BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #727981 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja:).U nas już oki Tymi je za trzech i broi nieziemsko także zdrówko wróciło.Wiecie co po szczepieniu wyszły mu trzy czerwone kropeczki jedna na brodzie, druga za uchem i tzrecia na szyjce-wydaje mi się,że to może jakaś różyczka poronna albo cuś.
U nas dziś jak u Anny pogoda nie nastraja ,a Tymi jest strasznie nieznośny przez nią.
Kurcze nie wiem czy od huggisów czy od kup luźnych przez antybiotyk Tymkowi się strasznie odparzyły pachwiny-dupka oki tylko w tamtych miejscach tak zaognione ,że szok.Jak myślicie od czego to może być?
Jutro może wybierzemy się na nocke do moich rodziców, bo mój M ostatnio pracuje od 7 do 19 a ja mam dosyć siedzenia calutki dzień sama :angry:

Anna-przepiękne foty a Kamil -o rany jakie on ma mięśnie-o naprawde jest taki wysportowany?To mój M nie ma takich rąk:)Gratuluje medaliście.A pozostałe dzieciaczki słodkie, mama piękna no i nie omieszkam powiedzieć,że mąż bardzo przystojny :woohoo:

Kejtin-Tymi już od chyba 4 miesięcy robi kupe i siusiu na nocnik czekam tylko na moment aż zacznie sam wołać-bo narazie na wyczucie:)

A tu Tymi ze swoim pieskiem-uwielbia się z nim bawić:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728113 przez Majowka
Super Tymi, piekne foty! :kiss: :kiss: :kiss:

U nas znow upalnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #728151 przez Olga
I już mamy znów sprawcę Ignasiowej gorączki parę dni temu-wyszły mu 2 górne 2.Jedną już czuć,druga już dziąsło przebite,jutro pewnie będzie.Idziemy jak burza ha ha. :lol:
Mój synek sobie o 17 poszedł spać-do 22 mamy łobuza na nogach. :blink:

Anna my 21 w sobotę będziemy wcześnie rano wyjeżdżać i mam nadzieję,że do poniedziałku tam zostaniemy.Muszę w końcu zabrać się i poszukać jakiegoś pokoju taniego. :blink: Super by było się spotkać :lol:

Daria Tymi to mały śmieszek,Ignaś też lubi naszego pieska i często siedzi na jego posłaniu ha ha :lol:

U nas też leje od popołudnia,a pranie podobnie jak u Anny kisi się w domu :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728410 przez kejtin
No niestety, próbowałam jej dawać różne rzeczy nawet te w słoiczkach gdzie są drobinki dosłownie makaronu albo ryżu i się ksztusi :( Nie zje dopóki nie przemiele... Pozostaje mi poczekać. A np.; arbuza wcina aż jej się uszy trzęsą i tam potrafi wziąć małe gryzy, a jak karmię łyżeczką i się coś drobnego trafi to od razu dramat. Chyba pozostanie mi to po prostu przeczekać:)
Jeśli chodzi o nocnik, póki co kupiłam ale jeszcze nie sadzałam. Mała mi regularnie robi w pieluchy :) Więc nie powinno być problemu, zawsze rano :) zawsze po drugim śniadaniu i w okolicach 19stej :) także może i zacznę na ten nocnik sadzać, tylko podejrzewam, że ona od razu będzie chciała z niego wstawać:) Z krzesełkiem do kąpieli już wyrabia cuda :)

A odnośnie spania, to już nie pamiętam nieprzespanych nocy... Od dawna zasypia przed 22 i wstaje po 8 rano. Może dlatego, że na noc jeszcze daję jej smoka i nawet jak się przebudzi to włoży sobie smoczka i dalej idzie spać. Ale już niedługo sielanka smoczkowa się zakończy, lekarka powiedziała że jak wyrosną ząbki to odstawić...

Mała w ciągu dnia dalej ma jedna drzemke i jedno długie spanie. Jak dziadkowie po drugim posiłku włożą małą do bujawki (po 11) to wstaje im tuż przed 15 na obiad:) Oj mają dobrze:)
Potem ja wracam z pracy pobawimy się i mała po 17 idzie na godzinę spać - wtedy ogarniam dom:) a zdarza mi się ze zmęczenia razem z nią zasnąć:) Praca mnie wykańcza, chce wygrać w totka! :)

Widziałam na allegro takie siateczki w które wkłada się owoce i daje dziecku do "ssania". Któraś z was może ma coś takiego, i czy jest sens to kupować? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728462 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728544 przez krecik
kejtlin, M_M dobrze mówi, próbuj dawać owoce, może banan? mojemu też się nie chciało gryź, ale trzeba być konsekwentnym:)

Daria, Tymuś jak zwykle uroczy, super, że ma takiego przzyjaciela:)

M-M, a ogórka kiszonego próbowałaś? u mnie mały uwielbia!

my od samego rana na nogach i to dosłownie: przed 6! ale za to zaliczoylismy już spacerek, co prawda pod daszkiem przed blokiem, bo się rozpadało, obiad już się kończy gotować, drugą kawe już pije, no poprostu czuje jakby była conajmniej 13!

pozatym dzisiaj kolejny dzień wspólnego jedzenia, skończyło się na tym, że małemu przed przyprawieniem odlewam, ale znowu drugie danie będzie jadł z nami:)

a potem znowu na zakupy ( hihi niby siostrę podrzuce do domku, ale po drodze jest galeria to aż nieładnie by było nie podjechać;)

miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728727 przez Anna77
Hejka, u nas dzisiaj tylko raz kropiło i mam nadzieję że zaczyna się przejaśniać. Mati śpi, a ja zabieram się zaraz za sprzątanie kuchni.

Olga kurcze, właśnie w ten weekend będziemy pewnie w Krakowie :( No ale może się coś zmieni.

Daria ale piękny ten Twój Tymuś. Bardzo mi się podoba, jak dzieciaczki bawią sie z takimi szczeniakami :)

Kejtin powoli przyzwyczai się do tych kawałeczków. Dawaj coś cały czas do rączki, tak jak dziewczyny piszą i będzie ok. A my już miesiąc bez smoczka i nie narzekamy.

Dzisiaj po południu muszę jechać na działkę pozbierać brzoskwinie, bo spadają i gniją przez ten deszcz. Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728913 przez bidol
Doberek

Tata w domu ale dziś coś kiepsko się czuje - ma stan podgorączkowy - boję się że to stan zapalny :( chodzi nadal z cewnikiem :( i mam jakiegos doła :(

Daria - Tymcio cudny - Ale słodki i jak się fajnie bawi z psiaczkiem - :lol: :lol: :lol:

Krecik - ja o Sobie myślałam przed śmiercią mamy - teraz juz nie potrafie :dry:

Ania - ale śliczna z Was rodzinka :kiss: Ślicznych masz chłopaków :lol: :lol: :lol: gratulacje dla Kamila :kiss: :kiss:

buziaki dla wszystkich - pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728917 przez krecik
puściutko dzisiaj...

Staś ma drugą drzemkę, jestem strasznie zadowolona, bo ostatnio były z tym problemy:D

dzisiaj w h&m spotkałyśmy kuzynke ( godzina 13.20):
ja: K. co w pracy jesteś?
K: no kuźwa od 8 byłam, wystarczy!
coż bym dała z taką prace! Muszę się wkońcu zmobilizować poprawić list motywacyjny i cv i zacząć czegoś szukać

Anna77, a my z krakowa jesteśmy:)

Kamyczka, dlaczego się nie odzywasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729090 przez daners
aaa kuku :)

Kejtin a potem o ktorej zasypia ;> rany tyle drzemek - bym sie chyba zanudzila bez bejbika ;P

Bidol nie smuutaj sie ;/ tata jest dzielny i wytrwa ten gorszy dla niego okres i bedzie juz wszystko okiss. zycze z calego serca by wreszcie sie ulozylo to i choroby odeszly w kąt...

a mojemu przebil sie ósmy zabek :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729142 przez bidol
Daners - ojj ten dół to chyba bardziej przez okres - :dry: mam aż bóle z krzyża :dry: :dry:
ale dziękuję za miłe słowo - ojj - jakoś tak mi dziwnie i Kamila jeszcze do pieca daje - strasznie marudzi i płacze cały dzień - już mam dość. Jak jestem sama w domu to trochę olewam jej fochy ale jak jest Tata to nie chce żeby był non stop taki rumor w domu - bo biedny nie odpocznie wcale i latam i ją uspokaja na siłę :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729187 przez kejtin
Anna jak odstawilas od smoczka? :)

Daners mala mi zasypia przed 22 i spi do rana,
po 11 spi i po 18 spi - wstaje przed 20sta. Ja sie nie nudze bo pracuje, wiec dziadkowie maja luz :)

I tak zrobię, będę dawać owoce do ręki, mała ostatnio lizała cytrynę - mina bezcenna :D

Chętniej jak widzę jednak sięga po biszkopta niż po owoca, ale arbuzy uwielbia:)

Dziś mnie mała zaskoczyła,... pilot był na komodzie wysoko a ja mówię... przynieś mamie pilocika... ta się rozejrzała, znalazła wzrokiem, wspięła się i mi przyniosła:) I jak tu szkraba nie kochać:))))) W nagrodę dostała bajki z baby tv :) bo był inny kanał włączony hehe:) Lubi Benia :)

Jakie bajki lubią wasze dzieci ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729228 przez Olga
Hej wieczorkiem.

kejtin Ignaś uwielbi cały czas cały alfabet z rybką Mini Mini,niedługo będzie go znał na pamięć. :blink: i furorę robi od kilku dni piosenka 'Kaczuch' w wykonaniu przedszkolaków,jak siedzę na kompie,to cały czas każe włączyć i tańczy,robi skrzydełkami i pupcią,później kółka-oj super mu to wychodzi :lol:
jejkuś nie wyobrażam sobie,gdyby Ignaś wstał z drzemki przed 20,chyba by o 2 w nocy poszedł ha ha.


bidol zawsze miałaś takie bóle? Trzymaj się :kiss:

daners to Ignasiowi wczoraj 7 i 8 przebił :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729249 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729424 przez Daria23
Witam się z ranka:).U nas ostatnio pobudki coraz wcześniej dziś o 5:40 :O -szczerze mam dość dopiero o 10 zasnął.Codziennie to samo czy moje dziecko nie może pospać choć do 7-przecież nie prosze o wiele:)

Dziękujemy za miłe komplementy:).Tymi już zdrowy i je za trzech-uwielbia chlebek z wątrobianką:P-po dziadku:):):)

A i dziś ma Tymi imieninki:):):)

Bidolku-łepek do góry ty akurat jesteś silną kobitką nie dołuj się okres zleci i będzie oki:*:*:*

M_M- dużo dużo zdrówka dla Oliwierka naszego:*

Kejtin- u nas króluje Ul na disney junior-Bzyczek wprost wymiata i hipnotyzuje Tymcia:):)

Zmykam sprzątać bo mam straszny bałagan.

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl