BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 11 miesiąc temu #887931 przez Daria23
Laski mam nagraną namiastke Tymkowego alfabetu:) tylko jak mam wstawić filmik taki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887961 przez mama89muminka
Hej

Wczoraj mielismy bardzo dluga noc. Tym razem nie przez Mirona, tylko przeze mnie. Ale po kolei

Woczraj wieczorem dostalam plamienia i dzwonie do mojego, ze mi sie to nie podoba. On sie dodzwonil na pogotowie i przyslali mi karetke. W tym samym czasie Miro pojechal do tescia, zeby ewentualnie w szpitalu mogli sie zajac mna, a nie Mironem. Mili panowie powiedzieli, ze ze mna wszystko ok, tylko nie wiedza co z ciaza i kazali jechac do szpitala jakby sie cos dzialo. Mezowi sie to nie podobalo i zadzwonil do tesciowej (ona jest polozna) i mowi jaka jest sprawa, a ona na to zeby jechac teraz natychmiast na pogotowie, bo moze byc poronienie, albo ciaza pozamaciczna - stad te bole brzucha od 4 tygodni. No ale jej to na reke, bo babcia przeciez nie chciala byc :dry: To pojechalismy na to pogotowie, na miejscu bylismy o 23, godzine czekalismy na pielegniarza, ktory nas mial przekierowac do wlasciwego doktora, ktory z kolei mial zrobic badania wstepne. No, a ze byla tylko jedna doktorka, ktora latala z pogotowia na oddzial co chwile to zeszlo pare godzin. Gdyby maz sie nie zapytal pielegniarki czemu tak dlugo schodzi to bysmy jeszcze sobie poczekali wiecej. Pielegniarka zrobila badanie moczu, wyszlo minimalnie krwi, do tego zrobila test ciazowy czy w tej ciazy jestem i informacji o wyniku nie dostalam. O 3.10 weszlismy do doktorki, ktora mnie zbadala od srodka i stwierdzila, ze ona ginekologiem nie jest, ze ona widzi tylko, ze cos z macicy wychodzi. Kazala isc do domu i zadzwonic z samego rana na ginekologie, zeby mi chociaz USG zrobili i potwierdzili/wykluczyli poronienie. Tak wiec pojechalismy po Mirona, w domu bylismy o 4, a ja zasnelam po 5, bo i Miro spac nie chcial. Rano dzwonilismy do tego szpitala i kazali mi zrobic badanie krwi w naszej przychodni dzis lub jutro i w poniedzialek na ta ginekologie mam isc. Az sie boje co oni mi powiedza. Dzisaj rano myslalam, ze plamienie przeszlo, ale teraz jak bylam siku to znowu zobaczylam krew.
A co wy o tym myslicie? Czy moze byc dobrze, jezeli mam plamienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887989 przez Daria23
M89M-jej co za historia!!!!ale jaki bezsens z tymi lekarzami ze masz czekac dzień dwa?nie ma tam ginekologa i usg?
Kochana trzymam kciuki żeby było dobrze nie mam pojęcia odnośnie tych plamień wiec się nie wypowiem....Kochana ale grunt to myśleć pozytywnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887991 przez krecik
M89m, ja, odrazu do szpitala i bym czekala ile wlezie , na jakas konkretna informacje, swoja droga, to tesciowa skoro jest polozna to ona powinna pogadac rzeczowo z doktorka, czekamy z niecierpliwoscia na info! Trzymam kciuki

Sorki laseczki tak mnie m89m zaaferowala, ze nie mam glowy pisac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #888035 przez Olga
Hej dziewczyny.

Mi wczoraj nerwy popsuli,bo się skrzep zrobił i jedne wyniki wyszły,a morfologia z rozmazem oczywiście nie i dzisiaj drugi raz miał pobierane,na szczęście z paluszka :( ogólnie był bardzo dzielny i wczoraj i dzisiaj :) zapłakał tylko przy wkłuciach i zaraz mu przechodziło :) jutro będę w poradni K po skierowanie na mamografie,to odbiorę resztę wyników,bo posiew jest dopiero po 72 godz.Oczywiście dzisiaj miałam donieść kał,bo wczoraj mały nie zrobił i zapomniał zostawić,przywiozłam go z powrotem :( teraz muszę czekać,aż mały zrobi ponownie i jutro rano zaniosę :)

m89m kurcze,ale u was mają podejście leczeni-masakra jakaś !!!! ja już bym cały szpital na nogi postawiła !!! trzymaj się dzielnie :(

Daria foteczki śliczne :) Ignaś ważył 14 ze dwa mies temu,ale teraz to pewnie ze 2 kg spadł,nawet nie wiem :( muszę zaraz go zważyć :( Co do wakacji,to Olga na początku lipca jedzie na kolonie do Zakopanego,Marika w sierpniu na wymianę do Francji,a poza tym pewnie jakieś jeziorko zaliczymy na tydzień,a może nad morze pojedziemy wszyscy razem,jeszcze nie wiemy :) po wakacjach Olga będzie jechała do sanatorium,to też sobie wykupimy kilka noclegów :) W pracy super,10 będzie już 3 mies jak pracuję :) i trzecia wypłata ha ha :) czas tam bardzo szybko leci,z teściową się super dogadujemy,często herbatki robimy-robota lux :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #888060 przez mama89muminka
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Maz stwierdzil, ze nastepnym razem woli isc do prywatnego szpitala, nie czekac 4 godziny w kolejce i byc potraktowanym jak nalezy.

Krecik tesciowa niby by mogla, ale mieszka ponad 150 km od nas, wiec nawet telefonicznie by jej nie potraktowali serio. Poza tym juz pisalam wiele razy jaka ona jest, ona zrobilaby wszystko, zeby nie byc babcia wcale, a co dopiero po raz drugi :angry:

Miro mi daje dzisiaj w kosc, zmeczenie i niewyspanie swoja droga, ale piernik jeden dzisiaj przechodzi samego siebie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #888078 przez AniaiFilip
Hej dziewczyny

Zamelduje sie tylko szybko.

Przepraszam za moja długa nieobecnosc. Jestem po przeprowadzce i bez netu narazie. Jutro lecimy na dwa tyg do Polski wiec od soboty juz wracam do Was.

Bardzo sie za Wami stesknilam i jestem ciekawa co u Was ;)

Buziakuje wszystkich....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #888082 przez krecik
M89m, a bo ja myslalam, ze ona byla z Wami, w kazdym badz razie moja kolezanka miala w ciazy cos nw ksztalt okresu i skapowala sie dopiero po 3 miesiacach, wiec moze bedzie dobrze:) nie podoba mi sie jednakze zachowanie twojego meza, dzisiaj powinien zajac sie malym/zalatw icopieke, zebys mogla odpoczywac

Aif, narescie! Juz zaczynalam sie martwic! Jaknowe mieszkanko? Czekamy z niecierpliwoscia na relacje! U nas nic nowego

Olga, hahah czyli drugi raz musisz kupke lapac, nie zazdroszcze:d widze, ze macie juz cale wakacje zaplanowane:) super , ze w pracy sie uklada, dobrze, ze nie zrezygnowalas

Daria, sliczna dziewczynka:) ohh jak ja sie chcialam doczekac chrzesnicy, ale u nas to same chlopaki, a jak Tymus reaguje?

Stas siedzi na kanapie i oglada bajke, bez pampersa, zeby tylko tego nie zalowala...

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #888092 przez mama89muminka
AF super,ze sie odezwalas, czekamy na sobote.

Krecik przez 3 miesiace ciazy miala krwawienia czy po 3 miesiacach sobie skojarzyla, ze to nie jest normalne? I donosila? Ja ise boje co to bedzie... A moj maz, jak to on, wolal do pracy isc i zaopatrzyc nas w pieniadze na koniec miesiaca niz posiedziec z mlodym. Tesciu sie pewnie juz nie pisze na nocke z Mironkiem i pewnie sobie uswiadomil, ze to nie takie latwe uspic go. Na szczescie junior sie wyciszyl i teraz drzemie. Ja mam w planach sie polozyc kolo niego za chwile. Czekam, az mi mdlosci przejda, zebym mogla wstac i cos zjesc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #888098 przez krecik
M89m, oczywiscie , ze wszystko dobrze, maly idzie we wrzesniu do szkoly:) zmykaj do lozka!
Ato krwawienie brala za okres:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #888103 przez mama89muminka
Aha no to 3 miesiace w plecy i nagle niespodzianka - ciaza - i to 3 miesiace :D

Przytoczylabym wam wypowiedz mojej kolezanki na temat finskiej sluzby zdrowia ale szkoda nerwow.

Zmykam cos zjesc i klade sie zdrzemnac. Niecale 4 h snu to zdecydowaie za malo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #888113 przez lusiamamanikosia
Daria - tym pieluszkami się cieszę bo dla mojego to widzę że jeszcze za wcześnie on jest tak roztrzepany wszystko go interesuje że nie ma mowy o myśleniu i skupianiu się na pieluszkach :P
a tymi super wygląda w piłeczkach :) zadowolony był napewno :)
u nas od rana gorąco w cieniu teraz jest 28 stopni , więc tylko rano byliśmy na placu zabaw ale jak wstanie pójdziemy na jakieś małe zakupy może ... zobaczymy ale wyjść wyjdziemy żeby tatuś mógł sobie w spokoju pospać bo od wczoraj od 16 do dziś do 18 ma pracować :/

m89m - oj nie ciekawa historia ale oby dobrze się wszystko skończyło :* 3mam mocno kciuki !!!

Olga- fajnie że uda wam się fajnie spędzić wakacje :) my w tym roku nigdzie nie jedziemy brak kasy , pozatym musimy odłożyć na sierpień pieniądze na przedszkole ale za to za rok mam nadzieje że uda się chociaż na tydzień gdzieś wyjechać będzie łatwiej bo będę pracować więc bedzie łatwiej odłożyć :)
...aż muszę swojego z ciekawości zważyć ale wydaje mi się że ze 12 kg to max waży chodzinka moją :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #888219 przez krecik
Hej,

Lusia u nas tez nie ma wymogu odpieluszkowania, zreszta paniom w przedszkolu i tak bylo by lepiej zalozyc pampersa i miec z glowy, tylko bylo by mi glupio jakby zobaczyly co moj potrafi zrobic w pieluche;)

M89m, plamisz jeszcze?

Aco z Bidolem? Caly dzien ani slowa...

Dzisiaj rano bylismy zalatwiac biznesy i pojechalismy komunikacja miejska, tak sobie obczailam, ze nawet wozka nie bralam, maly byl zachwycony, wracajac podeszlismy na plac zabaw i mial usikana pieluche, to mu sciagnelam. Niechcialo mi sie dlugo siedziec i mu powiedzialam, ze jak sie zesika w majty to trzeba isc do domu-podlal drzewka na placu zabaw, po drzemce, tez latal bez pampersa, nie chce zbytnio siadac na nocnik, ale sikal, wiec do wieczora bez pampersa latalismy, bez zadnej wpadki:d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #888221 przez Daria23
Krecik-no Tymi już lepiej widać już mniej jest zazdrosny o Zosię choć ma jeszcze fimery:) Najbardziej nie lubi jak ona zaczyna płakać bo wtedy on zaczyna krzyczeć i piszczeć tak strasznie;/

M89M-mi też dziś Tymi dał w kość nie dosyć ze spał tylko do 5;15 w ciągu dnia też marną godzine spał masakra i wciąż chodził wyzywał przez te przeziębienie taki bez humoru;/

Lusia -i ile waży Niki?

Bidol-a panna to gdzie??????????zaraz mi się tu meldować:)

AniaFilip-no to trzymamy za słowo że się odezwiesz:) Co tam u Filipka?

Utworzyłam konto na youtube ,teraz wgrywam filmik a potem jak go tu wrzucić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #888222 przez Daria23
Krecik-jak ci się udało mu wytłumaczyć co to znaczy obsikać drzewko albo nasikać na trawke ściągając majty przy tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl