BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 1 miesiąc temu #859760 przez Anna77
Hej Kobitki, szczęście w nieszczęściu, że dużo nie pisałyście :lol: Widzę że temat uczuleń dominuje. Mnie na szczęście póki co to nie dotyczy. Dzieciaków też raczej nie, ale nigdy nie wiadomo kiedy może się ujawnić jakieś uczulenie.

Krecik Ja osobiście wolę Ibum (czyli po prostu ibuprofen), bo działa również przeciwzapalnie i jest częściej polecany, a Paracetamol tylko gorączkę zbije i zadziała przeciwbólowo. W ogóle to najlepiej podać raz jeden, raz drugi jeśli po jednej dawce nie przeszło.

Olga oj wiele bym dała za taką pomoc :)

My się też powoli żegnamy z bodziakami, bo jak chodzi bez pieluchy czasem, to mi łatwiej jak ma podkoszulkę i bluzkę. Piżamki następne też już dwuczęściowe. Właśnie muszę kupić.

Mati już naprawdę baaardzo dużo mówi, coraz więcej chodzimy bez wózka. Je ostatnio lepiej na szczęście. Wracam do pracy 22.04, więc zaraz w ten wtorek po świętach będę na kilka dni w W-wie pewnie, a potem już w Poznaniu i w wiecznych rozjazdach pewnie. Dzisiaj Kuba ma testy sprawnościowe do szkoły, choć wolałabym żeby dostał się do innej, do której niestety tylko zbiegiem okoliczności by się dostał, bo musiałby tam być od zerówki. Kamila oczywiście nie ma, bo jest na kolejnym obozie i wraca dopiero 30.03. Mój B wyjeżdża dzisiaj z kumplami na weekend, a za to w niedzielę wieczorkiem ja się ewakuuję do Kołobrzegu sama. Muszę położyć fugę na jednej ścianie, bo chłopaki położyli płytki. I sylikon w narożniki. Do tego będę miała czas, żeby przygotować się do pracy, bo jestem zasypana mailami i materiałami.

Nie ma co rozważać i smucić się, że jest nas mniej tu czy więcej. Ile osób zagląda regularnie ile mniej. Wiem po sobie, że zwyczajnie nie zawsze mam czas. Mam też inne rzeczy do zrobienia na komputerze. Nie oznacza to, że nie miałabym ochoty wchodzić i pisać częściej i więcej. Po prostu tak wychodzi. Jak wrócę do pracy, też nie wiem jak będzie.

U nas dzisiaj 23 stopnie i pogoda prawie letnia. Pięknie jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859767 przez mama89muminka
Anna ja cie podziwiam, tyle masz do roboty i dajesz sobie rade, a i wpadniesz czasem na forum :D
Miro juz od pol roku spi w dwuczesciowych pizamkach, body jeszcze teraz zima nosil, ale juz kupowac wiecej nie bede *tzn ja nie kupuje bo wszystko od kuzynki dostajemy, chcialam napisac ze ubierac go nie bede w body :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859853 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859898 przez Majowka
siedze i nudze sie czekajac az sie chlopaki obudza, wiec wkoncu zmiejsze te zdjecia dla AiF i Sloneczka :laugh:

Nasz Salvadorek :) :) :)






i Lucasek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859901 przez mama89muminka
AF masz racje sama elita :D Mironowi tez sie koszulki podwijaja, ale jakos musze sie nauczyc, zeby sie tym zbytnio nie przejmowac, bo kupowac body na dziecko w wieku 2+ nie jest latwo. U nas wlasciwie na roczne dzieci ciezko, wszystko na maluszki...

Majowka Salvi sliczny :) Oby byl taki grzeczniutki caly czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859918 przez mama89muminka
AF teraz doczytalam i musialam sama zobaczyc zeby uwierzyc :D
A Chlopek nie ma zamiaru sie pochwalic nam osobiscie? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859997 przez słoneczko
czesc dziewczynki witam sie wieczorkiem :*

Majowka przesliczny Salvadorek ,wyglada na aniolka;) a zdjecie jak Lucasek karmi Salvadorka bezcenne :* slicznych masz synkow. a powiedz jak sie czuje Twoj tata?

AiF jak tam Filipek?Ty tez jestes zaradna babka;) a tak swoja droga to mi chyba umknelo zdjecie Filupka i Twoje;) wrzuc dla mnie ;)

Olga jestem pod wrazeniem jak duzo Ignas mowi:o Pawelek tylko mama,tata,baba,nie i dzis i nic pozatym ,calymi dniami tylko wyje jak syrena juz na glowe dostaje;)

Bidol jak wyniki taty? podziwiam ze masz czas i checi do kupowania ciuszkow bo ja z tych co by wejsc do sklepu kupic i zaraz wyjsc.

M89m snieg? az niewierze;) uwas w Finlandi to chyba nocy niema w sensie ze w dzien i w nocy jest jasno dobrze mysle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860068 przez daners
...a ja Was tylko podczytuje bo...jestem jakos malo komunikatywna i nawet niewiem co napisac bo juz o odpisaniu kazdej to pewnie mowy niema...
moze kiedys ozyje jeszcze ;-p



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860076 przez mama89muminka
sloneczko tak, wczoraj jeszcze byl, tzn nasypalo w ciagu godziny, bo tak to wczesniej byla ladna pogoda. Na szczescie dzisiaj juz bylo ladnie. Biale noce sa tylko latem, zima, wiosna i jesien jest juz normalnie, czyli ciemno jak w ... czterech literach u murzyna juz po 15. A jak tam czujecie sie z Pawelkiem?

Daners ty malo komunikatywna? nie wierze :D

Bidol focha na dziewczyny strzelilas i chyba jak burza wszystkie sie pokarza w momencie, znajac zycie :D :P

Ja zmykam, bo mi sie spac chce, a tu trzeba posprzatac. Maz dzisiaj wkurzony pewnie wroci bo 12h w pracy, musze sie na to nastawic psychicznie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860101 przez słoneczko
m89m a to juz wiem co do tych nocy jak ty sie przyzwyczailas spac jak jest jasno? ja musze miec ciemno zeby zasnac:/Pawelek jest zdrowy ale sie totalnie zmienil na gorsze:/ ja nienarzekam ciesze sie kazda chwila bo niewiem co bedzie jutro:/

dziewczyny co sie dzieje ostatnio ? co chwile slychac w wiadomosciach ze jakies dziecko zmarlo przez lekarzy, 2,5 latek guza lekarze niezobaczyli, 3 latka na posocznice w szpitalu ja odeslali twierdzac ze nic jej niejest, teraz 7 latek umarl w szpitalu bo przez kilka godz nikt niewszedl do pokoju spr czy cos mu niejest umieral sam , masakra co sie dzieje,powiem wam ze jak Pawelek tak chorowal to drzalam ze strachu bo niewiadomo jak w szpitalu by bylo czy wogole by sie zainteresowali:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860322 przez bidol
Hej kochane.

Dziewuszki ja sie nie obrazilam. To nie tak. Wiem tylko ze jakby kazda z nas miala takie podejscie to watek nie mial by racji bytu i tyle.
Ciesze sie ze jest nas kilka ale aktywnych - i to bardzo bo nie wiwm gdzie bym sobie miejsce znalazla.
Wiecieo mnie wszystko. Wszystkie problemy zale radosci i smutki... wszystko dziele z Wami i nie dziwcie sie ze mi smutno jak kolejna z nas znika bo to tak jakby odszedl ktos bliski i wiesz ze juz nie wroci :(

Af - ze jak.... Chlipek w ciazy????
Co do szmatek to ja to po prostu lubie i tyle :) sprawia mi to noesamowita frajde. Zwlaszcza jak ktos chwali Kame ze tak slicznie ubrana - ze mam to musi fortune na ciuszki wydawac i ochy i achy - a ja kupilam wszystko za 30 zl :) :S przynosi mi to satysfakcje bo ciuchy sa strasznie drogie w sklepach - stac nas - ale za zaoszczedzone pieniadze robimy np remonty w domu :)
Ubranka sprzedaje po Kamie i mimo ze komus wydaje sie ze ona ma tyle ciuchow - to tak nie jest - wystawiam ubranka na bierzaca i mam na kolejne :)
Ale fakt jest to czasochlonne ;)


Af i M89M - co do pogody to u Nas wiosna piekna juz teraz jest 17 stopni a jest 9.30 :)

Anna - ale nie opuszczaj nas.
Z doswiadczenia wiem ze im bardziej jest sie na bierzaco to tym szybciej i latwiej sieodpisuje :)
No i podziwiam Twoich chlopakow :)

Majowka - Salwadorek jest boski - taka piekna kruszynka az chce sie wycalowac go - i pewnie tak pieknie niemowlaczkiem pachnie :) uwielbiam ten zapach :)

Daners - bo Ci pojde i nakopie - dla mnie Ty i Krecik - takie jajcary jestescie - nie gadaj ze malo kontaktowa - echh pisz co u Filipka ??? I to raz :)

Sloneczko ale napisz do allegro ze skarga. Oni maja dane tej babki - nie poddawaj sie. Na skrzynce pocztowej masz z nia @ przeciez. Ja bym walczyla - a zeby jej tylko nosa utrzec....
Tata bedzie mial naswietlania ale takie lekkie i hormony bedzie dostawal - bo on ma oba stawy biodrowe wymieniane i radioterapia mysi byc slabsza. Jestem dobrej mysli :)
A jak twoja walka z choroba?? Jak mogę zapytac. Jak nie chcesz o tym mowic to ok - rozumiem ;)

Olga - lato macie? Pewnie od rana juz na dworze jestescie :)

M89M - snieg !!!!! Masakra - zaplakala bym sie chyba :(

Mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialam ♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860333 przez bidol
Bylam widzialam czytalam - tak chlopek jest w ciazy.
A tak swoja droga - AF widzialas jaki ruch na czerwcowkach ??? Jedna strona przez 3 tygodnie jak sie nie mylę :(
Nie chce zeby u nas tak bylo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860368 przez słoneczko
czesc kochane :kiss:

Bidol musze czekac do badan niestety no chyba ze pogorszy mi sie stan zdrowia to mnie wezma wczesniej :( coz takie zycie, ciesze sie tym co mam , narazie jest ok nieczuje sie tak zle :)

Dzisiaj zapowiadaja u nas burze ale juz widac ze pogoda sie psuje :(

Chlopek jest w ciazy i nic nam nienapisala?

Glowa mnie cos dzis boli :( Pawelek spi na drzemce, maz na silowni a ja sie nudze :dry: zaraz sie obudzi lobuz i juz niebedzie tak wesolo. Swoja droga to niewiem co ostatnio jest Pawelkowi ale jak tak dalej bedzie to mnie wykonczy :laugh:

milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860399 przez bidol
Słoneczko - trzymam kciuki ♡ grunt ti pozytywne myslenie :)

Moze Pawelrk przechodzi bunt 2-latka -??
Nie martw sie my wszystkie tu to samo przechodzimy ;) no moze procz Majowki bo Lucasek grzeczny jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860435 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl