BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 1 miesiąc temu #861076 przez słoneczko
wkoncu Pawelek zasnal :/

Olga pojechalismy do nich i powiem Ci ze byli w takim szoku ze niewiedzieli co powiedziec, jakali sie , zaczeli sie glupio tlumaczyc kretacze ,niechcieli nam oddac wmawiali mi ze to ja zniszczylam wozek a teraz chce sie go pozbyc oj jak sie moj maz zdenerwowal to odrazu oddali kase ;) wiec kase oddali tylko pewnie otworza nowe konto na allegro i dalej pewnie beda oszukiwac ludzi

bylismy jeszcze u znajomych co maja 3 letnia coreczka powiem wam ze ona to dopiero diabel;) Pawelek tam zrobil sajgon chodzil z pokoju do pokoju i wszystko wynosil , mieszkanie wygladalo jakby przeszla traba :/ oj strasznie nieznosny sie zrobil.

Dobra ide kolacje zrobic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861101 przez Majowka
Sloneczko, super ze sie udalo!!!!

Tata, ach, niedobrze. Ale niebezpieczenstwo juz zazegnane. Wzrok juz nie wroci, reka ma zapalenie zyl w dwoch miejscach. Na szczescie hemoglobina ok, wiec oby do przodu. Mowi, Ze bardzo slaby jest I do Portugalii juz nigdy nie przyleci.... Oby to bylo tymczasowe! :(

Olga, no nasz Sal jak zwykle- spal! Karmilismy tylko w miedzyczasie :laugh: mimo halasu, kolacji, muzyki, tv, spal caly czas z nami w salonie :)
Super ze Ignas juz wydobrzal! :kiss:

KM, u nas juz chlodno, ale nawet jak jest 20st to bron boze tsherta, Bo to zdradliwa pogoda I latwo sie mozna przeziebic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861106 przez krecik
Hej, Bidol ma racje-im wiecej wpisow tym ciezej nadrobic

Tak po krotce, w piatek w nocy znowu dostal goraczke, pojechalismy w sb na izbe przyjec-czekanie na co najmniej 5 godzin! Juz mialam stasia rejestrowac, a ktos powiedzial, ze w przychodni niedaleko niema wogole kolejki, ostatecznie bardzo mila lekarka powiedziala, ze osuchowo czysty lekko czerwone gardlo i ze jesli nie bedzie mial jakos strasznie duzej goraczki to wstrzymac sie do pon czyli jutro idziiemy, ale kiepsko to widze, bo juz zaczal wieczorem kaszlec i ma katar,
Pozatym lekarka zwrocila nam uwage, ze jestblady (to akurat po mnie) , ale jeszcze zrobimy morfologie, pozatym mamy jakis szmer w serduchu (mozliwe, ze od goraczki), watpie czy nasza pediatra cokolwiek uslyszy, bo gdy tylko ja zobaczy zaczyna wrzeszczec wnieboglosy:(
Bidol, Ty chyba cos pisałaś o szmerach? Moglabys przypomniec temat? Thx

Olga, jak to Was by na Ip w szpitalu nie przyjeli? Trzeba miec zawsze przygotowany tekst ja nie jestem lekarzem i nie jestem w stanie ocenic czy to cos powaznego czy nie, dobrze, ze Ignasiowi tak szybko przeszko

Sloneczko, jak to mowia podlosc ludzka nie zna granic, zeby was jeszcze jie obsmarowali na allegro

Km, oby Kacperkowi szybko przeszlo

Aif, ale przystojniak! Oj bedzie lamal serca bedzie!

Milego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861160 przez Olga
krecik na IP przyjmą,ale tam lekarze się nie nadają,oni nawet dorosłym diagnozy nie potrafią postawić,a co dopiero dziecku :( ja zawsze w takich sytuacjach,jak dzieci chorowały w święta,albo weekend,to szłam od razu na oddział dziecięcy i tam nas jakiś pediatra badał,a teraz jest prawo,że tylko z dziećmi do roczku można tam iść,ale że wiedziałam,że akurat ma dyżur znajoma pediatra,to nie czekałam na pogotowiu,tylko od razu poszłam na oddział :)

słoneczko super,że udało wam się odzyskać kasę :) ja to już straciłam nadzieję,że kiedyś odzyskam za wózek z Tablicy :(

Ignaś latał cały dzień i wszystko ok,tylko nie chciał kaszki wypić na noc,ale wczoraj było to samo,a rano wielce głodny i mnie wyganiał po butlę :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861229 przez malgosiask
Witam,

Jestem położną. Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej połogu :) Z góry dziękuję.

moje-ankiety.pl/respond-61229/sec-KgcPphD3.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861416 przez słoneczko
czesc dziewczyny przywitam sie, unas pada deszcz i chlodno wiec znow siedzenie w domu nas czeka:(

maz znow chory, jak chlop sie chory w domu to gorzej niz dziecko :/

Majowka zycze zdrowka taty , napewno bedzie dobrze:* to masz aniolka w domu ;)

Krecik zdrowka dla Stasia:*

Dziewczyny ja niewiem co jest z Pawelkiem od kilku dni robi rzadkie kupy ale tak duzo robi w pampersa ze az sie wszystko wylewa nawet po 3,4 kupy dziennie , Od czego moze tak robic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861454 przez krecik
Hej,
Myjuz po wizycie, maly narazie zdrowy , nawet juz bardzo nie goraczkuje, mamy mu zrobic mocz, a morfologie za tydz za dwa jak juz nie bedzie tyle osob chorowalo, szmer w serduchu fizjologiczny, ale wysle go jeszcze do kardiologa

Narazie czekam na paczki- siostra robi dzisiaj zakupy:d

Sloneczko, swiete slowa z tym chorym mezczyzna! A kupa moze zabki mu ida lub jakas wirusowke ktora slabo przechodzi, ale dawaj mu priobiotyki

Olga, widzisz pomylilam ip z oddzialem:) jak dzisiaj ignas?

Majowka, my narazie nie rezygnujemy z bodziakow, bedzie je nosil dokad bedzie w pampersach dla mnie to praktyczniejsze, zwlaszcza, ze on chudziutki i ja siknie to odrazu pampers mu leci do kolan lub sie przesikuje, zdrowka dla Taty:)


Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861472 przez km
hej dziewczyny ja ten tydzień 2 zmiane mam :angry: . U nas dzisiaj znowu zimnica, ale Kacper już gorączki nie ma więc właśnie grabi liście z babcią w ogródku :)

krecik-widzę że i Was dopadła gorączka, ja to już tutaj tylko z gorączką to nigdzie nie jeżdże, na weekendzie nie ma opcji żeby spotkać w szpitalu lekarza, tylko pielęgniarki przyjmują :angry: , zresztą jak sama gorączka to i tak tylko paracetamol albo ibuprofen by mi powiedzieli żeby dać, to to i ja wiem nie będąc lekarzem :angry: , ostatnio też tak miał ze tylko 2 dni gorączka i nic więcej, wczoraj jeszcze miał na wieczór 38,5 , ale dzisiaj już jest ok. tutaj jak Kacper się urodził to od razu dostałam książeczkę z czym iść do lekarza, a z czym nie , kiedy wzywać pogotowie,jakie leki dawać , dzięki temu na pewno mają mniejsze kolejki.

słoneczko-mój robi takie kupki jak wypije sok jabłkowy, codziennie je zwykłe jabłko nic mu nie jest, a po soku od razu biegunka :( . Dobrze że udało ci się odzyskać kasę za wózek.

majówka- zdróeka dla taty, będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861549 przez daners
hej :)

kurcze u nas tez pogoda do d.... gdzie ta wiosnaaaaaa

Olga super ze sie polepszylo i apetyt wrocvil :)

sloneczko to maz twardziel ze sie przestraszyli hahah :):) fajnie...

a z czego te garaczki hmm jakis wirus panuje hmmm oby nieee ;p

krecik my tez mamy szmery n serduszku...ale my mamy obserwowac i tyle Bidol juz wiecej w tamecie bo Sebek ma wiec poslucham i jaa co ma do powiedzenia ;-p no Bidol .....

AF no sliczny Filip i te ciemne oczka ooooch :):):)

Milego dejsaaa zycze ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861570 przez Olga
Hej. Pochmurny dzień dzisiaj,ale rundkę do bankomatu zrobiliśmy,Ignaś jak usłyszał,to zaraz swoją kartę znalazł ha ha,już wie,co tam się robi w bankomacie :) zaliczyliśmy jeden lumpil i 3 koszulki na lato fajne znalazłam :) uśpię małego i szykuję się do pracy,zjadł dzisiaj ładnie cały talerz ogórkowej i kaszkę rano wypi,więc jest ok :) km ja to boję się gorączki,zwłaszcza jak jest 39 i powyżej i jakoś nie umiem tylkozbijać,w gardło sama nie zajrzę,nie znam się na tym,nie wiem też,co tam w oskrzelach może się dziać,więc jakoś jestem spokojniejsza,jak go pediatra osłucha,tym bardziej tyle się sLyszy o tych sepsach itp :( panikara jestem może,ale nie mam daleko na szpital,więc wolę być pewna,no bo bez powodu ta gorączka się nie pojawia :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861576 przez Daria23
Hej Kochane:-):-):-)wróciła córka marnotrawna:-*:-*:-* odrazu mówię że nie zapomniałam o was poprostu ostatnio problem z czasem. Tymi zrobil się strasznie przyczepny tzn wszędzie nas ciągnie nie chce się sam bawić ciągle chce być w centrum uwagi co najgorsza nie mogę nawet pogadać przez telefon bo zaraz mi go zabiera denerwuje się wogóle nim się bawić nie mogę stąd też długa nieobecność na forum śpi łobuz tak krótko w ciciągu dnia że ledwo zdążę obiad ugotować.Prócz tego jego bunt już zmalał zaczyna się ładnie słuchać nie wpada tak często w szał jak kiedyś:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861582 przez Daria23
Poza tym bardzo się stęskniłam za wami i naprawdę miałam wyrzuty sumienia że nie mam czasu ani was poczytać ani nadrobić ech wogóle dziewczyny nie mam ani chwili ostatnio dla siebie muszę chyba wziasc za Tymka i wytłumaczyć jakoś że też mam swoje potrzeby

Dziewczyny ale nie obraziłyścię się na mnie prawda? I przygarniecię mnie spowrspowrotem?:-):-):-):-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861601 przez Daria23
Olga-czytałam że znalazłaś pracę chciałam ci pogratulować super zawsze sobie dorobisz. Cieszę się że Ignas zdrowy. A jak wasze nocnikowanie? Jeśli już pisałas to wybacz ale mam straszne braki w utym co u was:-(

Majówka -przykro mi z powodu taty i życzę mu naprawdę dużo dużo zdrowia!!!!majówka masz cudownych synów!!!!Salvi jest taki słodki!!!!

Słoneczko-już jestem:-)miałam naprawdę ostatnio problem z organizacja ale staram się naprawdę was nie opuścić!! Życzę i tobie Kochana dużo zdrowia i wytrwałości! !! lejesteś naprawdę dzielan. Co do buntu nie martw się minie mu Tymi był nieznośny a widzę że pomału wraca nasz dawny Tymi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861623 przez Daria23
Bidol-jestem:-)ech teraz obiecuje poprawę za długo mnie tu nie było i drażni mnie fakt że mam tyły straszne. Powiedz po krótce jak u was? Jak tam Kamcia? Migneło mi się że wszystko jest jej:-)mnie to drażni u Tymka że sam się nie chce bawić i mnie ciągnie do pokoju ale tylko chwyce jakaś zabawkę to jest hałas a traktor to już wogóle rzecz zakazana:-):-)
Jak twój tata?
A uszka Kamilki?
Okulary Sebkowi tę czarne wzięłas? KŁadnie mu w nich:-)

Ech młody już się obudził i wyzywa już mnie za telefon:-\

A tak jeszcze jedno zgodziliśmy Tymkowi łóżko w tym tyg ma przyjść ciekawe jak to będzie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861628 przez Daria23
Dobrze przeczytałam Chłopek w ciąży???? Ale jaja fajnie jej:-)coś jeszcze mnie ominęło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl