BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 4 miesiąc temu #807122 przez bidol
Doberek :)

OLga - hmm- zginęłaś na kilka dni - i co tak wracasz bez słowa :ohmy: tłumaczyć się raz dwa :angry:

Majówka - hahahahahaahahahahaha - ale się uśmiałam - starych w domu nie ma więc chłopak zaszalał :) ahahahaha :) babci nasennych wsypał do herbaty i zrobił imprezkę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oj - takk - latem to faktycznie nasłonecznienie piękne jest - dlatego zakładamy na wiosnę solary :lol: :lol:

Ja nic nie piekę - jak już to szarlotkę na kruchym ciescie :)
w tym roku mam labę :) w wigilię wszyscy jedziemy do brata a w boże narodzenie do teściów no i w szczepana do siostry :)
na przyszły rok spęd u Nas :(

M89M - a jesteś zarejestrowana?? jak tak to pozostaje czekać aż Cię praca znajdzie :)


Nie zgadłyście - MIsiowa wraca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daria i Ania też by w sumie mogły - no i reszta też żeby nie było BO i Dżasta i Dana .....
ehhhh

Daners - my ząbkowanie jak na razie mamy juz z głowy :) po 20 miesiącu pewnie znowu się zacznie polka :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807129 przez mama89muminka
Bidol jestem jestem, w sumie kilka tygodni temu bylam sie zarejestrowac i czekam... To w tym roku sobie odpoczywasz :)
Wlasnie gdzie sa dziewczyny, saiko, chlopek, kejtin, reszta?

Ja sie chyba starzeje, wzielam sie za szydelkowanie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807148 przez lusiamamanikosia
Hej ja niestety nie jestem w stanie pisać :( pd kilku dni mam taki ból głowy że nie mogę się na niczym skupić :( a dziś to już masakra proszki nie pomagają :(
Ja już zwątpiłam co do sprzątania co posprzątam to Niki zaraz zrobi bałagan ...
Jutro Niki jedzie do Babci bo wieczorem robimy imprezkę na nasza pierwszą rocznice ślubną :) , więc najpierw jak się uda pojedziemy na 11 na Mikołaja zobaczyć bo mają być renifery i mini Zoo i zdjęcia z Mikołajem można porobić więc może się uda i pojedziemy :) a potem do Babci go zostawić i jechać ogarnąć dom i czekać na gości :) A i udało nam się sprzedać skoczka za 150 zł dla nas to dużo chociaż będę miała za co kupić Mojej Babci leki.

Majówka - wow to Lukasek miał fajną zabawę :D no my też mamy kanapę z Ikei i dobrze że ma kapę zdejmowaną bo inaczej nie wiem co by było :P i wie co dobre :P hi hi

Ja jedynie będę robić ciasteczka :) bo tak to w wigilię jedziemy do Męża dziadków jak co roku :)

Maksiu - fajnie że udało się dostać kasę ... rok to bardzo długo :) ważne że będzie :)

Daners - my teraz czekamy na 3 , 4 już wszystkie wyszły ... i naprawdę tak 3 bolą ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807250 przez Olga
bidolek byłam z wami cały czas,tylko nie pisałam,zazwyczaj w weekend jestem zawsze sama,no może jeszcze co kilka godz ktoś się odezwie,więc poddałam się z tym pisaniem :( ale czytam na bieżąco,no i trochę roboty w domu jest przed świętami :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807428 przez mloda_mamuska
Hej mamusie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Podczytuję Was, ale do pisania nie mam klawiatury ;P Oliwier ciągle trzaska i wciska,wyrywa guziki, już część wyrwana na stałe :dry:

U Nas zmiany się szykują, ja od stycznia idę do pracy na cały etat 4 dniowa zmiana, z Olim będzie moja babcia,Oliwiera prababia
Był temat bicia, ja nie biję,ale po rączkach czasem oliwiera lekko uderzę,bo tylko to skutkuje... kiedy mówię 'nie wolno' to wpada w ryk i bije mnie po twarzy.. w ogóle nie słucha się mnie,za to przy tacie jest anioł nie dziecko ;)


Majówka
ja nawet nie wiedziałam, ze te sofy z ikea maja ściąganą kapą, ale rewelka! :) My wlasnie mamy ze skóry,bo nie wyobrazam sobvie materialowej plus Oliwier. tą skórzaną 10 razy dziennie muszę myć,bo ciągle obklejona od słodyczy albo soków.
Patrzę na Twój suwaczek i zaraz będzie 29 tygodni,szok jak zleciało ;))))

Olga
ja z pieczeniem nie będę miała problemu, R wszystko piecze,ja tylko jem :woohoo: :woohoo: :woohoo:


MamaMuminka
ale fajnie,ze szukaja za Ciebie pracy,kurczę żeby wszędzie tak było hehe

bidol
jaka piękne miniaturka<333 u nas wszystkie zeby są bez piątek ;)) Też mamy new tv ;) 3D fajny,fajny ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807525 przez bidol
Hej dziewuszki.

Olga - i jak kącik Ignasia ? Chetnie sie tam bawi??

Af- znkinelas :(

Majowka - i jak tam w waszej melince ;) aromat wina ciagle w powietrzu ? Hahahaha

M_M - no widzisz jak sie zgadalysmy z tymi tv hahahaha prababcia mowisz ? Tylko wina pochowajcie :laugh: zobacz jak Lucasek rzadzi moze i Oli pojdzie w jego ślady ;) hahahaha

M89M - podziwiam :) mi brak wytrwalosci :) moja siostra dla mnie kiedys robila jak byla w ciazy i tak dlugo jej to zeszlo ze sweterek wyszedl na jej synka :)

Dziewczyny dzis znowu zabil by nas (mnie i dzieci) samochod na przejsciu dla pieszych :( kierowca zatrzymal sie weszlismy na pasy przed pasami staly samochody (czerwone bylo) a z naprzeciwka jechal jakis lysy gowniarz bmw z 70 mial na liczniku i sie nie zatrzymal. Dzieki bogu ja mam juz ograniczone zaufanie do kierowcow a ze mialam tez ograniczona widocznosc to powoli wygladalam zza samochodu przede mna :( w ostatniej chwili odciagnelam wozek i sebe to tylu :( ludzie krzyczeli samochody trabily a on uciekl :( ja na sam koniec zaslablam ale na szczescie na lawce :( boze tak sie balam :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807534 przez Olga
bidol oj Ty masz przeboje z tymi kierowcami :ohmy: :ohmy: :ohmy: dobrze,że jestes taka ostrożna,bo w innym razie by mogło się to tragedią zakończyć :( I teraz kto szaleje na drogach,tylko gówniarze po 18-tce :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Kącik jako taki wygospodarowaliśmy,ciężko było,bo ile można mebli napchać w jednym pokoju :unsure: z malowaniem stwierdziliśmy,że poczekamy do wiosny,Ignasiowi szał na malowanie po ścianach pomału mija :blink: dzisiaj ładnie wszystkie ściany pomyłam,w miarę poschodziły arcydzieła mojego syna :lol: więc na razie musi mieć taki kącik,a po malowaniu,zrobimy mu na ścianie coś innego :silly: Ignaś uwielbi go-zwłaszcza wchodzenie na stolik i ściąganie książeczek ha ha,to ma opanowane od 2 dni,ale czuję,że kiedyś fiknie z tego stolika :ohmy: nie da się go upilnować,jeżeli w domu jest cisza,to już wiemy,że Ignaś jest w czytelni ha ha :blink: i wszystkim pokazuje swój kącik,jak ktoś przyjdzie-tak się cieszy :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807538 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807543 przez Majowka
czesc dziewczyny,

u nas nocka totalnie do bani... wlasnie przed chwila (u nas 23h44) uspilam Lucaska. Samo usypianie to pikus ale co on tu wyrabial!
Opanowal umiejetnosc wspinaczki, nawet po scianach probuje hehe
tak sie zmeczyl, ze moze dzis da mi pospac, zobaczymy!

dzis upieklam piernik! :laugh:
Prosty, tylko jeden garnek sie brudzi, zajmuje 20min calosc!!!. Pyszny! bo taki mokry, lepki. Z przepisu Nigelli.
Wlasnie wybrobawalam dzis nasza slubna kitchenAid, fajny gadzet :) ale mikser bije tak samo hehehehe

Pol blachy juz opanowalismy. A mialam w planach, ze starczy do swiat. bo nie chce wszystkich ciast w tym samym czasie... My tez sami tylko, ja Antonio...na wigilie i swieta idziemy do Antonio siostry bo przylatuje i tam cala rodzinka sie zawsze zbiera.

Bidol, winem jedzie ale to jak. Jak wrocilam z centrum (bylam z Lukim zeby zobaczyl Sw Mikolaja, ale nie zrobil na nim wrazenia :laugh: , ja za to sie czerwienilam hehehe) to tak smierdzi jeszcze. Kapa wyprana, bez plamy, suszy sie jeszcze.

a ta historia z kierowca! straszne!!!

M-M, fajnie ze jestes! Pisz znami!!! pelen etat! super no i z prabacia uwazaj!!! ;) ;) ;) ;)

AiF, nie no oczywiscie powiedzielismy babci, ze kazdemu moze sie zdarzyc :laugh:
My ten barek to mamy otwarty. Taka niska polka (w stylu stolika nocnego) a na niej i w niej butelki wodki, whisky, wina, likiery. Wszystko w zasiegu Lucasa. Wielokrotnie podchodzil do butelek, ale zawsze go pilnowalam, uczylam, ze nie wolno, wiec sie sluchal i obchodzil z daleka, a tu masz ci los!
Nasza wina! zbyt niebezpieczny obiekt w zasiegu dziecka...no ale mam nadzieje, ze to uczuli babcie na przyszlosc, bo teraz bylo wino, ktow wie co bedzie nastepnym razem :( :( :(

Pysznosci pieczecie! fajnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807544 przez Olga
majówka,a może napiszesz mi ten przepis na piernik,jak mówisz,że łatwy jest :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807575 przez Majowka
bardzo prosty Olga! naprawde polecam!

www.nigellalawson.pl/przepisy/bozenarodzenie/lepki_piernik.php

jedyny mankament, ze w PL melasse i zloty syrop trudno dostac. Tutaj u nas sa nawet w osiedlowych sklepach. Jesli nie masz zastap miodem dobrej jakosci 400g
Ciemny cukier mam nadzieje ze masz!
a reszte przypraw zastepuje przyprawa do piernika

Ja bym sie na twojego 3bita pokusila, masz przepis w zasiegu reki?
Wiem ze juz kiedys podawalas...


nad ranem mielismy pobudke...on sie z takim krzykiem budzi....to zeby nie? :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807664 przez Olga
majówka to jest przepis na 3-bita :)


-3 paczki herbatników (najlepsze są z biedronki
-kostka Kasi
-kostka masła prawdziwego
-masa krówkowa
-śmietana 36% 0,5l
-czekolada gorzka
-fix gellwe 2szt
-budyń śmietankowy
-mleko

MASA BUDYNIOWA:

1/2 mleka,budyń.2 łyżeczki mąki,2 łyżki cukru ugotować,jak ostygnie zmiksować z kostką Kasi.

Masą krówkową zmiksować z 1 kostką masła.

Śmietanę zmiksować z fix gellwe(2 pazuszki)

Wyjdą 3 rodzaje mas,rozłożyć pierwszą warstwę herbatników połozyć masę budyniową,znów herbatniki i masa krówkowa,herbatniki i masa śmietanow-na wierzch zetrzeć na tarce czekoladę.

Przepis bez pieczenia oczywiście.



wiecie,w gazecie znów ostatnio było o zabawkach rakotwórczych i między innymi dużo drewnianych było te układanki drewniane my mamy chyba ze 4 i teraz się martwię :(,nawet jedne klocki w wózeczku,co niby sznurek jest rakotwórczy-masakra jakaś,już nie wiadomo co można kupować,zawsze myślałam,że zabawki drewniane są ekologiczne :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807760 przez Majowka
dzieki Olga! :kiss:

My dzis ubralismy choinke! :laugh:

Lucas od razu wiedzial co do jedzenia na niej jest! hahaha, nie wiem czy to byl dobry pomysl, bo juz ogolocona z jednej strony hehehehe

Teraz Antonio kapie Lucaska i idziemy do znajomych na kolacje! Milego weekendu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807792 przez Olga
My już po zakupach-kiedy mój żarłok odstawi się od tego mleka :ohmy: :ohmy: :ohmy: i od tych pieluch :(

My choinkę pewnie za tydz ubierzemy,albo dopiero w poniedziałek-o ile w ogóle naszą dużą będziemy mieli gdzie postawić,a malutką w sypialni już dzisiaj postawiłam.Dałam Ignasiowi dotknąć,że kłuje i już mam spokój :)

Olga usypia Ignasia,od dobrego tyg robi to w południe i na noc i bardzo szybko jej zasypia :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807838 przez Misiowa
Hej dziewczyny:)
Dawno mnie nie było ale mam nadzieje, że jeszcze o nas nie zapomniałyście:)

Bidol miałam być wczoraj ale tyle się działo, że nie miałam nawet kiedy siąść spokojnie ;) :kiss: :kiss: Co za masakra na tych drogach...i to na przejściu dla pieszych. Dobrze, że nic się Wam nie stało :ohmy:

Majówka historia z winem jak z filmu :laugh: Dobrze, że się nie napił bo to już by śmieszne nie było. Zdjęcia Lucaska w fartuszku są świetne:) A Ty pięknie wyglądasz z brzuszkiem i do tego taka uśmiechnięta :) co do ciast to u nas na pewno pojawi się sernik i chatka (UWIELBIAM!)

Olga fajowe sanki kupiłaś dla Ignasia. Dopiero teraz zwróciłam uwagę, że te co Hani wybraliśmy mają tylko 3 deseczki drewniane...mam nadzieję, że mimo to będą wygodne. Niestety nasze musiały gdzieś po drodze spaść kurierowi bo karton w jednym miejscu porwany i od przodu są całe zjechane :( Miały być pod choinkę a zamiast tego wielka zabawa z procedurą reklamacji.

MM fajnie że napisałaś. Czytałam na bieżąco i brakuje Was tu:) No to prababcia będzie miała niezły ubaw z waszym małym psotnikiem ;)

Dobrej nocki mamusie :) Mam nadzieję, że teraz będę już na bieżąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl