BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863652 przez Anna77
No i oczywiście, nic prawie nie kupiłam :( Oj ja to mam spory problem z robieniem zakupów.

A przy okazji, bo ostatnio zapomniałam:
Kamyczka daj mi znać w której prokuraturze pracujesz, może jak będę w W-wie po świętach to jakoś uda nam się spotkać :)

Lusia no właśnie, po świętach będę w W-wie i choć pewnie poza pracą czasu będzie niewiele, ale pamiętam o Was :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863665 przez daners
dobry wieczorek ;-p

zeby niebylo ze pochwalilam sie i mnie tyle niebylo.... praca na druga zmaine powoduje bak czasu ogolny na cokolwiek ;/;]

nadrabialam i Olgi niebylo hmmmm dziwne.... ;]

Bidol Kamyka zas chora - zdrowka . przekichane masz-oby Sebka nie zarazila, bo to juz wogole szpital... aaa to alergia wiec cale zycie przerabane ;/

Daria ale Tymi sie zmienil ;] szczegolnie foto na awatorku, te wlosy blond dluzsze - taki inny :) tzn ładny ładny chlopczyk :)

Majówka no pozazderoscic radzinki :) i pomocy- bo to na wage zlota:) fajnie tak to mozna zyc ;-p

Lusia ja jeszcze nie zaczelam przygody z nocnikiem. Dzis mnie mama az upomniala ze najwyzsza juz pora ;/ kurde ciezko sie zabrac ;]

Bidol a co do diety mojej gdybys wiedziala ile ja jem teraz hehehe ;-p

no nic zbieram sie do lozka bo maz narzeka ;-p heheh

dobrej nocy i buziaczki ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863747 przez AniaiFilip
Hej dziewczyny

Ja pobudke nad ranem mialam na zmiane pampersa I wyjmowanie smoczka zza lozka :angry:
Olga- jednak niezupelnie przeszlo.

Daners- Ty masz ciagle druga zmiane? A mam pytanko Twoj Filipek jeszcze 7 zabkow ma czy nie uaktualnuasz?
Filipek z dxiadkami jak Ty w pracy prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863755 przez mama89muminka
Daria moze u prababci ci wypadly? 100 zl troche szkoda...

Bidol u nas wlasnie cieplo! I dalej dzieciaki w kombinezonach, ja nie rozumiem tego. I jak nocka?

AF moze i masz racje z tym buntem. Miro tez sie tak wije, a klada mi sie na przsciu dla pieszych i korek robi, bo wcale sie podniesc nie daje :dry: Fotelik super :)

Anna moze innym razem zakupy sie udadza.

U mnie znow robotnicy, ciekawe kiedy sie to skonczy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863971 przez km
Hej dziewczyny wpadłam tylko na chwilkę, dzisiaj wyjątkowo zamiast na 15:30 muszę byc już w pracy przed 14 mamy ważne zebranie z szefem o tym co dalej będzie z naszą firmą :( , normalnie jest taka nerwówka w pracy każdy tylko ploty powtarza, ale dzisiaj się wszystko wyjaśni. Jeszcze przed pracą muszę zawieść Kacpra z babcią do szkoły mojej siostrzennicy na przedstawienie :) zobaczymy jak się będzie zachowywać, na szczęście trwa ono tylko pół godz.

AiF- ja tam też w jakieś bunty 2-latków nie wierze, po prostu dzieciaki są już większe i próbują postawić na swoim, mają swoje zdanie, wiedzą czego chcą a wiadomo że inaczej nie potrafią tego wyrazić jak krzykiem :silly:

Daria-zobaczysz znajdą się w najmniej spodziewanym momencie i jaką wtedy będziesz miała niespodzianke :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864165 przez AniaiFilip
Hej dziewczyny

Tez tak macie ze zaplamujecie sobie milion rzeczy jak maluchy pojda spac a jak juz zasna to za nic sie nie bierzecie?
Ja taka wlasnie jestem, normalnie nic mi sie nie chce po tym jak zjadlam obiad poprawilam lodem a teraz rozkosztuje sie kawa w spokoju.
Trudno najwyzej nie bedzie zrobione I co sie stanie :laugh:

Jak Wam dzien mija?

Km- Powodzenia ze spotkaniem. Czekamy na wiesci oby dobre byly.

Anna- Jak Mati lepiej juz troche?
A co za zakupy planowalas?

Olga- Pojawiasz sie I znikasz :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864177 przez Majowka
hej,

AiF, goscie dobrze. Wlasnie zwiedzaja. Mialo padac, ale nawet ladnie bylo, tylko wietrzenie. Nie poszlam dzis z nimi. Bylam tylko z Lucaskiem na placu zabaw i w centrum...ale za duzy wiatr jak na spacery z dziecmi.
Jutro juz wylatuja! :(
szkoda ze tak krotko

ogolnie u nas wszystko dobrze. Czytalam sobie na necie czy to normalne, ze dziecko miesieczne tylko spi i wiele jest takich mamusiek :) tez sie zastanawiaja czy to normalne hehehe

myslicie juz o Swietach Wielkanocnych? kupujecie dzieciom cos na Wielkanoc?
ja sie przymierzam do kupna slizgawki lub hustawki do ogrodu, lub taki plastikowy domek...

ciekawe jak Lucasek zareaguje w tym roku na pisanki i swieconke hihi

Daria, przykro mi z ta stowka :( :( oby sie jeszcze znalazla!

Bidol, zdrowka dla Kamilki!

KM, napisz co tam po spotkaniu z szefem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864180 przez krecik
Hej:)

Rzeczywiscie ciezko odpisac wszystkim jak sie nie jest na biezaco, maly mi spi, od pon. nie ma goraczki, ale dopiero dzisiaj wyszlismy z domku, pogoda tez nie rozpieszcza niby cieplutko, ale jest bardzo mrozny wiatr,
Cos nam mocz , badanie, wyszlo nie bardzo, ale lekatka kazala powtorzyc jak juz nie bedzie mial infekcji, jestem dobrej mysli

Aif, ja zawsze najpierw odpoczywam, dopiero robie, a dzisiajto juz wybitnie mi sie nic nie chce-glowa mnie cos boli
A co do fotelika, te tylem sa najbezpieczniejsze, ale u nas by sie nie sprawdzily, Stas lubi wszystko widziec, pozatym ja go lubie widziec, bo czesto gesto jezdze z nim sama i wtedy mi go latwiej uspokoic

Km, nie stresuj sie i tak bedzie co ma byc, a Twoje zmartwienie jic nie zmini, bynajmniej trzymam kciuki, zeby bylo ok! Czekamy na info!

Daria, 10 zeta szkoda, a co dopiero 100! Tymus jak zawsze piekny:)

M89m, od Mironka to nasze chlopaki beda brac lekcje nt jak podrywac dziewczyny;)

Anna77, zakupy najlepej wychodza gdy sa nieplanowane:) wow jak Ty tak wszystko potrafisz zrobic, to po co Ci 4 facetow w domu?:>

Bidol, moze alergia, Was to zawsze cos zlapie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864194 przez AniaiFilip
Krecik- Jak mojej mamy nie bylo to maz tez wozil Filopka sam ale nie wiem jak mial by go wtedy uspokoic. W lusterku go widzial wiec I Filipek jego tez. Moze trzeba bedzie Filipkowi lusterko zamontowac na wszelki wypadek. Sama sie boje jak to bedzie ale eyjscia nie ma musi sie przy wyczaic. Pluses jest to ze teraz mama bedzie wiec raczej sporadycznie bedzie tylko z kierowca jezdzil a jak ktos z tylu usiadzie to bedzie na wprost I bedzie mozna fajnie sie bawic.
Ja jeszcze ani razu moczu u Filipka nie badalam tutaj tego nie robia.
Widac ze juz na prosta wyszliscie wiec bedzie dobrze.
A tapetujecie juz?

Majowka- Ooo to krotka ta wizyta!
Zobacz jaki skarb ci sie trafil ze tak ladnie spi I grzeczniutki jest.

Ja o prezencie nie myslalam babcia bedzie to najlepszy prezent dla wszystkich :laugh:
A swoja droga jak Filipek zobaczy swieconke to zaraz bedzie chcial ja zjesc
:laugh: ;)
Nie boicie sie o to? Filip ma alergie na slowo nie wiec pewnie bedzie histeria chyba ze dam mu paluszki na czas swiecenia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864225 przez krecik
Aif, jak Filipek bedzie mial towarzystwo z tylu to bedzie sie dobrze jezdzilo:) ja o Wielkanocy jeszcze nie myslalam wogole, u nas prezentow sie nie daje, moj nie ma zapalow dojedzenia, gorzej jak do koszyka ze swieconka bedzie sie chcial dostac zeby sie pobawic
Nie tapetujemy, narazie czekamy na pana mareczka, pewnie przyjdzie w przyszlym tyg, ale wkoncu wzielam sie za rzeczy w ktorych juz nie chodze inie bede chodzila i wywoze na wies, oj zrobilo sietroche miejsca, zrobilo, jeszcze tylko powyrzucam ciuchy meza i bedzie git, bo niech mi ktos powie po co mu 20 starych koszulek do spania!

Majowka, stas spal po 22h na dobe do 6 tyg, potem mus ie przestawilo i myslalam, ze jest wtedy dopiero cos nie tak;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864228 przez mama89muminka
KM nie dziwie sie ze nerwowo u was, mam nadzieje jednak ze bedzie ok.

AF ja tak mam codziennie :D Czasem jak wiem, ze MUSZE cos zrobic to Miro na przekor wszystkiemu nie spi. A jak spi i przydaloby sie posprzatac, to ja tylko leniuchuje, chyba ze mi balagan zaczyna grac na nerwach

Majowka ale ci dobrze takiego aniolka miec :D Ja o swietach mysle, ale swieconek nie bedziemy chyba robic. Ostatnio w ogole sie rozleniwilam i postanowilam do kosciola chodzic tylko raz w miesiacu na polskie msze bo nie chce mi sie z mlodym co tydzien uganiac :P Poza tym u nas w rodzinie nie ma zwyczaju "prezentowania sie" w Wielkanoc

Krecik dobrze, ze Stas juz lepiej sie czuje. A swieze powietrze na pewno mu nie zaszkodzi.

My wlasnie po krotkiej wizycie na placu zabaw, jestem w szoku bo Miro wcale sie nie chcial bawic. Zazwyczaj go sila z placu zabieram, a teraz... :cheer: Nie wiem co mu sie stalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864392 przez Daria23
hej Kochane ja się tylko przywitam kurde napisałam tak wielkiego posta poczym mi się skasował:( Nie mam sił pisać nowego.
U nas oki dziś cały dzień na dworku Tymi widać że żyje na dworze:)

Majówka mi wyjęła z ust te pytanie co kupujecie maluchom??
ja chciałabym Tymkowi kupić jakąś edukacyjną zabawke bo przyznam się szczerze bardzo mało ich ma;/ Jakimi zabawkami edukacyjnymi bawią się wasze maluchy? bo nie mam pojęcia co kupić.

Zaraz lecą "Przyjacióki" uwielbiam ten serial:)

Sorki za taki krótki post ale mam lenia drugi raz pisać:)
Do jura babeczki Karaluchy pod Poduchy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864424 przez lusiamamanikosia
Daria ja miałam dziś to samo odpisałam każdej biorę dalej a tu wszystko zniknęło :( więc jutro jak Niki pójdzie spać to odpiszę bo dziś już sił tak samo nie mam...

Majówka - Niki też tylko spał i jadł , nie miał kolek ... więc leżał albo ja bujaczku albo w łóżeczku i spał i co 3 godziny równo z zegarkiem butla z mlekiem :)

my na wielkanoc nic nie kupujemy małemu , ja tego nigdy nie miałam znaczy mi nikt nie kupował nic na wielkanoc pozatym kasy i tak nie ma ... może babcia coś mu kupi ... ja bardziej myślę czy kindera takiego wielkie jajo kupić lub zajączka i tyle :)

AiF - ja tak mam - mówie sobie to zrobie i to a jak dojdzie do tego że Niki zaśnie to ja chce też sobie poleżeć w spokoju wypić herbatkę nie spiesząc się i dupa wychodzi z moich zaplanowanych rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864430 przez Olga
Hej,ja też tylko na chwilkę.Nie mam siły,jestem chora,a w robocie mycie okien od wczoraj,już 7 umyłam,ale to może 1/4 tego wszystkiego :( Ignaś i Olga chorzy,dzisiaj Rafał był z całą trójką sam u lekarza,bo Marika z wynikami swoimi też była,Olga ma anginę,Ignaś gardło czerwone-dlatego ten brak apetytu :( oboje mają antybiotyk i w aptece od soboty zostało 160zł :( Ja dzisiaj byłam u onkologa,zarejestrowałam się na usg piersi,ale dopiero na 29 maja,a na tomograf mam na 1 kwietnia,tak że dzisiaj dzień łażenia po lekarzach :(

Idę na sprawę dla reportera-poleżę trochę,bo ledwo żyję :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864440 przez lusiamamanikosia
Olga - ojej biedactwa - to dużo zdrówka Wam życzymy oby szybko przeszło !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl