BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 1 miesiąc temu #865684 przez lusiamamanikosia
Aif - niom troche sobie odpoczęłam bo Babcia mówiła żeby sobie latał i się bawił , a Niki wpadł na pomysł i latał i przynosił nam różne kamienie duże i małe a ja sobie siedziałam na ławce i się wygrzewałam :D co do Łazienek się zgodzę są super jedno z moich ulubionych miejsc bo aż tak się nie czuje tego motłochu zwiedzających wycieczek bo na Starówce jest okropnie pełno ludzi a ja tego nie lubię a w Łazienkach to jakoś się rozchodzą Ci ludzi i nie odczuwa się tego :)

Dobranoc Ania :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865688 przez Olga
Hej.Ja jestem,czytam,ale nie mam siły odpisywać :( Z nosa mi leci,zatoki bolą :( Marikę też już dopadła choroba,więc jedni dochodzą do siebie,a my teraz z Mariką cierpimy :(

U nas dzisiaj piękna pogoda-pod słoneczko na termometrze 32 stopnie było :blink: ale ja nie odważyłam się rozebrać małego,chodził w bezrękawniku i w body i bluzie :) jest na antybiotyku,zresztą ja jak się ostatnio rozebrałam na krótki rękaw,to teraz mam za swoje :blink: już nie będę nigdy taka głupia,bo to zdradziecka pogoda :(

Ignaś dzisiaj oducza się smoczka :ohmy: :ohmy: :ohmy: nie chciał zjeść obiadu przed spaniem,więc mu powiedziałam,że wszystkie gajdki zabiera policja :silly: on już jest na etapie,że jak coś zrobi źle,albo coś zbroi to potulnie jak baranek idzie do pokoju,więc poszedł na łózko,położył się i nawet nie zawołał smoczka :lol: troszkę się pokręcił,połozył poduszkę na głowę i zasnął.Jak wstał i zawołał,to już byłam przygotowana i smoczek był przecięty,włożył 3 razy do buźki i wypluł,a później po spacerku wyrzucił go do kosza :lol: teraz zasnął bez smoka,z misiami,zobaczymy jak w nocy :unsure: jak noc prześpi,to już mamy z górki-gajdki pójdą w zapomnienie :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865721 przez krecik
Hej,
Ja tqk szybko tylko sie zamelduje, bo od piatku jestesmy u tesciow i odpisac nie mialam kiedy, wczoraj bylismy nad jeziorkiem i w wesolym miasteczku, dzisiaj uuz jedziemy domoich i wroce w srode:)

Trzymajcie sie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865807 przez Majowka
czesc dziewczyny,

U nas znowu cos! Lucasek wczoraj w nocy strasznie plakal, wiec w sobote rano pojechalismy na IP i zapalenie uszu! to rzez to nasze zwiedzanie pewnie, bo bardzo wietrznie bylo :( :( :(
wiec antybiotyk mamy na 10 dni

U nas zrobilo sie bardzo zimno! jak zima tuta, brrrrrr

Salvadorek znowu ma katar...ale osluchal go lekarz i nic wiecej na razie, wiec tylko sol fizjologiczna mamy podawac.

Wczoraj bylismy pierwszy raz z dojka w restauracji na obiedzie!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:
Udalo sie, zjedlismy w spokoju, bo oboje smacznie spali, Lucas akurat mial drzemke a Savadorek, widomo, norma hihihi
To byly urodziny siostrzenca Antonio, wiec taki dlugi rodzinny obiad.

Pogoda do bani, wiec dzis pewnie bedziemy siedziec w domu. Antonio mimo wszystko wchodzi do tej lodowatej wody w deszczu czy w burzy, ja nie wiem jak on moze...to dla mnie niepojete, zeby wogle sie rozebrac w takiej zimnicy, a co dopiero wejsc do oceanu z 16st tem! brrrr

Moze do centrum hand. sie wybiore, bo musze kilka ciuszkow Lucaska wymienic.

Olga, gratuluje! ale gladko poszlo!!!!!! Ignas madry chlopczyk!!! Super!

Bidol, Przykro mi z powodu telefonu! Na pewno da sie naprawic!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865835 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865836 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865840 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865886 przez km
hej dziewczyny co tam porabiacie? U nas od wczoraj piękna pogoda. W sobotę niestety pracowałam do 15:30 a popołudniu wybraliśmy się do Bristolu do Ikei, nakupowałam pierdół i nowe łóżko do naszej sypialni, bo mąż sobie wymyślił king size i tylko w Ikei są największe, teraz nasza sypialnia to tylko wielkie łóżko i komoda :) dzisiaj może pojedziemy do jakiegoś parku.
Wczoraj tak się wkurzyłam w pracy że aż się cieszyłam że nasz przenoszą , wymyśliłam że jak uda mi się zajść w ciąże do końca wakacji, to od września spróbuję przenieść się tylko na pierwszą zmianę i pójdę do collegu wieczorami na księgowość w sumie związane z moimi studiami, a jak się nie uda to na pewno od następnego roku :)

kamyczka-coś Cię długo nie było, napisz coś więcej co tam u Was słychać, jak sobie ciocia daje radę z Dominikiem :)

majówka- zdrówka dla twoich chłopców, zaraz pewnie przyjdzie do Was od razu lato :)

AiF- do Was ładna pogoda nie dotarła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865893 przez Olga
Hej.

U nas piękna pogoda,już od 10 byliśmy na dworku :) bez smoka oczywiście jesteśmy cały czas :( żal mi małego jak zawoła,ale muszę być dzielna,bo widać,że mu wcale nie jest potrzebny,tylko zwykłe przyzwyczajenia :) gorzej będzie jutro,jak Marika z nim zostanie po południu,żeby mu czasem nie dała :blink: Jak wstanie to lecimy na placyk :blink:

majówka zdrówka dla chłopaków :kiss: uszka lubią powracać :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866236 przez AniaiFilip
Hej Mamuski

My dzis lecimy jestem w rozsypce bo usnelam przy usypianiu Filipa( w makijazu zreszta). Prasowanie I pakowanie na dzis wiec zostalo:(
Jeszcze bilet musze gdzies wyseukowac , masakra!

Olga- Super gratuluje rozstania ze smoczkiem oby dzis tez gladko poszlo. A ja strasze Filipa za twoim przykladem policja jak czegos nie chce zrobic. On nie wie co to policja a sie slucha :laugh:

Km- Zimno nie jest ale cieplo tez nie:(

Majowka- Oby szybko minelo u Lukaska te zapalenie uszu I Salvadorek tez niech juz nie kicha. Taka pogoda ze nie trudno o przeziebienia. U Was juz niedlugo lato! :)

Ok dziewczyny nie dam rady odpisac wiecej.

Do uslyszenia z pl...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866349 przez bidol
doberek

ja juz z humorkiem ciut lepiej ale Kamka mnie zaraziła - kaszel karar - i gorączka - czuje sie okropnie :(

Olga - wow - odsmoczkowywania :lol: super - ja kamie też ograniczam - dostaje na noc i w południe - tylko do spana - choc ona pośśie troszke i wypluwa :) wiec mnie to jakos nie martwi - choć jak nadchodzi wieczór - to tylko moma non stop woła :lol:
Zdrówka dużo Wam życzę - wiem przez co przechodzicie :dry: :kiss:

Majówka - zapalenie uszu nie jest z przewiania !!! - jest albo wirusowa albo z katarku - poza tym zapalenie uszu lubi nawracać - to tak jak angina lub opryszczka - jak raz zachorujesz to masz juz skłonność do tej przypadłości :silly:
Więc się nie zamartwiaj - to nie z Twojej winy :kiss:
Dużo zdrówka Wam życzę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kamyczka - no nareszcie - :kiss: :kiss: :kiss: - co do bab w pracy - hmmm- też wole z facetami pracować - baby lubia rywalizować :silly:


KM - twarda dziewucha z Ciebie - dasz rade - a pomysł z dzidzią jest bardzo dobry :woohoo:

AF - daj znać :kiss: :kiss: :kiss:

Kamie wyszły dwie 5-tki :lol: - jeszcze tylko dwie i ząbkowanie mamy z głowy :woohoo: :woohoo:
poza tym jest wspaniała - nadal charakterna - piszczy płacze itp ale juz przywykłam - jest bardzo dziewczęca - uwielbia smarować buzie kremem - patrzy co ja robie i chce to samo - perfumy itp
poza tym uwielbia bawic sie lalkami - myje je chusteczkami usypia w wózku całuje - takie to słodkie :woohoo:
ma swojego ulubionego misia - i bez niego ani rusz - zastępuje sobie nim smoczka - widać że czuje sie z nim bezpieczniej :lol: tak więc jest z nami na każdym spacerku :kiss: wieczorem - przed spaniem nakładam jej maseczkę i sie sama inhaluje - ja schodzę do kuchni robie jej mleczko - ona ogląda bajkę i ładnie wdycha - :lol:
uwielbia sie ostatnio przytulać - głaskać - no i wszędzie muszę byc ja :woohoo:
Kocha buty - :S sama zakłada - bez problemu - ubiera sie - np bluzę na nogi zakłada :side:
taka mała kobietka mi juz rośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866362 przez Daria23
Hej Kochane witam się po weekendzie.U was też jest taka piękna pogoda?wczoraj było cudownie Tymi biegał sobie w bluzie i w czapce z daszkiem ech kocham taką pogode:)::)
W sobote przyjechali znajomi i zrobili,smy pierwszego grilla w tym roku:)fajna sprawa:)A jeszcze znajomi ogłosili że w przyszłym roku biorą ślub w maju więc szykuje się imprezka:)

Wczoraj byliśmy na imieninkach u mojej siostry wyprawiła je pod gołym niebem także cały dzień na dworku:)
A i dostaliśmy wczoraj zaproszenie na wesele 16 maja:)Szykuje nam się kolejny rok wesel bo prócz tego jeszcze mamy dwa w tym roku:)Fajnie ja uwielbiam wesela:)

Bidol-przykro mi z powodu telefonu:(:(wiem jak się cieszyłaś na niego i jak ci się podobał;/ ale co zrobić takie rzeczy się zdarzają:(

Km-oja no to wsumie dobra i nie dobra wiadomość dobra oczywiście dlatego że będziecie się starać o dzidziusia:):) fajnie będzie mała różnica wieku także tylko kibicować wam:)

Daners-w weekend przeważnie jest strajk na forum-raz że sobotnie sprzątanie no i ukochani mężowie w domu:)

Olga-wooow ale super a właśnie miałam założyć wątek jak oduczycie małych smoków:) kurcze to fajny pomysł z tym przecięciem może i ja tak spróbuje. wiem że wam ciężko ale stanowczość najważniejsza.Kurcze też bym chciała już oduczyć Tymcia tego rzuchlenia:P
Dużo zdrówka:*

Majówka-ojojoj i dla was dużo zdrowia ech te choroby po co je ''Ten'' u góry wymyślił?!
Fajnie że wypad do restauracji udany:)

Kamyczka-jej no jak fajnie że zajrzałaś:) Jak tam Dominik opowiadaj ?Mówisz że w pracy atmosfera kiepska?tak to jest zawsze jak za dużo bab siędzi razem:)

AniaFilip-bezpiecznej podróży:*:*

Jak tam u was po zmianie czasu???U nas bez zmian Tymi wstał tak samo jak zwykle:)
Chyba nam pomału idą zęby bo mały źle śpi w nocy i kupki ma takie ostre że normalnie dupka opszczypana-do tego marudzenie itp. ciekawe tylko które wyjdą.
Nic lece obiadek pichcić!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866366 przez Daria23
Bidol-oj zdrówka Kobito dla ciebie:)I gartki dla Kamci za ząbki:)No widzisz jaka modnisia ci rośnie:)Zdrowe dziewczęce odruchy:)Tymi znowu na traktory się trzęsie a że mamy w domu jeden to ciągle w nim przesiaduje:):) Z kremem to samo zanurza cały paluch w nim a potem smaruje buźke:)albo jak fajnie myje buźke przed lustrem hi hi wszystko tak fajnie komicznie wygląda:):)Kochane są te nasze dzieci:)Im Tymi większy tym bardziej go kocham teraz chyba taki ich śuper wiek jest:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866372 przez słoneczko
czesc dziewczyny ja sie tylko przywitam widze ze duzo z nas choruje ja tez sie dolanczam do gona chorych,Pawelek mnie zarazil czuje sie strasznie dodatkowo Pawelkowi sie pogorszylo ma straszny duszacy kaszel i leci mu z noska co chwile;) zdrowka dla wszystkich chorowitkow;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866389 przez bidol
Słoneczko - masz oil bas - ten olejek - jak masz to na noc do miseczki z gorącą wodą wkrop kilka kropelek i postaw w pokoiku - będzie mu się lepiej spało - nacieraj mu plecki i klete maścia kamforową - to pomaga przy odksztuszaniu :lol: oklepuj go ile sie da - odciągaj katar ile sie da , ja daje Kamie jeszcze syropki - w zależności jaki ma kaszel - ale na suchy daje drosetux - kamie juz lepiej - ale my mamy tez inhalator - codziennie rano i wieczorem jest inhalowana po 10 mi - tj sama się inhaluje :silly:
zdrówka :kiss: :kiss: :kiss:

Daria - ja też jestem zafascynowana Kamą - jest taka mądra - :lol: wredna ale i kochana :lol: - co tu duzo mówić cała ja :silly:
macie juz łóżeczko ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl