BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu #839044 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839082 przez mama89muminka
Hej

Znowu was nie doczytam, tyle się rozpisałyście...

Ja z kolei czasu nie mam, żeby usiąść i odpocząć, latam cały czas po sklepach i kupuje wszystko, czego nie znajdę u siebie w Finlandii. Do tego babcia się obraziła na amen i przychodzić nie będzie, więc nie mam na kogo liczyć z pomocą jak rodzice sąw pracy..

Miro to kompletny diabeł, szczególnie w kościele. Ostatnio była taka mała dziewczynka, on podszedł do niej, zaczął ją głaskać po buzi, oddalił się parę kroków, popatrzył, po czym przyłożył jej z liścia. Aż mi się głupio zrobiło przed matką tego dziecka...

Śmigam na kawę i zająć się tym moim potworem, bo już się dopomina pieszczot.

Życzę wszystkim dużo miłości przez cały rok :kiss: Udanych Walentynek!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839268 przez Olga
Hejka mamunie.

Smętny dzień dzisiaj,nawet Ignaś zasnął dzisiaj bez gadania :silly: słoneczka wcale :(

Marika właśnie wróciła z jazdy-5 godz była,zaczęła we wtorek i już 14 godz ma zaliczone :blink: w takim tempie to w dwa tygodnie zrobi ten kurs ha ha :lol:

Daria z tym mówieniem,to jest tak jak z chodzeniem,nie mogliśmy się doczekać,a teraz to nas już głowa boli wieczorami tak nadaje :lol: on jak stary już rozmawia,wszystko praktycznie powtórzy :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #839330 przez Majowka
dzieki Daria,

wszystko dobrze! kolezanka byla z coreczka do poludnia.

Lucas nie zjadl obiadu "doroslego", tylko zeby nie glodowal dalam mu jogurt, banana i chleb z maslem...szokda mi ze nie je tresciwie :( i wrecz padl jak tylko wyszly
teraz spi, ja sie relaksuje

tesciowie juz wrocili, wiec oddam Lucaska po poludniu do nich, zeby sobie poprac, bo wozek demontuje i musze wyprac te czesci, ktorych teraz nie bede uzywac

Olga, duzo zdrowka! oby wyniki byly dobre!

Saiko, dzieki! tez mysle, ze szybko dojde do siebie, po Lucasku w mig wygladalam jak przed zajsciem w ciaze. Rozstepow nie mam. Ewentualnie jakies zylki bede musiala usunac u dermatologa, bo mi sie wiecej zrobilo na nogach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839361 przez saiko
Majóweczko - Szymul też wypiął się na obiad, spróbował zupy ogórkowej i już drugiej łyżki odmówił. Ale ugotowałam mu makaron (małe muszelki) i wymieszałam z danonkiem. Zasze mam pod ręką to a w zamrażalniku leniwe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839390 przez Olga
Ignaś tez dzisiaj bez obiadu :blink: no ja nie wiem,co się dzieje,tak ładnie jadł obiadki :(

majowka mi się w żadnej ciąży żylaki nie zrobiły,a czuję,że te bóle i drętwienie nóg to właśnie żylaki,tylko pewnie mam tak jak siostra wszystkie w środku-operacja mnie pewnie czeka :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839415 przez bidol
Jestem i ja :)

Daria - czy Sebci taki madry ... hm niestety jak dla mnie jest troszke ponizej przecietnej. On ma problemy z wymowa :(
Ale ciagle nad tym pracujemy :)
On ma berdzo dobre serduszko. Jest taki kochany i troskliwy. Ma duza wiedzę na temat zdrowia zwierząt przyrody religii ale takie podstawy jak liczenie dodawanie odejmowanie pisanie - to tak nic specjalnego....
Wiem jedno na pierwsza klase sie nie nadaje - nie tylko z powodu wiedzy ale i braku cierpliwosci i starannosci - po prostu dla niego to za wczesnie...
Ale zrobilas super prezent mężowi - super pomysl :) podziwiam checi :)

Majoweczka - jak dzis?? Nadal 2w1 ??? Ojj czekamy na Salwadorka :)

Saiko - duzo zdrowka :kiss:

Olga - oby wszystkie wyniki byly ok :kiss:
Doszorowalas sciany z mazakow ??? Hahahah

Af - jak dzis pogoda??

Anszka - Tata jest po operacji . Niby do tej pory bylo ok. Ale wczoraj prywatnie zrobil sobie wyniki i nie jest za dobrze :(
W dodatku sie przewrocil na lodzie i ma opuchnieta noge - hmmm - nie dobrze oby nic z biodrem nie bylo bo kolejna operacja musiala by byc na biodro. A ogolnie to juz chyba 7 by byla tak ogolnie :(
Z kama - to od sylwestra do niedawna- ok tydzien temu miala zapaleniu uszu. Trzy antybiotyki na to miala. Ma w uszkach wysieg trabki i rope :(

No wlasnie - dzis bylismy na kontroli i okazuje sie ze jest gorzej :( niby stanu zapalnego jeszcze nie ma - ale to moze dla tego ze dopiero co skonczylismy antybiotyk. Za to wysieg w jednym uszku sie pogorszyl :( nie jest dobrze.
Znowu przedmuchiwanie bylo i to bedzo dlugo :( ale lekarz dal nam szanse. Liczy na poprawe wiosna. A i jest podejzenie 3-ciego migdala :(

Anna - wszystkiego dobrego :kiss:

Wybaczcie ze tak po krotce ale lece na aerobik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839487 przez saiko
Bidolkum jeśli aerobik to wybaczamy :)
już czuje sie lepiej dziś, chociaż taka jakaś niemoc i znużenie, mam nadzieje, ze jak w pon zacznę ćwiczyć to mi energia wróci. Powinnam zaczac ta prace pisać ale jakoś tak się zebrac w sobie nei mogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839534 przez lusiamamanikosia
na dzień dobry życzę wszystkim chorowitkom zdrówka małym jak i tym dużym :*
Nam dzień zleciał jak szalony najpierw byłam na tym sprzątaniu niecałe 3 godzinki i 70 zł wpadło :) Niko mi pomagał trochę i bawił się z chłopcami w wieku 5 lat i 10 miesięcy :) wyszliśmy tylko z bloku a Niki już mi zasnął , więc spacerkiem poszliśmy na spacer do Prababci i dzień nam zleciał a Mały już śpi :) a ja oglądam sobie Zakochany Wilczek :D
Jutro jadę z Nikim na noc do Babci bo w niedziele z rana prawdopodobnie pojedziemy na sesje zdjęciową bo koleżanki siostra zrobiła w swoim żłobku salkę do sesji zdjęciowych ... wkręciła się ponoć w to bardzo i potrzebuje parę zdjęć dzieciaczków na swoją stronę internetową - a robi ja za darmo więc pójdziemy może się uda zrobić jakieś zdjęcie Mojemu Szatanowi :D

Bidolku - biedna Kamilka :( eh te chorubska są straszne !!!

Mam pytanie czy są Mamy które szczepiły swoje maluchy szczepionką 6w1 ? czy to prawda że 3 dawka jest w rączkę ??

Olga - jak powiedziałam mężowi o ścianach to był w wielkim szoku - Niki puki co nie wpadł na taki pomysł jeszcze z rysowaniem po ścianach - jeszcze mało co go interesuje rysowanie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #839666 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839686 przez lusiamamanikosia
ja tam nie walentynkuje :P jakoś wole bardziej dostawać kwiatuszki czy czekoladkę na spontanie :D a nie jakieś święto :P

Mój też dziś mało zjadł jak byliśmy u Babci to zupy nie chciał zjeść a Danonka zjadł ... no te żeby nie dają jeść ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839872 przez daners
witam ;]

wiem wiem mam troszke do nadroniena ;] wrocilam po wolnym do pracy i niestety taka zmiana ze czasu brak;/44

naszczescie weekend wiec ralaks maly spiewa w lozku ja kawka :)a maz w robocie ;p hehe

no pogoda u nas superowa Jak sie wyspimy to idziemy wszyscy na spacer. Ciesze sie bo zadko bardzo zadko chodzimy w trojke ;] wiec bedzie rodzinnie :):):)

week wiec pewnie pustki tu beda :) ale i tak zycze milego dnia.

Daria przeczytalam cóz to Tymi wyrabia. Rany az sie boje.... mam nadzieje ze nas ten okres ominie :blink:
taki bunt negocjowanie swoich mozliwosci...tacy mali a jacy sprytni ;A-p

Ignas Olga tez nawywijaaał ;p hehe Moj maz pewnie padl by trupem jak by zob.pomalowane mieszkanie hehe ja raczej luzniej podchodze do takich rzeczy;] aczkolwiek niebede zezwalac ;p
ale pomyslowy ;P chyba znudzily mu sie dotychczasowy kolor chcial urozmaicenia :)

AniaFilip - i co smakowalo ciasto ;-p mezowi bo to pewnie wszystko dla niego :silly:
kolejne jakie bedziesz piekla :):):):)

Lucia super ze kasiurke mozesz przyrobic.a chyba duzo "syfu"niebylo ;-p

yy niepamietam reszty ;p kurde pamiec juz nie ta....



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #840021 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

My dzis mielismy piekny dzien. Bylismy pol dnia na plazy. Pieknie, slonecznie. Pozniej obiad u tesciow. Teraz odpoczywamy.
Obiadek tesciowej niezmiernie smakowal Lucaskowi! Jestem przeszczesliwa!

AiF, my zrobilismy drastyczna zmiane. Wogole przestalam robic zupe dla Lucasa. Czyli od 3 dni dawalam tylko to co my jemy. No I miesko ciezko mu wchodzilo. Mimo iz wczoraj zrobilam mu/nam spaghetti bolognese takie slodkie, troche zmielone to zjadl tylko suchy makaron, rdzynki garsciami I calego pomidora :(
Tesciowa dzis zrobila gulasz warzywny na wolowym, to wcinal za sie mu uszy trzesly! Mam jeszcze porcje na kolacje, wiec dzis jestesmy

Lusia, jak tam sesja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #840080 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840117 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl