BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 1 tydzień temu #359587 przez mloda_mamuska
chłopek ok,dzieki za radę ;))

a co myślicie o nakładkach silikonowych na sutki..do karmienia.ze niby dzieki temu dziecko nie pogryzie sutka..czy cos takiego ?! ?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359588 przez chłopek
ja mialam i ksawcio nie chciał przez to jesc, kupiłam sobie maść na suki z ziajki i pomagało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #359591 przez Olga
No ja też nie kupuję takich wynalazków,nie zauważyłam,żeby chusteczki jakoś przeszkadzały maleństwu.Dla mnie by było szkoda kasy,wolałabym coś innego za to kupić,ale to Twoja decyzja :laugh:

Mi się nakładki nie przydały,bo mała nie chciała przez nie ciągnąć,ale z tego co pamiętam Anna77 w nich karmiła,więc to też zależy od dziecka.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359596 przez chłopek
kurcze tak sie cieszyłam ze pojede na zakupy miałam Ksawciowi komplet kupiz w lidlu taki fajny jest i dupa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359600 przez mloda_mamuska
chlopek a dlaczego nie pojedziesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359617 przez maksiu
Jestem i ja przepraszam ze tak malo ale chyba jakis wirus mnie dopadl mialam biegunke i mnie mdlilo jak nie wiem ale m mi zrobil kawy zbozowej z 2 saszetek i pije 2 szklanke wody gazowanej i troszke mi przeszlo, u nas dlaje duszno jak niewiem maluszek mi glowka pod zebra wchodzi jej jak boli :(
Ktoras pisala o kapturkach na piersi mm chyba ty tak ?? owszem z tego co ja slyszlam sa przydatne ale u kobiet ktore maja prawie nie widoczne sutki i dzidzius nie moze zlapac to wtedy to pomaga, co do chusteczek bo chyba tez pytalas powiem ci ze ja nie mialam takiego zegos i pierwsze slysze o takim czyms ja nie raz po prostu wzielam troszke wody przegotowanej letniej i te chusteczki moczylam i w ten sposob obmywalam pupe:)
Olga chyba ty kupilas ten fotelik tak jest super mam cos na podobe tylko po niedzieli musze sie wziasc i ciuszki poprac i ten fotelik tez wyprac:)

AGNESSA:?? tyjedziesz na komunie i kupowalas buty?? jesli cos pomylilam to przepraszam w kazdym monc razie butkli ladne ale nie na moja noge po 1 mam balony a nie nogi w domu to na boso smigam a po 2 ja osobiscie wole szerszy obcas badz szpilke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359620 przez Majowka
Agnessa, sukienka super! Wyslij nam pozniej fotke brzusia w tej sukience :)

M-M, kurcze, przykro mi z powodu zeba. Szykuj sie na spory wydatek, ale nie zostawiaj tego tak...lepiej zrobic zabka. Niestety na jednej wizycie sie nie skonczy i pewnie korone bedziesz musiala miec :ohmy: A to faktycznie kupa kasy....
Ja tu tez zabkow nie robie mimo ze mam dobre ubezpieczenie, straszna drozyzna :( W Polsce zawsze robie hurtowo :)
Odnosnie tych nakladek na sutki, ja tez je kupuje, bo faktycznie moga okazac sie potrzene, jesli maly bedzie ranil sutka, kolezanka mi goraco polecala.
A ta lista wyobrazam sobie jaka dluga :laugh:

Ja juz wyspana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359623 przez maksiu
Majowka to teraz na plotki na cala noc jak wyspana:P
ja tez sie zdrzemnelam w dzien ale tylko nie cala godzinke bo wuja przyszedl i sie pytal czy mam cos dla psa od wczoraj w sumie to dobrze ze przyszedk;l bo by obiadu nie mieli bo to prawoie 15 byla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359624 przez chłopek
m_m bo mąż ma jutro szkolenie i na 9 do 15 wiec nic z zakupów nie wyjdzie no chyba ze po 15 pojedziemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359626 przez maksiu
No u nas pada ale az milo tak wyjsc w majowy deszczyk na dwor ahh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359637 przez Olga
Ja już wykąpana,jak bym się narodziła,teraz obejrzę Na dobre i na złe.Kolejny tydzień zleciał szybciutko,dopiero oglądałam ten serial i znów. :laugh:
Ciekawe czy u nas popada,z jednej strony bym chciała,ale jak sobie pomyślę,że moja Olgusia będzie chodziła z nudów z kata w kąt,to lepiej nich nie pada.Tak to cały dzień biega na dworzu,przychodzi się tylko napić-jaki spokój w domku :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359642 przez Daria23
Hej laski melduje sie juz po wszystkim:) mama zadowolona bo troche u nich posiedziałam:0zakupy udały sie super:)kupilam sobie sukieneczke na lato i butki a do tego kocyk tAKI CUDNY:) aspiratorek dla Tymusia, wanienke termometr do niej, dresik i znowu pare sztuk bodów i kaftaników juz nie pamietam co jeszcze :)ogolnie mega zadowolona jestem:)

Martwie sie o Kamyczke wiecie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359647 przez maksiu
No u nas zlalo jak nie wiem i nawet 2 razy zagrzmialo
daria wiesz ze tez mysle co sie znia dzieje a nie ma znia zadnego kontaktu procz tu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359648 przez Olga
Daria to fajnie,że jesteś zadowolona :laugh:

Ja też zaczynam się martwić o kamyczkę,ta cisza już za długo trwa :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359655 przez mloda_mamuska
chłopek tam często są fajne promocje na ciuszki ;)) na pewno jeszcze dorwiesz nie jedną ;)

Majowka ja tez w Polsce hurtowo chcialam wyleczyc jak urodze,ale chyba szybciej pozbędę się zębów;/ tak mi strasznie się psują w ciąży :huh:

Daria ale zakupy zrobilas :woohoo: zazdroszcze,ze juz masz tyle rzeczy ! ;)))
i jaka wanienke kupiłaś?

KAMYCZKA ODEZWIJ SIE, bo martwimy się ! :( :( :(


ja już obiadzik robie,zapiekanka piecze sie w piekarniku...za godzinkę będę szamała :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl