BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 2 tygodni temu #355282 przez Kamyczka
Majówka,to Ciebie obdarowują,zazdroszczę :) ale uważaj,żebyś się nie przeziębiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355284 przez Olga
Padnięta jestem po całym dniu na dworzu,w ogóle to mnie od trzech dni jakoś mdli wieczorami jak leżę.Idę spać dziewczynki.Do jutra. :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355309 przez maksiu
Ola nie tylko ty ja siedze z nogami w isce:)
Jestem jeszcz bo chlopek pisala ze nie ma juz dostepu do internetu ma kolejna kroplowke ktora bedzie szla do jutrai jutro ma dostac ponoc nastepna, jeden lekarz mowil ze nie widzi powoduzeby miala lezec a ten co ja prowadzi mowiz e tak lepiej, no i dostala kolejny zastrzyk ze sterydem dla dzidz na pluca narazie od wczoraj zadnych badan jej nie robili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355315 przez mloda_mamuska
ja juz wrocilam ale łózka jeszcze nie kupiliśmy.jednak chyba jutro przez internet zamówimy.



Kamyczka
mój tez juz chcialby jeździć na spacerki ;)
ja to uwielbiam widok mężczyzny z wózkiem :P

Majowka to wybierzcie z mężem najładniejszy,najcieplejszy odcień ;))
fajnie ,ze dostalas prezencik dla maluszka..ja od mojej teściowej dostałam fajne jeansy dla małego ale aż na roczek,bo stwierdzila,ze do roku to On juz ma pełno ciuszkow....... :angry: ...ale juz wiele razy pisałam Wamm,ze ona jest mega walnięta....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355318 przez maksiu
Kochane ja ucieka tez juz jak cos bede wiedziec tojuz jutro napisze buziaki i do jutra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #355325 przez agnesssa
Bidolku melduje się :woohoo: Melduję również, że jestem chora i już mnie wykańcza to chorowanie :( :( Od zeszłej soboty się meczę z bólem gardła, okropnym kaszlem, a od wczoraj mam taki katar, że przy wydmuchiwaniu krew mi leci :( Najgorsze jest to, że nie wiem czy ten katar jest spowodowany chorobą, czy alergią, bo już czas na moje alergie, a nie chcę łykać żadnych leków. Wqrzają mnie lekarze, bo mój alergolog mówi mi jedno, a ginekolog drugie, więc po protu nie łykam żadnych leków, znowu jak się duszę od kaszlu, albo nie mogę oddychać przez katar to się denerwuję, że maluszek się męczy razem ze mną, i bądź tu człowieku mądry :huh: :angry: Na razie leczę się miodem, cytryną i czosnkiem, robię "parówki" z olejkiem sosnowym, który działa na odkrztuszanie, i faktycznie przy kaszlu się odrywa, ale za chwilę będzie tydzień jak się męczę i nie wiem czy iść do internisty jutro, czy wytrzymać do poniedziałku, bo mam wizytę u gina :huh:
Ale wam marudzę :silly: :silly: Proszę się nie gniewać :kiss:

Majówka czekam na zdjęcia tych błękitów i niebieskich, ale pewnie już podjęliście decyzję :kiss: No i mam nadzieję, że Ciebie nie chwyci żadne chorubsko po tej ulewie :kiss:

Pozdrawiam wszystkie lipcóweczki :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355326 przez Anna77
ufff jestem już w domku i czuję że zaraz zasnę. Potworne zmęczenie mnie dopadło. Wizytę mam we wtorek i mam nadzieję, że będzie ok. Jutro odpoczywam w domku, zresztą i tak mają być burze i ma padać.

Wiecie co, w środę poszłam do sklepu kupić materacyk. Jeszcze ponad tydzień temu stało chyba z 40 do wyboru. A wczoraj zostało dosłownie kilka, przy czym wersji gryka-pianka-kokos czy kokos-pianka-kokos nie było wcale. Pani w sklepie powiedziała, że bardzo dużo dzieci się urodziło i wszyscy przed weekendem robili zakupy. Niesamowite.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355332 przez bidol
agnesssa napisał:

Bidolku melduje się :woohoo: Melduję również, że jestem chora i już mnie wykańcza to chorowanie :( :( Od zeszłej soboty się meczę z bólem gardła, okropnym kaszlem, a od wczoraj mam taki katar, że przy wydmuchiwaniu krew mi leci :( Najgorsze jest to, że nie wiem czy ten katar jest spowodowany chorobą, czy alergią, bo już czas na moje alergie, a nie chcę łykać żadnych leków. Wqrzają mnie lekarze, bo mój alergolog mówi mi jedno, a ginekolog drugie, więc po protu nie łykam żadnych leków, znowu jak się duszę od kaszlu, albo nie mogę oddychać przez katar to się denerwuję, że maluszek się męczy razem ze mną, i bądź tu człowieku mądry :huh: :angry: Na razie leczę się miodem, cytryną i czosnkiem, robię "parówki" z olejkiem sosnowym, który działa na odkrztuszanie, i faktycznie przy kaszlu się odrywa, ale za chwilę będzie tydzień jak się męczę i nie wiem czy iść do internisty jutro, czy wytrzymać do poniedziałku, bo mam wizytę u gina :huh:
Ale wam marudzę :silly: :silly: Proszę się nie gniewać :kiss:

Majówka czekam na zdjęcia tych błękitów i niebieskich, ale pewnie już podjęliście decyzję :kiss: No i mam nadzieję, że Ciebie nie chwyci żadne chorubsko po tej ulewie :kiss:

Pozdrawiam wszystkie lipcóweczki :kiss: :kiss:


Agnesssa - kochana - PRENALEN - syrop dla kobiet w ciąży - mi pomagał a w ciąży już 4 razy byłam chora :( krwią z noska się nie martw - ja katar i krew z nosa mam od początk ciąży :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355363 przez Daria23
Hej Dziewczynki ja dzisiaj pierwsza:) cpac juz cos nie moge rano ale ulewa była u nas ale juz deszcz przestał padać...plany na dzis-leżenie:( nie wiem jak wytrzymam bez sprzatania itp no ale nie mam zamiaru wracac do szpitala wiec bede sie sluchac lekarzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355367 przez Anna77
Dzień Dobry, mój B mnie obudził i koniec spania. Jaka u mnie pogoda już Daria napisała :)
Dzisiaj odpoczywanie domowe. Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355369 przez daners
hej :)
Daria no racja racja musisz lezakowac,nieforsowac sie, a pewnie w domciu sama bo męzuś w pracy?hmm ;/
Daria a co z wyprawka? przez neta bedziesz zamawiac wszystko jak lezakowanie masz wciaz... qrcze ale głupio masz ;/



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355394 przez Daria23
wiesz co Daners sama nie wiem co z a wyprawka mysle ze duzo przez neta zamowie a po niektore rzeczy pojade do sklepu mysle ze jak zaparkuje przy samym sklepie to te troche chodzenie w srodku mi nie zaszkodzi...a ja niestety sama w domku do wieczora:(
Kurde jeszcze mam zaproszenie na komunie i wesele mysle ze pojade na pare gogz ale bede tylko siedziala i nic poza tym-zero tańców:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355402 przez daners
Daria jakos ciezko mi sobie wyobrazic ze miałabym cały czas lezec jejciu ilez mozna...kurde niewyobrazam sobie ale kazda jak widac inaczej to przechodzi ale az szkoda...
no pewnie wyjscia niebedziesz miec net albo szybkie krotkie jakies zakupki ale juz nie duzo zostało wiec dasz rade :) a potem pewnie sie nachodzisz że łooooo :)
a komunie czy slub przezyjesz w wersji siedzacej:)no co zrobic...



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355414 przez Olga
Hej dziewczynki. :laugh:

Wyspałam się za wszystkie czasy,wyszykowałam Olgusię do szkoły i o dziwo o 8 znów usnęłam i o 10 wstałam.Wracam do mojego trybu życia sprzed ciąży.Żeby Ignaś też był śpiochem,np.za starszą siostrą,która nawet nie zamierza jeszcze wstać ha ha.U mnie trochę chłodniej dzisiaj,beż słoneczka i z lekkim deszczykiem-całkiem przyjemnie. :laugh: :laugh: :laugh:

Dzisiaj nudy i tylko nudy.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #355420 przez Kamyczka
Hej dziewuszki,ja też dziś pospałam aż do 10 prawie :) i właśnie jem kanapeczki.
U nas pięknie świeci słonko :lol:
Daria,dasz radę leżeć,zobacz ja jakos daję radę :blink: będzie dobrze kochana :kiss:
Agnessa,kuruj się i słuchaj bidolka,ona się zna na syropkach :blink:
Olga leniuchuj,ju najwyższy czas na to dla Ciebie.
MM jak tam powoli przyzwyczajasz się do mieszkania w UK?Jak tam sprawy z lekarzem?
chłopek trzymaj się kochana,niedługo wyjdziesz i dużo odpoczywaj :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl