BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu #725914 przez Olga
Daria współczuję,ból straszny pewnie Tymi przechodzi.Ja nigdy anginy nie miałam,ani moje dzieciaczki,ale nawet zwykły ból gardła jest okropny.Wycałuj Tymka i jak masz możliwość,to zmień przychodnię. :blink:

U Ignasia na razie się gorączka nie powtórzyła,śpi trzecią godzinę,zobaczymy jak wstanie,czy wszystko będzie ok.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #725949 przez daners
witam kochane :)

Rany Daria usciskaj Tymusia biedulek malutki. a lekarze no poraaacha i tyle.

a ja relaks ale zaraz biore sie za sprzatanie i zakupy bo jutro imprezka:D

milego dnia zycze bo zaraz mi komp sie wylaczu eech te aktualizacje;/



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726035 przez bidol
Doberek :kiss:

Krecik - ojj biedactwa - współczuję :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: wracajcie do zdrowia i do domku :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: czekamy - :kiss:

Daria -o jeju - ale się narobiło - zabiła bym lekarza - faktycznie jak masz taką opcję to zmień przychodnię :ohmy: Biedny Tymuś - duuużo zdrówka :kiss: :kiss: :kiss:

Daners - udanej imprezki :kiss: :kiss:

Olga - ja też jako nastolatka pracowałam - np sadach przy zbiorach - nie martw się na dobre jej to wyjdzie :blink: :kiss: :kiss:

ME - ojj zazdroszczę - my w niedziele na spływ kajakowy się wybieramy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726044 przez krecik
hej

Kamyczka
, ale historia z tym dzieciaczkiem, brawa dla męża::)

Daria, no poprostu brak słów, ja już pomału zaczynam się zastaniawiać czy się lekarzom nie chce, czy może nie wiedzą albą jak u Orwella są "równi i równiejsi". W każdym bądz razie zdrówka:)

Bidol, dzięki już wróciliśmy,dzisiaj jak nas ordynator zobaczył na sali to zapytał, co my jeszcze tu robimy...ehhh, narazie muszę się jeszcze ogarnąć. A jak tam Tato?myśl pozytywnie:)

ME, to się wyszalałaś sie za wszytskie czasy. Śmiac mi się chciało, jak zobaczyłam ostatnie zdjęcie Emilki na forum- mój Stasiu taki podobny z tymi włoskami do niej:)

M89M, podczytujesz nas? napisz co tam u Was:)

Anna77, słoneczko,... dawno Was nie widziałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726068 przez Olga
Ignaś znów dostał temperatury jak spał,zobaczymy co dalej,bo żadnych innych objawów.Może to też po szczepieniu :(

bidolek ja się o nią nie martwię,bo ona ze mną od 7 lat chodziła do pracy i dobrze sobie radzi,co wakacje chodzi,ale żal mi jej,że musi pracować.Niestety takie czasy,że nie na wszystko mnie stać,a tu jej chłopak ma jeszcze we wrześniu 18,więc prezent trzeba kupić i ubrać się :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #726088 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726144 przez daners
AaniaFilip ;] widze że podobny urwisek sie robi z tego Twojego Filutka ;] aach te Filipki :)

Moj tez w histerie wpada w wozku wygibasy wychodzi normalnie nawet spokojnie na zakupy nie da sie isc a jak wyjdzie to (wiadomo jakie w Polsce ulice trawniki....) wszedzie kipy i moj tylko to podnosi ;/;/ najpier kucnie i zaqwsze mowi to samo nagada sie troszke i potem podnosic i niesie mi ;/bleeee

bIDOL na sływ ale chyba nie z Kamilka ;p
P.S foty na fejsie rewelka zreszta Ona jest rewelkaa w sensie Kamilka :):):):)

Olga własnie i poraz kolejny mozna zobaczyc ze nasz kraj to istna poracha;/ze wszystkim.... sluzba zdrowia praca wynagrodzenia itd i pracowac trzeba i w sumie sie gówienko ma ;/



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726186 przez bidol
Dziewczyny z Tata niby ok, ale sama nie wiem - non stop śpi - jest strasznie zmęczony - a dodam że to nie typ człowieka który lubi leżeć - martwię się strasznie - bo nawet jak go odwiedzamy to on nie daje rady i usypia na żywca - straszne to no i zauważyłam że bełkocze - tak dziwnie mówi jak pijany :dry: poza tym ok już troszke wstaje - dreny ma wyjęte - jeszcze cewnik nosi - jak sie nie rusza to go nawet nie boli - gorzej jak musi wstać z tego wysokiego łóżka :( no nic - kolejne dni pokażą ;)

dziękuję za pamięć :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: musiałam komus się wyżalić bo nie chcę rodzeństwa martwić :huh:

Krecik - sper że już w domku :kiss: :kiss: :kiss:

Daners - ojj nic nie mów - Męża siostra (Ulka ) mieszka w uk - wypasione zakupy tygodniowe - ale takie wypasione z winkiem krewetkami mięchem owocami pampersami itp 100 funtów - a zarobki hmmm :dry: przelicznik 100 funtów to u nas 100 zł - za 100 zł to ja same pampersy kupuje :dry:
ubrania tanie - 10 funtów w H&M 2-pak spodni dla Oliwiera - szok - u Nas w ciuchlandach drożej :angry:

Co do Kamki Dziękuję - zakupiłam nowe filtry do aparaciku - ohhh jaka zadowolona jestem :lol: :lol:
Co do kajaków - tak z Kamila się wybieramy :lol: :lol: :lol: zobaczymy jak wyjdzie w praniu :silly: bo z ponad rocznym Sebkiem pływaliśmy :lol: nie wiem czy Kamka za bardzo sie nie będzie kręciła :unsure: bo na trasę jakąś spokojną się wybierzemy :lol: :lol:

Olga - super zaradna dziewczyna z niej wyrośnie - możesz być dumna :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726256 przez Daria23
Hej Kobity ja tylko na moment. Dzisiejsza nocka ciut lepsza tylko 3 pobudki ale biedaczek wciąż strasznie cierpi.Mleka nadal nie wypija ale soczku z 40ml wypił i zjadł z 5 chrupek.Teraz śpi oby mu sie polepszyło,bo mi biedaczek schudnie:(.Wczoraj po tych lekarzach jeźdżeniu szukaniu bo wszyscy wolne jak zasnął to spał 4 godziny-z dwoma przerwami na płacz i ponowne uśnięcie.Normalnie mi serce pęka jak go widze i z łzami w oczach wciąż chodzę:(.Może gdyby nie ta szczepionka wszystko by przechodził łagodnie a ona go poprostu pozamiatała-osłabiony jest na maxa.:( Przepraszam,że tylko o sobie dziś pisze.

Miłego weekendu Mamuśki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726299 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #726312 przez Olga
Przywitam się.

Mój syn ma jakieś dziwne dni,budzi się coraz wcześniej,a dzisiaj to już przeszedł samego siebie-o 7 wstał :ohmy: :ohmy: :ohmy: i dopiero przed 11 zasnął :angry: Tak sobie pokręcił tymi godzinami,że codziennie inaczej chodzi spać w południe,a wczoraj nawet dwa razy spał :angry: Gorączki już w nocy na szczęście nie miał,oby już nie wróciła.Łobuz się taki robi,rzuca nas klockami i wszystko chowa.Wyjmuję tony zabawek z pralki,z kosza na pranie,a ile wyrzuciłam ze śmieciami to nie mam pojęcia,ostatnio dwa smoczki były w koszu :blink: Za kaloryferami jest po prostu wszystko :silly:
Wczoraj Ignasia ugryzła osa jak był z tatą na spacerze i jadł Milki Waya-tak mu zapłakał mocno,a on nie wiedział,co się stało,patrzy a Ignaś ma w rączce osę.Na szczęście jakaś pani od razu mu jakąś maścią posmarowała i jak wrócili do domu,to miał tylko trochę twardą dłoń w środku.Teraz już wiem,że nie jest uczulony. :)

Moja córci znów w pracy-2 dni i ma 100 zł :lol:

Daria z każdym dniem będzie lepiej,ale wiem,że matka nie może patrzeć na cierpienie swojego dziecka :( ucałuj Tymka :kiss:

bidol zdrówka dla taty :)

U nas od wczoraj znów wróciły upały :) Dzisiaj mamy rekonstrukcję bitwy pod łowcami,więc imprezki na rynku będą-rycerze,koniki itp.Ciekawe jak Ignaś zearaguje na to,najbardziej się boję strzelania z armat :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726509 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #726548 przez bidol
doberek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daria - buziaczki dla Tymcia - duuużo zdrówka - biedactwo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Krecik
- i co ze Stasiem ?? :kiss: :kiss:

BasiaOlek - ojjj biedne chorowitki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Gratulacje dla Olka - super zaraz będzie biegał :lol: :lol: :lol: no a co do lekarza - to ręce opadają :dry:

Olga - ale Ignaś duży i śliczny - a jaki łobuziak :blush: ojjj za rok to się będzie działo :silly:

AF - super że imprezka udana - super że mama do Ciebie przyleciała - na długo zostaje?? może jakieś zdjęcia z roczku :unsure: :blink: Filtry na obiektyw do aparatu :lol:

a nie wiem o jakie zdjęcia dziewczynom chodziło więc wstawię kilka :lol: :lol:
,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,

A co sie dzieje z Kamyczka KM Sloneczkiem Dzasta Majowka ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726580 przez krecik

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Bidol, Kamilka jak zwykle urocza, widzę, że lubisz się pobawić aparatem i to z jakim efektem! a co do Taty trzeba być pozytywnej myśli, w czasie snu organizm się regeneruje, tak jak pisałaś, trzeba poczekać, za pare dni będzie lepej:)


a ja wczoraj , żeby się odstresować ruszyłam na zakupy, oczywiście jedynie dziecięce, nawet nie macie pojęcia, jak się cieszyłam, ze nie mam dziewczynki, bo bym poszla z torbami:D


miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726592 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl