BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 2 tygodni temu #355171 przez maksiu
Kamyczeka to co ci dokladnie bylo bo przyznam sie bez bicia ze nie mam sily doczytywac, kurde tak mnie dzis rano skurcze w lydkach obu zlapaly ze w kosciele to siedzialam a nie stalam ,niby mam magnez ale ten nic nie pomaga i bede musiala kupic sobie ten ze zdrowitu mam jeszcze jedna tabletke to sobie dzis zrobie mam nadzieje ze przejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355174 przez Kamyczka
Maksiu kłucie miałam w pochwie i takie ciągnięcie,ale gin powiedział,że jestem szczupła i bardziej pewnie czuję te ruchy rączek i ze normalne jest że mały napiera tam i na pęcherz,szyjkę mam taką samą i zamkniętą.W razie czego mam brać nospę.Maksiu odpoczywaj,bo pewnie chodzisz za dużo,połóż się i nogi w górę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #355175 przez Anna77
Hej Dziewczyny, wróciłam z działeczki, jestem u rodziców, ale chwilkę poczytam. Pewnie pojawię się wieczorkiem późniejszym jeszcze.

Olga ja z pokarmem miałam tak samo. Lało się ze mnie. Bez stanika i wkładek nie było mowy. Chociaż też często korzystałam z kilka razy złożonej pieluchy, jak Maksiu. A w nocy zdarzało się że spałam z piersiami obłożonymi grubo złożonym ręcznikiem :P

Chłopek trzymaj się! Ty już jesteś bardzo daleko, więc będzie na pewno dobrze. Czekamy na wieści :)

Kurcze, muszę chyba przystopować, bo też miewam skurcze - to znaczy czasem normalne B-H, a czasem jak mi zacznie twardnieć, to boli :( Lekarz mi powiedział, że jeśli nie dzieje się to więcej niż 10x na dzień, to jest ok. Ale ostatnio to się nie oszczędzam, zwłaszcza jak wypuszczę się na działkę. Oj trzeba pójść po rozum do głowy.

mpearl witaj wśród lipcówek :) Niby do trzech razy sztuka, ale... Ty tak jak ja wiesz, że to czasem nie wychodzi.... ja spodziewam się trzeciego chłopaka :silly: Aaa i też mam planowaną trzecią cesarkę. Śliczna koszulka.

dżasta pięknie wyglądasz, tak promiennie.

mm jeśli chodzi o krem na rozstępy, to ja tak jak w poprzedniej ciąży używam olejku na rozstępy z Rossmanna - BabyDream o ile się nie mylę. Fajnie się wchłania. Używam od pierwszego miesiąca i dopiero mam połowę drugiego opakowania zużytą. Polecam.

bidol zgadzam się odnośnie tych koszul. Też sobie poprzednio taką kupiałam i kompletnie sie ie sprawdziła.

Daria23 Czy się martwiłyśmy???? No pewnie, na każdej stronie po kilka razy. Trzymaj się dzielnie i leż wytrwale. Grupa wsparcia jest w odwodzie. Jestem jeszcze na chodzie, więc jakbyś czego potrzebowała, to daj znać. Zawsze mogę podjechać, w końcu mam blisko ;) I nic się nie krępuj!!!

Majówka tylko się nie forsuj przy tym malowaniu. No i szybkiego wyboru kolorku :)

daners śliczny brzuszek :)

chlopek, Daria23 jak mojemu lekarzowi powiedziałam o tym, że twardenienia bywają bolesne, to od razu kazał mi iść na ktg, a to było 3 tygodnie temu. Też wyszedł mi jeden maksymalny skurcz. Pisałam o tym pod odpowiedzą do chlopka.

No i znowu zgadzam się z Olgą - nie ma co się nakręcać porodem. Co ma być to będzie, a każda z nas i każda ciąża jest inna. A nerwy nikomu nie pomagają, naszym Maluszkom też nie. Mamy coraz bliżej końca, więc po prostu uważajmy na siebie.

Pewnie kogoś pominęłam w odpowiedziach, ale straszeni dużo miałam do nadrobienia, więc wybaczcie.

Ok, odezwę się jeszcze pewnie wieczorkiem. Do zobaczonka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355178 przez maksiu
ANNA ale zes sie nam tu rozpisala:)no no no
Kamyczek co do tych moich skurczy to powiem ci szczerze ze maksem tez miala m tak pod koniec, kurde nie zycze zadnej bo az noge potrafi wykrecic taki bol jak pomysle to az mnie ciarki przechodza, a co do chodzenia to powiem ci ze jak jestem na spacerku z m i malym to w nocy lepiej spie a ze mamy blisko las to nie narzekam przynajmniej ,mam swieze powietrze no a dzis zaliczylam tylko kosciol bo maks mial lenia nawet w kosciele z nami nie byl tylko z ciocia zostal i na spacer tez nie chcial isc
Ja ide sobie chlebka usmazyc na kolacje w jajeczku:)a na sniadanie mze zjem sobie zupe mleczna na ryzu:) he he jeszcze kolacji nie jadlam a juz plany na sniadanie:P jej jak dobrze miec swoije mleczko,,, daria a tobie co bylo?? wybacz ale tez nie doczytalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355184 przez chłopek
maksiu podziel się tym śniadaniem :) bo tu to jedzenie beznadziejne można z głodu umrzeć,na kolacje o gody 17 był żurek z ziemniakami i chleb z masłem,od razu zadzwoniłam do męża żeby mi kolacje zrobił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #355186 przez maksiu
chłopek napisał:

maksiu podziel się tym śniadaniem :) bo tu to jedzenie beznadziejne można z głodu umrzeć,na kolacje o gody 17 był żurek z ziemniakami i chleb z masłem,od razu zadzwoniłam do męża żeby mi kolacje zrobił.


Kochanie oczywiscie ze sie podziele, a jak ty sie czujesz??


Wdze ze sama jestem wiec lece zrobioc sobioe kolacyjke i wracam do was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355188 przez chłopek
no lepiej brzuszek miękki maluszek się rusza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355192 przez Olga
Ja z Olgą też leżałam w 7 mies.w szpitalu i dostawałam na rozszerzenie płucek dziecka,a rozwarcie na 5 cm.miałam od 5 mies.i donosiłam bez problemu i bez krązka się obyło wtedy.Każda ciąża jest inna :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355202 przez maksiu
No ja wlasnie z kasiem zajadamy sobie chlebek smazony

Olga ja maksa przenosilam o 4 dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355205 przez bidol
Maksiu - no ja niby na 14.07 mam termin z miesiączki, ale wiem na 100% że w ciążę zaszłam tydzień wcześniej, bo z mężem się staraliśmy o dzidziusia i wiem kiedy zadziałaliśmy i mam wszystko pozapisywane. Więc razem z ginką ustaliłyśmy ten termin :)

M_M - ooo to strasznie duże dziecko :ohmy: ale super że wszystko ok :laugh:

Chłopek - mnie nie przestraszyłaś - biorę pod uwagę taką ewentualność :( a jak się czujesz?? masz skórcze??

Kamyczka - to dobrze że 3 cm - nie jest krótka - jedynie ten nacisk maluszka - czyli jeśli będziesz nadal leżała będzie ok??

Dżasta - też mam piekarnik do d... :angry: zazdroszczę podejścia do porodu :laugh:

Daria - ja też mam rozwarcie :dry: małe ale mam :(

Olga
- ja całą poprzednią ciążę miałam zagrożoną i musiałam leżeć i się oszczędzać - a jak przyszło do terminu porodu to ni hu hu - już robiła wszystko . Piłam napar z liści malin i myłam podłogi na kolanach i takie tam - nawet po schodach biegałam - i 4 dni po terminie urodziłam :silly:

Majówka
- a jakie te kolorki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355213 przez maksiu
Bidol to dzieli nas 1 dzien roznicy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355230 przez bidol
Maksiu - a no tak i widzę że tyle samo ciążę przenosiłyśmy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355238 przez maksiu
he he bidol to niezle jak tak ja mialam terminna 12,10 a urodzilam 16

Kochane maks zasypia wiec nie pale swiatla jak zasnie a ja bede na silach to napisze jak nie top dopiero jutro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355247 przez Kamyczka
Bidol,tak-będzie ok jak będę leżakować.Zresztą po tych sytuacjach z Darią i innych opowieściach-wolę nie ryzykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355258 przez Majowka
5 odcieni niebieskiego :laugh: :laugh: :laugh:
Nie moge zrobic fotki, bo juz za ciemno i nie wyjdzie, tylko golym okiem widac.

Ale jestem dzis zmeczona! Chyba ta poranna pobudka :) Lasagne tez pracochlonna z drugiej strony.

Sluchajcie poszlam na momencik do tesciow, 200m od naszego bloku, w drodze powrotnej takie oberwanie chmury mnie dorwalo, mimo ze bieglam, wygladalam jak by mi ktos wiadro wody na glowe wylal :laugh: :laugh: :laugh:
Aaa, dostalismy grzebyczek, szczotke do wlosow i nozyczki :laugh: :laugh: :laugh: ciesze sie jak dziecko!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl