BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 1 miesiąc temu #860438 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860443 przez daners
Hej mamunie :)

u nas tez pogoda cudowna....oby bylo juz wiosennie :) <marzyciel> :)

kurcze musze przyznac że niebylo mnie dawno a z checia poogladalabym Wasze szkrabki jak sie prezentuja w wiosennym image ;-p

AFilip Twojego babelka to juz niepamietam moze wrzucisz cusik :):):)
a co do strojów własnie niekazdemu wszystko pasuje albo kolorystyke wybralas nie teges:silly:

Bidol fajnie to obmyslilas sprzedajesz kupujesz i sie kreci ;] ale wizje swoje czy czerpiesz insporacje ze stronek ;l];]

Olga gratki z powodu pracki-fajnie kaska sie przyda ale ciezko tak Gdyby n ie córcie... :)

Słoneczko zdrowka zycze. Co tam u Ciebie Co robisz jak sie nudzisz :) a pogoda eeee no oby sie poprawilo to i spacerek mozna zaliczyc :)

Chlopek chodz tu sie chwal ;];] gratki.

dziewczyny jak Wasze maluszki bawia sie w piasku na placu zabaw ? Grzeczne spokojne czy wariuja :):)): zabieraja zabawki krzycza hmmmmm


a u nas hmmm no niechce sie chwalic ;-p Bidol nei czytaj ;-p hehe (bo u Ciebie Kamka to niezle ziólko) :):) a Fifek jest grzecznym ogolnie chlopczykiem :) taki mały czaruś :) czaruje zagaduje na podwórku zeby mu babki robily albo by powtarzaly babka ketka bim bam itd hehe albo najlepsze chwali sie "mama" ;/ nie rozumie bo czym niby;-p ale pokazuje paluchem na mnie i mama moja mama mamunia hehe :)
a poza tym dopiszcie mnei do mam ktorych dzieciaczki malo jedza ;/ ciezko z tym ;]

dobra jeszcze zapytam jak forma/dieta / cwiczenia mamusie te ktore cos robia ;]
bo u mnie minus 8 :):) jejejejejeje:)
zeby niebylo ze przyszlam sie tylko pochwalic noo ;-p

Pozdrawiam i zycze udanego weekendu i oczywiscie sloneczka duuuuuzo :):)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860447 przez mama89muminka
Sloneczko taaa przyzwyczailam sie :dry: Nie lubie finskiego lata pod tym wzgledem, mam wystarczajace problemy ze spaniem. Co do dzieciakow to z Mirona tez zrobil sie diabel, nie wiem co bedzie z buntem dwulatka :dry:

Bidol jestes dowodem na to, ze dziecko ladnie mozna ubrac za male pieniadze :D A Kamilka jest super modelka, ja podziwiam za to, ze nie niszczy ubranek tak bardzo, ja sie boje ladna koszule Mironowi zalozyc, bo wiem, ze dlugo czysta nie bedzie :dry: Zazdroszcze pogody, szkoda, ze nie ma mnie teraz w pl :D

AF ty do nas nawet na lunchu zagladasz :cheer: :D Przedszkola teraz nie ma, dzisiaj ladna pogoda, sloneczko swieci, ale kaluze jeszcze sa, piach mokry, wiec te babki nie przychodza i tyle. I tak powiedzialy mi, ze Miro moze przychodzic tylko na godzine :huh:

Daners no a jak myslisz jak to jest w piaskownicy? :D
Chociaz u nas musze przyznac, ze Miro zaczal sie bawic ladnie z innymi dziecmi, ostatnio jak plynelismy do Sztokholmu byl maly bobas i zaczal go glaskac i sie smiac do niego :)

Miro mi znowu spac nie chce, juz nie wiem co mam robic. W dodatku teraz mi sol rozsypal i sie ciapie, nic tylko siedziec i plakac :dry: Ws<zedzie pieron wetknie nosa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860464 przez Olga
Hej.

Rozczaruję was dziewczynki,bo u nas wiosna,a Ignaś wczoraj dostał gorączki i ma cały czas :( po Nurofenie ładnie mu spada,teraz dałam mu ok 11 i na razie nie ma,ale pewnie obudzi się już z gorączka :( najgorsze,że żadnych innych oznak choroby nie ma i nie wiem,czy jechać na oddział,żeby go osłuchali :unsure: Ja to się boję,tyle się teraz słyszy o tych przypadkach :( :ohmy:

Dobra spadam sprzątać,bo w tygodniu to wcale nie mam czasu-ale widzę,że dzisiaj u nas tłoczno,cieszy mnie to i już nie stękam więcej,że nas tak mało,kto ma ochotę to zajrzy-najwyżej będzie tak,jak na czerwcówkach :( a o chłopku to wiedziałam już dawno,cały czas pisała na fb,że stara się o dziecko i później jak zaszła :lol: tylko się nie odzywałam,żeby później nie było,że plotkuję ha ha :silly:

majówka zdjęcia są śliczne,masz cudownych synków i co tu dużo pisać :blink: a Lukasek jaki pomocnik-sam braciszka karmi :silly:
My body cały czas używamy,ale oczywiście latem będą koszulki,bo do nauki sikania nie da rady inaczej,ale na noc i tak bodziak,a piżamki już dawno używamy,już na roczek spał w piżamkach,ale kilka pajaców też jeszcze mamy :)

daners no w końcu,bo już miałam jechać po Ciebie :silly: :ohmy: Ignaś jest grzeczny na placu zabaw ( ogólnie jest grzeczny,nawet ten bunt dwulatka nas chyba ominie ha ha ) lubi latać z łopatką,sypie wszędzie piasek,jak wracamy,to nawet w pampersie jest sporo :ohmy: jak ma swoje zabawki,a coś innego mu się spodoba,to swoje odda bez problemu,nie zabiera :blink: nauczył się sam wchodzić na zjeżdżalnię i zjeżdżać,więc już mam spokój :blink:

bidol ubieramy dzieci w podobnych sklepach ha ha :blink: :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860486 przez Majowka
czesc dziewczyny!
dziekuje bardzo za mile slowa!

Anna, jak twojemu Kamilowi podobalo sie w Portugalii

Sloneczko, przykro mi z powodu wozka. Ja nic nie kupuje przez internet, oprocz biletow lotniczych :dry: bo wlasnie takich rzeczy sie boje

Olga, zdrowka dla Ignasia! Oby to nie bylo nic powaznego!

Bidol, pieknie ubierasz Kamlke! Super stylistyka!!


U nas dzis bedzie pierwsza kolacja ze znajomymi! :laugh:

Zrobilam juz rano rybe w sosie beszamelowych, tylko do piekarnika wstawie o 19h

Nawet ciasto zrobilam!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: sernik na zimno z galaretka i truskawkami

na zakupach bylam w spozywczym z Lucaskiem

Antonio wlasnie wrocil z serfowania, wykapie sie jeszce i jade zobaczyc jakies pizamki dwuczesciowe do H&M

Dzisiaj wypije wkoncu pierwszego drinka! :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860532 przez lusiamamanikosia
Hej to i ja się przywitam :)
podczytuje Was cały czas jak by nie było , ale ostatnio czuje się strasznie zmęczona do tego okres miałam i nie miałam na nic ochoty ani weny dlatego nie pisałam i eh ten mój ból głowy też mnie do wszystkiego zniechęcał ... Niki istny szatan - w domu się z nim nie da wytrzymać wchodzi mi na okno i macha wszystkim a ja tylko czekam aż ktoś na policję zadzwoni że dziecko na parapecie stoi :P teraz mogę coś napisać bo Mały mi zasnął :/ trudno pomęczę się z nim wieczorem nie mam innego wyjścia :P co do jedzenia jeść dalej nie chce :( Korzystaliśmy teraz z pogody wczoraj u jednej prababci byliśmy , dziś u drugiej i jeszcze zahaczyłam o moją ciocię i dzień zleciał a jutro ma padać i ponoć ten tydzień nie za ciekawy ma być :(
Ostatnio Nikiego z okna zdjęłam to w taką furię wpadł że aż mnie ugryzł i do tej pory mnie boli i siniaka mam.

Majówka - zakochać się można w tych Twoich Synkach cudowni są :) to udanego wieczoru życzę :D
Niki chodzi jeszcze w bodziakach jak idziemy na dwór , bo jak się bawi i kucnie to zaraz całe nery na wierzchu a tak to jeszcze je osłaniają puki cieplej się nie zrobi to jeszcze zakładać będę ale jak już się oduczy pieluch to i z bodziaków zrezygnujemy :)

Olga - zdrówka dla Ignasia !!!
u nas jakoś nie ma ciekawych ubranek w sh :( ale wczoraj kupiłam Małemu parę koszulek na krótki rękaw w pepco :) a tata kupił w auchanie dwie i są świetne :) za małe grosze :)

M89m - mi też szkoda ubierać Nikiego czasem w coś eleganckiego bo chwila moment i już ubranie jest brudne :P

Daners- Niko bawi się ładnie w piaskownicy z innymi dziećmi jak coś leży jakaś łopatka to weźmie bawi się inne dzieci jego zabawki biorą i puki co jakaś wymianka jest , jeszcze się nie zdarzyło by komuś coś wyrwał ale zdarza się że na oślep sypie piachem do góry :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860681 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860697 przez Olga
Bylismy z małym na oddziale dziecięcym,żeby zbadał go pediatra,bo jak zobaczyłam na pogotowiu lekarza,to nie wiedziałam,czy uciekać z tamtą :ohmy: dobrze,że na oddziale była znajoma pediatra,bo inaczej mogli by nas nie przyjąć,bo tylko do roku mają prawo badać dzieci,jak poradnia zamknięta :( więc Ignaś osłuchowo czysty,gardło tez nawet nie zaczerwienione,brzuszek zbadany-więc albo jakiś wirus,albo coś dopiero się z tego rozwinie :( ostatnio Nurofen dostał ok 15.30 i do tej pory gorączki nie ma-oby już nie naszła :(

anszka Wojtuś to kolejny dwulatek z naszego forum bez apetytu-może to taki wiek :blink: Ignasiowi pomału już mija :blink: ja też chcę jakiś fotelik na rower kupić i zacząć jeździć z Ignasiem,ciekawe,czy będzie lubił :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860765 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860871 przez słoneczko
czesc dziewczyny ja na chwile ;) ale tu dzisiaj ruch;)

AiF alez sliczny jest Filipek,wyglada na aniolka;)

Majowka jak tam wieczor ze znajomymi minal?

Daners dziekuje:* Pawelek w piaskownicy jest niegrzeczny bo sypie wszystkich zreszta on niewysiedzi 2 min w jednym miejscu:( tylko bieganina jest za nim;)

Olga jak Ignas sie teraz czuje?

Dziewczyny my dzis jedziemy do tych gnojkow oddac im ten niby wozek,udalo mi sie zalatwic ich adres od firmy kurierskiej wczoraj,wiec zaraz sie wybieramy ,ciekawe co zrobia bo ja niemam zamiaru byc mila:@

milego dnia wam zycze:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860916 przez Majowka
Sloneczko zycze Wam powodzenia, obys odzyskala pieniadze. Postrasz ich, ze napiszesz do programu UWAGA, zeby przynajmniej jakos ich zastraszyc, ze ta sprawa sie wyda. Wstyd i hanba, ze tacy oszusci grasuja po Necie, mysla ze w sieci nikt ich nie nakryje...

a impreza super... przyszli z dziewczynka w wieku Lucaska i cos niesamowitego jak sie pieknie bawili. Lucasek caly czas za nia chodzil, glaskal, tanczyl wkolo niej, przynosil zabawki, cos pieknego! :)

AiF, Filipek jest uroczy!!!!!!!!!!

Olga, a moze to tylko ta trzydniowka? oby nic sie juz nie rozwinelo!

Anszka, witaj! dzieki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860947 przez km
hej dziewczyny, co tam porabiacie na weekendzie :) my niestety siedzimy w domku, to znaczy ja z Kacprem, bo tatuś juz pojechał grać w siatkówkę. U nas powrót zimy, wczoraj jak poszliśmy rano po zakupy musiało Kacpra przewiać i później dostał gorączki 38 , dzisiaj rano tez jeszcze miał 38,5 dałam mu nurofen i spadła, teraz ma mniejsza i na razie nic mu nie daje , niech organizm sam zwalczy, więc niesetey jesteśmy uziemieni :(

Olga-u nas też żadnego kaszlu kataru nic tylko gorączka, pewnie jutro już będą zdrowi :)

majówka- chłopaki już są starsi, więc zaczynają ładnie się bawić z rówiesnikami :) U nas ciagle jest po 5 tylko stopni, więc Kcper ma zawsze body z krótkim rękawem , żeby plecki były zakryte, u was już lato 20 stopni, to już można śmigać w krótkim rękawku i spodenkach. My już od dawna mamy piżamkę 2 częściową, teraz będzie robić się cieplej to muszę kupić z krótkim rękawkiem.

słoneczko-ale miałaś pecha z tym wózkiem, mam nadzieje że uda ci się odzyskać kaskę. Ja też często kupuje przez internet ale tylko od sprzedawców co już sprzedali wiele rzeczy i mają pozytywne opinie, zawsze to sprawdzam. Kacper ładnie się bawi na placu zabaw, tzn,. musze za nim biegać bo wszędzie się wspina, niczego się nie boi, u nas piaskownic nigdzie nie ma ze względu na higienę( tak sobie anglicy ubzdurali\), ale my mamy w ogródku, czekamy aż się ciepło zrobi, wymienimy piasek na nowy i zobaczymy jak się będzie bawić, w tamtym roku była masakra bo ciągle jadł ten piach :angry:

bidol- zgadzam się z dziewczynami że Kama to jak modelka wygląda :silly: , mój to wygląda czasami jak dziecko wojny :lol: non stop brudny, jeszcze teraz ma nos i brodę zdartą i górną warge rozwaloną i opuchniętą :( bo tak zwiewał przed sąsiadem że przejechał buzią po chodnikiem

AiF]ale przystojniaczek :lol: , ty to bys w końcu swoje zdjęcie wstawiła, bo wszystkie się widziałyśmy na fb, tylko ty się ukrywasz :silly:

Wow właśnie pada grad , no masakra jest w tym roku, 2 lata temu to w marcu już grila robiliśmy tak było ciepło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861019 przez Olga
Hej dziewczynki.

Mój synek zdrowy ha ha,już wczoraj mu temperatura nie naszła,całą noc sprawdzałam i nic i dzisiaj już normalny,zaczął jeść,rano głodny był,to wyganiał mnie z łózka,żebym mu mleko zrobiła :blink: Nie wiem,co to było-gorączka 24 godz i po wszystkim,mam nadzieję,że już nic się nie rozwinie :blink: a może też go przewiało :unsure:

słoneczko daj znać,co tam załatwiłaś z tą babką :blink: co za ludzie,jak można tak zdzierać na ludziach :ohmy: a to daleko oni mieszkają od was :unsure:

majówka,no widzisz,jak wam już Lukasek dojrzewa-w końcu dziewczynka u niego była,to musial się ładnie zachowywać :lol: a Salvadorek pewnie przespał gości :unsure:


U nas leje,dobrze,że przed południem jak obiad robiłam,to Rafał z małym wyszedł trochę na dwór,to powietrza złapał :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861041 przez słoneczko
czesc dziewczyny

Olga daleko niemielismy bo w Toruniu mieszkaja ;) wiec 30 min jazdy samochodem;)

Km ja tez na to patrze kupilam u sprzedawcy ktory mial 99,9 procent pozytywnych komentarzy wiec tez mozna sie naciac :> zdrowka dla Kacperka ;)

Majowka super ze Lucasek tak sie ladnie bawil z kolezanka ;) nienapisalas mi chyba jak sie czuje twoj tata?

Dziewczyny a co sie dzieje z Daria i mloda_mamuska?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861043 przez Olga
słoneczko i co załatwiliście :unsure: Nie wiem,co z dziewczynami.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl