BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 2 tygodni temu #355137 przez mloda_mamuska
chłopek pewnie nacierpiała się ta laska...juz mogli jej zrobić tą cesarkę...

aż strach myślec na kogo my trafimy :)


ja wlasnie wrocilam z poczty.na zakupy dopiero za 2 godzinki jedziemy;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355151 przez Daria23
Kamyczka - nie rozwarcia sie nie czuje to ginekolog wyczówa przy badaniu
Dżasta - ja sie caly czas dobrze czułam ale juz od poczatku ciazy moja szyjka miała tylko 26mm i brałam na to leki a teraz sie skrocila do 15 szyjka powinna sie skracac przed samym porodem a mi juz i do tego rozwarcie dlatego mam takie duze ryzyko przedwczesnego porodu..a szyjke sprawdza ci lekarz najpierw na badaniu i juz wyczuwa ze jest krotka a potem na badaniu usg dopochwowym mierzy dokladna dlugosc

Bidol - no mialam skurcze podlaczyli mnie pod ktg i wyszly na nim ale nie takie silne jak przed samym porodem ale niestety byly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355152 przez chłopek
daria ja się dziwię ze nie miałam ktg.a usg tylko normalnie nie sprawdzal dopochwowo jaka
mam długa szyjkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355153 przez Daria23
no nie wiem chłopek ja wsumie bylam w ginekologiczno-połozniczym szpitalu klinicznym to moze w takiej klinice robia wiecej badan jak w normalnym ogolnym szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355155 przez Olga
Hej dziewczynki.

Najpierw się przywitam i dopiero wezmę się za czytanie,bo trochę stron mam do nadrobienia.Jak wyszłam z domu z córkami o 9.30,to dopiero wróciłam.Młodzszambrała udział w biegu na 400m.U nas co roku 3 maja są takie biegi na stadionie.Na podium miejsca nie zajęła,ale medal dostała.Teraz posiedzieliśmy u moich rodziców na działeczce i już się nie ruzam dzisiaj.Mam dosyć,ręce spalone,a moje dziewczyny całe. :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355156 przez Kamyczka
A mi tez teraz nie robił innych badań ani usg tylko badanie "ręczne"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355157 przez mloda_mamuska
Kamyczka ale to dobrze ,ze ''ręcznie'' :silly:
bo moglo byc ryzyko,ze ta szyjka sie skraca .
ja jutro jade do ogolnego lekarza i bede musiala czekac chyba na kontakt od midwife,czyli od położnej,która będzie się mną opiekowała w ciąży .
Mam nadzieje,ze szybko to będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355158 przez Kamyczka
MM będzie dobrze,ale niech Cię zbadają dla pewności jak najszybciej.Mój Dominik dziś od samego rańca tak się przeciąga i napina,że aż boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355160 przez mloda_mamuska
Kamyczka mam nadzieje,ze wszystko jest dobrze. No i ze szybko nas przyjmą.
To do wieczora Dziewczyny,jade na zakupy;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355161 przez Kamyczka
MM udanych zakupów :)
Olga ja tylko chwilę poleżałam na leżaczku na balkonie i jakoś mi zimno było :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355165 przez maksiu
Jestem i ja juz:)
Kamyczka ty chyba cos pisalas ze cie boli i napiera macica tzn pecherz o ile dobrze pamietam bo wczesniej troche czytalama ai jak sie czujesz??

A ja mam focha na m nie dosc ze rano mnie wnerwil przed kosciolem to teraz sobie poszedl na ryby a rano byl, aj normalnie mam go czasem dosyc, zaluje ze mamy kuzynka nie miala 2 miejsc w samochodzie bo byum sobie do Grudziadza pojechala bo odwiedzili rodzicow, no ale uzynka byla z chlopakiem i ich dwuch tzn ciocia i wujek i po miejscach a tek bym wrocila w niedziele ah no trudnoo

Moja dzidzia tez sie rozpycha jak nie wiem, juz nie moge doczekac sie wizyty a to dopiero 22 maja:( Maks juz tez w domu zaraz mu kolacje zrobie i spac poloze bo tylko godine w dzien spal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355166 przez Olga
Dziewczynki,ja wam tylko radzę,nie nakręcajcie się tymi porodami,bo każdy jest inny i nie myślcie na zapas,jaki będzie wasz.Każda z nas musi urodzić,czy naturalnie,czy przez cesarkę,ale trzeba sie niestety pomęczyć,nie ma tak łatwo.Ja jakoś na spokojnie przyjmuję to co mnie czeka,bo wiem,że i tak musze urodzić.Jak się zacznie poród to każda z was będzie w jakiś sposób wiedziała,że to ten czzas.Powiem szczerze,że rodzę trzecie dziecko,ale takich wiadomości na temat długości szyjek itd.to do tej pory nie opanowałam i nie nakręcam sie tym,tylko słucham mojego gina i jemu wierzę w to co mi powie.Taka super pogoda,pomyślcie,że za dwa miesiące będziemy jeździły z naszymi maluszkami w ich super furach :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355168 przez Kamyczka
Maksiu,już lepiej-gin na IP mnie uspokoił,ale nadal leżeć muszę,więc się nie forsuję-bo to już nie są żarty :( Ty tez odpoczywaj :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355169 przez Majowka
No, juz poszli, mam 5 kolorow-probek na scianie i teraz bol glowy, ktory wybrac :dry: mam nadzieje ze misiek podejmnie ta decyzje :laugh:

Ja zrobilam lasagne i od tego stania w kuchni, strasznie zmeczona jestem, a jeszcze musze na chwile do tesciowej skoczyc, ma cos dla malego :laugh:

Jutro dzien wolny od remontow, maluja dopiero w poniedzialek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #355170 przez Kamyczka
Majóweczka, a jakie kolorki masz do wyboru?I nie przemęczaj się kochana!
Olga,mój mąż już jeździł po domku wózeczkiem malego- nawet on nie może się doczekać spacerków :lol: faceci......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl