczorem. Mój mały też taki tancerz,wstawię kiedyś filmik :lol: Super mała tańcuje :lol:

BO nam też Ignaś się wydaje już taki duży i można się z nim dogadać jak by miał ze 2 latka.Jak ktoś się pyta ile ma i czy już chodzi,to mi się śmiać chce,bo my już dawno zapomnieliśmy,że on kiedyś nie chodził ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726656 przez Majowka
Dziewczyny, wlasnie wrocilismy z kosciola :laugh:
To byla pierwsza msza Lucaska po chrzcie sw! Byl bardzo grzeczny :laugh:
Nawet nas pan kamerowal, zaraz poszukam w tv transmisjii.
Wogole cudna msza, ewangelia wg Sw lukasza :laugh: o chrzcie sw! W Sam raz na pierwsza lucaskawa msze! :)

No I bylismy w tv! To byla transmisja na zywo, ale na naszym dekoderze mozna sie cofac do tylu, wiec nagralam nas :laugh:
Fajna pamiatka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726817 przez krecik
Kejtlin, uważam, że dieta ok, podobno dziecka nie da się zagłodzić, mój tez wazy coś koło 9 kg:)

no my też byliśmy na Mszy, ale nas na pewno by nie kamerowani bo Staś tak rozrabiał, że nawet musieliśmy wcześniej wyjsc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726875 przez kejtin
Dzieki dziewczyny, bo juz sie balam ze cos robie nie tak:)

Ja pracujac nie mam szans na gotowanie, daleko mieszkam od pracy i sam dojazd do i z pracy zajmuje mi lacznie ponad 3 godziny... :(

Ale licze ze jak wygram kiedys w totka to juz zostanę z małą w domu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726898 przez Olga
kamyczka widzę Cię-co się wcale nie odzywasz? Jak minęła wam niedziela?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #726958 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727072 przez Daria23
Hej Kochane witam się po weekendzie już z lepszym chumorkiem. :) Z Tymusiem już coraz lepiej boli go jeszcze ale już połyka je i pije także jestem szczęśliwa. Nocki już też ładne budzi się tylko raz albo o 4-5 daje mu coś do picia i śpi do 7.
Nawet nie wiecie jak mi ulżyło to było straszne patrząc na niego eh.

U nas znowu cieplutko się zrobiło trzeba korzystać, bo może to ostatnie tchnienie lata w tym roku.

Tymi w czwartek ma imieninki:)

Bidol-Kama jak zwykle powala a jakie ma piękne ciuszki-spodenki mnie powaliły tak mi się spodobały:)

Kejtin-bombowa ta twoja tancerka:) Tymi jeszcze nie potrafi takich rzeczy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727164 przez krecik
Kejtlin, chyba bym sie pocięła jakbym miała 3 h dojeżdzać;/niestety taki kraj

AiF, mi pediatra mówila, że dziecko może już jeść to co my jak ma 13 miesięcy, ja już przestaje się bawić i to zaczne dawać małemu to co my jemy:)

my po wizycie,szczepienie mamy przelożone na połowe września , dzisiaj przyjeżdzają teściowie, ale nie chce mi się gotować i zamówie pizze:D


miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727194 przez Olga
Witam was po weekendzie.
W końcu cisza i spokój w domu-jak ja lubię być sama z małym :lol:
W nocy deszczyk pokropił,trochę przyjemniej na dworzu,ale na jak długo nie wiadomo.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727200 przez Majowka
Czesc Dziewczyny!

Daria, ciesze sie Ze wszystko dobrze u Was! :kiss:

U nas: zabkowanie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #727204 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727205 przez AniaiFilip
Majowka napisał:

Czesc Dziewczyny!

Daria, ciesze sie Ze wszystko dobrze u Was! :kiss:

U nas: zabkowanie :(


U nas tez:) niedlugo beda 4 zeby same jedynki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #727218 przez Majowka
AiF, my mamy juz 8, nie wiem ktore teraz mu ida, nic nie widac, ale bez watpienia Ida!

Fajnie, Ze tak dbasz o diete maluszka. Jeszcze tych fastfoodow sie najedza :laugh:

Odnosnie parowek, Bo wiem Ze wiele z Was daje, tez sie troszke dziwie, Bo wiadomo Ze parowka to Sam shit, zadnych wartosci odzywczych nie ma, to same odpady z masarni...koncept super, fajna w podaniu, ale mowia, ze parowka to nic dobrego.... :dry:

pieniadze.fakt.pl/-Nie-wszystko-co-smacz...tykuly,208654,1.html

kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/...odzic-dzieciom/50357

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl