BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 1 tydzień temu #359517 przez agnesssa
Hej dziewczyny :) Was nadrobić to naprawdę nie łatwa sprawa :woohoo: Tym bardziej, że nic nie pamiętam co chciałam Wam napisać :huh:

A ja dzisiaj przyjechałam z rańca ciapogiem do Bydgoszczy, żeby z mama po sklepach w poszukiwaniu butów na przyjęcie mojej chrześniaczki pobiegać, a przyjęcie już w niedzielę. Masakra nie dość, że nie wiem w co mam sie ubrać to jeszcze butów niet :huh:
Ale powiem Wam, że dzisiaj znowu doznałam szoku :ohmy: Wsiadłam do pociągu i nie było gdzie usiąść, stanęłam więc bo co tu zrobić... Wszyscy pasażerowie udawali, że nie patrzą w moją stronę odwracali wzrok, zeby tylko mi nie ustąpić miejsca, ale i tak wygrała dziewczyna przy której stałam normalnie jak bujało pociągiem to mój brzuch jej falował przed nosem, to wiecie co zrobiła... zaczęła udawać, ze zasnęła :huh: Nikt nie ustąpił mi miejsca!! Dobrze, że większość ludzi wysiadała w Tczewie i stamtąd do Bydgoszczy w zasadzie już miałam dużo miejsca :woohoo: No i zakupy też się udały :laugh: Kupiłam dwie pary butów, jedne na przyjęcie, a drugie jak założyłam wydały się najbardziej wygodnymi butami jakie kiedykolwiek miałam na nogach więc musiałam je kupić :silly: Ale nie kosztowały majątku więc, mąż mnie nie przechrzci :blush: Teraz wszyscy się rozjechali do pracy więc mam czas tylko dla siebie, na lenistwo :) Poszłabym na spacer, ale jest taki upał, że po tych zakupach nie dam rady już chodzić, wyciągnę się na kanapie i będę leniuchować :lol:

OO przypomniało mi się, co chciałam napisać :lol: Majówka mi tez włosy na nogach wolniej odrastają, co jest dziwne na głowie za to rosną jak szalone :silly: A z goleniem bikini jeszcze sobie radze bez lusterka, ale mi uświadomiłyście, że za chwilę już nie będzie tak kolorowo :silly: W zeszłym roku poszłam na depilację woskiem bikini i przez prawie dwa miesiace miałam spokój :) Ale teraz się nie odważę, na depilację, po za tym nie wiem czy by w jakimś salonie zrobili, jak by brzuch zobaczyli :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359522 przez mloda_mamuska
chłopek a co to jest za klips ? ściąga się go w domu przy myciu czy jak ??

agnessa
Ci ludzie są naprawdę żałośni....
ja jak kiedys poszlam na poczte to tez wypielam brzuszek ..i wszyscy udawali,ze nei widzą....nie mialam jakiegos mega wielkiego,bo i teraz tez takiego nie mam..no ale widac bylo,że w ciąży a tam 15 osób w kolejce... masakra.
wstawiaj zdjecia bucikow jakie kupilas;) i super,ze zakupy sie udały :woohoo:

ja byłam na depilacji laserowej.ale tylko 4 zabiegi zaliczyłam tylko i nie dokończyłam sesji,bo musialam zagranicę wyjechać ... no i znowu mi rosną włoski w okolicach bikini ,ale juz duzo duzo słabsze..keidys to mialam takie twarde i po każdym goleniu mialam pełno ran,a teraz juz idzie bez problemu ;)) wiec cos tam pomoglo..ale zaplacilam za 4 zabeigi tysiaka... i żałuję,że nie dokończyłam ,bo teraz mialabym spokoj w ogóle z goleniem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #359531 przez Olga
m m ten klips to normalne,w każdym szpitalu to się zakłada chyba od zawsze,przecież jakoś muszą zamknąć ten kikut.Mój siostrzeniec ma 22 lata i już wtedy takie zakłądali.Póżniej kikut pępowinowy odpada razem z tym klipsem,ja mam obydwa moich córek schowane razem z drobnostkami po nich,jak byly malutkie i z tymi opaskami ze szpitala z nazwiskiem.


Taki mi ftelik przyszedł. [img]http://www. [img]http://www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/fotelik2.jpg

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359538 przez mloda_mamuska
Olga nie wiedzialam o tym klipsie ;)

a fotelik :kiss: mój ulubiony !
jak nie kupie tego mojego to na pewno wezme ten! ;))
strasznie mi sie podoba ;))
a ile dałaś za niego?
On jest na bazę??
bo ja będę kupowała z bazą.
Tutaj widzialam za 120 funtów w promocji z bazą. :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #359539 przez agnesssa
Olga ależ mi się podoba, ten fotelik :woohoo: Super jest :blink:

M_M no na prawdę, ludzie są niesamowici :huh: A ja wcale nie mam małego brzuszka :cheer: A wiecie z czego jeszcze mi się śmiać chciało, jak już udało mi się usiąść, to taka dziewczyna z naprzeciwka, do mnie mówi: o jej Pani w ciąży, i nikt Pani nie ustąpł, ludzie to chamy A chciałabym zauważyć, że sama też nie ustąpiła :silly: Tak więc, hipokryzja rządzi :angry:

A buciki takie:



Te niebieskie są tak mięciutki i leciutkie, że musiałam je kupić, tym bardziej, że tyle przymierzyłam i wszystkie mnie piły, bo nóżka już puchnie, zwłaszcza przy takim upale :blush: Miały być płaskie ale mi nie wyszło :silly: Chociaż czytałam gdzieś, że całkiem płaskie też nie za dobrze nosić, a te nie sa wysokie, i koturna a nie obcas :blink:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #359540 przez Olga
m m ja kupiłam uzywany i z przesyłką dałam 130 zł,ale wygląda jak nowy,nie ma nawet rysek widocznych.Bazę jak znajdę w miarę tanio,to też kupię,ale jak już będę wszystko co potrzebne miała.Na razie się wstrzymam,no chyba,że się trafi jakaś okazja.


agnessa buciki super,bardzo mi się podobają.Ludźmi sie nie przejmuj,w tych czasach nie licz,że ktoś Ci ustąpi miejsca,ja też juz kilka razy miałam podobne przypadki.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359541 przez mloda_mamuska
agnessa kurde to ta dziewczyna też niezła :dry: :dry: :dry: ...... bezmózg

a buciki fajne,wyglądająna bardo wygodne! :laugh:

Olga
to tanio kupiłaś ;) I właśnie widać,że w super stanie ;))
gratuluje udanego zakupu !
mój mąż chce nowy,więc będę czatowała na promocje.My za miesiąc dopiero będziemy kupowali. Ale prawdopobodnie będę miała ten od stokke nowy z bazą. zauroczyło mnie w nim to,ze można go rozkładać do pozycji śpiącej ;) więc jest bardzo wygodny dla maluszka ;)



Dziewczyny macie juz prawie całą wyprawkę ? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359548 przez Olga
Mi bardzo mało brakuje,przeważnie tylko takie drobnostki z apteki,ale te najważniejsze rzczy juz mam wszystkie,ciuszki poprane i poprasowane,właściwie mogłabym już rodzić ha ha. :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #359551 przez Majowka
M-M, ja Cie pewnie nie pociesze, bo miedzy nami jest miesiac roznicy :laugh: ...ja niewiele mam, ale pomalutku kumuluje :laugh:

A co tobie jeszcze brakuje?

Ja wrocilam do domku i musze sie zdrzemnac chwilke, bo ta dzisiejsza noc zostawila jednak slad na moim samopoczuciu....u nas upaly w dodatku, ale milo tak, wole taka pogode niz deszcz.

Agnessa, buciki super, wygladaja na bardzo wygodne! W co sie ubierasz? Masz juz kiecke?

Bidolku, tak sie natknelam, ale nie ulega watpliwosci, ze dziewczynki sa przeeeeeeslodkie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359558 przez mloda_mamuska
Majowka lepiej nie bede pisala co mi potrzebne,bo lista się nie konczy :silly: :silly: :silly:

ale teraz juz powolutku zaczynamy kupowac wszystko.


Dziewczyny jestem załamana....... wypadło mi 3/4 zęba,tego który ostatnio mi sie ukruszył :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #359560 przez agnesssa
Olga jaaa to nie dużo dałaś za foteli, a na prawde wygląda jak nówka :woohoo:
Ja tam też nie wierzę, że gdzieś ustąpią miejsca, nawet jak są w marketach kasy z pierwszeństwem, takie czasy :blush:

Majówka za kiecką chodziłam prawie miesiąc i nic nie kupiłam, zamówiłam sobie na allegro taką sukienkę, allegro.pl/z827-b-p-c-fantastyczna-sukie...gab-i2321546893.html w cale nie z myślą o przyjęciu ale się zastanawiam czy w niej iść :huh: w ogóle ma się pogoda popsuć więc nie wiem jak to będzie, bo żeby założyć sukienkę muszę mieć rajstopy, a nigdzie nie maja dla ciężarnych, a że ja duża jestem to niestety w zwykłe duże się nie zmieszczę z brzuszkiem :huh: Więc nie wiem czy nie pójdę w spodniach, chociaż to moja chrześniaczka i chciałam się wystroić :silly: Odwieczny problem NIE MAM SIĘ W CO UBRAĆ hehe ale buty są więc coś wymyślę :silly:

M_M współczuję, i to akurat na weekend :huh: Może Ci się uda jakiegoś dentystę dorwać :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359566 przez mloda_mamuska
agnessa ... mam nadzieje,ze gdzies pójdę ... tylko boje sie ile zaplacimy ... w Polsce prywatnie tyle placilam,ze szok...a tutaj to juz w ogóle .. no ale ni zamierzam chodzic z tym... jak sie usmiechne czy cos.to nie widać nic.bo akurat z zewnątrz się ''uchował'' ... ale od wewnątrze już 3/4 wypadło... i krew mi leciała ..jakas porażka :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359576 przez Olga
agnessa,a co małej kupiłaś na komunię? Czy kasę dajesz?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #359582 przez mloda_mamuska
Dziewczyny czy to prawda,ze malutkie dzieci nie lubią tych mokrych chusteczek ,bo są zimne ??

bo znalazłam takie cos :
www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...113_6577_10001_14056 ze niby ogrzewa te mokre chusteczki.

Przydaje sie to ?? warto wydać 100zł ?
czy rzucę w kąt ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #359585 przez chłopek
agnessa buciki super
m_m no tak ja pisze olga ten klips sam odpada, Ksawciowi odpadł ale nie wiem kiedy :)
Ksawcio umyty je jajecznicę. mąż jeszcze na szkoleniu konczy o 19, no i jutro nie jade na zakupy :(bo m ma szkolenie od 9 do 15

m_m wystarczy ze jak dziecko bedziesz przebierac to chusteczkę w dłon włożysz na chwilke i juz bedzie cieplejsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl