- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)
MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
Mniej Więcej
15 lata 1 miesiąc temu #119312 przez Dorciaition
STO LAT dla męża 
Ja właśnie zakupiłam trochę scrapków na allegro i teraz czekam aż dotrą i działam dalej z albumem Fasolki
Ja właśnie zakupiłam trochę scrapków na allegro i teraz czekam aż dotrą i działam dalej z albumem Fasolki
Temat został zablokowany.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
Mniej Więcej
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
Mniej Więcej
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
15 lata 1 miesiąc temu #119324 przez Dorciaition
vestusia napisał:
O TY!
A ja nie wytrzymałam do jutra, skoczyłam do sklepu po ogórki, śmietanę i włoszczyznę i właśnie gotuję ogórkową heheh
O TY!
Temat został zablokowany.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
Mniej Więcej
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
- iva 20
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Milosc do mojej Nadii rosnie w sile:)
Mniej Więcej
- Posty: 740
- Otrzymane podziękowania: 0
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
Mniej Więcej
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
15 lata 1 miesiąc temu #119382 przez Dorciaition
vestusia napisał:
JA CHCĘ!
Ile ogórków musi być do takiego normalnego, nie małego, nie dużego garnka?
Nie chce dużo robić, bo męzuś nie lubi.
Nio, ogórkowa przepyszna. Zostawić którejś z Was?
he, he
Smacznego wszystkim
JA CHCĘ!
Ile ogórków musi być do takiego normalnego, nie małego, nie dużego garnka?
Temat został zablokowany.
- iva 20
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Milosc do mojej Nadii rosnie w sile:)
Mniej Więcej
- Posty: 740
- Otrzymane podziękowania: 0
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
Mniej Więcej
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
- madziaska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- SZCZĘŚLIWA MAMA :)
Mniej Więcej
- Posty: 2984
- Otrzymane podziękowania: 34
15 lata 1 miesiąc temu #119416 przez madziaska
Dorcia przypomnialas mi o czeresniach 

Chce je od poczatku ciazy... u nas jeszcze nie ma, zimno bylo wiec chyba jeszcze niedojzale.... ale mi smaka narobilas... ja tez srapki zamowilam dzisiaj i album i juz nie moge sie doczekac jak rozpoczne dzielo
Temat został zablokowany.
- iva 20
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Milosc do mojej Nadii rosnie w sile:)
Mniej Więcej
- Posty: 740
- Otrzymane podziękowania: 0
- Batmanik
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- ,,Rączki malutkie a chwycą Cię za serce na zawsze"
Mniej Więcej
- Posty: 2132
- Otrzymane podziękowania: 0
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
Mniej Więcej
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
- madziaska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- SZCZĘŚLIWA MAMA :)
Mniej Więcej
- Posty: 2984
- Otrzymane podziękowania: 34
15 lata 1 miesiąc temu - 15 lata 1 miesiąc temu #119486 przez madziaska
No i kolejna narobila mi smaka ;)Uwielbiam arbuza
A zty sikaniem, to i bez niego wstaje w nocy... Ostatnio raz w srodku nocy i wczesnie rano... 
DOBRANOC KOBIETKI
DOBRANOC KOBIETKI
Ostatnio zmieniany: 15 lata 1 miesiąc temu przez madziaska.
Temat został zablokowany.
- iva 20
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Milosc do mojej Nadii rosnie w sile:)
Mniej Więcej
- Posty: 740
- Otrzymane podziękowania: 0
15 lata 1 miesiąc temu #119574 przez iva 20
Hejka dziewczyny
widze ze tu nikogo jeszcze nie bylo pewnie spicie jeszcze w lozkach
ja niestety nie umiem dlugo spac
Jak wam minela noc ??? U mnie slonko za oknem moze bedzie jakas fajna pogoda bo w ostatnim czasie jakos tako pochmurno
Temat został zablokowany.
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
Mniej Więcej
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
15 lata 1 miesiąc temu #119587 przez Dorciaition
Hejka!
A mnie dziś mąż wyciągnął do pracy. Ale nie będę długo,zrobię swoje i śmigam do domku ogórkową robić
Miłego dnia
Pogoda niestety nie dopisuje
A mnie dziś mąż wyciągnął do pracy. Ale nie będę długo,zrobię swoje i śmigam do domku ogórkową robić
Miłego dnia
Pogoda niestety nie dopisuje
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona











