BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 1 miesiąc temu #865007 przez mama89muminka
KM rozumiem cie z tymi dojazdami, moj maz tak pracwal rok temu, codziennie jezdzil ponad 100km do pracy w jedna strone i w druga kolejne 110... Fajnie sobie zaplanowalas ten maciezynski ;)

AF czy za trudne to na pewno, ale jak na razie Miro ladnie sobie radzil ukladajac wieze, nie moglam go oderwac od tego. Mam zamiar mu kupic jak gdzies je zobacze, ale dostanie przy jakiejs okazji, urodziny, albo jak bedziemy gdzies dalej wyjezdzac.

My tez po spacerku, ale ylismy na krotko, bo Miro kupsko urznal na slizgawce :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865220 przez Anna77
M89M to Ty multifunkcyjna mamuśka jesteś :silly: Tylko jeszcze gaśnicę sobie gdzieś postaw w pobliżu :lol: Te klocki to fajny pomysł, długo będzie się nimi bawił. Najpierw będzie układał wieże, a potem będzie próbował z obrazkami.

KM no fakt, niezbyt to optymistyczne wieści. Choć z drugiej strony Twój plan jest sensowny, bo jak już zmienisz pracę, to znowu przez jakiś czas ciężko będzie się zdecydować.

AiF Mati też lubi bawić się duplo, a i zabawą lego z Kubą nie pogardzi. Kuba ma wieeeelką skrzynię, więc jak wysypią, to pół podłogi zawalone.


Widzę, że dzisiaj cisza. Ja już ogarnęłam chatkę, spakowałam się i rano ruszam do domku. A na koniec dnia, moje dwa chłopaki.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego weekendu, bo pewnie nie dam rady się odezwać. Ściskam Was :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865261 przez AniaiFilip
Anna77- Super masz chlopakow!!! A Mati jak rowny z rownym tak sobie siedza z Kuba :laugh: Udanego weekendu i Tobie...

Mamuski odpoczywaja pewnie przed weekendem a ja do pracy dwa dni a w poniedzialek lece juz po mame ;)

Milej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865331 przez lusiamamanikosia
Hej wczoraj nie pisałam bo praktycznie cały dzień byliśmy na dworze :) najpierw spacer z koleżanką na Polach Mokotowskich a jak wracałam Niki mi zasnął i szliśmy przez park do nas i spotkałam koleżankę z córeczka więc z nimi pochodziłam a jak Niki się obudził to poszliśmy jeszcze na plac zabaw więc dzionek udany :)
Mnie od rana strasznie głowa boli i do tego z bólu aż mi nie dobrze:(
Widzę że dziś ładny dzień się zapowiada i czekamy na telefon teściowej czy jedzie do babci dziś czy nie bo jak będzie jechać to też pójdziemy i cały dzień na dworze spędziemy....
Ostatnio mam ochotę gdzieś pojechać na kilka dni odpocząć od Warszawy ale kasy nie ma :(

Anna - super masz chłopaków :)

km - fajny pomysł ten z dzieckiem :) życzę by się udało :)

Bidolku - oj przykro mi z powodu telefonu ale czego się nie robi by dziecko uratować

Aif - Niki ma podróbki klocków Duplo i się nimi bawi ostatnio zaczął budować różne swoje budowle jak u Prababci jesteśmy też się bawi klockami , mamy jeden mały zestaw duplo i Niki się zwierzątkami bawi bo jednak to drogie klocki ale napewno warte swojej ceny bo te co my mamy podróby już widać takie jaśniejsze kolory od wyginania ... ale może na urodziny zrzucimy się z chrzestnymi i babcią na jakiś większy zestaw Duplo :) bo na urodziny już nic innego mu nie potrzebne będzie bo ma rowerek taki żeby go pchać i Babcia ostatnio kupiła mu rowerek biegowy ale za wysoki jest więc może na jesień uda mu się zacząć na nim jeździć albo dopiero na następne lato :( a szkoda że najpierw nie skontaktowała się z nami żeby zobaczyć czy będzie dobry bo widziałam niższe rowerki mógłby już na nim śmigać a tak ehhh :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865379 przez mama89muminka
Anna czy multifunkcyjna to nie wiem, Miro czesto mi pomaga w gotowaniu czy pieczeniu, wiec jakos ogarniam :) Ostatnio kaszke ze mna gotowal, miesza sobie i ma z tego frajde. Chlopaki super, widac ze lubia sie razem bawic.

AF nie ma to jak mame miec pod reka, zawsze pomoze :)

My dzisiaj chyba sie gdzies wybierzemy, ladna pogoda na dworzu, nie ma co siedziec i sie stresowac szukaniem pracy. Miro w nocy byl okropny, jakby szatan w niego wstapil, obudzil sie po 24 i znowu ani na rece, w lozeczku sie wyginal, mleka nie chcial i krzyczal jakby skore z niego zdzierali... Zasnal godzine pozniej, a pol godziny po tym znowu placz :dry: Ale dal mi przynajmniej pospac, tak ok. 9 slyszalam, ze sobie juz cos tam mowi w lozeczku i sie krecil, ale nie plakal, wiec nie szlam do niego, a pozniej obudzilam sie o 11 i stwierdzilam, ze dal mi pospac i to az za bardzo :D Chyba mu zeby wychodza, bo siedzi teraz na kanapie i cala reke w buzi trzyma, slina cieknie strumieniami :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865442 przez daners
witam w sobotni piekny dzionek ;]

pewnie nie dlugo bede sie cieszyc bo zas ochlodzenie idzie ;//

AniaFilip jak idziesz na druga zmiane nic nie robisz...niegadaaaaj ;-p
hehe ja mam zajety cale przedpoludnie ;] hehe nielubie bo wtedy szybko szybko na szybko wszystko :)

ale wstajemy ogarniamy sie sniadanie spacer 2 h powrot gotowanie obiadu zjedzenie i pedze do job;p hyhy

jak tam Wam mija sobota? jak humory ?

ja dzis caly dzien z moim szkrabem ukochanym ;]

Anna chlopaki super no niema to jak bracia ;] rodzenstwo ;]


Bidol przytulaki i no przykro ze fon sie rozpadl ;/ no ale moze P.Jędrula jakos Cie pocieszyl hmmm i lepiej juz ;p;p

Olga jak sie czujesz hmm :) praca dzis bo niewiem czy dobrze czytnelam..... zdrowka ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865613 przez daners
eeee a to jakis strajk mamy czy cuuuuś hmm :lol:



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865619 przez Anna77
Strajk ewidentny :angry:

A ja po powrocie nie wiem w co mam ręce włożyć. Mateusz kiepski bardzo. Słabiutki i kaszlący jeszcze. W domu ..... jak to w domu, po tygodniowej niemal nieobecności. Masakra.

Spadam się kąpać. Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865637 przez daners
Anna dobrej nocy :)

a co huraganu z domu to hmm nie zazdroszcze ;/ Napewno ogarniesz to w mig :)



a moze to nei strajk tylko graaa :silly: kto pierwszy sie odezwie ten yyyyyy banan ;P
hehe Fifi mówi tak na baranka ;] hahahaha



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865660 przez AniaiFilip
Hej

No ja tam sie w nic niezabawiam tylko dopiero odpoczelam po pracy :)
Duzy ruch mielismy dzisiaj a po pracy obiad I wieczorne szalenstwa z Filipkiem, dopiero co usnol( nie sam oczywiscie).

Jak tam pogoda dzisiaj u Was?
U mnie zgadnijcie... Nie bedzie to trudne zapewniam. Taka sama jak wczoraj I przedwczoraj I przed przed przed.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865662 przez AniaiFilip
Ogladacie cos fajnego w tv???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865674 przez lusiamamanikosia
u nas dziś było super cały dzień na dworku u Babci na ogródku szalał Niki , puki nic nie posiane to mógł latać :D cały jest w siniakach i porysowane od gałęzi ręce hehe :P i obcieliśmy mu włosy na bardzo krótko i teraz ma ksywkę łysolek :D a i dziś mały latał w krótkim rękawku i bezrękawniku :)

a ja oglądam teraz Twoja twarz brzmi znajomo - niezłe jajca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865676 przez bidol
dziewuszki

ja jestem - podczytuje co raz - ale telefon zepsuty a Jędrula siedzi na laptopie :(

nie obrażajcie się na mnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865679 przez lusiamamanikosia
nie obrażamy się - rozumiemy sytuację Bidolku :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865680 przez AniaiFilip
Lusia- To pieknie dzien wam minol. Zazdroszcze.
A ja bym sie chetnie wybrala do Wa-wy, tyle tam sie dzieje, zawsze jest gdzie pojsc, a najbardziej to Lazienek wam zazdroszcze :silly:

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl