BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 6 dni temu #359419 przez maksiu
o bidolek jednak napisala a ja juz mialam pasek szykowac:P

Kochana ja mam pytanie co do apteki
bo wczoraj zlozylm zamowienie ale nie bylo zaznaczone ze husteczek nie ma a dzis mam wiadomosc ze ten produkt jestr nie dostepny to jak przyjdzie mi paczka ale bez chusteczek czy musze na nowo zamawiac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359424 przez anszka
Bidol - lepiej dwa szykuj, bo jak Ci się od każdej oberwie, to jeden nie wystarczy :)
Anna77 - szacuneczek za skompletowanie wyprawki, będę brała przykład :)kocyk śliczny, ja lubię takie kolorki, a materac jaki kupiłaś?

Ale duchota, chyba nieźle popada ;)
Heh, a ja wyhodowałam kiełki i teraz czytam co jeszcze mogę z nich zrobić, bo chyba przesadziłam z ilością :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu - 12 lata 6 dni temu #359425 przez bidol
maksiu napisał:

o bidolek jednak napisala a ja juz mialam pasek szykowac:P

Kochana ja mam pytanie co do apteki
bo wczoraj zlozylm zamowienie ale nie bylo zaznaczone ze husteczek nie ma a dzis mam wiadomosc ze ten produkt jestr nie dostepny to jak przyjdzie mi paczka ale bez chusteczek czy musze na nowo zamawiac


Maksiu - pojęcia nie mam - ja jak zamawiałam to taka sytuacja mi się na przydażyła.ale chyba Ci nie przyjdą - co prawda jak pójdziesz do apteki po odbiór to możesz zapytać czy mają na stanie - jak tak to spokojnie Ci sprzedadzą. Wię na Twoim miejscu bym nie domawiała, tylko jak już będziesz reszte rzeczy odbierać to doku poprostu na miejscu - rabaty na miejscu są uwzględniana, także spokojnie. Na stronie często piszą że niema, a w aptece mają :laugh:
Tam gdzieś w ustawieniach tej strony jest powiadamianie o dostępności - też przydatne :laugh:

anszka napisał:

Bidol - lepiej dwa szykuj, bo jak Ci się od każdej oberwie, to jeden nie wystarczy :)
Anna77 - szacuneczek za skompletowanie wyprawki, będę brała przykład :)kocyk śliczny, ja lubię takie kolorki, a materac jaki kupiłaś?

Ale duchota, chyba nieźle popada ;)
Heh, a ja wyhodowałam kiełki i teraz czytam co jeszcze mogę z nich zrobić, bo chyba przesadziłam z ilością :)


ok - to może do pieca na 3 zdrowaśki :silly:

co do kiełków - to ja mam tpytanie, co jeszcze ze szpinakiem można zrobić do jedzenia - muszę jeść tego cholerstwa więcej - bo hemoglobinę mam niską :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359432 przez chłopek
ja byłam na spacerku z Ksawciem ale gorąc i siedzimy w domu
no ja to nawet z lusterkiem nic nie widzę:) i m mi pomaga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359439 przez maksiu
bidol ja szpinaku nie lubie wiec sie nie udziele:P
dzieki za wiadomosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359441 przez anszka
Bidol - heheh, aż taką sadystką nie jestem :)
Ja lubię szpinak z makaronem, taki sosik ze śmietanką lub jogurtem robię i np. dodaję kawałki kurczaczka. Lubię też jako dodatek, ale koniecznie z czosnkiem i np. wbitym jajkiem.
Dużo żelaza jest też w marchewce i burakach, czasem robię sobie soczek z tych surowych warzyw. Brokuły też mogą pomóc. A jaki masz wynik? Ja mam 11,5, mało, ale nadal w normie, a od ostatniego pomiaru trochę mi nawet wzrosła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359442 przez mloda_mamuska
bidolku wiesz co ... jakos musze przezyc ta opiekę tutaj,pocieszam sie,ze porody są okey i chwalą sobie ...ale jak to będzie to się okaże za okolo 7,8 tygodni ;))

Taka u Was ładna pogoda,że pouciekałyście z domków, u mnie dalej chłodno i mega wieje,więc o spacerku jeszcze nie myślę,poza tym katar mam i mąż nakazał mi nie wychodzić na długo.
ale juz marzę o codziennych cieplych spacerkach z Oliwierkiem

a wiecie,ze tutaj-w UK- nie czeka się 2 tygodnie az wyjdzie się na pierwszy spacerek.
Na drugi dzień juz zalecają spacer. Chyba,ze jest zima..ale jak ja urodze w lipcu to pewnie położna będzie kzała mi już na drugi dzien wyjść na krótki spacer. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359452 przez bidol
Maksiu - :kiss:

Anszka - dzięki za podpowiedź. Ja Mocz mam w normie, glukoza w normie ale morfologia :dry:

Hemoglobina - 11,8 - troszę wzrosła od ostatniego badania
Hematokryty - 35,6 - norma 38 - 45 :dry:
Limfocyty - 21,5 - norma 25 - 45 :dry:
Bazocyty - 0,01 - norma 0,05 - 1,95


M_M - dasz radę - szkoda Mi Ciebie - bo Ty te wizyty miałaś tutaj takie Ful wypas :)
A co do pogody to ukrop u Nas 32 na termometrze :dry: ale jutro i przyszły tydzień ma być chłodny ;)

no ja też uciekam zaraz po Sebka do przedszkola :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359478 przez Olga
bidol no w końcu jesteś!!! Fotelik przyszedł mi dopiero dzisiaj,że 2 godz.temu,już wisi wszystko wyprane,bo taki czrny był,że szok,ale ogólnie mi się bardzo podoba.Jak go zmontuję spowrotem,to zrobię fotkę.


m m,a co u nas nie pozwalają wychodzić prędzej na dwór,niż po 2 tyg.bo ja czego takiego nie słyszałam.No rozumię zimą,bo to trzeba trochę werandować,ale ja w lipcu Olgę rodziłam i w sobotę wyszłysmy ze szpitala,w poniedziałek posiedziałam z nią przy balkonie,a we wtorek jak ruszyłyśmy do moich rodziców,to cały dzień spała na dworzu.Teraz też nie zamierzam kisić Ignasia w domu. :laugh:


Ja ostatnio też hemoglobiny miałam 11.0,ale teraz po żelazie może wzrosła.Na wyniki sie przejdę w przyszłym tyg.ma być trochę chłodniej.

Wiecie co,patrzę teraz przez okno,a tu mojego faceta była dziewczyna śmiga ze swoja kuzynką i obie w ciąży.Zaraz do niego zadzwoniłam,ale się cieszył,że będą mieć dzieci w jednym wieku ha ha.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359481 przez chłopek
Ksawuś spi, ja w domku siedze bo taki upał ze masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359491 przez mloda_mamuska
bidolku musze jakos to przeboleć ...
a co lekarz na tą morfologię mówi ??


Olga
no kolezanka ostatnio rodziła i kazali jej dwa tygodnei w domu trzymać małą i dopiero po 2 tygodniach mogla na pierwszy spacer ruszyć. Także nie wiem... myślałam,ze to normalne,ze karzą siedzieć w domku.


mój mężuś właśnie pojechał do pracki.

Jest coś wieczorem w telewizji,bo coś czuje,ze bede sie nudziła ;//

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359492 przez martela89
bidol napisał:




martela89 - bez pampersa :ohmy: :cheer: :cheer: myślała że w :cheer: XXI wieku pożenanie się z pieluchą prze 2 rokiem życia - jest mało realne :lol:
Mój sebek ma 4,5 roku (prawie) i udało mi się go oduczyć przed 2 roczkiem, ale z nim w grupie w przedszkolu jest kilkoro dzieci co na dzień dzisiejszy chodzą w pieluchach :ohmy:


Dla mnie to jest nienormalne,ja przede wszystkim robię to dla małej żeby sobie dupci nie parzyła w tym upale bo ja nie cierpię pampersów :dry: Jak była maleńka to też ją ciągle wietrzyłam :laugh:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu - 12 lata 6 dni temu #359493 przez chłopek
patrzcie jakie fajne allegro.pl/body-krotki-rekaw-86-super-wz...ski-i2327003092.html
allegro.pl/body-dl-rekaw-80-super-wzory-...ski-i2329829015.html
ja urodziłąm w listopadzie i werandowałam Ksawcia tak ze dopiero po 2 tyg wyszłam, niektóre położne mówi ze dopiero jak dziecku odpadnie kikut pępowinowy mozna wyjść z dzieckiem na dwór

a i wczoraj pisalam o pampersach i lepiej kupic w aptece 2 paczki za 19,90 bo 6 pampersów gratis:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu - 12 lata 6 dni temu #359497 przez mloda_mamuska
www.ebay.com/itm/Prince-Lionheart-WASHPO...0320a#ht_1329wt_1135

dziewczyny co sądzicie o takiej wanience??
Dla mnie to dziwne strasznie...

chłopek tutaj-w Uk- podobno na tego kikuta w szpitalu wczepiają jakiś klips ,ze niby z tym klipsem szybciej ten kikut odpada...ale dokładnie to nie wiem co to jest za klips.

chłopek
super te body :kiss: :kiss: :kiss:
moja siostra kupiła malemu takie różne...i ma coś z tatą,dziadkiem,babcią .. a z mamusią już nie było żadnego :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #359508 przez chłopek
m_m Ksawcio tez taki klips miał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl